Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:11




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28492
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 09:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss, коли вас занесли у список невіруючих, то ви чомусь мовчали, що я возмущался що це не справедливо, а тепер та сама ситуація тільки про інакше і вам це не подобається..
Просто я цього непомітив.Та всеж за це дякую.Але воно ж ітак нічого незмінило.Правила є правилами.
sss написав:
Тож будь як то кажуть "по-проще" і до тебе потягнуться люди

Цитата:
І вам того бажаю.
Я стараюсь,але ви(не один) часто мені недаєте.Спробуймо разом?? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28496
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я стараюсь,але ви(не один) часто мені недаєте.Спробуймо разом??

Я вам взагалі нічого не можу заборонити, чи не давати щось говорити. Я з вами перестаю говорити, коли починається пуста розмова, або начинаєте насміхатися. Я люблю коли жартують, а не коли насміхаються. Якщо ви не можете відрізнити жарти від насміху то треба вам вчитися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28509
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 18:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Я стараюсь,але ви(не один) часто мені недаєте.Спробуймо разом??

Я вам взагалі нічого не можу заборонити, чи не давати щось говорити..
Ви знову нетак зрозуміли.Я маю на увазі що ви(не один) своїм "християнським" поводженням недаєте мені поводитись з вами належно.Один залякує,другий пезпідставно звинувачує,третій обзиває єговістом,четвертий невігласом,а ще інший,слова іншого приписує мені і так далі.Якщо хочете до себе належного ставлення,то поводьтесь самі належно.Тож є модератор,він нехай і слідкує за цим.А ви хочете на когось пожалітись,то дійте згідно з правил.
Цитата:
Я з вами перестаю говорити, коли починається пуста розмова
Як це пуста розмова??Ви маєте на увазі коли вам бракує доводів для підтвердження своєї думки,то це пуста розмова??Чи як??Тож по чому ви визначаєте що починається пуста розмова,
Цитата:
або начинаєте насміхатися
А може вам так видається.Чи бува ви не схильні до перебільшень??
Цитата:
Я люблю коли жартують, а не коли насміхаються
Я теж.
Цитата:
Якщо ви не можете відрізнити жарти від насміху то треба вам вчитися.
Дякую,за пораду.Тож спробуймо разом??
Ну і я там вище писав у відповідь вам
Цитата:
Iван.5:18 ..а Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.
Цитата:
Аяяй,Протестантета хіба слова фарисеїв є словами Бога чи Ісуса.Більш того ці слова не вказують на те що Ісус і був Богом а начебто робив себе "рівним" з Богом,але ж не Богом.
,і ніякої реакції від вас не дочекався.Бо ви це визначили як початок пустої розмови??? :) Це вас так роздратувало що ви почали оцю комедію з И замість Е.То всеж,Протестанте чи дійсно для спасіння слід визнати Ісуса як одного Бога???Помітили,я вже виправив И на Е.То сподіваюсь ніщо вам не перешкоджатиме довести свою правоту :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28514
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 19:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну і я там вище писав у відповідь вам
Цитата:
Iван.5:18 ..а Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.
Цитата:
Аяяй,Протестантета хіба слова фарисеїв є словами Бога чи Ісуса.Більш того ці слова не вказують на те що Ісус і був Богом а начебто робив себе "рівним" з Богом,але ж не Богом.
,і ніякої реакції від вас не дочекався.Бо ви це визначили як початок пустої розмови??? :)

Якщо ви вірите в Усе Писання, то написано 2Тим.3:16 Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання.

sss написав:
Це вас так роздратувало що ви почали оцю комедію з И замість Е.То всеж,Протестанте чи дійсно для спасіння слід визнати Ісуса як одного Бога???Помітили,я вже виправив И на Е.То сподіваюсь ніщо вам не перешкоджатиме довести свою правоту :?

Чому я все пропустив:
1. Із вами вся розмова зводиться тільки до "Чи є Ісус - Богом"
2. А ваше зневажливе ставлення, не тільки через "И", а через "Брат в Хресті".
3. І ви не тільки мене зневажаєте у псевдо, навіть моє Ш21, Восток, Улюблений Господом, Нецікавий, Славік. Розписувати не буду, бо треба шукати, ви сядьте і згадайте.
І не думаю що це повний список, просто більше не згадав.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28517
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 19:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Це вас так роздратувало що ви почали оцю комедію з И замість Е.То всеж,Протестанте чи дійсно для спасіння слід визнати Ісуса як одного Бога???Помітили,я вже виправив И на Е.То сподіваюсь ніщо вам не перешкоджатиме довести свою правоту :?
Цитата:
Чому я все пропустив:1. Із вами вся розмова зводиться тільки до "Чи є Ісус - Богом"
Та чому,є багато цікавих тем у відповідних розділах.Там про них і пишу не зводячи до того чи Ісус-Бог.Тут просто один співпесідник завів про це мову.тому й я спитав.На що ви добровільно сподіваюсь відреагували.Тож для чого було починати пане Протестанте??Хчете балів більше??
Цитата:
2. А ваше зневажливе ставлення, не тільки через "И", а через "Брат в Хресті".

Я це пояснував колись вам же.Це моя думка підкріпленна тим що я тут бачу.Жодного зневажливого змісту в ці слова я невкладав.
Цитата:
3. І ви не тільки мене зневажаєте у псевдо, навіть моє Ш21, Восток, Улюблений Господом, Нецікавий, Славік. Розписувати не буду, бо треба шукати, ви сядьте і згадайте.
Мабуть ти точно лицемір,якщо про таке пишеш.Ти згадай як ви пильно колись розглядали значення мого ССС.Чого тільки вам в голову не лізло.Небуду про це згадувати.Не звик скиглити,бо не зосереджуюсь на таких дурницях.
Цитата:
І не думаю що це повний список, просто більше не згадав.
А я всеж згадаю про твоє ще одне лицемірство та брехню про бідолашних сЄ десь там на хуторі,які буцім квартири по-продували,гроші повіддавали,а самі собі на залишок халупи покупляли.Доречі ти навіть не вибачився за цей наклеп.То ти такий християнин.Якби мені та місцевість не була знайома,то ця брехня би багато чого могла зробити.Але тобі доведеться за неї відповідати шановний.Тож я тобою захоплююсь,ти справжній християнин,а може хрестиянин??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28519
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 20:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ти згадай як ви пильно колись розглядали значення мого ССС.Чого тільки вам в голову не лізло.

Дійсно.... згадав.

Цитата:
А я всеж згадаю про твоє ще одне лицемірство та брехню про бідолашних сЄ десь там на хуторі,які буцім квартири по-продували,гроші повіддавали,а самі собі на залишок халупи покупляли.

Ну все поїду і перевіру.

Якщо уже пішло гріхи згадувати. То розкажіть п’ятидесятники ще роблять з’їздне зібрання із рибалкою після спомину.? До речі ти навіть не вибачився за цей наклеп. То ти такий СЄ......Але тобі доведеться за неї відповідати шановний. Тож я тобою захоплююсь,ти справжній СЄ,а може С сатани??

Друже ви ще до сіх пір не відповіли за свої брехливі пророцтва, скільки народу обшукали. Коли попросите привселюдне вибачення? Правда ніколи, бо зразу розбіжаться ті що духовно глухі.Пр.6:19 свідок брехливий, що брехні роздмухує....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28530
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Цитата:
А я всеж згадаю про твоє ще одне лицемірство та брехню про бідолашних сЄ десь там на хуторі,які буцім квартири по-продували,гроші повіддавали,а самі собі на залишок халупи покупляли.
Ну все поїду і перевіру..
Ти ще цього не зробив :shock:?? .Ну ти даєш
Цитата:
Якщо уже пішло гріхи згадувати
Це вже не вперше ви починаєте до цього зводити розмову.Мабуть про щось розумне розуму нехватає поговорити.
Цитата:
То розкажіть п’ятидесятники ще роблять з’їздне зібрання із рибалкою після спомину.? До речі ти навіть не вибачився за цей наклеп. То ти такий СЄ..
.Аяяй,бідолашний Протестант.Що то у тебе за звичка усе на світі плутати??Наклеп про сЄ та той хутір з халупами зводив ти.А про рибалку та оте зїзне зібрання 50-ків я просто тебе запитував.Нічого я по цьому не стверджував,це було просте питання.Для чого отак лукаво маніпулювати бувший Ш21??....
Цитата:
Але тобі доведеться за неї відповідати шановний
Так,так.От давай піднімемо ті слова давнини і переконаймося хто на кого зводив наклеп,а хто просто запитував.Тоді будемо відповідати.Спробуєш??
Цитата:
Тож я тобою захоплююсь,ти справжній СЄ,а може С сатани
Протестанти ,а ти своїми словами формулювати думку вмієш??Це я про тебе писав,а ти взяв і перекинув до мене.Важко тобі було дати відповідь.
Цитата:
Друже ви ще до сіх пір не відповіли за свої брехливі пророцтва, скільки народу обшукали. Коли попросите привселюдне вибачення? Правда ніколи, бо зразу розбіжаться ті що духовно глухі.Пр.6:19 свідок брехливий, що брехні роздмухує....
О понеслося.Починали з сіна а прийшли до пророцтв.Непоганий зміст ти вкладаєш в розмову.І ніяк вона тобі не видається пустою.Дивно??Мабуть тебе тільки й на таке хватає.Ну що ж чи на довго??Давай по суті.Які пророцтва??Кого обшукали і як??.Хто від цього і як постраждав??Просити вибачення за що??Духовно глухі це хто??Ті хто до тебе приходить аби тебе навчити Біблії,бо сам ти лише можеш знаходити інформацію по біблійних питання у інтернеті та у Отців(яких же сьогодні не визнаєш) та щей на рус язике.Негарно щоб яйце курку називало духовно глухою ой негарно??але ж то християнин,спаравжній.До речі я радий що ти мене називаєш уже "другом". :) Отож пригадуймо та відповідаймо у цій напрочуд змістовній розмові.Я чекаю :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28533
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 00:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
І ніяк вона тобі не видається пустою.Дивно??

Звісно що пуста. Почитайте ще раз моє повідомлення і спробуйте відповісти на свої 100 запитань. Чомусь всі розуміють один одного без 1 000 запитань, крім вас.
Свідки Єгови брехливо передрікали кінець світу протягом цілого століття -

1877р.: "Кінець цього світу… ближче, ніж думає більшість людей."

1889р.: "Битва Великого Дня Господа Всемогутнього, яка закінчиться у 1914 році… вже почалася."

1894р.: "1914р. - це дата не початку, а кінця часу."

1904р.: "Незабаром, десь між 1910 і 1912 роками наступить час великих нещасть для нас і кульмінація його настане… у жовтні 1914 року."

1914р.: "Армагедон може розпочатись наступної весни."

1915р.: "Нинішня велика війна у Європі - це початок Армагедону, про який говориться у Писаннях."

1917р.: "Ми проголошуємо, що на початку 1918 року відбудеться "землетрус", а "вогонь" спаде на прикінці 1920 року."

1920р.: "Визволення вже поряд… старий світовий порядок завершується."

1931р.: "Армагедон на порозі."

1939р.: "Армагедон попереду."

1940р.: "Робота Свідків по встановленню теократії майже завершена."

1941р.: "Армагедон, поза всіляким сумнівом, близько… за декілька років."

1946р.: "Армагедон, швидше за все, настане десь до 1972 року."

1955р.: "Війна Армагедону ось-ось розпочнеться."

1966р.: "Кульмінаційний пункт історії людства на порозі."

1969р.: "Залишилось дуже мало часу."

1975р.: "Армагедон може прийти дуже скоро, в останній день місячного календаря 1975 року."

1980р.: "Чи можемо ми якимось чином визначити час Армагедону? Так, ми можемо."




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28534
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 00:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
І ніяк вона тобі не видається пустою.Дивно??

Звісно що пуста.??
Ну то чому ти і далі її ведеш??
Цитата:
Почитайте ще раз моє повідомлення і спробуйте відповісти на свої 100 запитань. Чомусь всі розуміють один одного без 1 000 запитань, крім вас.
Що нетак??Тут не можна запитувати??
Цитата:
Свідки Єгови брехливо передрікали кінець світу протягом цілого століття -
Хіба це були пророцтва.Це прості сподівання які в той час будувались на обмеженному розумінні Писання.Свого часу Апостоли теж мали такі в дечому хибні сподівання щодо ролі та приходу Христа.То хіба це вказувало на їхню брехливість.Вони цього сподівались щиро так і сЄ в той давній час.Більшість з них не так вказувало на конкретний день,як на близькість Армагедону.Так воно і є.Адже про це свідкує Писання.Не плутай грішне з праведним.Ну й незрозуміло хто і як від цього постраждав??-Тобі забракло інформації у інеті щоб проце написати??Аяяй бідолашний.Співчуваю :) Тай взагалі ти впевнений у тому що ти тут подав правду з тих цитат які начебто належать сЄ??Ти особисто їх читав у виданнях сЄ??Впевнений що ні.То це чергова твоя християнська позиція.Зводити наклеп,адже ти зовсім не впевнений чи ці цитати взяті з видань сЄ,чи десь там у канторі 50-ків чи інш друкарніі.Ой негарно так Протестанте,поводитись.Ти зовсім не схильний змінюватись.Ну що ж Бог тобі суддя за отакі наклепи.Керуйся тим що можеш підтвердити і тим у чому ти впевнений.А то ти в простих очевидних речах путаєшся,то що вже говорити про ту ен-ну інф яку ти розкопуєш в інеті.отож щодо сЄ та отого хутора з халупами явна твоя брехня.Ти про це чудово знаєш.Тепер щодо тої начебто брехливої рибалки про яку я говорив.Підніми мої слова і переконаймось чи я щось стверджував вводячи когось в оману чи я просто цікавився цим.Навчись підкріпляти свої думки доводами.Отож де я брехав про рибалку???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28561
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 17:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Цитата:
Iван.5:18 ..а Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.
Цитата:
Аяяй,Протестантета хіба слова фарисеїв є словами Бога чи Ісуса.Більш того ці слова не вказують на те що Ісус і був Богом а начебто робив себе "рівним" з Богом,але ж не Богом.
,і ніякої реакції від вас не дочекався.Бо ви це визначили як початок пустої розмови??? :)

Якщо ви вірите в Усе Писання, то написано 2Тим.3:16 Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання.
Ну що ж залишилось і це зясувати Протестанте.Якщо ці слова фарисеїв про рівність Ісуса з Богом ви вважаєте натхненими Богом,бо вони є в Писанні,то запитаю вас -виходить що і інші слова фарисеїв про Христа,що він" виганяв демонів силою Вельзевула",теж є натхненими та правдивими???Отаке то у вас натхненне писання виходить так???Чекаю пояснення і сподіваюсь у тебе вистачить благородства яке ти тут демонструєш,розяснити ті складування в яких ти так прекрасно зображаєш натхненне Писання.
Ну і нагадую вкажи де та моя брехня про рибалку??,щоб не бути голослівним??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28567
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 22:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
то запитаю вас -виходить що і інші слова фарисеїв про Христа,що він" виганяв демонів силою Вельзевула",теж є натхненими та правдивими???

На це питання Ісус заперечив

23 І, закликавши їх, Він у притчах до них промовляв: Як може сатана сатану виганяти? 24 І коли царство поділиться супроти себе, не може встояти те царство. 25 І коли дім поділиться супроти себе, не може встояти той дім. 26 І коли б сатана сам на себе повстав і поділився, то не зможе встояти він, але згине.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28574
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2010, 10:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
то запитаю вас -виходить що і інші слова фарисеїв про Христа,що він" виганяв демонів силою Вельзевула",теж є натхненими та правдивими???

На це питання Ісус заперечив23 І, закликавши їх, Він у притчах до них промовляв: Як може сатана сатану виганяти? 24 І коли царство поділиться супроти себе, не може встояти те царство. 25 І коли дім поділиться супроти себе, не може встояти той дім. 26 І коли б сатана сам на себе повстав і поділився, то не зможе встояти він, але згине.
Ага,то тут вже ці слова фарисеїв не є натхненними.То чому вони містяться у Писанні яке "усе натхненне Богом".Так УСЕ Писання натхненне Богом,чи всеж не УСЕ??Якщо є так, що певні слова в Писанні,яке усе натхненне, є ненатхненими(як з тим Вельзевулом),то як розпізнати чи ті слова з Ів5:18 є натхненими??? :???:А ну розкажи :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28576
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2010, 14:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ага,то тут вже ці слова фарисеїв не є натхненними....чи всеж не УСЕ??


По перше це не слова фарисеїв, а юдеїв. Чому ви одразу все на фарисеїв спираєте?
Усе... я ж сказав що Христос на ці слова заперечив. То чому Христос тут не заперечив, а це місце що ви подали заперечив?

Та є ще одне подібне місце: Фил.2:6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним...

Вітаю усіх формучів із Новим 2011 роком!
Бажаю Божих благословень рясніших ніж у цьому році.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28595
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2011, 00:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ага,то тут вже ці слова фарисеїв не є натхненними....чи всеж не УСЕ??
По перше це не слова фарисеїв, а юдеїв. Чому ви одразу все на фарисеїв спираєте?.
Дивно,а що фарисеї це не юдеї?? :shock:
Цитата:
Усе... я ж сказав що Христос на ці слова заперечив. То чому Христос тут не заперечив, а це місце що ви подали заперечив?
Гм,Протестанте,спочатку ти написав що ці слова натхненні Богом,бо усе Писання натхненне.Навіщо було ссилатись на цей вірш з Тимофія??Прошу пояснити ;-D ;-D Тепер пишеш що в одному випадку Ісус заперечив про вельзевула,а про те що він рівний з Богом,ні.То всеж не зрозуміло чи ті слова про вельзевула не є натхненими Богом??Також якось ти себе вчергове проявляєш як дуже неуважного читача Біблії.Стосовно слів фарисеїв,де начебто Ісус називаючи себе Божим сином,робить себе рівним з Богом і таким чином хулить Бога,є також Ісусове пояснення.Просто воно міститься у іншому розділі книги Івана,а саме у 10розд починаючи з 31по36 вірші.Прочитай уважно та поясни,до чого тут Ісус говорить це??Що саме він цим хоче пояснити.Також зверни увагу шо у Ів14 :28 Ісус,а не юдеї, каже-"Чули ви, що Я вам говорив: Я відходжу, і вернуся до вас. Якби ви любили Мене, то ви б тішилися, що Я йду до Отця, бо більший за Мене Отець. ".Тож слова Ісуса тут явно суперечать словам отих юдеїв які говорили про рівність Ісуса з Богом.Чи не так Протестанте.??А ти кажеш що Ісус цього не заперечував.Якось ви протистанти як я помітив читаєте Писання фрагментально,не повністю.Ніяк не можете побачити цілісної картини Біблії.От тому такі "іноді" дивакуваті речі пишете,а ще й кажете що це так "помазання"вас вчить.Хіба нерозсмієшся з такого??
Цитата:
Та є ще одне подібне місце: Фил.2:6 [b]Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним...
Ага ,це черговий фрагментик,якого мабуть сам ти не докінця розімієш.Чи я помиляюсь?Зможеш пояснити??Ну й знову ж таки,навіть якщо брати цей переклад,то хіба вислів "бути Богові рівним"-- означає "бути Богом" і вказує на те що Ісус Бог??Чи вислів "бути Протестантові рівним",означає бути Протестантом???Прошу пояснень Протестанте ;-D ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28627
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Дивно,а що фарисеї це не юдеї??

Не всі юдеї, це фаресеї.
sss написав:
?Також якось ти себе вчергове проявляєш як дуже неуважного читача Біблії.

Я бачу хто не уважний.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>