Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:20




Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Шукаю друзів християн
23592
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 12:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Добрий день! Всім християнам бажаю Божих благословінь.
Мене зовуть Андрій і я шукаю друзів християн.
Особливо запрошую до спілкування колишніх Свідків Єгови та колишніх адвентистів.

На 25-27 червня я планую приїхати у Рівненську область в село Орлівка Березнівського району на позаконфесійну християнську конференцію.
Пропоную тим, хто живе неподалік, приїхати поспілкуватися на конференцію. Наскільки я знаю, організатори конференції приймають усіх християн, незалежно від конфесії.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23597
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 14:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво, а ти маєш відношення до свідків Єгови і адвентистів?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23599
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 17:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Братик написав:
Цікаво, а ти маєш відношення до свідків Єгови і адвентистів?

Так, я один рік був свідком, та моя жінка 4 роки ходила до них на зібрання. А в адвентистів є вчення про смертність душі, яке я розділяю з ними.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23616
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2010, 21:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
І хто на тій конференції буде із служителів або з якої конфесії, хто буде викладати, проповідувати? Що можна буде навчитися?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23636
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 08:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Sh_21 написав:
І хто на тій конференції буде із служителів або з якої конфесії, хто буде викладати, проповідувати? Що можна буде навчитися?


Я зарано запросив на конференцію. Бо, якщо на неї приїдуть християни дуже різних поглядів, то буде сварка.

Тому тепер запрошення до дружби стосується тільки тих, хто не ставиться ворожнече до тих християн, які не сповідують Трійцю.
Конференцию організовує позаконфесійний Світський Місійний Рух "Епіфанія".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23637
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 08:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Я вважаю, що немає особливого значення, вірить християнин у Трійцю, чи ні.
Бо спасуться не ті, хто вірить у Трійцю, а ті, хто вірить у Господа Ісуса Христа та підтверджують свою віру добрими вчинками, бо віра без вчинків мертва (Іакова, 2:16).

Я шукаю таких друзів, які не відвернуться від брата, коли в брата буде біда. Бо я вже зустрічав чимало таких християн, які дружать з тобою тільки тоді, коли в тебе все гаразд, а коли щось стається погане, то відвертаються.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23638
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 09:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Я зараз відвідую зібрання баптистів, але баптисти недружелюбні, їхня віра не розповсюджується за межі дома молитви. Навіть багато з них не знають друг друга по імені, і де хто живе, бо коли пастор запрошує відвідати хвору сестру, то майже ніхто не знає, хто це така та де вона живе.

Тому я і шукаю друзів-дійсних християн з різних конфесій, бо мені здається, що справді дійсних християн дуже мало.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23639
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 10:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Андрій В. написав:
Тому тепер запрошення до дружби стосується тільки тих, хто не ставиться ворожнече до тих християн, які не сповідують Трійцю.

Я вважаю, що немає особливого значення, вірить християнин у Трійцю, чи ні. Бо спасуться не ті, хто вірить у Трійцю, а ті, хто вірить у Господа Ісуса Христа....


То вам краще СЄ запрошувати.
Єдність Божа (Трійця) це основа християнського вчення. Як можна вірити в І.Х. і не визнавати Його за Сина Божого (Бога) ?.
Можливо вам спочатку треба визначитися із доктриною християнською, а тоді щось робити. Єднатися із всіма теж не правильно.

Я зрозумів би якщо ця конференція було із протестантів, католиків, православних, ну а із всіма, це уже не правильно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23640
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Андрій В. написав:
Я зараз відвідую зібрання баптистів, але баптисти недружелюбні, їхня віра не розповсюджується за межі дома молитви. Навіть багато з них не знають друг друга по імені, і де хто живе, бо коли пастор запрошує відвідати хвору сестру, то майже ніхто не знає, хто це така та де вона живе.

Тому я і шукаю друзів-дійсних християн з різних конфесій, бо мені здається, що справді дійсних християн дуже мало.

Ця проблема і інші проблеми є у кожній Церкві, це не є причина залишати свою Церкву, критикувати можна свою Церкву багато, бо ви її добре знаєте. Я завжди задаю питання "А що ви зробили для своєї Церкви?". Не думаю що вам не дають можливість проповідувати, якщо ваша проповідь торкнеться сердець, то можна змінити на краще усе.
У нашій Церкві теж були такі як я говорив "святі святих" все їм не подобалося, пішли у інакшу і там проблеми з часом побачили, тепер уже у третій Церкві, там пресвітер був грішний, тепер самі на квартирі збираються.
Не думайте що десь буде вам краще, Бог вас покликав у баптистській Церкві, та й працюйте там.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23642
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 13:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Андрій В. написав:
Я шукаю таких друзів, які не відвернуться від брата, коли в брата буде біда. Бо я вже зустрічав чимало таких християн, які дружать з тобою тільки тоді, коли в тебе все гаразд, а коли щось стається погане, то відвертаються.

Чомусь так воно є, християни не такі як мали б бути - однодушні, це не тільки у вас так. У мене теж знайомі получається християни багато, а друзів хороших більше п’яти не буде. Можливо це нормально.
Я пам’ятаю як дім молитви строїли на початку 90- х, то всі приходили на будову, а зараз так не буде уже, треба наймати майстрів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23646
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 18:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Sh_21 написав:
Ця проблема і інші проблеми є у кожній Церкві, це не є причина залишати свою Церкву, критикувати можна свою Церкву багато, бо ви її добре знаєте. Я завжди задаю питання "А що ви зробили для своєї Церкви?". Не думаю що вам не дають можливість проповідувати, якщо ваша проповідь торкнеться сердець, то можна змінити на краще усе.
...Бог вас покликав у баптистській Церкві, та й працюйте там.


Я й хотів служити Богу у баптистській церкві. Колись було росповсюджене служіння "Від сердця до сердця". Я пройшов курси й хотів запроваджити це служіння у баптистів. Але я зіткнувся з нерозуміням і небажанням церкви, а один з пасторів сказав мені: "Нам непотрібні всякі такі служіння".

Як служити Богу у такій церві, яка протидіє?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23647
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Андрій В. написав:
Як служити Богу у такій церві, яка протидіє?

Та тут напевно ніяк не вийде. А що то за служіння "Від сердця до сердця"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23648
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2010, 09:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Sh_21 написав:
А що то за служіння "Від сердця до сердця"?


Ось головний сайт http://www.eeinternational.org/,
а ось на російській мові http://www.globalstrategy.ru/Serdce/Serdce.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23651
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2010, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Андрій В. написав:
А в адвентистів є вчення про смертність душі, яке я розділяю з ними.

Андрій В. написав:
...запрошення до дружби стосується тільки тих, хто не ставиться ворожнече до тих християн, які не сповідують Трійцю.

Андрій В. написав:
відвідую зібрання баптистів, але баптисти недружелюбні, їхня віра не розповсюджується за межі дома молитви.

Андрій В. написав:
Я й хотів служити Богу у баптистській церкві.

Андрій В. написав:
Я пройшов курси й хотів запроваджити це служіння у баптистів.

Тобто ви поставили собі рамки, і хочете Бога вмістити у своє розуміння?
Кажете, що віра баптистів лише в межах дому молитви, а самі намагаєтеся впровадити нове вчення у баптистській церкві, бо пройшли курси. :???:

Мені здається, що проблема зовсім не у церкві, а у вашому серці, бо ви маєте хибне уявлення про Бога і про Його волю.
Щоб пізнати Бога, потрібно народитися згори, отримати духовне хрещення, і лише тоді, коли будеш сповнятися Духом Святим, то побачиш свій духовний стан так, як це бачить Господь. :yes:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23654
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2010, 11:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Сонячник написав:
Тобто ви поставили собі рамки, і хочете Бога вмістити у своє розуміння?
Кажете, що віра баптистів лише в межах дому молитви, а самі намагаєтеся впровадити нове вчення у баптистській церкві, бо пройшли курси. :???:

Мені здається, що проблема зовсім не у церкві, а у вашому серці, бо ви маєте хибне уявлення про Бога і про Його волю.
Щоб пізнати Бога, потрібно народитися згори, отримати духовне хрещення, і лише тоді, коли будеш сповнятися Духом Святим, то побачиш свій духовний стан так, як це бачить Господь. :yes:

Я не хочу ні з ким сперечатися стосовно моїх переконань. Хай в мене буде хибне уявлення, а у Вас правильне. Не треба мене переконувати, я сам відповім Христу за свої переконання. Але ця тема не для Вас, бо я шукаю друзів, а не ворогів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>