Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:36




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24140
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2010, 13:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Зрозумілим є одне-Бог допускає це не хотячи.І я так приймаю.
Добре,думаю тут все зрозуміло.Хоча недокінця.Всетаки -Чому Бог допускає зло нехотячи??Розумієте-ЧОМУ??Чому Бог дозволив Сатані,після того як він збунтувався, продовжувати свої злі діла??Чому Бог його не знищив одразу після бунту??

Також я так і не зрозумів щодо вашого зауваження:-"Є одне зауваження.«Ввесь світ лежить у владі лукавого»",на яке я дав відповідь.Чи ви взяли це до уваги що я вам відписав,і тепер немаєте зауважень ніяких по цій темі,чи всеж і далі будуть якісь зауваження???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24207
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 09:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
В Сатани є також свобідна воля. Так що, щоб не було, що Бог не дав йому шанс покаятись, мабуть Бог дає йому один з найбільших шансів, тому і вкинув у часовий простір... Це чисто моя думка.

Точно ж ніхто не знає. В Біблії про це не сказано "чому".
По даній темі в мене більше питань нема. Я більш-менш та дізнався про те, що хотів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24229
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2010, 22:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
В Сатани є також свобідна воля. Так що, щоб не було, що Бог не дав йому шанс покаятись, мабуть Бог дає йому один з найбільших шансів, тому і вкинув у часовий простір... Це чисто моя думка.

Точно ж ніхто не знає. В Біблії про це не сказано "чому".
По даній темі в мене більше питань нема. Я більш-менш та дізнався про те, що хотів.
Всеж недізнались на мою думку,бо не зрозуміли самі тай кажете що ніхто не знає "Чому".Я думаю що Бог знає чому,тай про це обовязково розповідає у Своєму Слові.Просто ви цього непомічаєте.От щодо диявола те що ви пишете,які у вас існують підстави для такої чисто вашої думки??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24242
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2010, 11:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
НУ, чому на думку СЕ диявол вже не звязаний?

Чому лиш моя думка? Свобідна воля має важливезначення для Бога.
А то СЕ все говорять, що в світі панує сатана... Тоді зразу постає питання "Хто йому дохволив?"
Людина дозволила, Бо людині був переданий світ для піклування і називання.
Не дозволили б перші люди статися гріху, от його б і не було в світі. От якби всі тепер навернулись до Бога і перестали грішити, зразу б сила Сатани впала (принаймні до наступних поколінь, які б грішили)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24246
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2010, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
НУ, чому на думку СЕ диявол вже не звязаний?
Бо на те воля Бога.

Michail написав:
Чому лиш моя думка? Свобідна воля має важливе значення для Бога.
А то СЕ все говорять, що в світі панує сатана... Тоді зразу постає питання "Хто йому дозволив?"
Людина дозволила, Бо людині був переданий світ для піклування і називання.
Бачите ви вже приймаєте те що у світі панує Сатана.Людина дозволила :shock: ??Ну ви даєте.Дайте цитату з Писання.Ну і якщо знову ж таки Бог це допустив ,то чому??Щоб дати шанс покаятись Дияволу??Як ви прийшли до такої думки??вам у цьому посприяло Писання чи щось інше??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24315
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2010, 12:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
НУ, чому на думку СЕ диявол вже не звязаний?
Бо на те воля Бога.

Michail написав:
Чому лиш моя думка? Свобідна воля має важливе значення для Бога.
А то СЕ все говорять, що в світі панує сатана...

Тоді зразу постає питання "Хто йому дозволив?"
Людина дозволила, Бо людині був переданий світ для піклування і називання.
Бачите ви вже приймаєте те що у світі панує Сатана.

Михайло: А хто не приймає? Так написано в Біблії. Лише світ розуміється як світ людини - суспільна система.

А самим буттям керує Вседержитель - Бог. Це однозначно. Бо в ньому ми й дихаємо і існуємо.


Людина дозволила :shock: ??Ну ви даєте.Дайте цитату з Писання.Ну і якщо знову ж таки Бог це допустив ,то чому??Щоб дати шанс покаятись Дияволу??Як ви прийшли до такої думки??вам у цьому посприяло Писання чи щось інше??


Нащо цитату з Писання. Читайте 3 главу Буття.
Людина дозволила "древньому змію" себе обманути. Людинв був доручений світ Богом. Вона впустила туди сатану.
До речі вважається що він згрішив тоді ж, бо до цього в біблії пишеться що все створене було добре. Після гріхопадіння все стало порушеним...
Земля "почала родити терні", тобто терен взагалі то був, алетепер такі малоплідні рослини почали переважати...

Бо все створіння через людину лежить в гріху і чекає проявлення Синів Божих...
(Цитати давати?)

Звичайно, що Бог це все допустив, але не хотів цього, коли світ створював. Лише через свобідну волю людини все сталося, тому і розумвється, що сама людина дозволила сатані панувати в свому світі. Якби не згрішила, то не було б і дозволу...

Якщо ми авртаємось до Бога, то не дозволяємо панувати злому в соєму житті - в своєму мікросвіті. Тому і мається на увазі, що вже тут наступає Царство Небесне - всередині нас (або між нами - християнами).

Надіюсь тепер Вам зрозуміло?

sssЯк ви прийшли до такої думки??вам у цьому посприяло Писання чи щось інше??

Отже мені в цьому посприяло Святе Письмо.


sssНу і якщо знову ж таки Бог це допустив ,то чому??Щоб дати шанс покаятись Дияволу??

Так, щоб йому показати що Він не правий. По пророцтвам він не навернеться... Але якби в нього не було такого ж шансу на покаяння як у людини, то він би сказав, що це несправедливо...
(Тут вже моя думка, бо вважають, що хто згрішив поза часом - як сатана і його ангели, ті покаятись не можуть. Але сатана згріщив, видно, в часі - якщо згрішив там же де і людина...)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24424
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2010, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Нащо цитату з Писання. Читайте 3 главу Буття. Людина дозволила "древньому змію" себе обманути..
Ну не цілком вірно.Дозволила себе обманути Єва,а Адам свідомо відкинув наказ Бога.
Michail написав:
Людинв був доручений світ Богом. Вона впустила туди сатану..
Як це впустила?,а що до того як людина виявила непослух,того хто звів Єву в світі небуло?.І взагалі -хто такий Сатана?
Michail написав:
Якщо ми навертаємось до Бога, то не дозволяємо панувати злому в соєму житті - в своєму мікросвіті. Тому і мається на увазі, що вже тут наступає Царство Небесне - всередині нас (або між нами - християнами). Надіюсь тепер Вам зрозуміло?.
Не зрозуміло те що таке Боже царство і де воно Є.
Michail написав:
sssНу і якщо знову ж таки Бог це допустив ,то чому??Щоб дати шанс покаятись Дияволу??--Так, щоб йому показати що Він не правий. По пророцтвам він не навернеться... Але якби в нього не було такого ж шансу на покаяння як у людини, то він би сказав, що це несправедливо.
А для чого показувати Дияволові що він неправий??З чого ви робите висновок що Дияволові був даний шанс на покаяння??Кому Диявол би сказав що щось несправедливо??.Проясніть це.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24435
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2010, 11:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Ну не цілком вірно.Дозволила себе обманути Єва,а Адам свідомо відкинув наказ Бога."

Єва теж свідомо відкинула. Чому б це в Новому Завіті писали, що гріх прийшов через Єву?

"Книга 1-е Тимофею > Глава 3. Ибо прежде создан Адам, а потом Ева;
14. и не Адам прельщен; но жена, прельстившись, впала в преступление;"

Якщо це співставити з 1 главою Буття, то бачимо, що винні обоє.

"Як це впустила?,а що до того як людина виявила непослух,того хто звів Єву в світі небуло?.І взагалі -хто такий Сатана?"


Повставший ангел, який не міг володіти світом, оскільки Створіння були повністю Божі і людей... Тому сатана притворством відібрав світ від людини...


"А для чого показувати Дияволові що він неправий??З чого ви робите висновок що Дияволові був даний шанс на покаяння??Кому Диявол би сказав що щось несправедливо??.Проясніть це."


Може не стільки йому, як людям показати, що він неправий...
Через свободну волю допоки існує цей грішний світ, всі мають можливість бути в ньому. В Царстві ж Божому, будуть лише Божі.


"З чого ви робите висновок що Дияволові був даний шанс на покаяння?"

Це лише припущення.

Чомусь же Бог допускає існування сатани та ще й володарювання в світі людей...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24436
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2010, 11:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Не зрозуміло те що таке Боже царство і де воно Є."

А зрозуміло де є Бог?
Бо там де Він є там є і ті, що з ним, тепер духом, потім і тілом одухотвореним.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24447
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2010, 09:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
http://www.hristiana.zp.ua/index.php?page=posl_spis




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24448
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2010, 09:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Раджу прочитати статтю "допускает ли Бог зло?". Прояснує погляд на питання цієї теми.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24450
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2010, 10:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Но сатана уже был свергнут с Небес на землю, и вселился в змея. «Я видел сатану, спадшего с неба, как молнию» (Лук.10:18, От.12:7-9)."

Це не істина, а припущення автора.

Поки людина не згрішила, все було добрим. Бог так і сказав, коли все свторив...

Люцифер впав, разом з людьми... В той час як і Адам і Єва він був проклятий у вигляді змія...

До того часу не було сказано, що щось недобре...


Я розумію, що мої слова лише інтерпретація, але де в Біблії сказано, що "был свергнут с Небес на землю" скоріше, ніж людина згрішила? З Біблії більше видно, шо якраз в той момент, коли людина втратила Рай, сатана теж втратив своє становище в небі... і "повзає по землі" разом з своїми бісами (и между семенем твоим и между семенем ее) намагаючись звести людей "вкусити в пяту", та дістає по голові від тих, хто з Богом - в перші ж чергу від Ісуса Христа.

Так думають католицькі теологи і інші... Але це не догма.

«Кто делает грех, тот от дьявола, потому что сначала дьявол согрешил. "

Це теж вписується в мої роздуми, адже сатана спокусив Єву. Він згрішив перший. Єва друга, Адам -третій.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24460
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2010, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
«Кто делает грех, тот от дьявола, потому что сначала дьявол согрешил. "

Це теж вписується в мої роздуми, адже сатана спокусив Єву. Він згрішив перший. Єва друга, Адам -третій.

А в мої ні, тоді виходить що всі віруючі і не віруючі тільки від сатани. БО таких людей безгрішних не буває.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24467
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 10:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
«Кто делает грех, тот от дьявола, потому что сначала дьявол согрешил. "

Вибачте, це в Біблії написано.

"Кто делает грех, тот от диавола, потому что сначала диавол согрешил. Для сего-то и явился Сын Божий, чтобы разрушить дела диавола" – утверждается в "Новом Завете" (1-е Послание Иоанна, 3:8).

Сам по собі, звичайно, рядок дуже сумний. Але я ніколи не розглядаю лише один рядок. Ми ж читаємо Біблію. Хто вірує, хто призве імя Господнє і є хрещеним, хто зростає в Дусі Святім той спасеться.

Звичайно, всі грішать, але той, в кого жива віра і хто зростає в Святому Дусі - грішить все менше і менше. Цей уже не від диявола, це вже дитина Божа.



"Це теж вписується в мої роздуми, адже сатана спокусив Єву. Він згрішив перший. Єва друга, Адам -третій."

Тими словами я лиш хотів показати, що спочатку згрішив диявол, та й то в едемському саду, втілюючи свою ідею зваблення Єви...

Ну і повірте, коли навіть віруючи тяжко грішить, він робить діла сатани, тому в той час він відходить від Бога, поки не покаяється і не висповідає свій гріх Богу (а в традиційних церквах ще й затвердить своє покаяння і перед священиком).





Тут є єврейська позиція (цікаво порівняти):
http://psylib.org.ua/books/polon01/txt03.htm

Я бачу, що в євреїв садукеї перемогли

"Согласно христианскому мировосприятию, за царящее в мире зло в основе своей отвечает не человек, а дьявол, который "первый согрешил". Или точнее, человек отвечает только за себя, но не за все мироздание. В системе же иудаизма среди Божьих творений не существует никого важнее человека. Талмуд утверждает, что "каждый человек должен говорить, что ради него создан мир", – то есть он сам отвечает за весь мир. Именно такое восприятие мира дает евреям возможность ощущать себя совершеннолетними "сынами Всевышнего" – сынами, которые принимают соучастие в творении."

Або євреї не зрозуміли християнської позиції, або християни її не правильно висловлюють?

Сатана згрішив. Тому він відповідальний за зло, як таке. людина згрішиа, піддавшись "козням сатани". Тому вона відповідальна за те, що зло ввійшло в Створіння і чим більше грішить людина, тим більше прогресує в світі зло.

Бог через свобідну волю людини і падших ангелів допускає існування зла до певної пори (це вже інше питання, до якої. Я схильний вважати, що вид людини біологічної (як і іншихбіологічних істот) має свій початок і кінець в цьому світі, але душа людини безмертьна і тіло воскресне в світі Новому - Царстві Небесному).
Але по природі своїй не хоче зла і не може хотіти, бо нічого спільного в світла з темрявою немає. Допускає ж існування зла таким чином, що із зла в кінці кінців робить добро (принаймні для тих, хто є Божий). Це також урок сатані...

Це дуже цікава тема про допускання зла. І короткими фразами її навряд чи вдасться пояснювати. Тут потрібні проповіді, трактати, книги. Це як тема про любов...

От я захотів висловити своє бачення питання і ось який пост уже накатав (не дивлячись на те, яка гілка вже довга, а яка ще може стати, якщо наводити нові аргументи).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24472
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
«Кто делает грех, тот от дьявола, потому что сначала дьявол согрешил. "

Вибачте, це в Біблії написано.

"Кто делает грех, тот от диавола, потому что сначала диавол согрешил. Для сего-то и явился Сын Божий, чтобы разрушить дела диавола" – утверждается в "Новом Завете" (1-е Послание Иоанна, 3:8).

Треба читати у контексті. 6 Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його. 7 Діточки, хай ніхто вас не зводить! Хто чинить правду, той праведний, як праведний Він! 8 Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола. 9 Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він. 10 Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить!
1Iван.2:1 Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного.


1Iван.2:1Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного.

Да, трохи складновата тема.

От наприклад 6 вірш говорить "усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його. ". Та віруючі теж буває що грішать, а буває і дуже багато, я б не сказав що вони ніколи не пізвали правди і не були народжені із гори.

Серединка десь тут
1Iван.1:8 Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди!
9 Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.



До речі, на Католицькому форумі, один католик сказав що Об’явлення Івана писав, не апостол Іван, я звісно заперечив, але він настоював що це інакший Іван із острова Патмоса, і ваші всі священики промовчали, то це у вас така офіційна думка?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>