Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:48




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31234
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 17:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Тому чоловіки перш за
все повинні розуміти , що
для них є інше Слово, і
нехай кожен шукає
перш за все те , що
стосується
безпосередньо його
самого .
А інакше можна попасти
у тенета осуду , що є ще
більшим гріхом.

Осуджувати не маєм права! А думку свою можем висловити. Тому я й питав:
Цитата:
А де наші шановні
сестри -християни? Хай
скажуть вони свою
думку .




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31236
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 17:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це не прерогатива жінки. За порядком у церкві повинні стежити пасторі, бо вони відповідають за це. Звичайно, жінку вони не можуть заставити не грішити, але навчати вони повинні по слову Божому, а не "сама повинна вирішити, покривати їй голову чи ні".
Цитата:
Адже, чи не буде більшим гріхом, якщо жінка, що не кориться своєму чоловікові, буде покривати свою голову в знак влади над нею перед Ангелами? Це ж лицемірство!

Ні, більшим гріхом не буде. Це не лицемірство, а послух Сову Божому. А ідеальних жінок не буває. У всіх є гріх непокори.
Цитата:
Тому чоловіки перш за все повинні розуміти, що для них є інше Слово, і нехай кожен шукає перш за все те, що стосується безпосередньо його самого.

Жінка з покритою головою - це слава для чоловіка. Це означає, що сім"я кориться Божому порядку, а чоловік відповідає перед Богом за сім"ю.
Цитата:
Не згоден з категоричністю: адже там мова йде про дружину, в знак влади над нею, а в російському перекладі - жена, а не женщина.

Саме тому, що "женщіни" створені бути "жонамі" своїм чоловікам, вони і повинні мати знак покори чоловікові. По аналогії, в іншому місці написано так: жінка спасається дітородженням. Деякі люди це місце також спотворюють і говорять, що жінка, яка не має дітей - не спасеться. Це таке ж заблудження, як і щодо покори лише замужніх. Адже сам Бог створив жінку немічною посудиною, і дівчині личить бути скромною і сором!язливою не лише коли вона замуж виходить. І природнє покривало волосся прикрашає не лише замужню дівчину.




Хай благословить тебе Господь!
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31277
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2011, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
початківець написав:
Осуджувати не маєм права! А думку свою можем висловити. Тому я й питав:
Цитата:
А де наші шановні сестри -християни? Хай скажуть вони свою думку .

Та тут брати такі знавці, що й не знаєш що ще додати.
Особисто мене Господь навчав носити хустку не як необхідний ритуал, а як добровільний дар, з любові, покори до Нього. Тому покриваю голову по побудженню серця Святоим Духом, по вірі. Навіть І крім того дбаю про природнє покривало голови - волосся.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31279
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2011, 00:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Все правильно. Дуже добре, що голову покриваєш не "для братів", а тому, що так Дух Святий тебе навчив! Смію запитати, ти ще не замужем? :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31296
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2011, 14:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Дуже добре, що голову покриваєш не "для братів", а тому, що так Дух Святий тебе навчив! Смію запитати, ти ще не замужем? :)
Я так розумію, що згідно Біблії покривало голови до заміжжя не має прямого відношення. Хіба згідно українських звичаїв дівчина, коли була незаміжньою, непорочною, то ростила косу, а коли виходила заміж, то покривалася, коли ж втрачала свою честь ще незаміжньою, то їй відрізали косу , надягали хустку і називали покриткою.
:) Ні, поки що не взяли :-x




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
31309
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2011, 19:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згідно Біблії, навпаки: не має значення замужня дівчина чи ні. Для Бога немає значення сімейний стан і у вічності дівчата замуж не виходять. І як я вже розжував, у вищенаведених місцях мова йде про жіночий рід, а не про замужнії жінок.




Хай благословить тебе Господь!
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
46074
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2014, 13:51 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 лютого 2014, 14:23
Написано: 10
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
початківець написав:
А де наші шановні сестри-християни? Хай скажуть вони свою думку. Особисто для мене цікаве їхнє бачення на це питання..

Я згідна з людьми, які вважають, що жінка повинна покривати голову під час молитви в будь-якому місці. Тому що саме так написанно в Біблії. І дійсно там сказано під час молитви. Значить не має значення в церкві ми, вдома чи в полі. Звертатися до Бога потрібно з вірою в серці, прославляючи Його і коли ми звертаємося до Нього, значить повинні поважати Його писання.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
46093
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2014, 17:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Маріанна написав:
Я згідна з людьми, які вважають, що жінка повинна покривати голову під час молитви в будь-якому місці. Тому що саме так написанно в Біблії. І дійсно там сказано під час молитви. Значить не має значення в церкві ми, вдома чи в полі. Звертатися до Бога потрібно з вірою в серці, прославляючи Його і коли ми звертаємося до Нього, значить повинні поважати Його писання.

Згідна з Маріанною. Інакше, якщо дівчина хоче помолитись десь, в будь якому місці (Бо написано "Безперестанку моліться!"), то не зможе, бо як може просити чогось, як сама не слухає Божу волю?
П.С. Я чула один випадок, коли молодь десь їхала машиною (чи не на євангелізацію?), і перед тим на молитві Бог відкрив, що Він не проти цієї поїздки. Але в дорозі сталася ДТП. А після цього Бог відкрив, що Ангел був з ними у машині, а сталося це тому, що дівчата були без покривала...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
46098
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2014, 23:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Царська дочка написав:
П.С. Я чула один випадок, коли молодь десь їхала машиною (чи не на євангелізацію?), і перед тим на молитві Бог відкрив, що Він не проти цієї поїздки. Але в дорозі сталася ДТП. А після цього Бог відкрив, що Ангел був з ними у машині, а сталося це тому, що дівчата були без покривала...
А ти впевнена, що це Бог відкривав? Написано: Улюблені, не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з'явилося в світ. (1Iван.4:1)
Бог не є такий жорстокосердий, щоб поступати проти Свого Слова. Ніде у Біблії не сказано про те, що покривати голову слід дівчатам, і щоб завжди ходити/їздити з покритою головою. Написано це для жінок, які мають чоловіка, і покриватися повинні тоді, коли моляться чи пророкують Божим Духом. Інакше вони осоромлюють свою голову і не більше.
І якщо би Ангел був з ними, то неодмінно би захистив їх... Чому це сталося? Не знаю... могло бути й через те, що послухалися не Божого голосу, як написано: Они видят пустое и предвещают ложь, говоря: "Господь сказал"; а Господь не посылал их; и обнадеживают, что слово сбудется. (Иез.13:6) Таке також може бути.
А може бути й випробування якесь, чи попередження... у будь-якому випадку, все це сталося за Божим допуском.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
46099
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2014, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Згідний із Сонячником, справді, якби в машині був Ангел Божий, то Він би врятував їх від ДТП...
Я думаю, що "завжди моліться", то це означає, що в нас повинен бути постійно, кожного часу зв'язок із Богом, тобто ми молимося не тільки тоді, коли на коліна стаємо, а і в думках, навіть десь в глибині серця кликнемо до Бога, в будь-якому місці, навіть якщо кругом "море" людей. То хіба буде недобрим, якщо сестра так буде молитися, а неї в той час буде голова не покрита?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
46109
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2014, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А ти впевнена, що це Бог відкривав?
Я ж написала, що цей випадок я чула. А тому впевненою бути не можу. Але все ж спосібна повірити, що це правда. Могло ще бути таке, що в тій церкві розуміли так, що там до всіх жінок написано (тобто не тільки дружин, а і дівчат), а вони не послухались і тому Ангел їх не зберіг, бо найперший гріх - це непослух, а можливо робили це (одягали косинки) не від віри (я маю на увазі сумнівались, у тому як правильно, а коли є сумнів то краще так не робити). По різному може бути...
Сонячник написав:
Бог не є такий жорстокосердий, щоб поступати проти Свого Слова.
А чому проти, Бог не був проти поїздки. Тут же нема протиріччя. Можливо на поїздку була Божа воля, але не було благословіння :?:
Взагалі, я не знаю як це було... І чому Бог так допустив... Я не хочу когось захищати, чи ставати проти когось, але думаю могло бути і таке.
Сонячник написав:
І якщо би Ангел був з ними, то неодмінно би захистив їх...
taras15 написав:
Згідний із Сонячником, справді, якби в машині був Ангел Божий, то Він би врятував їх від ДТП...
Чому? А як тоді розуміти у цьому випадку:
Царська дочка написав:
Место для Бога.
В Калифорнии пару лет назад хоронили 4-х молодых ребят. (об этом писали все русские газеты) Был воскресный день, 10 часов утра, в одной семье отец говорит: «Сынок, пошли в церковь», а сын отвечает «Батя, перестань, надоел своими разговорами о своем Боге». Он вышел на улицу, где его ждал друг, сел за руль. В это время подошел отец и сказал: «Сынок, подожди минутку, я хочу помолиться, чтобы Бог был вместе с вами». На заднем сидении машины этого мальчика сидели две девочки по 17 лет. Тут сын отцу говорит: «Ты же видишь, батя, у нас все места в машине заняты, для твоего Бога место только в багажнике». Вся эта компания весело засмеялась, и они рванули на озеро. Но Бог поругаем не бывает. И вот они несутся. Вдруг на ближайшем перекрестке, откуда не возьмись, перпендикулярно едет огромный грузовик, которому зеленый свет светофора, а они хотели проскочить на красный. Когда в них врезался грузовик, багажник, в который они «посадили» Бога, обрезало, словно автогеном, и он отлетел в сторону без единой царапины, а всех этих четверо ребят – всмятку. Хоронили в закрытых гробах… Вот так и в нашей жизни — Бога садим в багажник, а сами летим куда-то, за чем-то...А Богу место не в багажнике, а в наших сердцах!
Я думаю, що таке можливе...
taras15 написав:
Я думаю, що "завжди моліться", то це означає, що в нас повинен бути постійно, кожного часу зв'язок із Богом, тобто ми молимося не тільки тоді, коли на коліна стаємо, а і в думках, навіть десь в глибині серця кликнемо до Бога, в будь-якому місці, навіть якщо кругом "море" людей.
Взагалі-то я теж так думаю...
taras15 написав:
То хіба буде недобрим, якщо сестра так буде молитися, а неї в той час буде голова не покрита?
Я особисто нічого немаю проти. Хай молится кожен згідно свого розуміння і своєї віри. Кому скільки Бог відкрив.
Я просто написала свою думку щодо цього. Тут я згідна з Братиком:
Братик написав:
Саме тому, що "женщіни" створені бути "жонамі" своїм чоловікам, вони і повинні мати знак покори чоловікові. По аналогії, в іншому місці написано так: жінка спасається дітородженням. Деякі люди це місце також спотворюють і говорять, що жінка, яка не має дітей - не спасеться. Це таке ж заблудження, як і щодо покори лише замужніх. Адже сам Бог створив жінку немічною посудиною, і дівчині личить бути скромною і сором!язливою не лише коли вона замуж виходить. І природнє покривало волосся прикрашає не лише замужню дівчину
і з Підсніжником:
Підсніжник написав:
Особисто мене Господь навчав носити хустку не як необхідний ритуал, а як добровільний дар, з любові, покори до Нього.
Але це зовсім не означає, що всі повинні робити так само. Я розумію так, і поступаю по своєму розумінню, а хто розуміє інакше: Бог бачить його розуміння, а тому кожен і буде давати відповідь за себе.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи слід жінці носити хустку?
46111
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2014, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
згідний, якщо це робити не тому, що інші так роблять або як писала Підсніжник, як "ритуал", а ради Бога, то я тільки скажу: хай благословить в тому вас, сестри, Бог! Бо дійсно по цьому зразу видно християнських дівчат і жінок.
щодо тієї історії, то я її декілька раз вже її чув. прикро, що таке стається, але як пише "Бог осміяний бути не може". Але я думаю, тут трохи інша ситуація. В авто їхали віруючі люди, і можливо в них навіть на розумі не було, що вся справа в покривалах... я теж не можу судити..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>