Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:12




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
23824
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2010, 08:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Тед Вільсон, помічник єпископа Всесвітньої Церкви Адвентистів Сьомого Дня 25 червня 2010 року обраний на служіння єпископа Всесвітньої Церкви АСД, яка налічує 16,3 мільйона членів (разом з дітьми близько 30 мільйонів).
Зображення
Тед Вільсон був запропонований 246 членами Виборчого Комітету і затверджений голосуванням 2410 делегатами сесії Генеральної Конференції 25 червня 2010 року. Він замінив Яна Полсена, який був єпископом Церкви з 1999 року.

"Ми є не просто організацією, не просто ще однією деномінацією, але Божої Церквою Залишку", – наголосив єпископ Вільсон у короткій промові після свого обрання.

"Я не можу знати всього і буду шукати мудрість разом з моїми співробітниками через вивчення Біблії і Духа Пророцтва" – зазначив він. "Дух Пророцтва є найбільшим даром Бога Церкви Адвентистів Сьомого Дня. Це відноситься як до минулого, так і до майбутнього. І ми йдемо додому!"

Вільсон закликав членів церкви "молитися про те, щоб Дух Святий дарував нам відродження та реформу".

Тед Вільсон почав своє служіння єпископа в 1974 в Нью-Йоркській конференції. Він був помічником директора, а потім директором служіння "Metropolitan Ministries" з 1976 по 1981 роки. Він продовжив служіння в Афро-Індоокеанском Дивізіоні, офіс якого розташований в Абіджані (Кот-д'Івуар) до 1990 року. А також здійснював служіння як керівник відділу, а потім як секретар Афро-Індоокеанского Дивізіону.

Після цього він здійснював служіння в офісі Церкви в Сілвер-Спрінг в якості помічника секретаря Генеральної Конференції на протязі двох років. З 1992 по 1996 роки він був єпископом Євро-Азіатського Дивізіону в Москві. Потім Вільсон повернувся до США в якості керуючого "Review and Herald Publishing Association". І був на цьому служінні до того, як його обрали помічником єпископа Генеральної Конференції в 2000 році.

Тед Вільсон має докторську ступінь у галузі релігійної освіти, отриману в Нью-Йоркському університеті, ступінь магістра богослов'я університету Андрюса і ступінь магістра в галузі громадської охорони здоров'я університету Лома Лінда.

Тед Вільсон одружений на Ненсі Волмер Луїз Вільсон, яка є фізіотерапевтом. У них троє доньок.

P.S. Адвентисти сьомого дня – всесвітня протестантська Церква, яка проповідує спасіння по Божій благодаті в Ісусі Христі та визнає всі без винятку заповіді Десятислів’я включно з четвертою про святість суботи, що повністю узгоджується зі Святим Письмом, яке наголошує, що не всі, хто вважає себе християнами, а тільки ті з них, що дотримують заповіді Божі , є Божим народом, а отже і Божою Церквою на землі. "І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що бережуть заповіді Божі та мають свідоцтво Ісусове" (Одкр. 12:17).




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
23825
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2010, 08:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Luther написав:
"Ми є не просто організацією, не просто ще однією деномінацією, але Божої Церквою Залишку"

СЄ теж так говорять, то хто із Вас є той Залишок?
Хіба спасіння є у деномінації, чи у Христа?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
23833
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2010, 23:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Спасіння тільки через Ісуса Христа, якого СЄ не визнають за Бога.

Але в Матв. 7:21-23 написано, що на Небо не потраплять християни через беззаконня. А беззаконня - це не лише перелюб, обман чи вбивство, а також і молитва в напрямку зробленого руками людськими, відмова святити суботу, яку Бог освятив. Гріхи потрібно не виправдовувати, а визнавати перед Богом, щоб отримати прощення по Божій благодаті в Ісусі Христі.




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
23873
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2010, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я вам запитання дав, а ви про суботу, для того є відповідна рубрика, там і пишіть. ;-D




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24022
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Luther написав:
Спасіння тільки через Ісуса Христа, якого СЄ не визнають за Бога.
А наведіть будь ласка де про це написанно у Писанню.Невже для спасіння потрібно визнати Ісуса одним Богом??Прошу цитату.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24169
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Luther написав:
Спасіння тільки через Ісуса Христа, якого СЄ не визнають за Бога.
А наведіть будь ласка де про це написанно у Писанню.Невже для спасіння потрібно визнати Ісуса одним Богом??Прошу цитату.
Якось то непохристиянськт писати те що непідтверджується Біблією.Як гадаєте панове протестанти,непохристиянськи так робити??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24170
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 22:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
sss написав:
Luther написав:
Спасіння тільки через Ісуса Христа, якого СЄ не визнають за Бога.
А наведіть будь ласка де про це написанно у Писанню.Невже для спасіння потрібно визнати Ісуса одним Богом??Прошу цитату.
Якось то непохристиянськт писати те що непідтверджується Біблією.Як гадаєте панове протестанти,непохристиянськи так робити??

Це якраз і підтверджується Писанням. По друге із Luther тут дискусії не заведеш, він як десант, залетів, цитат накидав і утік.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24177
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Це якраз і підтверджується Писанням. По друге із Luther тут дискусії не заведеш, він як десант, залетів, цитат накидав і утік.
Та ви вродіби також починати розмови починали а от доводити до кінця не змогли.Чому??То так похристиянськи робити??А,, вам Сонячник дав зауваження про світло.Думаю,що Лютер також прислухався до цього протестантського християнина.От і так себе поводить.Але ви невідповіли-так похристиянськи??Ну і щодо того що ви написали що щось підтверджується Писанням-де??важко вам було вказати те місце??чи то просто така манера розмови??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24178
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Читайте тут:
viewtopic.php?t=923&start=0
viewtopic.php?t=9&start=0




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24181
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Невже важко скопіювати те що ви маєте на увазі та подати тут??З ваших послань я непобачив того про що питав.В однму натрапив на слова які подав той з ким не можу вже порозмовляти,десь пропав.Тож там написанно-А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!".Тепер дивіться я витягую те що ви писали востаннє та теж десь скрились-
Sh_21 написав:
Читали що він був 100%
То де правда Ш21,--людина чи Бог??Розберіться у своїх думках,а то правдоподібно важко звами без чіткої позиції.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24182
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Читали що він був 100%
То де правда Ш21,--людина чи Бог??Розберіться у своїх думках,а то правдоподібно важко звами без чіткої позиції.

Я то розібрався, тут не ця тема, та й з вами вести дискусії, немає смислу. Ісус 100% Людина і 100% Бог.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24186
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 23:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
Читали що він був 100%
То де правда Ш21,--людина чи Бог??Розберіться у своїх думках,а то правдоподібно важко звами без чіткої позиції.

Я то розібрався, тут не ця тема, та й з вами вести дискусії, немає смислу. Ісус 100% Людина і 100% Бог.
так,тут не ця тема,але що поробиш якщо ви хитро та якось подібно до Лютера уникаєте її.Коли вигідно говорите що людина,а коли ні що Бог.Тож чому Усемогутнього Бога підкріпляє сотворенний ангел??Тому що Бог може змінитись та стати людиною??Але ж Він каже що незмінюється,чи нетак.Ким би він не ставав,він все як навіть кажуть протестанти залишався Богом.Чи нетак??Ну а про той смисл який ви пишете,т о звісно він буде відсутній,коли вдаєтесь до путанини.вибачте,але виглядає зовсім не по християнськи.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24188
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 23:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Але ж Він каже що незмінюється,чи нетак.Ким би він не ставав,він все як навіть кажуть протестанти залишався Богом.Чи нетак??

Не прибріхуйте, протестанти говорять що І.Х. є тільки Бог і Людина - ОДНО. То ви уже видумали єрисі що він був ангелом.
6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,
7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина,

(Фил.2:6,7)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24192
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 00:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Не прибріхуйте, протестанти говорять що І.Х. є тільки Бог і Людина - ОДНО. То ви уже видумали єрисі що він був ангелом.6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина,(Фил.2:6,7)
Ш21 та нічого я неприбріхою,я лише пробую розібратись у вашій писанині.Тож щодо слів з Писання які ви навели.1)-Хто був у "Божій подобі"??Чи Божа подоба це і є Бог??2)Ким він став-людиною??-" подібним до людини".То ви розумієте що це означає-"подібним до людини".То наводячи слова наберіться мужності їх розяснити,а не так як деякі непомильні протестанти славнозвісні.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24197
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 00:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Не прибріхуйте, протестанти говорять що І.Х. є тільки Бог і Людина - ОДНО. То ви уже видумали єрисі що він був ангелом.6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина,(Фил.2:6,7)
Ш21 та нічого я неприбріхою,я лише пробую розібратись у вашій писанині.Тож щодо слів з Писання які ви навели.1)-Хто був у "Божій подобі"??Чи Божа подоба це і є Бог??2)Ким він став-людиною??-" подібним до людини".То ви розумієте що це означає-"подібним до людини".То наводячи слова наберіться мужності їх розяснити,а не так як деякі непомильні протестанти славнозвісні.

Відповідь тут viewtopic.php?f=29&t=9&p=24196#p24196




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>