Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:52




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи слід жінці носити хустку?
24753
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 21:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 квітня 2012, 20:58
Написано: 9
По 1 Кор. 11:1... є декілька питань
1. Вірш 5 - Коли говориться що жінка осоромлює свою голову то яку голову мається на увазі - її фізичну голову чи її чоловіка, який є її головою?
2. Вірш 6 - якщо не покриваєтсья хай стрижеться - зараз всі жінки стрижуться (хоча і в той час підстригали волося я думаю), отже якщо жінка робить собі стрижку (зістригає 10 см кожен рік наприклад) то вона може не покриватись?
3. Вірш 10 - чому знак влади ради анголів, навіщо цей знак анголам?
4. Вірш 13 - чому не пристойно щоб жінка молилась не покрита?
5. Вірш 14 - в чому природа нас вчить що запускати волося для чоловіка сором. Назореї запускали волося, і їм було заборонено стригтись.
6. Вірш 15 - якщо коса замість покривала, но навіщо їй покривало
7. Вірш 16 - якого звичаю не маємо - сперечатись, чи можливо звичаю покриватись під час молитви. Адже в юдеїв навпаки чоловік коли молився мусів молитись із головою покритою, а жінка якраз навпаки (на рахунок жінки не впевнений точно але вроді так було десь)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24756
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 21:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
AM_ufu написав:
По 1 Кор. 11:1... є декілька питань
1. Вірш 5 - Коли говориться що жінка осоромлює свою голову то яку голову мається на увазі - її фізичну голову чи її чоловіка, який є її головою?
2. Вірш 6 - якщо не покриваєтсья хай стрижеться - зараз всі жінки стрижуться (хоча і в той час підстригали волося я думаю), отже якщо жінка робить собі стрижку (зістригає 10 см кожен рік наприклад) то вона може не покриватись?
3. Вірш 10 - чому знак влади ради анголів, навіщо цей знак анголам?
4. Вірш 13 - чому не пристойно щоб жінка молилась не покрита?
5. Вірш 14 - в чому природа нас вчить що запускати волося для чоловіка сором. Назореї запускали волося, і їм було заборонено стригтись.
6. Вірш 15 - якщо коса замість покривала, но навіщо їй покривало
7. Вірш 16 - якого звичаю не маємо - сперечатись, чи можливо звичаю покриватись під час молитви. Адже в юдеїв навпаки чоловік коли молився мусів молитись із головою покритою, а жінка якраз навпаки (на рахунок жінки не впевнений точно але вроді так було десь)


одне покривало для Господа (волосся) а хустка для чоловіка.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24757
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 22:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 квітня 2012, 20:58
Написано: 9
Нецікавий написав:
одне покривало для Господа (волосся) а хустка для чоловіка.

А якщо чоловіку воно не потрібно.
Крім того - хустка це знак влади ради анголів, а не ради чоловіка.... як це зрозуміти?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку
24759
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ап.Павло писав:
3 Хочу ж я, щоб ви знали, що всякому чоловікові голова Христос, а жінці голова чоловік, голова ж Христові Бог. 4 Кожен чоловік, що молиться чи пророкує з головою покритою, осоромлює він свою голову. 5 І кожна жінка, що молиться чи пророкує з головою відкритою, осоромлює тим свою голову, бо це є те саме, як була б вона виголена. 6 Бо коли жінка не покривається, хай стрижеться вона; коли ж жінці сором стригтися чи голитися, нехай покривається! 7 Отож, чоловік покривати голови не повинен, бо він образ і слава Бога, а жінка чоловікові слава. 8 Бо чоловік не походить від жінки, але жінка від чоловіка, 9 не створений бо чоловік ради жінки, але жінка ради чоловіка. 10 Тому жінка повина мати на голові знака влади над нею, ради Анголів. 11 Одначе в Господі ані чоловік без жінки, ані жінка без чоловіка. 12 Бо як жінка від чоловіка, так і чоловік через жінку; а все від Бога. 13 Поміркуйте самі між собою, чи пристойне воно, щоб жінка молилася Богові непокрита? 14 Чи ж природа сама вас не вчить, що коли чоловік запускає волосся, то безчестя для нього? 15 Коли ж жінка косу запускає, це слава для неї, бо замість покривала дана коса їй. 16 Коли ж хто сперечатися хоче, ми такого звичаю не маємо, ані Церкви Божі.

AM_ufu написав:
1. Вірш 5 - Коли говориться що жінка осоромлює свою голову то яку голову мається на увазі - її фізичну голову чи її чоловіка, який є її головою?
Мова йде про фізичну голову. Порівняйте інші переклади.
AM_ufu написав:
2. Вірш 6 - якщо не покриваєтсья хай стрижеться - зараз всі жінки стрижуться (хоча і в той час підстригали волося я думаю), отже якщо жінка робить собі стрижку (зістригає 10 см кожен рік наприклад) то вона може не покриватись?
:lol: Ні, це написано як протиставлення, для того щоб зрозуміти важливість того, що слід покриватися. Згадайте, як Христос говорив, що краще виколити око, якщо воно спокушає, чи відтяти собі руку чи ногу, якщо вона спокушає. Так само й тут ап.Павло пояснює, що жінкам покривати голову є настільки важливо перед Богом. Тобто так само як жінці не приємно бути лисою, то так само Богу не приємно, коли жінка не покриває голову під час молитви.

AM_ufu написав:
3. Вірш 10 - чому знак влади ради анголів, навіщо цей знак анголам?

Тому що коли ми молимося, то, як я розумію, Ангели (як слуги Божі) приймають наші молитви і доносять до Бога.

AM_ufu написав:
4. Вірш 13 - чому не пристойно щоб жінка молилась не покрита?

Покривання голови жінкою - це акт визнання чоловікової влади над нею. Це Божа постанова, яку Господь передав нам через ап.Павла. Якщо жінка не покоряється чоловікові, то вона не повинна покривати свою голову.

AM_ufu написав:
5. Вірш 14 - в чому природа нас вчить що запускати волося для чоловіка сором. Назореї запускали волося, і їм було заборонено стригтись.
Природа нас вчить тим, що волосся для жінки - це її краса, бо жінки по природі люблять заплітати волосся, щоб бути красивими. Так само чоловіки по природі не люблять довге волосся, а тому стрижуться. Що стосується Назореїв, то вони справді не стриглися на час посвяти Богу, але це супроти природнього закону. Водночас Господь заповідав священикам: А голови своєї вони не будуть голити, і волосся не запустять, конче будуть стригти волосся своє. (Єз.44:20)

AM_ufu написав:
6. Вірш 15 - якщо коса замість покривала, но навіщо їй покривало
Ні, це ап.Павло так пояснює, показуючи нам природній приклад, щоб жінка повинна покривати свою голову, коли молиться. Ми ж читаємо в контексті, а не вириваємо окремі фрази.

AM_ufu написав:
7. Вірш 16 - якого звичаю не маємо - сперечатись, чи можливо звичаю покриватись під час молитви. Адже в юдеїв навпаки чоловік коли молився мусів молитись із головою покритою, а жінка якраз навпаки (на рахунок жінки не впевнений точно але вроді так було десь)
;-D Ну, звичайно, що не маємо звичаю сперечатися. А навіть якщо б говорилося про щось інше, то це нічого не міняє.

AM_ufu написав:
Чи слід жінці носити хустку?
Я вважаю, що не обов'язково носити хустку, але коли жінка молиться, то перш ніж молитися, вона повинна перевірити своє серце, чи вона з усіма в мирі (це ми всі повинні робити перед молитвою), а також, визнавши над собою владу чоловіка, покрити свою голову в знак для ангелів. А якщо жінка не кориться своєму чоловікові, то й не повинна покривати голову.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку
24761
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 23:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 квітня 2012, 20:58
Написано: 9
Сонячник написав:
AM_ufu написав:
1. Вірш 5 - Коли говориться що жінка осоромлює свою голову то яку голову мається на увазі - її фізичну голову чи її чоловіка, який є її головою?
Мова йде про фізичну голову. Порівняйте інші переклади.
Порівняв український, російський, англійський, і номера стронга - для слова голова одне слово як про фізичну голову так і про голову-керівника.
Сонячник написав:
AM_ufu написав:
2. Вірш 6 - якщо не покриваєтсья хай стрижеться - зараз всі жінки стрижуться (хоча і в той час підстригали волося я думаю), отже якщо жінка робить собі стрижку (зістригає 10 см кожен рік наприклад) то вона може не покриватись?
:lol: Ні, це написано як протиставлення, для того щоб зрозуміти важливість того, що слід покриватися. Згадайте, як Христос говорив, що краще виколити око, якщо воно спокушає, чи відтяти собі руку чи ногу, якщо вона спокушає. Так само й тут ап.Павло пояснює, що жінкам покривати голову є настільки важливо перед Богом. Тобто так само як жінці не приємно бути лисою, то так само Богу не приємно, коли жінка не покриває голову під час молитви.

Він тут робить розмежування між стрижеться і голиться, і зараз якраз мати коротку стрижку для жінки (навіть таку як носять чоловіки) не проблема.
Сонячник написав:
AM_ufu написав:
3. Вірш 10 - чому знак влади ради анголів, навіщо цей знак анголам?

Тому що коли ми молимося, то, як я розумію, Ангели (як слуги Божі) приймають наші молитви і доносять до Бога

Не можу згодитись оскільки Бог всюдисущий і він чує наші молитви.
Сонячник написав:
AM_ufu написав:
4. Вірш 13 - чому не пристойно щоб жінка молилась не покрита?

Покривання голови жінкою - це акт визнання чоловікової влади над нею. Це Божа постанова, яку Господь передав нам через ап.Павла. Якщо жінка не покоряється чоловікові, то вона не повинна покривати свою голову

А якщо чоловік скаже своїй дружині, що б вона не покривалась ?
Сонячник написав:
AM_ufu написав:
5. Вірш 14 - в чому природа нас вчить що запускати волося для чоловіка сором. Назореї запускали волося, і їм було заборонено стригтись.
Природа нас вчить тим, що волосся для жінки - це її краса, бо жінки по природі люблять заплітати волосся, щоб бути красивими. Так само чоловіки по природі не люблять довге волосся, а тому стрижуться. Що стосується Назореїв, то вони справді не стриглися на час посвяти Богу, але це супроти природнього закону. Водночас Господь заповідав священикам: А голови своєї вони не будуть голити, і волосся не запустять, конче будуть стригти волосся своє. (Єз.44:20)

Так чому у випадку із назореями це для Бога нормально, а у випадку із сучасними чоловіками ні. Тим більше якщо говорити про безпосередньо прироку, то т що природно якраз добре, а волося росте у чоловіка природно, то навіщо його стригти?

Сонячник написав:
AM_ufu написав:
7. Вірш 16 - якого звичаю не маємо - сперечатись, чи можливо звичаю покриватись під час молитви. Адже в юдеїв навпаки чоловік коли молився мусів молитись із головою покритою, а жінка якраз навпаки (на рахунок жінки не впевнений точно але вроді так було десь)
;-D Ну, звичайно, що не маємо звичаю сперечатися. А навіть якщо б говорилося про щось інше, то це нічого не міняє.

Чому ж, міняє. Я чув що в греків були храми якійсь богині, і там фінки чинили перелюб і голили при цьому голову (чточно не впевнений чи вони голили голову, чи просто розпускали волося) але щоб відрізнятись від них в коринтян було прийнято покривати голову для християн в зібраннях. Але в юдеїв цього не було . Тому мвиникли суперечки чи слід це робити чи слід слідувати за євреями, бо вони все ж мають довшу історію відносин із Богом. І тому можливо Павло говорить що ми (євреї) такого звичаю (покриватись) не маємо.
Сонячник написав:
AM_ufu написав:
Чи слід жінці носити хустку?
Я вважаю, що не обов'язково носити хустку, але коли жінка молиться, то перш ніж молитися, вона повинна перевірити своє серце, чи вона з усіма в мирі (це ми всі повинні робити перед молитвою), а також, визнавши над собою владу чоловіка, покрити свою голову в знак для ангелів. А якщо жінка не кориться своєму чоловікові, то й не повинна покривати голову.

А якщо дружина їде в маршрутці наприклад і молиться дл Бога, покривати голову теж обовязково?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24762
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 03:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
AM_ufu, Господь справді чує все, і будь-які молитви, незалежно від того, чи жінка покрила голову чи ні. Тут важливо зовсім інше: жінка може покривати голову лише по вірі, але не з примусу чи по звичаю.

Коли жінка покриває голову по вірі, то тим вона проявляє послух Божому Слову, і благодать Божа зливається.

Якщо невіруючий чоловік вимагає, щоб вона не покривала голову, то теж нехай поступає по вірі - Господь покладе їй на серце як поступати.

Я чув багато свідчень від жінок, що Господь більше благословляє, коли вони покривають голову, аніж коли не покривають. Але це знову ж таки - залежить від віри.

Бог хоче, щоб ми були послушними Його слову, виконавцями. Тому хто покриває голову - для Господа покриває, а хто має віру, що не потрібно покривати голову - нехай не покриває.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24765
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 10:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 квітня 2012, 20:58
Написано: 9
Сонячник ваша відповідь зрозуміла, дякую :) . Для мене і для моєї дружини немає проблем носити хустину в церкву. Однак поза церквою дружина коли молиться хустини не вдягає (наприклад під час спільної вечірньомї молитви зі мною). Хоча якщо слідувати буквально - це слід робити. Але я думаю що це більш звичаєве правило чим духовне.
Недавно під час розбору Біблії дійшли до цього місця і на багато питань чіткихї відповідей не знайшли. Тому задав ці питання тут


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24768
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 15:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
AM_ufu написав:
Для мене і для моєї дружини немає проблем носити хустину в церкву. Однак поза церквою дружина коли молиться хустини не вдягає (наприклад під час спільної вечірньомї молитви зі мною). Хоча якщо слідувати буквально - це слід робити. Але я думаю що це більш звичаєве правило чим духовне.

А це вже не по вірі. Якщо вдома не одягає хустки (перед Божим лицем), то навіщо ж її носити в церкву? Це ж лицемірство! Запитайтеся в дружини навіщо вона носить хустку до церкви... ;)

Саме по тій причині я вважаю, що ніколи не можна людям говорити, як їм поводитися, як одягатися, покривати голову чи не покривати тощо. Бо це лише зовнішні ознаки, так би мовити - індикатори. Ми можемо зовні бути подібними до овечок, а в середині можемо бути хижими вовками. Тому акцентувати увагу завжди потрібно на серце людини: чи є в ньому Божа благодать?

О! А коли ми сповнені благодаттю, тоді вже любов Божа спонукає нас до виконання кожного Слова Божого, і таким чином ми проносимо плоди духа.

Якщо дружина вдома не покриває голову, то дуже добре, якщо чоловік їй не вказує, що треба покривати (бо якщо вона це робитиме з примусу - не матиме зиску). Але це означає, що у дружини можуть бути внутрішні духовні проблеми, а отже чоловік повинен їй більше свідчити про Бога, привернути її увагу до Слова Божого, щоб вона зростала в благодаті.

Однак, я думаю, що дружина сама повинна вирішувати - покривати їй голову чи ні, бо це акт віри.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24771
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 20:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
AM_ufu написав:
Нецікавий написав:
одне покривало для Господа (волосся) а хустка для чоловіка.

А якщо чоловіку воно не потрібно.
Крім того - хустка це знак влади ради анголів, а не ради чоловіка.... як це зрозуміти?


для ангелів , в російській мові ДЛЯ,




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24772
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 20:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Сонячник написав:
AM_ufu написав:
Для мене і для моєї дружини немає проблем носити хустину в церкву. Однак поза церквою дружина коли молиться хустини не вдягає (наприклад під час спільної вечірньомї молитви зі мною). Хоча якщо слідувати буквально - це слід робити. Але я думаю що це більш звичаєве правило чим духовне.

А це вже не по вірі. Якщо вдома не одягає хустки (перед Божим лицем), то навіщо ж її носити в церкву? Це ж лицемірство! Запитайтеся в дружини навіщо вона носить хустку до церкви... ;)

Саме по тій причині я вважаю, що ніколи не можна людям говорити, як їм поводитися, як одягатися, покривати голову чи не покривати тощо. Бо це лише зовнішні ознаки, так би мовити - індикатори. Ми можемо зовні бути подібними до овечок, а в середині можемо бути хижими вовками. Тому акцентувати увагу завжди потрібно на серце людини: чи є в ньому Божа благодать?

О! А коли ми сповнені благодаттю, тоді вже любов Божа спонукає нас до виконання кожного Слова Божого, і таким чином ми проносимо плоди духа.

Якщо дружина вдома не покриває голову, то дуже добре, якщо чоловік їй не вказує, що треба покривати (бо якщо вона це робитиме з примусу - не матиме зиску). Але це означає, що у дружини можуть бути внутрішні духовні проблеми, а отже чоловік повинен їй більше свідчити про Бога, привернути її увагу до Слова Божого, щоб вона зростала в благодаті.

Однак, я думаю, що дружина сама повинна вирішувати - покривати їй голову чи ні, бо це акт віри.



цікаво, чи взагалі людина сама щось верішує)))??? де така тема на форумі))?? про вирішення , вибір...??




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24773
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 20:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 квітня 2012, 20:58
Написано: 9
Сонячник написав:
А це вже не по вірі. Якщо вдома не одягає хустки (перед Божим лицем), то навіщо ж її носити в церкву? Це ж лицемірство! Запитайтеся в дружини навіщо вона носить хустку до церкви... ;)

Вона і я і в церкві не приховуємо що хустина в церкві через постанову церкви.
Але питання не про мою дружину а питання стоять так, як я їх поставив в першому пості. Хотілось би саме в цьому напрямку їх обговорювати тому якщо є ще єякісь думки - хотілось би почути.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24799
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Я чув що в греків були храми якійсь богині, і там фінки чинили перелюб і голили при цьому голову (чточно не впевнений чи вони голили голову, чи просто розпускали волося) але щоб відрізнятись від них в коринтян було прийнято покривати голову для християн в зібраннях. Але в юдеїв цього не було . Тому мвиникли суперечки чи слід це робити чи слід слідувати за євреями, бо вони все ж мають довшу історію відносин із Богом. І тому можливо Павло говорить що ми (євреї) такого звичаю (покриватись) не маєм

У сучасних біблійних закладах так тлумачать це питання. Але в українській культурі заміжні жінки завжди покривали голову. Тому казати, що це тогочасна культура не варто.
Слово Боже субкультурне.
[quote] Я чув багато свідчень від жінок, що Господь більше благословляє, коли вони покривають голову, аніж коли не покривають. Але це знову ж таки - залежить від віри[/.quote]Особисто я теж в цьому переконалася. Коли я звернулася в молитві до Бога з цим питанням, то Він дав мені зрозуміти, що це справа добровільна. Але я думаю, що коли якійсь сестрі носити хустку соромно чи несучасно, то нехай вона не мучить себе. Бо це ще й велика відповідальність, коли всі бачать, що ти віруююча і стежать за тобою ( знаю з особистого досвіду).




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24861
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 09:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 квітня 2012, 20:58
Написано: 9
Підсніжник написав:
Але в українській культурі заміжні жінки завжди покривали голову. Тому казати, що це тогочасна культура не варто.
Слово Боже субкультурне. ..

Українська культура багато в чому сформована православям, яке вже на час хрещення русі мало тисячолітню історію, і було багато в чому формалізоване, і вже частково навіть на момент хрещення РУсі (не ствреджую але припускаю) відрізнялось від вчення апостолів. Далі ще 1000 років українська культура розвивалась в руслі православя, і ще більше формалізувалось, тому сказати, що носити хустку це частина української культури я думаю не зовсім вірно. Скоріше ця частина культури продиктована традиційною українською церквою. А як було до хрещення ми не знаємо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24926
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 23:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Але я думаю, що коли якійсь сестрі носити хустку соромно чи несучасно, то нехай вона не мучить себе. Бо це ще й велика відповідальність, коли всі бачать, що ти віруююча і стежать за тобою ( знаю з особистого досвіду).
Я думаю, що ходити жінці в хустці не потрібно. Так само як чоловікам не слід ходити завжди без шапки, а лише коли молиться чи пророкує, то нехай знімає шапку.
Адже ап.Павло говорив чітко: кожна жінка, що молиться чи пророкує з головою відкритою, осоромлює тим.... Тобто мова йде про молитву. Молитви здійснюють або в церкві, або в таємній кімнаті. І коли жінка молиться в таємній кімнаті (де її ніхто, крім Бога і ангелів, не бачить), то вона повинна мати на голові знака влади над нею, ради Анголів. Це акт віри, в основі якої повеління Господнє через ап.Павла, а не просто рекомендація чи порада.
Тобто покривати голову жінці слід перед Богом (для Ангелів), а не перед людьми.
Це в наших людських очах виглядає дрібничкою, але Господь чекає від нас вірності в малому, щоб поставити над великим. Хіба не так?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24929
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2010, 02:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
Я думаю, що ходити жінці в хустці не потрібно

так думають почти вся молодь тому дужэ тяжко вдягнути хустинку, але це не дрiниця перед Богом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>