Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:12




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31829
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2011, 17:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Сам Бог дав Закон Ізраїлю, в якому написав: за смерть - смерть. Тобто цей закон хоч і був недосконалим, але він був даний Ізраїлю як державна конституція, яка регулювала відносини усередині народу. Звісно, ми як християни уже більше не живемо за цим недосконалим законом, бо маємо досконалий. Але ж не всі християни у нашому суспільстві! Новий Закон (Христовий) регулює відносини особистностні, тобто по ньому ми можемо регулювати свою поведінку, але не поведінку іншого. Ізраєлевий же закон, даний Богом, регулює відносини у народі і передбачає покарання, оскільки люди невідроджені не можуть жити за Христовим законом.

Тоді як поступати українській державі якщо ізраїльський закон це минуле?

Як я писав і пише Сонячник саме краще це довічне ув’язнення. Бо у нашій державі справедливого суду не дочекаємося. І тоді те що пише lozenko100500 можна погодитися, але замість смертної кари замінити на довічне ув’язнення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31831
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2011, 19:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ізраїльський закон - це не ізраїльський, це Божий Закон, а отже, він є вічним і досконалим (щодо судової регуляції в державі). Можливо, сьогодні дико буде виглядати побиття людей камінням, але, тим не менше, хіба смертна кара занадто суворе покарання тому, хто свідомо відібрав життя у іншої людини? Чи не призведе це пом"якшення у покаранні до відчуття безнаказаності? Тобто смертна кара була додатковим стримуючим чинником для потенційних вбивств через почуття страху за своє житя. Втім, ми, як християни не повинні вимагати покарання для інших, бо ми самі відчуваємо себе безкінечно винними, тому я тут не буду наполягати, лише намагався захистити Божий Закон, але Милість все-таки має бути вищою.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31832
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2011, 21:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чи не призведе це пом"якшення у покаранні до відчуття безнаказаності?

Чому? Довічне ув'язнення - це не відчуття безнаказанності. А вбиваючи жертву - не думаю, що той злочинець зважує, яке покарання його чекає. Зате довічне ув'язнення дає людині час задуматися і покаятися.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31835
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2011, 03:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Принаймні, смертна кара абсолютно аргументована і спирається на Божий Закон. А що краще, смертна кара чи довічне ув"язнення - хай вирішує суспільство і психологи.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31836
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2011, 03:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю для держави довічне ув"язнення може дорого коштувати, адже в такому разі потрібно збудувати в два раза більше тюрем.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31840
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2011, 20:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Я думаю для держави довічне ув"язнення може дорого коштувати....

Будувати такі тюрми там де вони могли відпрацьовувати державні кошти, і також фінансово помагати тим людям, яким вони причинили страждання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
31842
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2011, 21:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Довічне ув'язнення - це не відчуття безнаказанності. А вбиваючи жертву - не думаю, що той злочинець зважує, яке покарання його чекає. Зате довічне ув'язнення дає людині час задуматися і покаятися.

Я погоджуюсь з думкою Сонячника. Наш Бог є багатомилостивий і не бажає смерти жодного грішника на землі. просто зачасту, в нас появляється думка, що тому чи іншому злочинцю вже нема прощення. Але нема такого гріха, що вчинила людина, якого б Бог не мігби простити. І в основному в світі, де діє смертна кара - це комуністичні та слаборозвинені країни. І тому нема нічого поганого в тім, що наше держкерівництво дійшло до такого рішення. Всетаки ж як-не-як християнська країна.
Цитата:
Будувати такі тюрми там де вони могли відпрацьовувати державні кошти, і також фінансово помагати тим людям, яким вони причинили страждання.

Здорова думка! Хай краще працюють. менше часу буде думати про щось погане.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
36395
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2012, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Смертну кару одержували переважно ті люди в яких не було грошей відкупитись, часто і невині бідняки вмирали за гріхи багатих грішників. Пізніше все списувалось на помилку суду, а той і взагалі замовчувалось. Якщо см. кара повернеться повернеться можливість офіційно прибирати "неугодних". Булаб чиною вища міра покараня вже, то думаю дехто зараз би не в тюрмі сидів а на шибениці висів, і хто зна чи справедливо.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
36509
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2012, 21:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
Як на вашу думку смертна кара, це нормально, чи ні?

Ні, бо це вбивство, злочинець вже має кару, одну в вічності, а другу на землі- його посадять в тюрму.Довічне вязнення вже лучше ніж смертна кара. Хоча в старому заповіті тих хто зробив великий гріх побивали камнями- тоже свого роду смертна кара.




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
36629
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2012, 03:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Але ж чому тоді Бог дав Ізраїльському народу такий закон (про смертну кару)? Ви вважаєте, що Бог дав поганий закон для народа?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
38040
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2012, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Щодо несправедливості, то це основна причина, через яку гуманісти домагаються відміни смерної кари. Тому смертна кара повинна мати місце лише тоді, коли немає сумніву у скоєнні злочину і не повинна присуджуватись за політичними чи релігійними мотивами.


Ой вей, дорогенький. Високоповажна пані Юлія Тимошенко так само сидить "не за політику" а за шахрайство :D

Міліціонери кажуть - бил би чєлавєк, а статья найдйотся...

Любому політику, чи релігійно невгодному завжди можна положити в кишеню 20 грам героїну або знайти жорстоко ним згвалтовану малолітню відмінницю.

А сумнів то річ відносна. У одних її ніколи не буває, а у інших аж через край ллється.

Я в глибині душі за смертну кару, адже то справедливо - життя за життя. Але як згадаю те суспільство, ту правоохоронну систему

цього суспільства і людей, які уповноважені здійснювати правосуддя, то жах бере!!! :cry: Як добре що у нас нема смертної кари!!! :yes:




www.svidetely.org.ua
+2
(3-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
38042
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2012, 14:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Чарльз написав:
Ой вей, дорогенький. Високоповажна пані Юлія Тимошенко так само сидить "не за політику" а за шахрайство :D
І не соромно вам так писати про жінку, яка так несправедливо терпить за благі справи заради нашого народу? Знаєте, ви берете важкий гріх на свою душу, пишучи такі слова. Навіть неправедні судді не могли нічого накопати, де б Юлія порушила закон, а ви берете на себе такий неправедний суд. Вона страждає несправедливо, але я думаю, що вона уповає на Бога і любить Бога. Бо то вгодне, коли хто, через сумління перед Богом, терпить недолю, непоправді страждаючи... Але коли з мукою терпите за добрі вчинки, то це вгодне Богові! (1Петр.2:19) Нехай Бог благословить її і допоможе перенести все, і нехай ще дозволить вийти на волю!
Чарльз написав:
Міліціонери кажуть - бил би чєлавєк, а статья найдйотся...

Оце так, і вони вміють не лише підкидати героїн, але й маніпулювати масовою думкою через неправду у ЗМІ. Скільки брехні вони виливали на чесних політиків, котрі ніколи не брали хабарів. А люди це все сприймають за істину, і тим самим додають їм більше страждань.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смертна кара
38043
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2012, 16:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Чарльз написав:
Ой вей, дорогенький. Високоповажна пані Юлія Тимошенко так само сидить "не за політику" а за шахрайство :D
І не соромно вам так писати про жінку, яка так несправедливо терпить за благі справи заради нашого народу?


Бачу пан Сонячник, ви людина вельми серйозна, гумор не розумієте. Персонально для вас розжовую те що мною написано. А саме - високоповажна пані Тимошенко Юлія Володимирівна сидить за сфабрикованою на неї справою по зовсім натягнутим статтям. Сидить вона як шахрайка (з точки зору судочинства України) хоча усім зрозуміло що насправді сидить вона як політичний в'язень під якого "зшили білими нитками" статтю...
надіюсь, мій гуморобронебійний друже, так буде зрозуміліше, що я вам хотів донести? ;-D




www.svidetely.org.ua
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>