Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:36




Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
43011
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 16:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А з чого ти взяв, що неподіляння твоєї думки - це ознака відсутності любові? Навпаки, вони добра тобі хочуть, тому і засуджують такі єресі, бо переживають за твою душу. Навіть якби тебе назвали єретиком, це ще не ознака відсутності любові. Христос апостола Петра назвав сатаною! Не шукай собі общину, де б до тебе добре відносилися, а шукай Христа! Якщо ти покаєшся і станиш Його дитиною, то не будеш вже блукати у різних вченнях.
Ознака секти: до тебе відносяться дуже дружньо і поважають твою точку зору, головне, щоб тобі сподобалось у них та щоб ти залишився у них. Навіть якщо у тебе інша точка зору, для сектантів головне, щоб ти залишився у їх секті, а не істина. Правдива християнська община не піклується за кількісне зростання, вони тобі прямо вкажуть на твої гріхи та заблудження, бо для них головне твоє спасіння.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
43019
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 19:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Та я не шукаю таку церкву,де мене будуть колисати,Я шановний,до 30років був твердим православним,(у мене були, три священники куми),потім благодаря свідкам..(вони мені подарували маленьку біблію,тоді ціна її була 200рублів ссср,я став вивчати її і став баптистом.В тій церкві, де я начинав воспитуватись духовно, було досить строго,( це було в Закарпатті,телевізор_ні,шорти-ні,музика_тільки через цензуру,у жінок_хустини на голові.Я по сьгоднішній день жалію за тими часами,молоді було десь 40_50,хор був, я там співав.Просто я тепер живу дуже далеко звідти.15років тому .Я переїхав у таку місцевість,де практично не було віруючих.Одна сім"я 50-ків була. Я рішив щось робити але щоб по писанію,за це все врем"я,_я вивчав вчення 50-ків,-асд,-хариз.їздив, шукав,спілкувався,запрошував до себе (даже пророки були у мене у гостях)я не хочу говорити зайве,бо це для мене біль.тим паче що,читають також і ті що не дуже хочеться,щоб ішов соблазн.Зате,мені БОГ постоянно давав знання (я маю в виду,писанння і скільки треба для спасіння)і дім молитви побудував своїми руками,(грошима допомогли)Потім переїхав в город...малі діти, щоб школа була нормальна,музична.Але пішли проблеми з лідерами...От і вся історія..Я уже казав, що всіх, хто бере Біблію не для насмішок,а для вивчення,або просто читання,я тих поважаю.Діло кожного пройде через вогонь...Дуже важливо не перекручувать Божі слова... якщо щось не так кажіть,я не обідчивий...Щасливо.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
43263
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2013, 19:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
А чому ж тоді блукаєте серед лжевчень?



підскажіть куди іти,розгляну варіанти,тільки не кажіть що, до Бога, а конкретно,буду вдячний за совіт.тут таких як моя сімья, є ще. дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>