Джерело
http://forum.jerelo.info/

Соціальні сайти
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1048
Сторінка 1 з 1

Підсніжник [ 25 липня 2010, 15:32 ]  Соціальні сайти

Нещодавно побувал на одному молодіжному християнському таборі. Там я почула одного мудрого проповідника, досвідченого пастора, який багато приймає сповідей від молоді. Він завзято застерігав молодь бути обережними прои користуванні інтернетом, зокрема так званими соціальними сайтами типу ВКонтакті, Однокласники. Обгрунтував свою думку тим, що при особистому спілкуванні на душеопікунських бесідах він чує різні історії про те, як брати та сестри спілкуються, а то й закохуються у фотографії неіснуючих людей, або несправжні фото існуючих. А як ви: "ходите у контакти"? Приносять чи ні вони вам більше шкоди чи корисного збудування?

Сонячник [ 26 липня 2010, 07:56 ]  Re: Соціальні сайти

Підсніжник написав:
Обгрунтував свою думку тим, що при особистому спілкуванні на душеопікунських бесідах він чує різні історії про те, як брати та сестри спілкуються, а то й закохуються у фотографії неіснуючих людей, або несправжні фото існуючих. А як ви: "ходите у контакти"? Приносять чи ні вони вам більше шкоди чи корисного збудування?
Ну, звісно, на подібних сайтах як і в цілому в інтернеті є багато бруду. Звичайно, слід бути обережним, щоб не попасти у пастку сатанинську, так само як і з телевізором чи в цілому з інтернетом.
Ісус Христос говорив: Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене. (Матв.5:29)
Так само, якщо когось спокушає Інтернет, то краще позбутися його. Якщо когось спокушає телевізор, то краще позбутися й його. Ми не повинні допускати жодних спокус у своє серце.

Проте, я особисто використовую Вконтакті як персональну візитку для своїх друзів, крім того отримав багато корисної інформації. Для мене це корисний сайт, хоча для когось подібні сайти (як і в цілому Інтернет) може стати пасткою.

Vero [ 30 липня 2012, 14:39 ]  Re: Соціальні сайти

Думаю віруючим людям нема, що там робить, стільки чаус даремно витрачають))))

Братик [ 31 липня 2012, 04:04 ]  Re: Соціальні сайти

Якщо ґоворити про час, то взагалі віруючим неможна в інтернет заходити і невіруючим також. В тім числі і на цей сайт. Це питання взагалі-то до віри не має відношення

Підсніжник [ 01 серпня 2012, 20:45 ]  Re: Соціальні сайти

Vero написав:
Думаю віруючим людям нема, що там робить, стільки чаус даремно витрачають))))

Дивлячись, що вони там роблять і чого шукають. Все залежить від наших зацікавлень. Хто ходить у світлі, той і на фейсбук випромінюватиме світло. Наприклад, на сторінці Д. Вілкерсона у вищезгаданій мережі можна знайти багато збудови у вірі.

Vero [ 02 серпня 2012, 13:31 ]  Re: Соціальні сайти

Не завжди так)) То раз чи два можна зайти і з чужої сторінки, чи просто з інтернету, не будете ж ви одного Давида Вілкенсона постійно читать :) чи когось іншого

Сонячник [ 10 серпня 2012, 10:19 ]  Re: Соціальні сайти

Vero написав:
Не завжди так)) То раз чи два можна зайти і з чужої сторінки, чи просто з інтернету, не будете ж ви одного Давида Вілкенсона постійно читать :) чи когось іншого
Соціальні мережі - це спосіб спілкування. Хто що шукає - те знаходить. І ви можете не лише споживати інформацію, але й ділитися з іншими. А ваша сторінка може служити Божим світильником для тих, хто ще не знає Бога.

Однак, якщо вас спокушає нога - відітніть ногу, якщо спокушає око - вийміть око, а якщо спокушає Інтернет, то відключіться від нього. Врешті, можете піти в монастир, щоб взагалі не спокушатися світом. Але ж Христос каже: Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. (Матв.5:14)

Так і соціальні мережі можна використовувати для Божої слави. Якщо у тебе там є багато друзів, то достатньо поділитися з друзями благословенним свідченням, і відразу багато людей зможуть почути те, що будує у вічне життя. Головне, щоб наша сторінка не засмічувалася всяким світським непотребом.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин