Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:09




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26325
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2010, 10:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Да, цікаві повідомлення, є що почитати :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
26350
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 17:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 листопада 2010, 11:42
Написано: 8
:)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29488
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 17:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Що
Gюzell написав:
[mrgreen]

?

Я натрапив на одне підтвердження позитиву гарного зовнішнього вигляду.
Коли Вавилонський цар відбирав собі слуг, то Даниїла і ще трьох хлопців взяв таких, що мали гарний зовнішній вигляд. Це одна із запорук успішності.

Думаю, що Христос і Його учні також були одягнені акуратно. І жінки, які їм допомагали, за цим мабуть що слідкували. Хоча, щоб показати, що це для спасіння не головне, Христос дозволяв учням не мити перед їжею руки... (Можливо, що руки й були чисті, то навіщо їх було мити?)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29507
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 07:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Звідси висновок, що обличчя, зокрема очі християн повинні випромінювати Боже світло Лк.11:34 Око твоє то світильник для тіла; тому, як око твоє буде дуже, то й усе тіло твоє буде світле. А коли б твоє око нездатне було, то й усе тіло твоє буде темне.

Ну тут ти вже явно загнула, не подумавши :lol:
Можливо очі християн і повинні випромінювати Боже світло, але цитата говорить абсолютно про інше. Око - то світильник для тіла, написано, а не для інших людей. Тобто око - це світильник для душі: що світить у душу, це її і наповняє. Тут зовсім інший зміст. Як то кажуть, чули дзвін, та не знаєм де він :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29508
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 07:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Хоча, щоб показати, що це для спасіння не головне, Христос дозволяв учням не мити перед їжею руки... (Можливо, що руки й були чисті, то навіщо їх було мити?)
Я десь читав, що омивання рук пере їжою - це не просто гігієнічний захід, але він був складовою Закону. Тобто фарисеї переживали не за гігієну, а за дотримання Закону.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29518
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Підсніжник написав:
Звідси висновок, що обличчя, зокрема очі християн повинні випромінювати Боже світло Лк.11:34 Око твоє то світильник для тіла; тому, як око твоє буде дуже, то й усе тіло твоє буде світле. А коли б твоє око нездатне було, то й усе тіло твоє буде темне.

Ну тут ти вже явно загнула, не подумавши :lol:
Можливо очі християн і повинні випромінювати Боже світло, але цитата говорить абсолютно про інше. Око - то світильник для тіла, написано, а не для інших людей. Тобто око - це світильник для душі: що світить у душу, це її і наповняє. Тут зовсім інший зміст. Як то кажуть, чули дзвін, та не знаєм де він :)

У нас цієї неділі були гості і один розказував свідчення і згадав був епізод за очі. Говорив приблизна так: Що ходив він постійно угрюмий. І коли після тяжких моментів у житті виправити своє життя, він зустрів віруючих і сказав: я хочу такі світлі очі як у вас і таку усмішку. І вони розказали йому як мати такі очі. Отож, у віруючій людині навіть очі інакші - світлі і чисті.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29520
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 14:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Я десь читав, що омивання рук пере їжою - це не просто гігієнічний захід, але він був складовою Закону. Тобто фарисеї переживали не за гігієну, а за дотримання Закону.

А я читала, що Бог заборонив їсти євреям свинину чи не їсти м`яса з молоком (Вих.23:19)теж через турботу про їхнє здоров`я. Бо в тих умовах проживання (клімат, побут) це було їм шкідливо. Чи не того Бог і нам дає настанови про нашу зовнішність. Бо переживає за нас і за наш вплив на оточення, зокрема через зовнішній вигляд. Адже Господні інструкції для нас мотивовані Його любов`ю, створені для нашого ж блага.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29526
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 16:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Отож, у віруючій людині навіть очі інакші - світлі і чисті.
Я не заперечую, просто цитата не до цього місця.
Цитата:
Чи не того Бог і нам дає настанови про нашу зовнішність. Бо переживає за нас і за наш вплив на оточення, зокрема через зовнішній вигляд.

Ну, по-перше, настанов про зовнішність як таких немає. Апостол Павло радить нам як виглядати, щоб не робити соблазну, а сам Бог взагалі про це нічого не говорить.
По-друге, Бог не переживає, це почуття притаманне людям. Тим більше, за наш зовнішній вигляд. Якщо Бог дивиться за нас, то на наше серце, а не на зовнішність.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29533
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Адже Господні інструкції для нас мотивовані Його любов`ю, створені для нашого ж блага.

Я теж так замітив що Господні заповіді це як інструкція. От думав, що тут наприклад - знервуватися, а це перше всього шкодить нашому здоров’ю;
або, наприклад обижатися або не прощати, це більше шкодить нашому здоров’ю, ніж тим на кого ми обижаємося;
або, не турбуватися про завтрашній день, це коли приходить той день то буває аж смішно скільки журився, а це намарно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29536
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 21:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Тобто око - це світильник для душі: що світить у душу, це її і наповняє. Тут зовсім інший зміст.

То око - це світильник для душі? Яким чином матеріальне око може бути світильником для нематеріальної душі?
Цитата:
Ну, по-перше, настанов про зовнішність як таких немає.
А хіба це не настанова? 1Тим. 2:9: "Так само й жінки, у скромнім убранні, з соромливістю та невинністю, нехай прикрашають себе не плетінням волосся, не коштовними шатами..." Ці слова ж звернені до пастора церкви (Тимофія), котрий згідно них повинен навчати у своїй общині. Для мене це настанова у прямому значенні. Крім того є ще у непрямому ще, наприклад, 1Кор. 10:31: "Тож, коли ви їсте, чи коли ви п'єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть!"
Цитата:
Бог не переживає, це почуття притаманне людям. Тим більше, за наш зовнішній вигляд. Якщо Бог дивиться за нас, то на наше серце, а не на зовнішність.
Щодо того чи переживає за нас (синоніми: турбується, не байдужий) Бог за нас, то можна ще подискутувати... А Бог дивиться не "на серце", а на те, що "у серці", бо якщо серце чисте, то воно й видно по всьому, навіть по зовнішності. А якщо серце сповнене нечистоти чи "подружилося зі світом" , то зовнішність - одна із перших зовнішних ознак такого стану серця Прип. 7:10: "Аж ось жінка в убранні блудниці назустріч йому, із серцем підступним."




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29548
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 15:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Цитата:
Хоча, щоб показати, що це для спасіння не головне, Христос дозволяв учням не мити перед їжею руки... (Можливо, що руки й були чисті, то навіщо їх було мити?)
Я десь читав, що омивання рук пере їжою - це не просто гігієнічний захід, але він був складовою Закону. Тобто фарисеї переживали не за гігієну, а за дотримання Закону.


Так і є. Тому Христос їх вчив що така їх думка неправильна. Але чому апостоли не помили руки? Якби були руки брудні, думаю вони б помили. Але якщо вони не забруднили до того руки, то нащо їх мити? Може тому?...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29573
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 18:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тертулліанъ, пресвитеръ Карѳагенскій († 220 г.)

О женскихъ украшеніяхъ
http://krotov.info/library/19_t/ter/tullian_ukrash.htm




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29577
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2011, 06:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
То око - це світильник для душі? Яким чином матеріальне око може бути світильником для нематеріальної душі?
Очі - це світильник для тіла в першу чергу. Але також те, що ми бачимо впливає і на душу: ми бачимо щось смішне - ми усміхаємося, бачимо страшне - лякаємося, бачимо приємне - милуємося і т.д., до того ж, душа - теж матеріальна. Адже всі наші емоції та настрій формуються матеріальними сенсорами в мозку.
Цитата:
А хіба це не настанова? 1Тим. 2:9: "Так само й жінки, у скромнім убранні, з соромливістю та невинністю, нехай прикрашають себе не плетінням волосся, не коштовними шатами..."
А хіба цю постанову сам Бог дав? Апостол Павло у листі до Тимофія дає поради як поводитися, як одягатися. Це скоріше пасторське напучення, розяснення, підбадьорення.
Цитата:
Щодо того чи переживає за нас (синоніми: турбується, не байдужий) Бог за нас, то можна ще подискутувати...
Це не зовсім синоніми. Чому ми у Біблії ніде не зустрічаємо, що Бог переживає? Я думаю це тому, що переживання - це страх перед майбутнім. А оскільки Богові майбутнє відоме, то Він не може переживати. Турбується - так. Небайдужий - це взагалі не дієслово. Турбується тому, що небайдужий. Але навіть не тому, а в першу чергу тому, що любить нас, а любов сильніша за небайдужість.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29683
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 13:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 лютого 2011, 16:00
Написано: 1
:)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Зовнішній вигляд християн
29685
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 14:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
Хоча, щоб показати, що це для спасіння не головне, Христос дозволяв учням не мити перед їжею руки... (Можливо, що руки й були чисті, то навіщо їх було мити?)
Я десь читав, що омивання рук пере їжою - це не просто гігієнічний захід, але він був складовою Закону. Тобто фарисеї переживали не за гігієну, а за дотримання Закону.
Та ні. Миття рук - це зовсім не Закон, а людський припис до Закону. Саме в тому Христос дорікав фарисеям, що вони наклали "на заповідь заповідь, заповідь на заповідь, правило на правило, правило на правило, трохи тут, трохи там".(Iс.28:10)
Подібно є і в багатьох церквах, де видумують всілякі правила поведінки, а життя у Христі не проповідується.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>