Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:21




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28629
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 20:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Дивно,а що фарисеї це не юдеї??

Не всі юдеї, це фаресеї..
Так їхні слова про рівність Ісуса з Богом були натхненими Богом чи ні?Ну й чи ці слова Ісуса є натхненими- Ів14 :28 Ісус,а не юдеї, каже-"Чули ви, що Я вам говорив: Я відходжу, і вернуся до вас. Якби ви любили Мене, то ви б тішилися, що Я йду до Отця, бо більший за Мене Отець".Очевидно тут Ісус говорить протилежне ,тому що говорили юдеї.Чи нетак Протестанте??То хто з них правий??Чиї всеж слова є "натхненими".Ну й так далі.Прошу та наполягаю,аби ти пояснив те про що писав перше. ;-D
sss написав:
?Також якось ти себе вчергове проявляєш як дуже неуважного читача Біблії.

Цитата:
Я бачу хто не уважний.
Протестанте,по чому бачиш чиюсь неуважність??Ну й всеж поясни суть Ісусових слів з Ів10:31-36.У відповідь на які закиди Юдеїв, він це говорить??.Ну й що він цим хоче пояснити??Вияви всеж свою уважність.
Ну й памятаєш ти писав- "Не добрі останні повідомлення Востока, бо вони не підтверджуються Писання, і він не дає обґрунтованої відповіді,".Тож не поводься і ти так.Розумієш що я маю на увазі?? :? ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>