Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:35




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Смертна кара
23544
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2010, 17:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Як на вашу думку смертна кара, це нормально, чи ні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23547
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 01:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Як на вашу думку смертна кара, це нормально, чи ні?

Я думаю, що цьому належить бути. І можливо, ми станемо свідками, що смертна кара буде відновлена. Адже про це написано в Об'явленні:
І дано йому вложити духа образові звіра, нехай би також говорив образ звіра, і робив, щоб, хто не поклониться перед образом звіра, був убитий. (Об.13:15)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23560
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 17:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не про ту кару питав, а смертна кара для злочинців.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23561
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 18:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Я не про ту кару питав, а смертна кара для злочинців.
Ну-ну, християни теж будуть вважатися злочинцями. Адже й Христос постраждав як злочинець, І збулося Писання, що каже: До злочинців Його зараховано! (Мар.15:28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23563
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 18:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Я не про ту кару питав, а смертна кара для злочинців.
Ну-ну, християни теж будуть вважатися злочинцями. Адже й Христос постраждав як злочинець, І збулося Писання, що каже: До злочинців Його зараховано! (Мар.15:28)

?????????????????????
Ну ти ж замітив що ця тебе розміщена у рубриці Християнин і Суспільство, а не Духовні Роздуми, якщо ще це зачепити, то тут заплутаємося...... можна похожу створити. :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23572
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 21:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ок, я розумію про що ви почали розмову. Просто я заглядаю трохи наперед. Спочатку скажуть, що смертна кара необхідна, що Закон Божий постановив смертну кару... А потім той закон обернуть проти християн, як тоді проти Христа.

Я проти смертної кари. Краще довічне ув'язнення: по-перше, є час покаятися людині, а по-друге, якщо помилково засудили на страту, то є шанш на помилування.

От Степан Бандера за польської влади отримав два довічних ув'язнення, і вдалося йому вийти живим. А за московської влади розстрілювали всіх неугодних без суду і слідства - ми навіть нічого не знаємо про них.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23574
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 21:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Десь рік назад я був ще за смертну кару. А тепер думаю це не правильно, як кажеш можна помилитися.
Часом подивлюся кримінальні новини і думаю що вартий такий смерті, але це для нього просто. Я відправив би його на довічну тяжку роботу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23575
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 21:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
А за які переступи ТАК карати людину? :( За вбивство, якісь наджахливі злочини? Одна справа, коли карають християнина за віру, а інша - безбожника, який і сам собі непідвладний і виконує волю того, хто вловив його у свої сіті . Одне ясно: без Божого допуску нічиє життя не обірветься.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23576
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 22:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
А за які переступи ТАК карати людину? :( За вбивство, якісь наджахливі злочини? Одна справа, коли карають християнина за віру, а інша - безбожника, який і сам собі непідвладний і виконує волю того, хто вловив його у свої сіті . Одне ясно: без Божого допуску нічиє життя не обірветься.

я взагалі хотів почути думки За вбивство, якісь наджахливі злочини? . я от думаю, чи то я такий ще грішний, що хотів колись смерті, чи то взагалі може і правильно.

Напевно слід тоді зачепити і "коли карають християнина за віру".

А за які переступи ТАК карати людину? Ну чи взагалі людина варта смертної кари, навіть припустимо убив 50 маленьких дітей?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
23586
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2010, 15:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Особисто я проти смертної кари. Адже Христос сказав: хто без гріха - хай перший кине камінь. І сам Христос нікого не умертвляв, хоч мав таку владу. Але! Сам Бог дав Закон Ізраїлю, в якому написав: за смерть - смерть. Тобто цей закон хоч і був недосконалим, але він був даний Ізраїлю як державна конституція, яка регулювала відносини усередині народу. Звісно, ми як християни уже більше не живемо за цим недосконалим законом, бо маємо досконалий. Але ж не всі християни у нашому суспільстві! Новий Закон (Христовий) регулює відносини особистностні, тобто по ньому ми можемо регулювати свою поведінку, але не поведінку іншого. Ізраєлевий же закон, даний Богом, регулює відносини у народі і передбачає покарання, оскільки люди невідроджені не можуть жити за Христовим законом. Якщо люди не підлягають Христовому Закону, значить вони мусять підкорятися іншим законам, в даному випадку - державним. Оскільки Мойсеєвий Закон був даний Богом, то краще притримуватись його, а не придумувати собі якійсь гуманні закони, хоча у відміні смертної кари не бачу нічого поганого.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31807
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 11:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 серпня 2011, 22:25
Написано: 5
Віровизнання: греко-католик
Смертна кара це добре. Чому? Наприклад можна сказати, що нехай злочинець чинить злочини і його потім на тім світі Бог покарає. Але ж фактично чинячи злочини він озлоблює інших людей, які до того не робили нічого поганого і спонукає до гріха. В результаті ті хто мав би попасти в рай, попадуть у пекло, бо вони попали під поганий вплив злочинця у дитячому віці. Тож нехай кілька грішних людей зазнають покарання, зате інші будуть жити нормально і не попадуть під їхній згубний вплив


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31811
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хотів також погодитися зі смертною карою, але згадалися слова з Писання, коли Господь послав пророка Натана до Давида, і розповів про несправедливість багатого чоловіка, то Давид осудив його:
І сильно запалав Давидів гнів на того чоловіка, і він сказав до Натана: Як живий Господь, вартий смерти той чоловік, що чинить таке... І сказав Натан до Давида: Ти той чоловік! (2Сам.12:5,7)

Ми завжди підтримуємо смертну кару для когось... а коли ми самі опиняємося на цьому місці?

Справа в тому, що людський суд (особливо в Україні) ніколи не буде справедливим. І дуже легко присудити до смертної кари невинну людину. Нема людини - нема свідка. А довічне ув'язнення - це все таки ще подає якусь надію на Божу милість. Наприклад, Степан Бандера був двічі довічно ув'язнений, але двічі залишався на волі... аж поки його підступно не стратили.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31817
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2011, 12:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
А по-моєму, Бог відмінив смертну кару тоді, коли замість Христа був відпущений Варава, приречений на страту. Цією ситуацією Господь показав, що відмінив Закон: "Заплата за гріх - смерть", відмінив єврейський закон Своїм.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31818
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2011, 16:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, Бог не відміняв смертної кари! Її намагають відмінити політики, які коряться князю світу цього. Вараву не Бог відпустив, а Пілат, бо у них такий звичай був - щороку оголошувати амністію злочинцю (і зберігся до сьогодні). Щодо несправедливості, то це основна причина, через яку гуманісти домагаються відміни смерної кари. Тому смертна кара повинна мати місце лише тоді, коли немає сумніву у скоєнні злочину і не повинна присуджуватись за політичними чи релігійними мотивами.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31828
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2011, 17:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
lozenko100500 написав:
Смертна кара це добре. Чому? Наприклад можна сказати, що нехай злочинець чинить злочини і його потім на тім світі Бог покарає. Але ж фактично чинячи злочини він озлоблює інших людей, які до того не робили нічого поганого і спонукає до гріха. В результаті ті хто мав би попасти в рай, попадуть у пекло, бо вони попали під поганий вплив злочинця у дитячому віці. Тож нехай кілька грішних людей зазнають покарання, зате інші будуть жити нормально і не попадуть під їхній згубний вплив

Питання до Модераторів: Відбулися зміни у "- +" чому я не можу поставити + ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>