Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:05




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
31785
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 13:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Сонічнику,чому ти в усе це віриш??
Я вірю Божому Слову, а ці свідчення очевидців лише підтверджують реальність Бога і правдивість Слова Божого. Вони справжні свідки Єгови.

Але хто не вірить Писанню, той не повірить свідкам. Ось багач, який став свідком реальності пекла, благав Авраама, щоби він послав свідка до його рідних, аби він засвідчив їм про реальність пекла:
Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри! (Лук.16:27-31)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
31786
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 18:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Сонічнику,чому ти в усе це віриш??
Я вірю Божому Слову, а ці свідчення очевидців лише підтверджують реальність Бога і правдивість Слова Божого. Вони справжні свідки Єгови.

Але хто не вірить Писанню, той не повірить свідкам. Ось багач, який став свідком реальності пекла, благав Авраама, щоби він послав свідка до його рідних, аби він засвідчив їм про реальність пекла:
Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри! (Лук.16:27-31)
А он воно що.То для теде ці свідчення є на рівні з Божими словами??Дивно,адже подібних свідчень про зявлення матки боскої,кровотечивість образів та й взагалі певних порухів статуй матінки є дуже багато і вони начебто теж підтверджують реальність Божої сили.То чи і цьому ти ймеш віри??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
31787
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 18:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
хіба його душі небуло б краще бути коло нього десь там як кажете у небі в раю??
Йому було б краще, але Бог йому показав реальність, щоб він проповідував іншим, спасаючи від марнотного життя.
Мг,а як думаєш інші відомі та ревні протистанти,ну скажімо Лютер та подібні не зробили б більше ніж той Андрій щодо проповідування та спасіння людей??Чому Бог і їх не воскресив??І взагалі,як ти гадаєш яким чином можна сьогодні у Бога заслужити таку милість яку заслужив Андірій і подібні??
sss написав:
Тай чи хіба він один такий праведний що до нього Бог такий прихильний.
Цитата:
Ні, не тому що він був праведний, а тому що Бог його для цього вибрав... Та й він не один такий... я знаю багатьох людей, що пережили смерть та воскресіння
Ну добре добре,але всеж чомусь Андрія саме а не "петра".То якими критеріями Бог керується щодо цього??Тобто завдяки чому одних вибирає а інш ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
31788
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 23:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не знаю, якими критеріями Бог керується, але не заслугами - це точно.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
31798
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2011, 20:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
sss написав:
Ну добре добре,але всеж чомусь Андрія саме а не "петра".То якими критеріями Бог керується щодо цього??Тобто завдяки чому одних вибирає а інш ні??

О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого! Які недовідомі присуди Його, і недосліджені дороги Його! Бо хто розум Господній пізнав? Або хто був дорадник Йому? Бо все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки. Амінь. Рим.11:33,34,36




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
31932
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 18:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
sss написав:
Ну добре добре,але всеж чомусь Андрія саме а не "петра".То якими критеріями Бог керується щодо цього??Тобто завдяки чому одних вибирає а інш ні??

О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого! Які недовідомі присуди Його, і недосліджені дороги Його! Бо хто розум Господній пізнав? Або хто був дорадник Йому? Бо все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки. Амінь. Рим.11:33,34,36
Тобто,цього неможливо збагнути?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
32014
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2011, 23:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
sss написав:
Підсніжник написав:
sss написав:
Ну добре добре,але всеж чомусь Андрія саме а не "петра".То якими критеріями Бог керується щодо цього??Тобто завдяки чому одних вибирає а інш ні??

О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого! Які недовідомі присуди Його, і недосліджені дороги Його! Бо хто розум Господній пізнав? Або хто був дорадник Йому? Бо все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки. Амінь. Рим.11:33,34,36
Тобто,цього неможливо збагнути?
Самотужки аж ніяк..
А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини.А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам…1Кор 2:10,12




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
32016
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2011, 13:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
sss написав:
Підсніжник написав:
sss написав:
Ну добре добре,але всеж чомусь Андрія саме а не "петра".То якими критеріями Бог керується щодо цього??Тобто завдяки чому одних вибирає а інш ні??

О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого! Які недовідомі присуди Його, і недосліджені дороги Його! Бо хто розум Господній пізнав? Або хто був дорадник Йому? Бо все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки. Амінь. Рим.11:33,34,36
Тобто,цього неможливо збагнути?
Самотужки аж ніяк..
А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини.А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам…1Кор 2:10,12
Тож я і питаю саме вас,тим кому Бог відкрив це своїм духом.Будьте уважніші.Мені дуже б хотілося щось про це дізнатись від вас відроджені,як ви себе звете.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення воскреслого з мертвих Андрія Берглезова
36746
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2012, 11:08 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
А той хлопчина часом в психіатрії не побував?


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>