Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:01




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26895
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Бо все створіння стогне під тягарем гріх... чекаючи на прославу Синів Божих".. У Римлян записано (недослівна цитата)
Знову Михайле наводите те,чого не розумієте та щей в довільній формі.ДивимосьРим8:19-21-"Бо чекання створіння очікує з'явлення синів Божих, бо створіння покорилось марноті не добровільно, але через того, хто скорив його, в надії, що й саме створіння визволиться від неволі тління на волю слави синів Божих".Як бачимо написанно-"що й саме створіння визволиться від неволі тління на волю слави синів Божих".Тобто створіння стане "синами Божими",мова йде ж про людство,а не про все твориво,адже голуб чи сонце не стане сином Божим.Адже Сонце не підвладне тлінню.Адже голуб не стогне від неволі тліня,бо він ітак тлінний(помирає з самого початку існування).Лише людство підкоренне тлінню(помирає),але в надії визволитись від тління(смерті).Отже думайте Михайле що пишете,а не стріляйте що попало.
Цитата:
А також Бог свторив світ у дорозі до досконалості.. Так вчить Церква католицька...
Але ж не ПИСАННЯ Михайле!!Зрозумійте це :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26898
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 14:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Отож в чому різниця між цими виразами-зформована незмінна, зформована незмінною.
Друга фраза дає можливість усувати волевиявлення (ангелів).
Дрбре ,супротиставляємо людину-чи сутність людини сформована незмінною??Ні,адже вона має можливість до волевиявлення так само як ангели,а отже сутність людини теж НЕЗМІННА.То для чого людина незмінна,якщо вже існували ангели незмінні??Отож я так і не помітив того, як матерія сприяє людині вдосконалюватись,а ангелам без матерії не вдосконалитись.Таж як у одних так і у інших сутність НЕЗМІННА??То до чого тут матерія,навіщо,якщо ангели і без матерії Незмінні??
Про що ви? Чи все таки зрозуміли різницю між виразами, чи ні.??
Якщо незрозумів то ви мене виправіть.1-незмінна-з волевиявленням,2-незмінною-без волевиявлення(Друга фраза дає можливість усувати волевиявлення ).Отже волевиявленння притаманне як людинні так і ангелам,бо як і одних так і других сутність-Незмінна.Так??
Yur написав:
sss написав:
Так я питаю навіщо було людині оте тілесне,якщо воно діла не міняє.Становлення сутності відбувається як ви пишете і у безтілесних??
Тому що вона людина й становлення у неї людське душевно/тілесне :)??
Ага, вертаймось назад.Добре що становлення у неї людське--душевно/тілесне.Але навіщо була людина з становленням людським- душевно/тілесним??Яка мета її буття?особливо тілесного?

Yur написав:
sss написав:
Це ви маєте на увазі у людини духовний світ є світом внут відчутів.А от у духовних створінь світ зовсім інший.Чи у їхньому світі думка може бути втіленною??Чи без матерії можливо втілити,реалізувати думку(злу або добру).Юрію сподіваюсь на світлість ваших думок!!
Що я маю висвітлювати, :) ви можете нормально запитати..
Я то запитую нормально,а от відповіді дуже не нормальні,бо не ясні не світлі.Отож повторюю"-Чи без матерії _можливо_ втілити,реалізувати думку(злу або добру) духовній особі??

Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
В образі Божому і в Його подобі пороху немає.
Та ви що??От цікаво,а кому сказанно ,-"бо ти порох і до пороху вернешся"??
До людини вчинившої переступ (Бут. 3:19). В образі Божому і в Його подобі пороху немає (Бут. 1:26,27).
та ви що серйозно?це стосується людини вчинившої переступ??А з _чого_ ж тоді була сотворена на образ та подобу Божу, людина, яка не вчинила переступ??Надіюсь ви розумієте чому я вас закликаю до світлості ваших відповідей.

Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Скажімо так, стати Богом -- бути понад усим сотвореним видимим і невидимим. Бути в межах і по-за межами безмежних думок.
Тобто ви маєте на увазі "Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов _Боги_, знаючи добро й зло".То виходить,ці слова це правда??
Уже говорив, маю на увазі те, що мною написано.??
повірте я просто маю сумніви у тому чи правильно вас зрозумів,адже письмо ваше дуже "глибоке".Тож ви пишете що людина була створенна для того -"Скажімо так,щоб стати Богом".Якось подібно говорив змій Єві "станете немов(так само) як Бог".Також змій сказав що про це відав Бог.То виходить змій був правий??-людина мала стати Богом,адже і ви подібно учите -"Скажімо так,щоб стати Богом".??Якщо хід моїх думок згідно з тим що ви пишете є неправильним то розясніть це ясніше.

Yur написав:
p.s Що це за манера така викривляти чужі дописи. Після моїх слів я не ставив знаки запитання. Навіщо від себе додаєте ці знаки, видаючи це за моє.
пробачие мені Юрію.Це не манера викривляти ваші дописи,а таке сприйняття ваших дописів.Мабуть через їхню глибокість.Тому й прошу не закопуйте так!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26901
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 18:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Чи без матерії _можливо_ втілити,реалізувати думку(злу або добру) духовній особі??
Не про матерію йшлося, а про тілесність. Ви запитали:[/quote]чи у духовному світі неіснує виявлення зла чи добра??Чи думка не може бути втіленною,реалізованною??[/quote] Я відповів:
Цитата:
ВиЯВЛення, це те що на поверхні (зі сторони). Духовний світ є світом внутрішніх відчуттів.
Внутрішній духовний ангельський світ думок уже є зформованим, після того як назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині.

sss написав:
А з _чого_ ж тоді була сотворена на образ та подобу Божу, людина, яка не вчинила переступ??
Усе Богом сотворене З НІЧОГО. Образ та подоба Божа (Бут.1:26,27) це ВІЧНЕ.

sss написав:
Надіюсь ви розумієте чому я вас закликаю до світлості ваших відповідей.
Ви гадаєте чим більше букв, тим більше світлості :D

Yur написав:
sss написав:
Уже говорив, маю на увазі те, що мною написано.??
повірте я просто маю сумніви у тому чи правильно вас зрозумів,адже письмо ваше дуже "глибоке".Тож ви пишете що людина була створенна для того -"Скажімо так,щоб стати Богом".Якось подібно говорив змій Єві "станете немов(так само) як Бог".Також змій сказав що про це відав Бог.То виходить змій був правий??-людина мала стати Богом,адже і ви подібно учите -"Скажімо так,щоб стати Богом".??Якщо хід моїх думок згідно з тим що ви пишете є неправильним то розясніть це ясніше.
Взагалі не знаходжу жодного ходу думок. Ви можете нормально зформулювати ваше запитання, бажано стисло й конкретно.

sss написав:
Yur написав:
p.s Що це за манера така викривляти чужі дописи. Після моїх слів я не ставив знаки запитання. Навіщо від себе додаєте ці знаки, видаючи це за моє.
пробачие мені Юрію.Це не манера викривляти ваші дописи,а таке сприйняття ваших дописів.Мабуть через їхню глибокість.Тому й прошу не закопуйте так!!!
Якщо заглибоко для вас, то й не беріться. Викривляти ж чужі дописи не годиться.

p.s. Якщо справді бажаєте розмови, облиште сипати отими пустопорожніми вашими домислами і вигадками, на їхній основі будувати власні теорії, приписувати їх опоненту і від нього ж вимагати пояснень. Набагато продуктивнішим буде, коли без отих, як уже казав, ваших занудистоглибоновумних аналізів/анотацій будете ставити запитання про щось одне конкретне. В іншому випадку нема сенсу вести ці розмови про все ні про що.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26904
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 20:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
p.s. Якщо справді бажаєте розмови, облиште сипати отими пустопорожніми вашими домислами і вигадками, на їхній основі будувати власні теорії, приписувати їх опоненту і від нього ж вимагати пояснень. Набагато продуктивнішим буде, коли без отих, як уже казав, ваших занудистоглибоновумних аналізів/анотацій будете ставити запитання про щось одне конкретне. В іншому випадку нема сенсу вести ці розмови про все ні про що.
Ну що ж думаю цього разу вам не вийде так як минулого полишити розмову.Отож нерозпорошувати так не розпорошувати.Рухаємось по одному питанню.-навіщо була людина з становленням людським- душевно/тілесним??Яка мета її буття?особливо тілесного?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26910
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
навіщо була людина з становленням людським- душевно/тілесним??Яка мета її буття?особливо тілесного?
Питання не зовсім коректне, бо Іншого нЕдушевно/тілесного становленням людини попросто не існує. Людина сотворіння душевно/тілесне, а отже її становлення і духом, і тілом.
Метою буття людини є Боже волевиявлення, ЛЮДИНОЮ Бог й виявляє Себе. Тілесність це і є здатність виявляти, вносити зміни в незмінне.

Можна сказати, що в духовному світі Бог теж Себе виЯВИВ серед добрих і злих помислів. Тому й каже святитель про Духа Святого, як напівнародженого.
Бог - Дух Святый – среднее между нерожденным и рожденным, и чрез Сына соединяется с Отцем. (Глава XIII. О месте Божием и о том, что одно только Божество неописуемо.) http://www.wco.ru/biblio/books/ioannd2/main.htm

Що було б, коли б не було злих помислів, а тільки добрі,.. та нічого й нічого не було б, бо по великому рахунку добрим є лише Бог (Мат. 19:16). Усе інше добре в тій міір, що не суперечить Божому волевиявленню. Непослух уже є недобрим, а сотворене, хоч і не містить у собі Божої досконалости, все ж є добрим.
Послухаймо, як каже святитель:
И виде Бог, яко добро (Быт. 1, 8). Созидаемое Богом не очам Божиим доставляет приятность, и одобрение красоты у Бога не таково, как у нас. Для Него прекрасно то, что совершено по закону искусства и направлено к благопотребному концу. http://www.orthlib.ru/Basil/sixday03.html
Себто саме сотворення, як прелюдія (й слово підійшло як по змісту так і по формі :) ) до самого Бога.


p.s. Пане sss, повірте я не менше вашого прагну порозуміння, але також переконаний, що не почуємо одне одного, коли спілкуватимемось на "різних хвилях". Питання котрі з вами підіймаємо потребують відповідних навиків мислення, а головне щирості й відвертості, бажання ПОЧУТИ, а не бути почутому. Знаю запитань є купа, але також преконаний, що на кожне з них знайдуться відповіді, аби лиш зуміли почути.

p.s. p.s. мої посилання на святителів ніяк не задля доказовости, але як вказівка на спорідненість думок




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26929
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 18:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
навіщо була людина з становленням людським- душевно/тілесним??Яка мета її буття?особливо тілесного?
Питання не зовсім коректне, бо Іншого нЕдушевно/тілесного становленням людини попросто не існує. Людина сотворіння душевно/тілесне, а отже її становлення і духом, і тілом.
Юрію ви просто не вловили сутті цього питання,тому воно вам видалось некоректним.Також я ніяк не можу збагнути навіщо стільки тексту,коли можна це розяснити з допомогою декількох простих та не глибоковумних слів.Приміром ви написали-
Yur написав:
Метою буття людини є Боже волевиявлення, ЛЮДИНОЮ Бог й виявляє Себе
як на мене цього достатньо аби вловити суть вашої уяви.Отже людина почала існувати для того аби Бог сам себе виявив!!-Кому Бог хотів себе виявити та навіщо?
Yur написав:
Тілесність це і є здатність виявляти, вносити зміни в незмінне
Хочу вас правильно зрозуміти-тілесність це і є матерія чи ні??Незмінне -це що??
Yur написав:
Можна сказати, що в духовному світі Бог теж Себе виЯВИВ серед добрих і злих помислів.
Оте "помислів"-маєте на увазі думок??Якщо так то чи лише серед помислів/думок??А серед дій/виявлень??.Також незрозуміло як Бог себе виявив у духовному світі серед злих помислів??
Yur написав:
Що було б, коли б не було злих помислів, а тільки добрі,.. та нічого й нічого не було б, бо по великому рахунку добрим є лише Бог (Мат. 19:16). Усе інше добре в тій міір, що не суперечить Божому волевиявленню. Непослух уже є недобрим, а сотворене, хоч і не містить у собі Божої досконалости, все ж є добрим.
Зявлення тілесного що призвело до непослуху після чого зявилось НЕДОБРЕ,чого раніше небуло,бо нічого небуло крім Дброго Бога,то і є мета Бога сотворенням???
Yur написав:
Себто саме сотворення, як прелюдія (й слово підійшло як по змісту так і по формі :) ) до самого Бога.
Себто сотворення це і є прелюдією Бога, без чого Бога б небуло,бо небуло б його виявлення??


Yur написав:
p.s. Пане sss, повірте я не менше вашого прагну порозуміння, але також переконаний, що не почуємо одне одного, коли спілкуватимемось на "різних хвилях". Питання котрі з вами підіймаємо потребують відповідних навиків мислення, а головне щирості й відвертості, бажання ПОЧУТИ, а не бути почутому. Знаю запитань є купа, але також преконаний, що на кожне з них знайдуться відповіді, аби лиш зуміли почути.
От і добре що знайдуться відповіді.Я власне хочу їх прочитати,та й не тільки я.Тому благаю вас пишіть так щоб це не тільки я міг осмислити а й інші люди які не володіють відповідним мисленням.Чи можете щиро та відверто у своїх текстах використовувати просту зрозумілу термінологію???Переконаний що нетільки я вас почую а й інші.Хіба це не є вашою метою??Тож успіхів вам Юрію.
Yur написав:
p.s. p.s. мої посилання на святителів ніяк не задля доказовости, але як вказівка на спорідненість думок
Шкода що ці посилання не є на СЛОВО,а так думаю можна без них обійтись, бо спорідненість їхня є по великому рахунку дуже розмитою та дивакуватою.Тож не затрачейте зайвого часу,воно ніякої дії не несе.Спробували б краще це повязати зі СЛОВОМ




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26931
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
навіщо була людина з становленням людським- душевно/тілесним??Яка мета її буття?особливо тілесного?
Питання не зовсім коректне, бо Іншого нЕдушевно/тілесного становленням людини попросто не існує. Людина сотворіння душевно/тілесне, а отже її становлення і духом, і тілом.
Юрію ви просто не вловили сутті цього питання,тому воно вам видалось некоректним.Також я ніяк не можу збагнути навіщо стільки тексту,коли можна це розяснити з допомогою декількох простих та не глибоковумних слів.Приміром ви написали-
Yur написав:
Метою буття людини є Боже волевиявлення, ЛЮДИНОЮ Бог й виявляє Себе
як на мене цього достатньо аби вловити суть вашої уяви.
Справді достатньо.

sss написав:
Отже людина почала існувати для того аби Бог сам себе виявив!!
Отже, -- те що написано мною вгорі.

sss написав:
Кому Бог хотів себе виявити та навіщо?
Така Його воля.

sss написав:
Yur написав:
Тілесність це і є здатність виявляти, вносити зміни в незмінне
Хочу вас правильно зрозуміти-тілесність це і є матерія чи ні??Незмінне -це що??
Тілесність -- знаряддя душі, вона змінна.

sss написав:
Yur написав:
Можна сказати, що в духовному світі Бог теж Себе виЯВИВ серед добрих і злих помислів.
Оте "помислів"-маєте на увазі думок??Якщо так то чи лише серед помислів/думок??А серед дій/виявлень??.
Думка і є духовною дією.

sss написав:
Також незрозуміло як Бог себе виявив у духовному світі серед злих помислів??
У помислах добрих.

sss написав:
Yur написав:
Що було б, коли б не було злих помислів, а тільки добрі,.. та нічого й нічого не було б, бо по великому рахунку добрим є лише Бог (Мат. 19:16). Усе інше добре в тій міір, що не суперечить Божому волевиявленню. Непослух уже є недобрим, а сотворене, хоч і не містить у собі Божої досконалости, все ж є добрим.
Зявлення тілесного що призвело до непослуху після чого зявилось НЕДОБРЕ,чого раніше небуло,бо нічого небуло крім Дброго Бога,то і є мета Бога сотворенням???
Ви самі то зрозуміли суть вами написаного.

sss написав:
Yur написав:
Себто саме сотворення, як прелюдія (й слово підійшло як по змісту так і по формі :) ) до самого Бога.
Себто сотворення це і є прелюдією Бога, без чого Бога б небуло,бо небуло б його виявлення??
Себто те, що мною написано.

sss написав:
Yur написав:
p.s. Пане sss, повірте я не менше вашого прагну порозуміння, але також переконаний, що не почуємо одне одного, коли спілкуватимемось на "різних хвилях". Питання котрі з вами підіймаємо потребують відповідних навиків мислення, а головне щирості й відвертості, бажання ПОЧУТИ, а не бути почутому. Знаю запитань є купа, але також преконаний, що на кожне з них знайдуться відповіді, аби лиш зуміли почути.
От і добре що знайдуться відповіді.Я власне хочу їх прочитати,та й не тільки я.Тому благаю вас пишіть так щоб це не тільки я міг осмислити а й інші люди які не володіють відповідним мисленням.Чи можете щиро та відверто у своїх текстах використовувати просту зрозумілу термінологію???
Зрозуміла термінологія для тих, у кого є хоч трішки розуму :D

sss написав:
Переконаний що нетільки я вас почую а й інші.Хіба це не є вашою метою??Тож успіхів вам Юрію.
Дякую, пане любітєль запитувати і не відповідати.
То, не тільки я а й інші, врешті-решт почуємо відповідь на поставлене вам запитання у гілці котру відкрив спкціально для вас :) viewtopic.php?t=1151

sss написав:
Yur написав:
p.s. p.s. мої посилання на святителів ніяк не задля доказовости, але як вказівка на спорідненість думок
Шкода що ці посилання не є на СЛОВО,а так думаю можна без них обійтись, бо спорідненість їхня є по великому рахунку дуже розмитою та дивакуватою.Тож не затрачейте зайвого часу,воно ніякої дії не несе
Справді, багато часу на де-яких витрачати не варто.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26935
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 20:01 

Востаннє редаговано sss 28 листопада 2010, 20:10 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
:? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26936
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 20:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
p.s. p.s. мої посилання на святителів ніяк не задля доказовости, але як вказівка на спорідненість думок
Шкода що ці посилання не є на СЛОВО,а так думаю можна без них обійтись, бо спорідненість їхня є по великому рахунку дуже розмитою та дивакуватою.Тож не затрачейте зайвого часу,воно ніякої дії не несе
Справді, багато часу на де-яких витрачати не варто.
Отак воно, черговий відступ,як і минулого разу.Ви неспроможні вести себе адекватно Юрію у розмові,то змісту розмови небачу.Та всеж користь якусь почерпнув,бо зрозумів що Ви всього лиш є виявленням,того чого неіснувало, що призвело до непослуху після чого зявилось НЕДОБРЕ,чого раніше небуло,бо нічого небуло крім Доброго Бога???То будьте цим і надалі простим виявленням НІЧОГО,тобто НІЧИМ!!! :( :sorry:Нічого особистого пане,лишень такий невтішний висновок.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26938
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Справді, багато часу на де-яких витрачати не варто.
Отак воно, черговий відступ,як і минулого разу.Ви неспроможні вести себе адекватно Юрію у розмові,то змісту розмови небачу.Та всеж користь якусь почерпнув,бо зрозумів що Ви всього лиш є виявленням,того чого неіснувало, що призвело до непослуху після чого зявилось НЕДОБРЕ,чого раніше небуло,бо нічого небуло крім Доброго Бога???То будьте цим і надалі простим виявленням НІЧОГО,тобто НІЧИМ!!! :( :sorry:Нічого особистого пане,лишень такий невтішний висновок.
Звичайно можна намагатися зіграти на публіку, авось хтось поведеться.
Але тут справа не в цьому, а у внутрішньому наповнені. Лузер як був, так і залишається лузером й потерпає від власної неспроможності, пане sss :(




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26955
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 13:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Справді, багато часу на де-яких витрачати не варто.
Отак воно, черговий відступ,як і минулого разу.Ви неспроможні вести себе адекватно Юрію у розмові,то змісту розмови небачу.Та всеж користь якусь почерпнув,бо зрозумів що Ви всього лиш є виявленням,того чого неіснувало, що призвело до непослуху після чого зявилось НЕДОБРЕ,чого раніше небуло,бо нічого небуло крім Доброго Бога???То будьте цим і надалі простим виявленням НІЧОГО,тобто НІЧИМ!!! :( :sorry:Нічого особистого пане,лишень такий невтішний висновок.
Звичайно можна намагатися зіграти на публіку, авось хтось поведеться.
Але тут справа не в цьому, а у внутрішньому наповнені. Лузер як був, так і залишається лузером й потерпає від власної неспроможності, пане sss :(
Це ви про себе???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26965
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Знову Михайле наводите те,чого не розумієте та щей в довільній формі.ДивимосьРим8:19-21-"Бо чекання створіння очікує з'явлення синів Божих, бо створіння покорилось марноті не добровільно, але через того, хто скорив його, в надії, що й саме створіння визволиться від неволі тління на волю слави синів Божих".Як бачимо написанно-"що й саме створіння визволиться від неволі тління на волю слави синів Божих".Тобто створіння стане "синами Божими",мова йде ж про людство,а не про все твориво,адже голуб чи сонце не стане сином Божим."

Знову Ви, ссс, знайшли нечіткий переклад. Тобто кінцівка нечітка.


"Бо чекання створіння очікує з'явлення синів Божих, бо створіння покорилось марноті не добровільно, але через того, хто скорив його,"

Трохи краще в російському варіанті:

"что и сама тварь освобождена будет от рабства тлению в свободу славы детей Божиих."

Тут можна так сказати, що в свободу спасенних людей ввійде і все преображене створіння.

Створіння чекає на те, щоб спаслась людина.
Але Ви уникли рядків наступних (Ви брали переклад Огієнка?):



"22 Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
23. Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. 24 Надією бо ми спаслися. Надія ж, коли бачить, не є надія, бо хто що бачить, чому б того й надіявся? "

Щось мені підсказує, що Ви вже шукаєте, чим би це знівелювати. Ал ці слова чіткі. Інакше б ап. Павло не говорив, слова "Але не тільки воно, але й ми самі,".

Приємного спілкування з братом Юр...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26971
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Звичайно можна намагатися зіграти на публіку, авось хтось поведеться.
Але тут справа не в цьому, а у внутрішньому наповнені. Лузер як був, так і залишається лузером й потерпає від власної неспроможності, пане sss :(
Це ви про себе???
Про вас, пане sss, про вас. Й ви це чудово усвідомлюєте, власну неспроможність сприймати і доносити.
Вас запитують ХТО причетний, -- натомість купа буквів й відсутність відповіді на поставлене запитання; вам відповідають конкретно, -- натомість відповідей не чуєте.
Усе на що спроможні, -- каламутити водицю пустопорожніми просторікуваннями й отими вашими занудистоглибоковумними аналізми/анотаціями напівсторінки. Сказати ж по суті ТАК або НІ не можете.
Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого (Матвія 5:37)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26986
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Знову Ви, ссс, знайшли нечіткий переклад. Тобто кінцівка нечітка."Бо чекання створіння очікує з'явлення синів Божих, бо створіння покорилось марноті не добровільно, але через того, хто скорив його,"
Трохи краще в російському варіанті:"что и сама тварь освобождена будет от рабства тлению в свободу славы детей Божиих."Тут можна так сказати, що в свободу спасенних людей ввійде і все преображене створіння....
Ну а ви пішли ще далі,та вибрали переклад який краще пасує до вашого розуміння.Нехай!!То всеж,хто або що є тою "тварю" з отого поданного вами перекладу(СП)???


Michail написав:
Створіння чекає на те, щоб спаслась людина.
Але Ви уникли рядків наступних (Ви брали переклад Огієнка?):"22 Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
23. Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. 24 Надією бо ми спаслися. Надія ж, коли бачить, не є надія, бо хто що бачить, чому б того й надіявся? "Щось мені підсказує, що Ви вже шукаєте, чим би це знівелювати. Ал ці слова чіткі. Інакше б ап. Павло не говорив, слова "Але не тільки воно, але й ми самі,.
Не знаю ,що вам підсказує думати про мене так,мабуть самі розумієте свою помилку,а також те що я обовязково її виправлю.Тож іншого і не сподівайтесь.До теми-з ваших слів випливає що коли Павло говорив але й ми самі,,мав на увазі людство,а коли перед тим писав "Але не тільки воно,,мав на увазі усе стовріння крім людини.Цікаво.Давайте ще раз проаналізуємо ці слова яких ви учепились,але виділимо трошки більше слів:-"але й ми самі, маючи зачаток Духа".Отже то кого мав на увазі Павло??Хто мав зачаток Духа??-усе людство??чи лише вибранні??Зрозуміло так.!!Далі-"але не тільки воно...",про кого всеж Павло пише??дивимось перед тим 21-"що й саме створіння визволиться від неволі тління".Як це??якщо тим створінням є в тому числі і сонце,то як воно визволиться від тління,хіба воно є у неволі тління??якщо це тварини,то хіба голуб стогне від неволі тліня???, він ж ітак тлінний(помирає з самого початку існування).Чи ні??Отож лише людство підкоренне тлінню(помирає) через Адама,але в надії визволитись від тління(смерті),завдяки Христу та тим хто буде разом з Христом царями та співсвященниками.Розумієте,лише людство,а не тварини чи планети чи ще щось підкоренне тліню.Тому коли Павло писав:--"але не тільки воно...",мав на увазі інших людей які не мали "зачаток Духа".Адже знову ж таки-"22 Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі."Як тварини чи рослини зідхають?як мучаться??Як планети і інше мучиться зідхає??Від чого саме вони мучаться?? І ще:-"бо створіння покорилось марноті не добровільно, але через того, хто скорив його, в НАДІЇ".Як це в НАДІЇ??Яка надія є у тварин,рослин,??-не помирати??Дивним є ваше міркування Михайле.
Тож раджу вам пороздумувати над такими питаннями та дати відповіді на них.Тоді то й прийде правильне розуміння слів ап Павла.Бувайте здорові

Michail написав:
Приємного спілкування з братом Юр...
Дякую і вам тогож.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26988
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Про вас, пане sss, про вас. Й ви це чудово усвідомлюєте, власну неспроможність сприймати і доносити.Вас запитують ХТО причетний, -- натомість купа буквів й відсутність відповіді на поставлене запитання; вам відповідають конкретно, -- натомість відповідей не чуєте.
Усе на що спроможні, -- каламутити водицю пустопорожніми просторікуваннями й отими вашими занудистоглибоковумними аналізми/анотаціями напівсторінки. Сказати ж по суті ТАК або НІ не можете.
Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого (Матвія 5:37)
Думаю додавати ще щось буде зайвим.Вище усе сказанно,з чого і зробленно висновок.Якщо ви вважаєте себе(людину),отим про що й друкуєте,то у мене в принципі і без анотацій висновок один-не чіпай,щоб .....!!!Міцного вам здоровя Юрію :) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>