Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:27




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку (баян, але не знайшов відпов
24930
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2010, 02:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Підсніжник написав:
У сучасних біблійних закладах так тлумачать це питання. Але в українській культурі заміжні жінки завжди покривали голову. Тому казати, що це тогочасна культура не варто.
Слово Боже субкультурне.
Цитата:
Я чув багато свідчень від жінок, що Господь більше благословляє, коли вони покривають голову, аніж коли не покривають. Але це знову ж таки - залежить від віри[/.quote]Особисто я теж в цьому переконалася. Коли я звернулася в молитві до Бога з цим питанням, то Він дав мені зрозуміти, що це справа добровільна. Але я думаю, що коли якійсь сестрі носити хустку соромно чи несучасно, то нехай вона не мучить себе. Бо це ще й велика відповідальність, коли всі бачать, що ти віруююча і стежать за тобою ( знаю з особистого досвіду).

я повнiстю згiден


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31145
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2011, 13:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я думаю, що ходити
жінці в хустці не
потрібно .

Може й не потрібно, але завжди мусить мати її із собою. Бо хіба істинний християнин(ка) молиться лише в Церкві та в кімнаті своїй? А як Дух надихне молитись на робочому місці, або в дорозі, або десь на полі тощо. Що тоді робити?
20. Отці наші вклонялися
Богу на цій ось горі, а ви
твердите, що в Єрусалимі
те місце, де потрібно
вклонятись.
21. Ісус промовляє до неї:
Повір, жінко, Мені, що
надходить година, коли
ні на горі цій, ані в
Єрусалимі вклонятись
Отцеві не будете ви .
22. Ви вклоняєтесь тому,
чого ви не знаєте, ми
вклоняємось тому, що
знаємо, бо спасіння від
юдеїв.
23. Але наступає година, і
тепер вона є, коли
богомільці правдиві
вклонятися будуть
Отцеві в дусі та в правді,
бо Отець Собі прагне
таких богомільців .
24. Бог є Дух, і ті, що
Йому вклоняються,
повинні в дусі та в
правді вклонятись.
(ІВ.4)




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31146
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2011, 14:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Припустимо інакшу ситуація. Морози. сніги, дощ, злива. Вас Бог надихнув молитися. То Ви знімете шапку, чи ні?
початківець, а як це місце Писання ((ІВ.4) підтверджує що потрібно носити хустку? Якщо наголос Христа на цьому Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31148
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2011, 14:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Я привів думку на те, що не тільки в Церкві, чи ще десь ми повинні поклонятись. Тому на всяк випадок треба мати при собі хустинку. Але ж я не стверджую що так і не інакше повинно бути. Хіба мені не всерівно як ти молишся, чи в якому вигляді?! Хіба не кожен із нас повинем дбати про СВОЄ відношення з Богом, та вникати в СЕБЕ? Просто наш Бог не є Богом безладдя. Якщо кожен почне діяти так, як важжає правильно, то що тоді буде?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31149
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2011, 15:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
початківець написав:
Якщо кожен почне діяти так, як важжає правильно, то що тоді буде?

Катехизм пятидесятницький треба випускати :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31150
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 00:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
:lol: Та ні, ніякого катехізису не треба. Що не від віри - то гріх! А якщо комусь не дає спокою це питання - хай надіває хустину,замість того,щоб шукати якісь оправдання зі свого логічного мислення. Точно не згрішить.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31190
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2011, 20:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
початківець написав:
Сонячник написав:
Я думаю, що ходити
жінці в хустці не
потрібно .

Може й не потрібно, але завжди мусить мати її із собою. Бо хіба істинний християнин(ка) молиться лише в Церкві та в кімнаті своїй? А як Дух надихне молитись на робочому місці, або в дорозі, або десь на полі тощо. Що тоді робити?

Ні. Молитися в хустці потрібно лише в зібранні на знак покори чоловікові. Тобто це акт свідчення перед людьми, що жінка слухається чоловіка. А коли десь на роботі, чи в полі, то тут такого знаку не потрібно. Такий порядок повинен бути лише в зібранні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31191
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2011, 21:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Ні. Молитися в хустці
потрібно лише в зібранні
на знак покори
чоловікові . Тобто це акт
свідчення перед людьми,
що жінка слухається
чоловіка . А коли десь на
роботі, чи в полі, то тут
такого знаку не
потрібно . Такий порядок
повинен бути лише в
зібранні .

Ти це сам зрозумів, братику, чи якесь відкриття було від Бога на рахунок цього місця? Якщо так мислити, то для чого її взагалі надівати? Щоб людям показати свою покору перед чоловіком? Чи як? Чи Богу показатися покірливою?
Братику, скільки зараз молоді моляться з непокритою головою, причому на зібранні. Як ти думаєш, чому? Бо кожен поч. діяти як хочеться,як приємно,як вигідно. Кому соромно бути в хустинці - ніхто не примушує її носити.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31192
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2011, 22:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Такий порядок повинен бути лише в зібранні.

Та моляться не тільки на зібранні, але і вдома..... Мова йде не про місце перебування жінки, а накривати голову потрібно коли є молитва.

початківець написав:
Братику, скільки зараз молоді моляться з непокритою головою, причому на зібранні. Як ти думаєш, чому?

Я думаю, напевно тому що вони ще не жінки, а дівчата :? 5 І кожна жінка, що молиться чи пророкує...... Із контексту вряд чи мова ще може йти про дівчат.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31193
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2011, 11:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
А де наші шановні сестри-християни? Хай скажуть вони свою думку. Особисто для мене цікаве їхнє бачення на це питання.
Протестант написав:
Я думаю, напевно тому
що вони ще не жінки, а
дівчата

Протестанте, яке твоє ставлення до того, що дівчата моляться з непокритою головою?
Особисто я не одобрюю таке. Для мене це те саме, що хлопець або чоловік буде в шапці молитись. Якщо я не прав, то переконайте мене. А якщо сьогодні стало звичним явищем молитись з відкритою головою,то не потрібно говорити, що це норм.явище,яке одобрює Писання. Особливо часто-густо таке зустрінеш на наших мол.з'їздах, де також ми не вагаємось після якого-небудь влучного вислову проповідника гучно поаплодувати. Але все нормально! Біблія ж ніщо про це
не каже. Ще трохи, і з такими темпами стане звичним явищем жінка-євангелист,жінка-проповідник,жінка-пастор,-єпископ,-учитель і т.д.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: початківець | 22 червня 2011, 11:44.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31195
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2011, 15:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
початківець написав:
А де наші шановні сестри-християни? Хай скажуть вони свою думку. Особисто для мене цікаве їхнє бачення на це питання.

Думають над відповіддю :)

Цитата:
Протестанте, яке твоє ставлення до того, що дівчата моляться з непокритою головою?
Особисто я не одобрюю таке. Для мене це те саме, що хлопець або чоловік буде в шапці молитись. Якщо я не прав, то переконайте мене.

Переконувати не буду, але свою думку скажу.

Я вважаю що про покривало сказано до жінок. а не до дівчат. Бо із контексту видно до мова йде до заміжніх жінок. Категорично не сприймаю коли дівчинка маленька, а її уже надівають хустинку.

По пам’яті пам’ятаю, що ці слова говорилося до тих жінок, що були у минулому блудниці. Але якщо подивитися на Писання то до всіх жінок говориться. Буду мати час пошукаю у старих записах.

Я наприклад не роблю трагедію із того своїй жінці, коли ми пішли в гості, або на природу і коли є молитва щоб вона надівала покривало. В Церкві вона завжди накриває і вдома.


Цитата:
А якщо сьогодні стало звичним явищем молитись з відкритою головою,то не потрібно говорити, що це норм.явище,яке одобрює Писання.

Та дає один вихід із цього 1Кор.11:6 Бо коли жінка не покривається, хай стрижеться вона; коли ж жінці сором стригтися чи голитися, нехай покривається!

початківець написав:
Особливо часто-густо таке зустрінеш на наших мол.з'їздах, де також ми не вагаємось після якого-небудь влучного вислову проповідника гучно поаплодувати. Але все нормально! Біблія ж ніщо про це не каже.

Я не з харизматичним направленням, тому цього не підтримую. А от у Левицького у Церкві ніхто не плескає, я теж дивувався чому така у нього різниця.

початківець написав:
Ще трохи, і з такими темпами стане звичним явищем жінка-євангелист,жінка-проповідник,жінка-пастор,-єпископ,-учитель і т.д.

Якщо у нас не буду нормальної доктрини то точно. Тай взагалі мені здається що ми помінялися за 15 років, я то точно. Не знаю чи то я тверезіше почав думати, чи грішніший став. :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31202
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2011, 05:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
початківець написав:
Ти це сам зрозумів, братику, чи якесь відкриття було від Бога на рахунок цього місця? Якщо так мислити, то для чого її взагалі надівати? Щоб людям показати свою покору перед чоловіком? Чи як? Чи Богу показатися покірливою?
Братику, скільки зараз молоді моляться з непокритою головою, причому на зібранні. Як ти думаєш, чому? Бо кожен поч. діяти як хочеться,як приємно,як вигідно. Кому соромно бути в хустинці - ніхто не примушує її носити.

Так написано в Біблії.
Сонячник написав:
Ап.Павло писав:
3 Хочу ж я, щоб ви знали, що всякому чоловікові голова Христос, а жінці голова чоловік, голова ж Христові Бог. 4 Кожен чоловік, що молиться чи пророкує з головою покритою, осоромлює він свою голову. 5 І кожна жінка, що молиться чи пророкує з головою відкритою, осоромлює тим свою голову, бо це є те саме, як була б вона виголена. 6 Бо коли жінка не покривається, хай стрижеться вона; коли ж жінці сором стригтися чи голитися, нехай покривається! 7 Отож, чоловік покривати голови не повинен, бо він образ і слава Бога, а жінка чоловікові слава. 8 Бо чоловік не походить від жінки, але жінка від чоловіка, 9 не створений бо чоловік ради жінки, але жінка ради чоловіка. 10 Тому жінка повина мати на голові знака влади над нею, ради Анголів. 11 Одначе в Господі ані чоловік без жінки, ані жінка без чоловіка. 12 Бо як жінка від чоловіка, так і чоловік через жінку; а все від Бога. 13 Поміркуйте самі між собою, чи пристойне воно, щоб жінка молилася Богові непокрита? 14 Чи ж природа сама вас не вчить, що коли чоловік запускає волосся, то безчестя для нього? 15 Коли ж жінка косу запускає, це слава для неї, бо замість покривала дана коса їй. 16 Коли ж хто сперечатися хоче, ми такого звичаю не маємо, ані Церкви Божі.

Звідси ясно видно, що жінка повина мати на голові знака влади над нею. Одягання хустини в молитві - це знак, визнання покори перед чоловіком. Не для того, щоб "Богу показатися покірною", а для того, щоб Богу бути покірною. Чи потрібно покривати голову, коли ніхто не бачить? Думаю, що потрібно, адже це жінка робить "ради анголів", а не лише заради порядку у церкві. Але молитва - це не лише формальне ставання на коліна. Можна молитися в поїзді, в машині, ні роботі, в ліжку. Написано "завжди моліться". Тому, я вважаю, хустинку з собою не потрібно завжди носити, а лише на зібрання, або коли зазделегідь маєш намір молитися формально, тобто на колінах.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31203
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2011, 05:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Я вважаю що про покривало сказано до жінок. а не до дівчат. Бо із контексту видно до мова йде до заміжніх жінок. Категорично не сприймаю коли дівчинка маленька, а її уже надівають хустинку.

По пам’яті пам’ятаю, що ці слова говорилося до тих жінок, що були у минулому блудниці.

Цікаво, звідки ти це взяв, що ці слова відносяться тільки до жінок, які були блудницями? :)
Покриватися в молитві повинні ті сестри, які пізнали Господа, тобто народилися згори. Незалежно, замужем чи ні. Звичайно, дівчинці надівати хустинку непотрібно, бо і молитися вона не вміє, хіба, якщо змалку Бог хрестив її Духом Святим і вона духовно молиться Богові. Існує така думка, що покриватися потрібно лише замужнім. Це абсолютно неправильна позиція! В тому ж самому розділі Павло пише далі: Одначе в Господі ані чоловік без жінки, ані жінка без чоловіка. Тобто йдеться не про окрему жінку і чоловіка, а про весь жіночий і чоловічий рід. Та й з контексту це випливає. Адже ж навіть незамужній дівчині непристойно обстригати волосся. Крім того, якщо чоловік неженатий, то хіба йому пристойно молитися в шапці, або запускати волосся?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(2-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31226
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 12:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
До цієї теми я би хотів зазначити, що не чоловіки повинні вирішувати, покривати жінці голову чи ні. Це суто прерогатива самої жінки. Вона сама повинна вирішити, покривати їй голову чи ні.

Адже, чи не буде більшим гріхом, якщо жінка, що не кориться своєму чоловікові, буде покривати свою голову в знак влади над нею перед Ангелами? Це ж лицемірство!

Тому чоловіки перш за все повинні розуміти, що для них є інше Слово, і нехай кожен шукає перш за все те, що стосується безпосередньо його самого.

А інакше можна попасти у тенета осуду, що є ще більшим гріхом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(1-1)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>