Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:41




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36215
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2012, 23:17 

Востаннє редаговано Yur 14 травня 2012, 04:07 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Yur написав:
Окрім того обманюєте в живі очі. Уже давно слід було припинити ототі просторікування, для власної ж користи, пане Michail.
Єресь в моїх реляціях Ви не в змозі показати, бо її там нема.
От ви й покажете. То яке тіло у Апостола Павла на небі, з м'яса, чи не з м'яса?

Michail написав:
Натомість, я не бачив, щоб Ви цілком тримались катехизмів, повчань отців Церкви і інших документів Церкви.
На що Вам і вказував. І не бачу, що Ви припинили свої помилки. Хоча... вам мабуть там в штатах "видніше", і хочете і інших повчати...
Будьте певні, усім усе видно, пане катехите.

Michail написав:
А от в свідомому обмані мене звинувачуєте, то якраз Вам потрібно подумати ро користь для Вашої душі. Нікого я не обманюю, пишу як розумію. А тому, як Ви підпис ставите, кожне слово буде провірено і якраз наклепи і такі звинувачення одні з перших в черзі.
Я ж Вам пробачаю.
Знаєте, тут не тільки обман, тут як іще кажуть в народі "плюй йому в вічі, а він каже божа роса".
Обман в живі очі, це хоча б те, що посилаючись на слова зі статті:
Знаю, це – купа вчених слів. Що це означає? Як фізичні, тілесні створіння ми просто не можемо бачити Бога. Він – чистий Дух. Але Бог бажав вчинити Свою таємницю видимою для нас і витиснув її у наших тілах, творячи нас чоловіком і жінкою на Свій образ (Бут 1,27)."
Стверджуєте, що Крістофер Вест застосував термін фізичне для опису Райського.
Хоч тут чорним по білому написано, що фізичні вжито до нас грішних. Як фізичні тілесні створіння не можемо бачити Бога, як духовні тілесні сотворіння у Раю могли.
Видимість же людини не означає її фізичність. Видимість була і є, але видимість у Раю інша аніж на цій грішній землі. Що й бачимо з цієї ж статті:
Перш ніж стався розлам між тілом і душею, що його спричинив гріх, тіло чинило їх здатними бачити і пізнавати одне одного “в повному мирі внутрішнього погляду, який витворює ... повноту інтимності осіб” (2 січня 1980 р.). Вони жили у повній згоді з весільним значенням їхніх тіл і досвід первісної наготи був незаплямлений соромом (Бут 2,25).

Michail написав:
А в тім, попробуйте довести "ссс" хоч так, як Ви розумієте. Буду лише за! Мені серйозно цікаво буде поспостерігати. (ссс, будь ласка Ви теж поспілкуйтесь). Обіцяю у Ваш діалог не буду втручатись.
Скільки раз обіцяєте, але втриматися не можете, не зможете й зараз. Той, чиїми гидотними помислами опановані, не дозволить вам.
Мені ж з вами справді більше говорити нема про що. Ігнор. Як і сказано (Матвія 7:6)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36216
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2012, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
На початку Бог створив Небо та землю.
Бог реалізує Свій задум й творення Боже розпочинається з неба і землі. Небо, що є обителлю духовних істот/особистостей й земля, як світ речей. На небі осмислюється, на землі відбувається. Небо як командний пункт, земля як плацдарм для реалізації ідей. Одне не має сенсу без іншого, особистості можуть себе ралізувати у якомусь речовому наповненні, самі речі теж не містять ніякого змісту, коли нікому їх осмислювати.
Отже Боже творення передбачає гармонію небесного і земного.

Людина ж сотворена на Божий образ і Божу подобу (Бут.1:26). Земне її перебування (після того, як Господь Бог востаннє сказав добре воно й освятив сьомий орстанній день творення) знаменує собою етап її становлення. Усі можливості для цього у неї є, одне лиш від неї вимагається - виконувати Божі настанови.
302 Сотворення має свої властивості й досконалість, але воно не вийшло з рук Творця завершеним. Воно створене «у дорозі» до остаточної досконалості, яку він ще має осягнути і до якої Бог його призначив. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Остаточна досконалість -- Божа досконалість.
Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Мат.5:48)

Хтось скаже, але не всі можуть стати такими. Не всі. Але ті хто Христові, не повинні дивитися на всіх, а на Того Хто з Неба.
Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1-е Кор.15:48)
Й віддавати себе повністю для досягнення найвищої МЕТИ.
Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор.9:24)
=======================================================================================================

У чому гидотність схизми, - що називають себе Христовими, але мріють і дбають про земне. Й біда тут не в земному, а у їхньому лукавстві.

Багато бо хто, що про них я вам часто казав, а тепер говорю навіть плачучи, поводяться, як вороги хреста Христового.
Їхній кінець то загибіль, шлунок їхній бог, а слава в їхньому соромі... Вони думають тільки про земне!
Життя ж наше на небесах
, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа,
Який перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його, силою, якою Він може і все підкорити Собі. (Филип'ян 3:18-21)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36223
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2012, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Щоб для Вас це не здавалось "багатописаниною", читайте окремо по чаастинах.

Частина І

Yur написав:
Michail написав:
Yur написав:
Окрім того обманюєте в живі очі. Уже давно слід було припинити ототі просторікування, для власної ж користи, пане Michail.
Єресь в моїх реляціях Ви не в змозі показати, бо її там нема.
От ви й покажете. То яке тіло у Апостола Павла на небі, з м'яса, чи не з м'яса?


До воскресіння в нього там дух (душа) апостола Павла. Після воскресіння буде тіло одухотворене. Бо загальне восресіння ще лиш гряде, як і ІІ прихід Ісуса Христа. (1. "Кор 15,521: Ось кажу я вам таємницю: не всі ми заснемо, та всі перемінимось,
враптом, як оком змигнути, при останній сурмі: бо засурмить вона і мертві воскреснуть, а ми перемінимось!... Мусить бо тлінне оце зодягнутись в нетління,[/b] а смертне оце зодягтися в безсмертя. А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! "

Тим більше ми вже переписувались про три слави тіла: В Раю до гріхопадіння одна, після гріхопадіння -природа зранена, а в спасінні - набагато вища слава тіла (але природа людська).

Відповідь на Ваше питання: Тому після воскресіння у ап. Павла (і в нас) тіло вже не тлінне мясо, а набагато вище - нетлінне одухотворене тіло!


Але чітко і важливо сказано - тлінне зодягнеться в безтління, а не безтлінне виникне хто зна звідки.

Так і в Ісуса Христа після воскресіння те ж саме чисте тіло, яке він одягнув на себе, але воскресле і допоки вні був не землі видиме, навіть доторкнутись до нього можна було, але вже прославлене, хоча ще приховувало посну славу. А після вознесіння, як Ви могли прочитати у вищенаведеній мною статті, набуло повної слави і Христос знову повернувся у Небо (де знову у повноті Прослави Божої) і відновив Свою Всюдиприсутність.


Цитата:
Стверджуєте, що Крістофер Вест застосував термін фізичне для опису Райського.
Хоч тут чорним по білому написано, що фізичні вжито до нас грішних. Як фізичні тілесні створіння не можемо бачити Бога, як духовні тілесні сотворіння у Раю могли.

Та Ви що... Дивіться уважно на слова Крістофера Веста:
"Як фізичні, тілесні створіння ми просто не можемо бачити Бога. Він – чистий Дух. Але Бог бажав вчинити Свою таємницю видимою для нас і витиснув її у наших тілах, творячи нас чоловіком і жінкою на Свій образ (Бут 1,27)."


І як Вам не соромно так по своєму трактувати його слова? Коли він чітко каже: Бог створив нас видимими фізичними, а оскілки фізично його Бачити не можемо, то зробив свою таємницю видимою навіть в наших тілах, творячи людину чловіком і жінкою!

Цитата:
Видимість же людини не означає її фізичність. Видимість була і є, але видимість у Раю інша аніж на цій грішній землі. Що й бачимо з цієї ж статті:
Перш ніж стався розлам між тілом і душею, що його спричинив гріх, тіло чинило їх здатними бачити і пізнавати одне одного “в повному мирі внутрішнього погляду, який витворює ... повноту інтимності осіб” (2 січня 1980 р.). Вони жили у повній згоді з весільним значенням їхніх тіл і досвід первісної наготи був незаплямлений соромом (Бут 2,25).


Тут Ви звичайно стараєтесь викрутитись, типу, видимість не означає фізичність і все таке, але то марно, бо в попередньому реченні і так усе вказано.

Ще якісь, Вам здаючіся, єресі в моїх дописах показати хочете?





Іастина ІІ
____________________________________________________________________
Цитата:
Скільки раз обіцяєте, але втриматися не можете, не зможете й зараз. Той, чиїми гидотними помислами опановані, не дозволить Вам.
Мені ж з вами справді більше говорити нема про що. Ігнор. Як і сказано (Матвія 7:6)


Я обіцяю втриматись в діалозі з Вами, щоб навіть Вас не ображати, за умови,Ю що і Ви втримаєтесь. Але якщо ссс питає, то я відповідаю йому. Якщо Ви звертаєтесь до мене, то і Вам відповідаю.

А на рахунок помислів, то кожен о собі судить. Ви моїх помислів не можете знати, а тому підсвідомо вказуєте, що думаєте самі. Якщо для Вас мясо гидке, то в кому проблема? Але мясо - то мертве тіло. А живе, то непросто мясо, атіло - створене Богом і подароване нам для життя. Дарма, що зранене гріхом первородним, але зостається власністю Бога, як і вся матерія і буде спасенне, бо в Біблії і в катехизмі сказано про воскресіння тіла. А яке воно буде, то я не описую.




Частина ІІІ
___________________________________________________________________
Втримайтесь Ви від інтерпертації тіла, як чогось гидкого, ( типу лише мяса), втримаюсь і я, це зовсім просто. І без усяких образ, бо віруючі і довіряючі Христу не ображають один одного і цього на меті я не маю. Я намагаюсь дізнаватиь і вияснювати правдиве вчення.

Крім читання Святого Письма, Катехизму, документів Церкви (по можливості і їх наявності), теологічних статей, я ще звик слухати представників греко-католицької Церкви. Наприклад цей священик доктор богослов’я по тематиці Святого Письма. Він говорить про воскресіння тіла (що я вже наводив):
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... AqZhGh7_8I
Він має офіційний дозвіл проповідувати вчення Церкви. Ніхто не вказав ніколи, що він говорить неправдиво. Я не думаю, що написав якось інакше на рахунок тіла, ніж він тут проповідує.


Частина ІV
___________________________________________________________________

Цитата:
У чому гидотність схизми, - що називають себе Христовими, але мріють і дбають про земне. Й біда тут не в земному, а у їхньому лукавстві
.

Ну хто мріє про земне, то їх проблема. Християни мріють про небесне. А яке було в раї початковому, зважаючи на це Вами сказане:
Цитата:
Людина ж сотворена на Божий образ і Божу подобу (Бут.1:26). Земне її перебування (після того, як Господь Бог востаннє сказав добре воно й освятив сьомий орстанній день творення) знаменує собою етап її становлення. Усі можливості для цього у неї є, одне лиш від неї вимагається - виконувати Божі настанови.
302 Сотворення має свої властивості й досконалість, але воно не вийшло з рук Творця завершеним. Воно створене «у дорозі» до остаточної досконалості, яку він ще має осягнути і до якої Бог його призначив. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


... розмишляти вповні можуть. Бо нате вони і християни, щоб розмишляти про твори Божі.

І ще я знаю що в віруючих часто є звичка насаджувати свою думку іншим, стараючись, щоб вони думали одинаково з ним, хоч та тема і не є доктринальною в Церкві.





Частина V
___________________________________________________________

Отож прямо кажу Вам, як віруючому брату в Христі (з яким разом також маю надію зустрітись в Небі, як і з іншиим віруючими і довіряючими Христу в спасінні братами і сестрами з цього та інших форумів):

якщо не будете закидувати мені (те, що на Вшау думку є неправильним, як) єресь (бо я можу помилитись десь, але не спеціально поширюю якісь єресі, та й показати де Церква офіційно вказує що це єресі, а не лише Ваші уявлення Ви не хочете), то спілкуйтесь вілно з ссс, чи з ким хочете, я вмішуватись не буду і, як обіцяв, в темі писати не буду. В темі про Марію ж не пишу, як обіцяв. (Але якщо до мене звернетесь, то як буде виглядіти, якщо я промовчу?)
Божих


Частина VI.
_____________________________________________________________________________
От ще знайшов статтю офіційну католицьку:
http://catholicnews.org.ua/vazhki-pitan ... lant#point

Цитата:

Цитата:
"Господь воскресить наші тіла і в тому випадку, якщо їх частина стане частиною тіла іншої людини через пересадку органів, - людини, яка теж у свою чергу помре і стане прахом. Воскресіння, в яке ми віримо, - це «створення заново» з нічого, нове створення того ж самого тіла, в якому ми жили на землі, тіла, що володіє тим же генетичним кодом."


Тут сказано що нове створення тіла буде з нічого. Якщо це офіційна стаття КЦ то можна довіритись. Але:

" нове створення того ж самого тіла, в якому ми жили на землі, тіла, що володіє тим же генетичним кодом."


Так що приписувати мені неправильні вислови (єресі) і нерозуміння теми не можете, адже офіційний сайт КЦ пише так, як подають офіційні теологи КЦ. (На питання читачів відповідає російська служба Радіо Ватикан)



______________________________________________________________________

Вам благословінь!

В інших темах може і поспілкуємось в залежності від Вашої відкритості. Дуже надіюсь на добре спілкуваня в подальшому.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36232
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2012, 14:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Первородний гріх, іще називають переступом. Як заборонений крок в зовнішній від (Бога світ). Світ відчуттів нЕдуховних, але зі сторони.
Нам зараз важко утотожнити себе по-за нашими фізичними тілесними відчуттями (зір, слух, нюх, дотик, смак), але все ж духовні відчуття не є для нас чужими. Людина сама в собі здатна відчувати і переживати, й це є частиною її життя. Адже не обов'язково бачити матір, що би відчути теплоту її рук. От тільки відчуття такі зараз у нас розмиті, неповні й залишають у собі присмак чогось втраченого ..

У Воскресінні усе відновиться й вийде на інший ДУХОВНИЙ рівень, що знаменуватиме собою усю повноту людського єства. Батківство, синівство, материнство, відчуття нареченого і нареченої усе буде збережене й відновиться у новій ДУХовній силі!

Звичайно, для тих огрубілих натур (схизматів), кому важко уявити себе по-за тілесними відчуттями, котрі й зараз намагаються довести секс у раю, таке життя не підходить.
Про таких сказано:
Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. (Івана 8:44)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36233
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2012, 15:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
У Воскресінні усе відновиться й вийде на інший ДУХОВНИЙ рівень, що знаменуватиме собою усю повноту людського єства. Батківство, синівство, материнство, відчуття нареченого і нареченої усе буде збережене й відновиться у новій ДУХовній силі!
Як це може бути? Подібне питали у Христа: А в воскресінні котрому із них вона дружиною буде? Бо семеро мали за дружину її. На що Христос відповів: Женяться й заміж виходять сини цього віку. А ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити, ні вмерти вже не можуть, бо рівні вони Анголам, і вони сини Божі, синами воскресіння бувши. (Лук.20:34-36)

Значить не буде там таких почуттів тілесних як то ми маємо у тілі. Так ми будемо знати, що той чи та були нашими батьками на землі, але ж вже не буде тих почуттів синівства чи материнства. Навіть Христос, коли Йому сказали за Матір та братів, відповів: Моя мати й брати Мої це ті, хто слухає Боже Слово, і виконує! (Лук.8:21) Значить у воскресінні всі будуть рівними - синами Божими, незалежно від ролі, яку ми звершували в тілі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36239
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2012, 23:57 

Востаннє редаговано Michail 16 травня 2012, 00:17 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Своїм дописом, Юра, знову змушуєте дати відповідь-реакцію на Ваші слова (хоча не всі мене стосуються, але деякі трохи так). Такий же у Вас стиль, що поробиш... (Як я і писав, обіцяю не писати в цій темі, якщо Ваш допис не буде стосуватись наших з Вами дискусій і не буде спрямований щодо мене , інакше мушу відповісти).

Цитата:
кому важко уявити себе по-за тілесними відчуттями, котрі й зараз намагаються довести секс у раю, таке життя не підходить.

Яке життя дасть Бог у Царстві Небесному, такому життю вірні християни і щасливі будуть там.
А яке життя Бог дає людині на землі, то Він об’явив через апостолів у Новому Завіті, особливо чітко сказав чеерз ап. Павла на рахунок чоловіка і жінки в шлюбі.
Що було в Раю можна розмиляти, дискутувати... Але на відміну від Царства Небесного там були Чоловік і Жінка і їм було сказано "плодіться і розмножайтеся". (Як Ви узгодите це з позицією КЦ на рахунок еволюції і засудження креаціоністичних позицій в США (а таке є), було б цікаво прочитати).

А от тим, хто гидоту до людського тіла відчуває, називаючи його мясом,
я б також це процитував, як Ви в кінці свого посту, але то написано Бібілії і кожен його читаючи, відчуває на рахунок себе, чий він.


(але все ж надіюсь що Ви Юра так не думаєте. просто в своїх доводах якось то хочете так припіднести...)

Бо читаєте і приймаєте слова з Біблії:
Ефесянам 5. 28-29. "Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе.
Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його!"
(Зауважу це з листа до однієї з найбільш зрілих Церков з перших християнських!)
І ні одного негативного натяку на те, що не слід тіло любити. Навпаки любов до свого тіла дана як еталон для любові до соєї найближчої ближньої - дружини і дана як ключ до розуміння нас в Тілі Христовому. (На відміну від любові до тіла, ап Павло в інших листах показує зневагу до плоті. Але не до тіла ,а до плоті - згіршеності тіла, наслідку гріха - злих помислів, схильностей, дій слів..., які і є плоть.)





Я довіряю офіційним поясненням Католицької Церкви
http://catholicnews.org.ua/vazhki-pitan ... lant#point

Цитата:
"Господь воскресить наші тіла і в тому випадку, якщо їх частина стане частиною тіла іншої людини через пересадку органів, - людини, яка теж у свою чергу помре і стане прахом. Воскресіння, в яке ми віримо, - це «створення заново» з нічого, нове створення того ж самого тіла, в якому ми жили на землі, тіла, що володіє тим же генетичним кодом."


Чому б я їм не мав довіряти?

Я б повірив якби Крістофер Вест офіційно і чітко зі згоди вчительського Уряду КЦ сказав, що в Раю було лише духовне, а не фізичне (але як я вище вказав, Ви перекутили його слова).

Чомусь він це не сказав, а написав довгий трактат з уживанням слова "фізичне" щодо створеного тіла. І я йому довіряю як офіційному речнику КЦ. Як і довіряю службі Радіо Ватикан, яка навела для відповіді "нове створення того ж самого тіла, в якому ми жили на землі, тіла, що володіє тим же генетичним кодом." Чому б я не мав довіряти офіційним висловам Церкви?

Причому це узгоджується з катехизмом в якому написано про воскресіння тіла. Погоджується з словами ап. Павла про те, що сіється тлінне, а зросте нетлінне. (Насіння хоч і зникне взагалі, а перетвориться на рослину).
Хай буде наново створене, але те ж саме. Мою віру і довіру Богу спасіння мене і моїх ближніх це не зменшує. Дає більше знань, так.

Якщо хто не розрізняє людей, які досліджують правду і пізнають, то його власні проблеми.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36240
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2012, 00:05 

Востаннє редаговано Michail 16 травня 2012, 16:26 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Первородний гріх, іще називають переступом. Як заборонений крок в зовнішній від (Бога світ). Світ відчуттів нЕдуховних, але зі сторони."


Питання 1. а) Поясніть будь ласка, звідки взяли таке трактувавння? б) Чи Ви самі так трактуєте, а чи є офіційне поясненя КЦ, або більшості отців Церкви і інших автентичних джерел?
Пиатння 2. [b]Чи не Бог поселив людей серед рослин і Тварин, яких створив як зовнішнє створіння відносно себе?[/b]

(Ну от маєте змогу гарно викласти свої позиції нормально спілкуючись і чітко вказуючи авторів такого положення, як Ви навели. А також відповісти на важливі запитання, що з такого положення виникають, бо інакше нащо тоді спілкуватись на форумах?)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36242
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2012, 01:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
У Воскресінні усе відновиться й вийде на інший ДУХОВНИЙ рівень, що знаменуватиме собою усю повноту людського єства. Батківство, синівство, материнство, відчуття нареченого і нареченої усе буде збережене й відновиться у новій ДУХовній силі!
Як це може бути? Подібне питали у Христа: А в воскресінні котрому із них вона дружиною буде? Бо семеро мали за дружину її. На що Христос відповів: Женяться й заміж виходять сини цього віку. А ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити, ні вмерти вже не можуть, бо рівні вони Анголам, і вони сини Божі, синами воскресіння бувши. (Лук.20:34-36)

Значить не буде там таких почуттів тілесних як то ми маємо у тілі. Так ми будемо знати, що той чи та були нашими батьками на землі, але ж вже не буде тих почуттів синівства чи материнства.
Звичайно, що тих тілесних почуттів, які ми маємо зараз у Воскресінні не буде. Але залишаться возвишенні почуття, те святе, що міститься в батьківстві синівстві материнстві.
Бо якщо Бог Отець, Бог Син і ми, ті що народжені від матері й відроджені у Дусі Святому, є братами во Христі, то чому ж не бути отому всьому на Небі.

Сонячник написав:
Навіть Христос, коли Йому сказали за Матір та братів, відповів: Моя мати й брати Мої це ті, хто слухає Боже Слово, і виконує! (Лук.8:21) Значить у воскресінні всі будуть рівними - синами Божими, незалежно від ролі, яку ми звершували в тілі.
Рівними то рівними, але ідентичність людини не щезне, кожен буде щасливим, але по-своєму.
==================================================================================================

Хоч зараз нам тілесним важко уявити, як воно буде у Воскресінні, але це не є чимось невідомим для людини. Це сповнення усіх її прагнень і сподівань. І хоч приклади в таких випадках ніколи не були досконалими, все ж спробуємо трохи порозмірковувати.
Уявімо собі людей, що живуть у важких умовах: повсякденні злидні, небезпека. Людина вимушена важко працювати, недоїдати, недосипати, завжди бути насторожі, оберігати себе і своїх близиких від диких звірів, ворогів. У неї зформований стиль житття, в якому вона теж хоче знаходити якісь радощі.
Й тут вона і весь її рід якимось чудесним образом попадає в незнане ніким середовище, попросту неможливе для світу в якому вона живе. Доброзичливе, з прекрасними умовами для життя з чудовою їжею, котрої завжди вдосталь. Зручність, чистота, спокій не може бути неприємним для людини, її єство одразу ж приймає це ніким і ніколи не звідане, як належне. Як те, чого вона в глибині душі завжди прагнула й сподівалася.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: місце людини у Божестві
36248
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2012, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Є один важливий момент в такого роду розмірковуваннях, а саме місце людини у Божестві.
Повертаючись до Божого творення бачимо, що лише людина сотворена на Божий образ і Божу подобу (Бут.1:26),
Нехай вода вироїть дрібні істоти, ... ; Нехай видасть земля живу душу за родом її, ...
Як бачимо усе живе постає Божим Словом з води й сотвореної землі. І лиш людина удостоїна бути сотвореною за образом й подобою Божою. (Зауважмо, що створив Господь Бог людину з пороху земного уже після того, як поблагословив Бог день сьомий, і його освятив).
Але повернімося до Самого Бога. Чому у Ньому присутня людяність, ще до того як була Ним сотворена людина ..
Очевидно, що така людяність походить від Божого замислу виЯВити Себе. А без цього замислу Бог незбагнений, бо хто ж буде Його осмислювати, коли нікого нема ?.
Себто сам людський початок закладений у Божому замислі виЯВити Себе.
Але ми також не можемо розділяти Бога і Його замисел, себто Його Божу Волю. І це означає, що людяність має пряме відношення до Божої незбагнености ..

Усе це до того, що пізнавати Бога мало від Початку й до Кінця. А на більше ми попросту не здатні. Ніхто не здатний, хіба що такі, як Павло. Але й Апостол Христовий, хто за словами святителя Івана Златоуста є устами Бога Слово, не вважає за потрібне й можливе про це розповідати.
що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити. (2-е Кор12:4)
=======================================================================================================

Повертаючись до людини, сотвореної з пороху земного уже після того, як Бог поблагословив і освятив день сьомий. Земне у людині уже не є Божим, але і не є супротивним Божому. Земскість людини означає її перебування у речовому наповненні. Себто у середовищі, де є присутніми речі з їхніми ознаками скажімо камінь, або глина й усе інше неживе, а також живе (організми/свідомості), вироїне з води і видане землею.

Ми фізичні, здатні осмислювати усе земне лише в його зовнішньому трьохвимірному прояві, за допомогою наших п'яти органів відчуттів (зір, слух, нюх, дотик, смак). Але усі ті речі передусім містять у собі внутрішнівй зміст. Камінь - твердий. крихкий, сірий; глина - в'язка, мокра жовта. Й ота жовтизна, мокрота, твердість, крихкість уже не є фізичною матерією, але ознаками, котрі можуть бути виявлені не тільки ззовні, але й внутрішнім сприйняттям людини.
377 «Управління» світом, яке Бог від початку довірив людині, здійснювалося передусім у самій людині як панування над собою. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38

Вчинений переступ розвертає свідомість людини в протилежному нарпрямку від Бога, тепер для самоствердження у світі вона вимушена черпати ззовні (зір, слух, нюх, дотик, смак). Що і робить її фізичною, не здатною бачити Бога, як це вона могла у Раю, ані самого Раю. До того ж набута фізичність й означає конечність смертність людини.
Фізичне сприйнятя утверджує в людині пожадання земних благ, самоствердження й у першу чергу похіть, що одразу ж проявилася у соромі, й за яку так тримаються схизмати, намагаючись приписати її до райського.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36253
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2012, 09:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
(Зауважмо, що створив Господь Бог людину з пороху земного уже після того, як поблагословив Бог день сьомий, і його освятив).

Yur написав:
Повертаючись до людини, сотвореної з пороху земного уже після того, як Бог поблагословив і освятив день сьомий.
Хоч це не принципово, але тут виникло питання: а хіба не шостого дня Бог сотворив людину?
І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі. 27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. 28 І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!.. І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно! І був вечір, і був ранок, день шостий. (Буття 1:26-28,31)
Вже з другої голови читаємо:
1 І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє.
2 І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був
чинив.
3 І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.
(Буття 2:1-3)
А далі ми читаємо ще раз підсумок створеного: Це ось походження неба й землі, коли створено їх, у дні, як Господь Бог создав небо та землю... (Буття 2:4...)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36273
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2012, 19:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Дивно,таке чути.Навіщо космос якось преображувати,адже уже поряд з космосом існує світ духів,де живуть душі ваших святих??Та й взагалі,ви ж колись писали що небо разом з землею згорить.А тепер кажете що буде якось преображенне.Коли ви були щирим,тоді чи зараз??


Це в Біблії написано, що земля згорить. (і воно не залежить від Вашого трактування)
А від вашого трактування це залежить?? :) Отож,якщо в Біблії написанно що земля згорить,то чому ви кажете що вона якось преобразиться??Помиляєтесь чи знову лукавите??
Цитата:
І це може бути вогонь очищальний.
О на маєш тобі.Тут вже вогонь не буквальний а очищальний. :D Це як??Чи може такий же вогонь бути і в аду??

Цитата:
За небо я не писав!). А потім буде преображення идимого створіння.
Михаїле ви неодноразово писали що і земля і небо(космос) буде преображенне??Проте ви самі підмітили що у Біблії написанно що не тільки земля а й небо згорить??Якось ваші ідеї знову йдуть в розріз з Писанням.Як вас так угараздило стільки помилок писати та невідповідностей до Біблії???
Цитата:
1042 Наприкінці часу Царство Боже осягне свою повноту. Після загального суду праведні завжди будуть панувати з Христом, прославлені тілом і душею, і сам всесвіт буде оновлений:
Праведні будуть завжди панувати?-над ким?Ну і за всесвіт,то всеж чому ви вважаєте що він буде якось оновленний,якщо у Писанні сказанно що він згорить??Пане катехите не компроментуйте себе так??

Цитата:
Бачу Ви з Юрою більше розумієтесь між собою. Тому хай він Вам пояснює.
Не переживайте ви так Михаїле і до нього черга дійде.
Цитата:
Я лиш досліджую вчення Церкви і те пишу в цій темі, що написано в катехизмі КЦ і УГКЦ. ТАк от хто "схима", порівняйте по катехизму. От хай Вам Юра пояснить розділ катехизму КЦ про християнську надію і преображення космосу (яке вище я навів), може він краще пояснить...
Якісь ваші дослідження не такі якими вони є у інших католиків,а ще гірше не такі які є у Біблії.Що ж щодо ваших гарячих католицьких дискусій очевидно що і ви і він намагаєтесь апелювати у своїх поглядах до якихось церковних документів.і начебто і ви і він подають так як подають ті документи.Але як висновок виходить явне протирічя одне одному.Таким чином очевидною є двояка а то й трояка позиція Католицької церкви і у цьому питанні.Мабуть КЦ так провсяк випадок попіклувалась аби мати на що зїхати коли не зможе якусь одну позицію відстояти.Але це все примітивно та дуже заплутанно,ну й головне що не має чітких доводів з Писання.Отож як йому можна вірити??

Цитата:
(Юраж Вам навіть сповідує схиму в своїй церкві, яка називає Вашу (СЄ) організацю - сектою.)
[/quote]Михаїле,не намагайтесь мене стикнути з Юр.Усе в свій час.Я хочу спершу довести розмову у цій темі з вами до логічного завершення,щоб не плутатись у двояких інтерпретаціях католиків.Тому облиште ті марні намагання,а викручуйтесь як можите з цієї нелегкої ситуації достойніше))

Дайте мені просту та ясну відповідь,яке призначення фізичного тіла-мяса? та коли і внаслідок чого воно зявилось??Лишень благаю вас не видумуйте,а ссилаючись на Письмо допоможіть мені це збагнути??

Ну і всеж дивлячись на цей ваш скупий допис,це і є вашою відпаовідю на ті спростування та запитання з мого боку???Чому по інших питаннях та спростуваннях мовчите??Чи це означає що вам нічим їх заперечити,але вам соромно визнати відкрито свою неправоту??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36277
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2012, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Oskiljky Vy zvernulysj do mene, vidovim.

Цитата:
"Михаїле ви неодноразово писали що і земля і небо(космос) буде преображенне??Проте ви самі підмітили що у Біблії написанно що не тільки земля а й небо згорить??Якось ваші ідеї знову йдуть в розріз з Писанням.Як вас так угараздило стільки помилок писати та невідповідностей до Біблії???"


Ja ne pysav, sho zhorytj nebo. Jaksho vohonj ochyshaljnyj, to vin ne mishaje preobraxhennju vsjoho. F vono bude, bo napysano "i onovysh lyze zemli"
I ze ne pomylky, a tajemnyzi, jaki Vam nevidomi., vydno.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36278
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2012, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
sss napysav "Праведні будуть завжди панувати?-над ким?Ну і за всесвіт,то всеж чому ви вважаєте що він буде якось оновленний,якщо у Писанні сказанно що він згорить??Пане катехите не компроментуйте себе так?"


Nad Novymy stvorinnjamy, jakyj onovlenyj ("i onovysh lyze zemli") mozhlyvo ochyshaljnym vohnem.
Mozhlyvo tak bude.

Tak sho Vashi zakydy neumisni. A za takyj ton, vvazhaju krashe bljshe ne vidpovidaty.

"Михаїле,не намагайтесь мене стикнути з Юр.Усе в свій час."
Hadaju. sho vzha pryjshov, bo meni z Vamy ne chochetjsja spilkuvatysj, shob ne vesty obrazlyvi rozmovy,; treba zhyty chysto i ne obrazhaty odni odnych. Ja jaksho kohosj obrazyv vypadkovo, to pro ze zhaliju... i proshu u vsji )i tepr tezh= vybachennja. Tak sho chaj Boh Vas blahoslovytj. Mozhe v kinzi kinziv zrozumijete istynu vidkrytu Bohonm pro Sebe, pro Isusa Chrysta, pro Zarstvo Nebesne...

(Takozh ja viddav svij kompjuter na aphrejd na paru dniv, tomu vazhko pysaty latynikoju. I ze takozh mozhlyvistj trochy vidpochyty vid forumiv. )


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36281
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2012, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Повертаючись до людини, сотвореної з пороху земного уже після того, як Бог поблагословив і освятив день сьомий.
Хоч це не принципово, але тут виникло питання: а хіба не шостого дня Бог сотворив людину?
І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі. 27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. 28 І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!.. І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно! І був вечір, і був ранок, день шостий. (Буття 1:26-28,31)
Вже з другої голови читаємо:
1 І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє.
2 І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був
чинив.
3 І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.
(Буття 2:1-3)
А далі ми читаємо ще раз підсумок створеного: Це ось походження неба й землі, коли створено їх, у дні, як Господь Бог создав небо та землю... (Буття 2:4...)
І далі ж слідуюча строка:
І не було на землі жодної польової рослини, і жодна ярина польова не росла, бо на землю дощу Господь Бог не давав, і не було людини, щоб порати землю. (Бут.2:5)
Ясно ж сказано, не було. То як це так, що було сотворено й у той же час не було ..
А не було ні рослини ні людини в їхньому земному виді, себто їхня духовна сутність закладена у семиденному творенні уже існувала, але ще не була виявлена в земному речовому наповнені.

Який земний такі(е) й земні(е), який небесний, такі(е) й небесні(е)
=======================================================================================================

Утім оте земне/речове у Раю ще не було фізичним. Тому й побачити отого Райського, ми, що набули фізичності й жиємо за фізичними законами, не можемо, ані зафіксувати Рай за допомогою приладів теж не можемо (хоч і знаходимо цілі галактики ..).
Окрім того маємо розуміти, що коли у Раю не було смерти, отже й не було тлінння, а усе фізичне/біологічне є конечне за своєю природою.

Фізичний світ це неймовірно чітка організованість усіх складових, в основі яких: відстань/метр, маса/кілограм, час/секунда, усе решта на цьому базується. Будь-яке відхилення від законної основи означатиме нЕфізичність. Іншими словам матерія по-суті можлива лише фізична, у часі-просторі-гравітації. Те, що по-за цими фізичними величинами - нЕматеріальне (хоч і може місити у собі речове означення).
Рай це інший вимір поза часом, простором і гравітацією. Сміло можемо назвати цей вимір духовним в тому смислі, що нічого іншого окрім фізичності для нас попросту не існує. Однак оті вияви нЕфізичного стану теж можуть бути різнимим.

І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було. (Об'явлення 21:1)
Я знаю чоловіка в Христі, що він чотирнадцять років тому чи в тілі, не знаю, чи без тіла, не знаю, знає Бог був узятий до третього неба. (2-е Кор.12:2)


Коли сказано про перше небо і першу землю й про третє небо, отже є усі підстави вважати, що є й друге ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36295
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2012, 01:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
І не було на землі жодної польової рослини, і жодна ярина польова не росла, бо на землю дощу Господь Бог не давав, і не було людини, щоб порати землю. (Бут.2:5)
Ясно ж сказано, не було. То як це так, що було сотворено й у той же час не було ..
А не було ні рослини ні людини в їхньому земному виді, себто їхня духовна сутність закладена у семиденному творенні уже існувала, але ще не була виявлена в земному речовому наповнені.
Хоча цей біблійний виклад можна розуміти як докладніше повторення того, що згадувалося в першій книзі Буття... і мабуть як в першому розділі так і в другому розділі говорилося про ту саму нетлінну природу, яка водночас могла мати і тлінний образ.

Там же говориться, що насадив Господь Рай, і помістив там людину, щоб порала його.
Я також розумію, що цей Рай був нетлінним, і плоди його були нетлінними.

А вже коли Адам згрішив, то він помер духовно, і можливо й тіло стало тлінним, бо він побачив наготу свою. І Адам з Євою були позбавлені Раю - присутності Божої. Відтак і до сьогодні, ми нащадки Адама, терпимо за його гріх у смертному тілі, аж поки хто не візьме з Дерева Життя, щоб мати життя вічне.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>