Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:05




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Зовнішній вигляд християн
23806
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2010, 15:52 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
04 серпня 2010, 19:50
Написано: 4
Яка повинна бути зовнішність християнина?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
23837
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2010, 06:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sone4ko17 написав:
Яка повинна бути зовнішність християнина?

Ідеальна зовнішність християнина - це овеча шкура! :D Зараз усі вовки так одягаються...

А якщо серйозно, то на мою думку, зовнішність християнина повинна відображати внутрішній стан християнина. Тобто що в кого на серці, то й такою має бути зовнішність. Християни не повинні дотримуватися жодних правил щодо зовнішності, а нехай кожен виглядає так, як підказує його сумління.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
23896
UNREAD_POSTДодано: 06 липня 2010, 16:39 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Sone4ko17 написав:
Яка повинна бути зовнішність християнина?
Про зовнішність християн є багато є дискусій, обговорень, зокрема на цьому форумі.
Зовнішній вигляд можна розділити на два напрямки: 1.вираз обличчя 2. вбрання. Щодо першого пункту, то у книзі Псалмів Давид говорить, що Бог мій є Богом мого обличчя. Звідси висновок, що обличчя, зокрема очі християн повинні випромінювати Боже світло Лк.11:34 Око твоє то світильник для тіла; тому, як око твоє буде дуже, то й усе тіло твоє буде світле. А коли б твоє око нездатне було, то й усе тіло твоє буде темне.
Привітливість, доброзичливість написані на обличчях християн тільки підтвердить їх християнство. Тільки б це не було фарисейтвом, у яких бездоганна зовнішність суперечила зіпсутій внутрішності Мт.23:27 "Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що подібні до гробів побілених, які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистости!"

Цитата:
якщо серйозно, то на мою думку, зовнішність християнина повинна відображати внутрішній стан християнина. Тобто що в кого на серці, то й такою має бути зовнішність. Християни не повинні дотримуватися жодних правил щодо зовнішності, а нехай кожен виглядає так, як підказує його сумління.

:? Як сказав один проповідник:"Божа правда часто проходит на межі з єрессю" :) З вищеприведеною цитатою можна погодитися лише частково і це правило підходить лише для зрілих християн, у яких совість постійно освячується Святим Духом і направлена лише на Божі стандарти. А для новонавернених, плотських, тих у кого совість немічна і хто ще не навчений звичкою розрізняти де добро, а де зло можна дати такі поради, перевірені власним досвідом:
1. Одягайтеся так, щоб не виглядіти спокусливо та неприємно для інших, не викликати не привертати надмірної уваги екстравагантністю свого одягу. Мт. 18:7: Від спокус горе світові, бо мусять спокуси прийти; надто горе людині, що від неї приходить спокуса!
2. Покажіть свою покірливість: не порушуйте стандарти одягу прийняті у вашій общині, навіть якщо ви не повністю згідні з ними (це оцінить не тільки Бог).
3.Пам`ятайте, що ходите не лише перед людьми, а й перед Богом, тому у якому вигляді вам здається можливим бути підхопленим на небо, як Енох, в такому й ходіть. Бут. 5:24 "І ходив із Богом Енох, і не стало його, бо забрав його Бог".

Хотілося б іще звернути увагу на такий момент: від вибору нашого вбрання впливає на наше самопочуття. Наприклад: якщо вдягнеш робочу форму, то настрій буде не святковий, якщо краватку і галстук, то звісно не почуватимешся туристом, а якщо надягнеш одяг блудника, то годі й згадувати про скромність. Чи не так?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
24201
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 01:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дякую Підсніжнику за розгорнуту відповідь - все добре написано.
Підсніжник написав:
:? Як сказав один проповідник:"Божа правда часто проходит на межі з єрессю" :) З вищеприведеною цитатою можна погодитися лише частково і це правило підходить лише для зрілих християн, у яких совість постійно освячується Святим Духом і направлена лише на Божі стандарти.

Ну, а я написав так лише для того, щоб ми нікого не судили за одяг. Бо багато хто блазниться тим, що в хтось одягається не так, як він. Часом у церквах питання як одягатися стоїть вище духовного росту.

Тому я вважаю, що зовнішній вигляд - це наслідок духовного переродження, а не навпаки. І нехай кожен одягається в міру своєї віри, щоб ніхто з нас не судив інших за одяг. Нема правил - нема осуду.

Наприклад, в Америці ще досі є такі віруючі (Аміші), що вони одягаються у середньовічне вбрання, бо їх так навчили. Вони самі шиють одинакові костюми, сукні тощо, але в сучасному світі виглядають кумедно. Вони мають багато світських обмежень, але про духовне відродження вже забули. То ж де є людські правила і постанови, то там може бути і осуд, що є гріхом.

Землю населяють різніманітні народи, і в кожному народі є свої звичаї і розуміння святості. То ж нехай кожен одягається згідно власного сумління: нечестивий як нечестивець, а святий як личить святим. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
24209
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 10:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Зовнішній вигляд християнина має бути пристойним.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
24225
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2010, 16:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Нема правил - нема осуду.

Мудро сказано. А з менонітами (амішами ) я спілкувалася. Є серед них і такі, що щиро шукають Бога, вони не винні, що їх змушують одягатися "по формі". та якщо вони це роблять, як для Господа, то думаю Господь оцінить це.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
24226
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2010, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
А з менонітами (амішами ) я спілкувалася. Є серед них і такі, що щиро шукають Бога, вони не винні, що їх змушують одягатися "по формі". та якщо вони це роблять, як для Господа, то думаю Господь оцінить це.
О, це дуже добре, коли ми обмежуємо свої тілесні бажання заради Господа - Господь за це явно воздасть. Як і говорив Христос: Поправді кажу вам: Немає такого, щоб дім полишив, чи братів, чи сестер, або матір, чи батька, або діти, чи поля ради Мене та ради Євангелії, і не одержав би в сто раз більше тепер, цього часу, серед переслідувань, домів, і братів, і сестер, і матерів, і дітей, і піль, а в віці наступному вічне життя. (Марка 10:29-30)
Але коли ми обмежуємо себе заради постанови чи традиції, то ми не матимемо жодного зиску.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26018
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2010, 21:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 листопада 2010, 11:42
Написано: 8
Одягайтесь брати та сестри так, щоб коли Бог скаже вам відкрити уста та прославити Його - питання, як я виглядаю?? - вас не турбувало, де б то не було на зібранні, в транспотрі, на роботі... Ми християни - лист, що кожен може прочитати, а конверт, то є наш одяг...по ньому(конверті) в першу чергу судять про лист (від кого він) Нехай же по нашому одязі буде зрозуміло від Кого лист!!Але не забувайте, найважливіше, що в листі... :)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26020
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2010, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Тому я вважаю, що зовнішній вигляд - це наслідок духовного переродження, а не навпаки. І нехай кожен одягається в міру своєї віри, щоб ніхто з нас не судив інших за одяг. Нема правил - нема осуду.
Та як же ж без правил на цьому світі, а вишиванки .. на державні свята, скажімо.

Гадаю, перебувачи між людей звертати увагу на людське таки доведеться, попри все ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26096
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 14:18 

Востаннє редаговано Michail 27 жовтня 2010, 14:26 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Yur написав:
Сонячник написав:
Тому я вважаю, що зовнішній вигляд - це наслідок духовного переродження, а не навпаки. І нехай кожен одягається в міру своєї віри, щоб ніхто з нас не судив інших за одяг. Нема правил - нема осуду.
Та як же ж без правил на цьому світі, а вишиванки .. на державні свята, скажімо.

Гадаю, перебувачи між людей звертати увагу на людське таки доведеться, попри все ..


Підтримую. Оскільки Бог дав людині одіж і відчуття краси, то висновок напрошується сам по собі.
Але не одяг впливає на спасіння, але спасіння визначає надалі і поводження з речами, в тому числі з одягом.
Тобто не просто притримуємось правил, а як Дух Святий відкриє, тоді й притримуємось.
Це і є послух Богу.
Самі ж знаєте, що про Бога можуть знати мільярди, але Бога знають порівняно небагато.
Отже коли прочитали в Біблії про пристойність (а таке слово там є) і зрозуіли що так маємо поводитись, тоді вже правила не потрібні, це вже духовне розуміння.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26097
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 14:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Але коли ми обмежуємо себе заради постанови чи традиції, то ми не матимемо жодного зиску."

Тому й це підтримую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26222
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2010, 16:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 листопада 2010, 11:42
Написано: 8
:)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26235
UNREAD_POSTДодано: 04 листопада 2010, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
:oops:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26283
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2010, 21:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 листопада 2010, 11:42
Написано: 8
[mrgreen]


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26323
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 23:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 листопада 2010, 11:42
Написано: 8
:)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>