Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:44




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24482
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 16:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
То так і конкретно ви і не сказали помилки протестантів, я про догми говорю, а не про помилки окремих осіб.
Може я спробую конкретно.1-Тройця.2)догма про безсмертя душі.3)вічні вогняні муки у міфічному пеклі.4)Догма про Боже царство яке є чи то у серцях людей чи то десь там де у небі.5)Субота-буквальний день.6)Погляд на світську владу.7)майбутне землі та людства,тощо.Думаю немає змісту перечислювати їх,бо мета не повинна бути вказати на помилки,а відшукати правду з Писання.У Біблії вона(правда) є одна,у людей декілька,кожного своя.От а де правда,це важливіше ніж де помилки.У католиків?може у протестантів?,проте у яких 50-ків,баптистів,адветистів тощо-адже вони порізному навчають Біблію у себе в церквах.Чи схвалює Бог поклоніння образам або Марії,чи навпаки осуджує?Де тут правда у католиків чи протестантів.Чи сьогодні Бог вимагає щоб його поклонники освячували буквальний сьомий день,чи навпаки осуджує таке вимагання-де правда?-у протестантів 50-ків,баптистів,чи у тих же протестантів адвентистів(людей книги).Чи сьогодні Бог зливаючи на своїх поклонників св дух, дає дар говоріння мовами і таким чином показує своє схвалення чи може цей дар,як стверджує протилежна строна, дає Божий ворог?-де правда-у протестантів 50-ків чи тих же протестантів баптистів?ДЕ ПРАВДА?-у Тома чи Палатінуса з його сумнівною логікою?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24483
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 16:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Цікаво думаєте,але я вас питав про погляд Біблії на цю справу.Тож чи забороняє або принаймні чи осуджує Біблія помірковане вживання алкоголю,а не зловживання ним.Деякі протестанти,наприклад ті до яких належите ви Ш21,у своїх церквах навчають що вживати алкоголь КАТЕГОРИЧНО заборонено,ба навіть осуджують тих хто його навіть поміркованно вживає.Чому??Це згідно з Писанням так є?? Ось до чого я веду.
:D Біблія багато чого поганого не забороняє. Наприклад, не забороняє вживати наркотики чи куріння.
Але слава Богу за те, що ми, віруючі, отримали благодать, яка нас береже від усього злого. Я не чув, щоб у церквах хтось забороняв вживати алкоголь, але знаю, що кожен, хто покаявся і впустив Бога у своє серце, той абсолютно стає вільним від впливу алкоголю, куріння чи інших наркотиків, і йому немає необхідності говорити, що йому можна, а що ні.
Перепрошую,а можна вас спитати,а що вам такого смішного видалось у моїєму дописі.Чув люди кажуть що сміх без причини є признаком чогось поганого.Напишете??Тепер по суті писанини.Біблія не забороняє вживання наркотиків та куріння,це правда.Проте у ній містяться певні принципи які висвітлюють категоричне несхвалення цих діянь.Чи є подібні натяки у Писання і щодо поміркованого вживання алкоголю??Що стосується того що ви чули а що ні,то мало про це мабуть взагалі чули,або прикидаєтесь.Ну і щодо того що вам особисто можна а що ні,то звісно ваша справа.Мене цікавить я вже писав який погляд на це питання Біблії,а отже самого Бога.Чи Бог категорично забороняє своїм поклонникам вживати навіть помірно алкоголь чи це справа лише особистого сумління??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24487
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 19:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Чи Бог категорично забороняє своїм поклонникам вживати навіть помірно алкоголь чи це справа лише особистого сумління??
Ап.Павло писав так: Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно. (1Кор.6:12)
Справді, протестанти здебільшого не вживають ані вина, ані пива, ані інших алкогольних напоїв, однак їм ніхто не забороняє. Я особисто не вживаю, бо не потребую. Знаю, що деякі віруючі вживають для шлунка, але їх ніхто не судить за це - Господь серцевидець і знає наміри кожної людини. Проте я знаю багатьох алкоголіків, які після покаяння повністю звільнилися від потягу до алкоголю; я знаю наркоманів, які були звільнені від наркотичної залежності завдяки покаянню. Мене Господь свого часу звільнив від ігроманії - я не граю в комп'ютерні ігри.

До речі, я знаю, що навіть деякі католики також принципово заради Господа не вживають спиртних напоїв. І я за це славлю Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24488
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 19:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
де правда-у протестантів 50-ків чи тих же протестантів баптистів?ДЕ ПРАВДА?-у Тома чи Палатінуса з його сумнівною логікою?
Правду шукай не у людей, а у Христі. Приймеш Христа - приймеш Правду.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24490
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Ап.Павло писав так: Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно. (1Кор.6:12)Справді, протестанти здебільшого не вживають ані вина, ані пива, ані інших алкогольних напоїв, однак їм ніхто не забороняє. Я особисто не вживаю, бо не потребую. Знаю, що деякі віруючі вживають для шлунка, але їх ніхто не судить за це - Господь серцевидець і знає наміри кожної людини. Проте я знаю багатьох алкоголіків, які після покаяння повністю звільнилися від потягу до алкоголю; я знаю наркоманів, які були звільнені від наркотичної залежності завдяки покаянню. Мене Господь свого часу звільнив від ігроманії - я не граю в комп'ютерні ігри.До речі, я знаю, що навіть деякі католики також принципово заради Господа не вживають спиртних напоїв. І я за це славлю Бога.
Отож Сонячнику Я так розумію що ви самі собі вирішили не вживати категорично алкоголю,бо не ПОТРЕБУЄТЕ.То до чого тут Біблія.Я знову ж таки повтрюю,чи дозволяє?,чи забороняє? помірне вживання алкоголю Біблія.Мене цікавить це-як ви вважаєте??Ну і якщо протестанти здебільшого не вживають взагалі алкоголю,то чому?Бо теж не потребують як і ви,чи цьому є якісь інші причини??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24491
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
де правда-у протестантів 50-ків чи тих же протестантів баптистів?ДЕ ПРАВДА?-у Тома чи Палатінуса з його сумнівною логікою?
Правду шукай не у людей, а у Христі. Приймеш Христа - приймеш Правду.
Знову ви розкидаєтесь репліками,без підтвердження Писанням.Сонячнику,а хіба не людям Христос дав наказ нести правду іншим?А хіба не люди несли правду після 50-ниці до усіх куточків землі?А хіба не від людей ви дізнались бодай дещо з того про що ви тут пишете??А хіба не люди розпочали той протестантський рух до якого ви себе долучили.Каже Писання у Євр10:25-"Не кидаймо збору свого, як то звичай у деяких, але заохочуймося, і тим більше, скільки більше ви бачите, що зближається день той".То де той збір?Де його шукати?Хіба він не з людей складається?Чи повинна там,серед того збору перебувати правда?Безсумнівно,бо головою такого збору(церкви) є Христос(Еф5:23).То де вона правда?серед якого збору,або як ви говорити церкви??Серед 50-цької?,баптистської?,адвентистської?,може католицької,тощо?Де?-як це зясувати??Тож незводьте все до примітивізму-Прийми Христа у серце і все,ти володітимеш правдою,ти спасенний вже тепер.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24498
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
А хіба у вас (СЄ) заборонено танцювати?
З чого ви зробили такий висновок?

Я задав питання, потім скажу, ви в жмурки не грайтися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24499
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 00:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
Та прямо і не сказано що пити горілки не можна,
Цікаво,а що справді горілки,тобто алкоголю не можна пити навіть помірковано згідно з Писанням?

Я думаю народженим із гори християнам до спиртного не тягне навіть на сто грам і такі інші спірні гріхи. У таких випадках потрібно дивитися на Христа, як Він би поступив у таких випадках.
Цікаво думаєте,але я вас питав про погляд Біблії на цю справу.Тож чи забороняє або принаймні чи осуджує Біблія помірковане вживання алкоголю,а не зловживання ним.Деякі протестанти,наприклад ті до яких належите ви Ш21,у своїх церквах навчають що вживати алкоголь КАТЕГОРИЧНО заборонено,ба навіть осуджують тих хто його навіть поміркованно вживає.Чому??Це згідно з Писанням так є?? Ось до чого я веду.

Як осуджують? Там де я належу такого не чув, а ви чули, цікаво фантазуєте?
Ну я ж Михаїлу свою думку сказав....ви ж читали, то ж не грайтеся. Хіба буває помірковано і на скільки цієї поміркованості хватить?
18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.
19 Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі.
20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!

(1Iван.5:18-20)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24500
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 00:12 

Востаннє редаговано Протестант 27 серпня 2010, 00:32 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
То так і конкретно ви і не сказали помилки протестантів, я про догми говорю, а не про помилки окремих осіб.
Може я спробую конкретно.1-Тройця.2)догма про безсмертя душі.3)вічні вогняні муки у міфічному пеклі.4)Догма про Боже царство яке є чи то у серцях людей чи то десь там де у небі.5)Субота-буквальний день.6)Погляд на світську владу.7)майбутне землі та людства,тощо.Думаю немає змісту перечислювати їх,бо мета не повинна бути вказати на помилки,а відшукати правду з Писання.У Біблії вона(правда) є одна,у людей декілька,кожного своя.От а де правда,це важливіше ніж де помилки.У католиків?може у протестантів?,проте у яких 50-ків,баптистів,адветистів тощо-адже вони порізному навчають Біблію у себе в церквах.Чи схвалює Бог поклоніння образам або Марії,чи навпаки осуджує?Де тут правда у католиків чи протестантів.Чи сьогодні Бог вимагає щоб його поклонники освячували буквальний сьомий день,чи навпаки осуджує таке вимагання-де правда?-у протестантів 50-ків,баптистів,чи у тих же протестантів адвентистів(людей книги).Чи сьогодні Бог зливаючи на своїх поклонників св дух, дає дар говоріння мовами і таким чином показує своє схвалення чи може цей дар,як стверджує протилежна строна, дає Божий ворог?-де правда-у протестантів 50-ків чи тих же протестантів баптистів?ДЕ ПРАВДА?-у Тома чи Палатінуса з його сумнівною логікою?

1. Ми без Вас розберемося. Посередників не треба, тим більше із такими помилкова ними вченням як у Вас
2. Трохи не така тема тут, читайте перші повідомлення.
3.То де ви тут побачили розбіжність між католиками і протестантами
Цитата:
1-Тройця.2)догма про безсмертя душі.3)вічні вогняні муки у міфічному пеклі.4)Догма про Боже царство яке є чи то у серцях людей чи то десь там де у небі.5)Субота-буквальний день.6)Погляд на світську владу.7)майбутне землі та людства,тощо.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24501
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 00:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Сонячник написав:
Ап.Павло писав так: Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно. (1Кор.6:12)Справді, протестанти здебільшого не вживають ані вина, ані пива, ані інших алкогольних напоїв, однак їм ніхто не забороняє. Я особисто не вживаю, бо не потребую. Знаю, що деякі віруючі вживають для шлунка, але їх ніхто не судить за це - Господь серцевидець і знає наміри кожної людини. Проте я знаю багатьох алкоголіків, які після покаяння повністю звільнилися від потягу до алкоголю; я знаю наркоманів, які були звільнені від наркотичної залежності завдяки покаянню. Мене Господь свого часу звільнив від ігроманії - я не граю в комп'ютерні ігри.До речі, я знаю, що навіть деякі католики також принципово заради Господа не вживають спиртних напоїв. І я за це славлю Бога.
Отож Сонячнику Я так розумію що ви самі собі вирішили не вживати категорично алкоголю,бо не ПОТРЕБУЄТЕ.То до чого тут Біблія.Я знову ж таки повтрюю,чи дозволяє?,чи забороняє? помірне вживання алкоголю Біблія.Мене цікавить це-як ви вважаєте??Ну і якщо протестанти здебільшого не вживають взагалі алкоголю,то чому?Бо теж не потребують як і ви,чи цьому є якісь інші причини??

До речі,я теж із цієї самої причини не вживаю алкоголь. І мене зовсім до цього не тягне. у мене є друг і із нашої Церкви він п’є вино і все нормально, проблем не має. Він п’є, а я ніколи, навіть якщо ми разом за одним столом. І ніхто нікого не засуджує. Це зовсім протилежне вашим словам.
Цитата:
,у своїх церквах навчають що вживати алкоголь КАТЕГОРИЧНО заборонено,ба навіть осуджують тих хто його навіть поміркованно вживає.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24502
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 02:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
То де той збір?Де його шукати?Хіба він не з людей складається?Чи повинна там,серед того збору перебувати правда?Безсумнівно,бо головою такого збору(церкви) є Христос(Еф5:23).То де вона правда?серед якого збору,або як ви говорити церкви??Серед 50-цької?,баптистської?,адвентистської?,може католицької,тощо?Де?-як це зясувати??Тож незводьте все до примітивізму
Правдиві свідки Божі були, є і будуть, але вони вказують на Христа, а не на свій збір. Якщо ти приймеш Христа, тоді знайдеш і тих, хто виконує волю Господню. Але перш за все кожна людина повинна прийти до Христа! Адже Ісус Христос говорив: Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.(Iван.14:6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24505
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 10:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Точно!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24513
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 01:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Але перш за все кожна людина повинна прийти до Христа! Адже Ісус Христос говорив: Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.(Iван.14:6)

ХОРОШЕ МІСЦЕ ІЗ пИСАННЯ. ССС то чому ви обминаєте Христа, а зразу йдете до Отця?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24525
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
А хіба у вас (СЄ) заборонено танцювати?
З чого ви зробили такий висновок?

Я задав питання, потім скажу, ви в жмурки не грайтися.
Якось дивно ви його задали,у вигляді висновку з чогось.Ні не заборонено.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24526
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 21:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Якось дивно ви його задали,у вигляді висновку з чогось.Ні не заборонено.

Чому? І під яку музику танцюєте? Які танці?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>