Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:16




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24703
UNREAD_POSTДодано: 11 вересня 2010, 12:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Щож зявилось трохи часу то й тут доведемо мову до логічного завершення,так як я не звик залишати свою мову незавершенною.То ви вже вибачте що так наповнив форум своїми повідомленнями.Мета їх прийти до якогось одного правильного розуміння та знати упередження зі сЄ
Michail написав:
Короткий аналіз по темі гілки:…
Яка його мета?
Michail написав:
Отож,якщо ви твердите що життя ваше на небесах,бо земля згорить,то поясніть що Ісус мав на увазі сказавши такі слова:-"Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони"??Ісус чітко та однозначно говорить що хтось(лагідні) вспадкують землю.Але ж ви твердите що вона буквально згорить.---Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1Кор 15:47,48):…
І що ці слова мають розяснити -Що лагідні не вспадкують землю,бо вони не такі як Господь що з неба??Прокоментуйте Михайле,для чого ви навели слова з 1Кор.
Michail написав:
Бо Божеє Царство всередині вас!".:…

sss написав:
Загляньте наприклад у Хоменка-"бо Царство Боже є між вами".Зверніть увагу Сонячнику,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів.То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???

Michail написав:
А що, воно між фарисеями? А ті фарисеї, що питали в Ісуса про Царство Боже, що всі були погані? Можливо якраз вони були щиро віруючі? Адже до кінця 17 глави Ісус Христос детально їх попережає про прихід Царства. .:…
михайле ви якось дивно висловлюєтесь.З чого ви зробили висновок,що "до кінця 17 глави Ісус Христос детально фарисеїв попережає про прихід Царства??Ви умисне не помічаєте оцих слів-"і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас! 22. І сказав Він до учнів: Прийдуть дні, коли побажаєте бачити один з днів Сина Людського, та не побачите...".Тож про Царство питали фарисеї-Ісус їм відповів-"Царство є між вами(Хом)".А далі як ми бачимо з 22 вірша Ісус пояснює учням це питання,а не фарисеям.Розумієте це?
Michail написав:
Тут не сказано, що ці фарисеї змовились на нього і хотіли Ісуса підловити
а що кожного разу про це повинно говоритись??Це й так зрозуміло,адже вони про царство були зовсім іншої думки ніж Ісус.І коли Ісуса називали царем,то вони з нього насміхались та зневажали.Вони ніколи несприймали такого царя яким вони бачили Ісуса.Тому завівши мову про це, вони,звісно черговий раз хотіли Ісусу за це докорити та звинуватити у єресі.
Michail написав:
Никодим (з Євангелії Івана) же теж був фарисеєм, але Ісус з ним говорив і детально все пояснював.:
Це окрема людина,яка всеж бувши щирою,приходила таємно до Ісуса в ночі.Тому не порівнюйте групу фарисеїв які відкрито розмовляють з Христом,та цього чоловіка який приховував свої стосунки з Христом,бо боявся отих фарисеїв.Це не ті порівняння Михайле,Розумієте??
Michail написав:
sss Царство в середині фіз тіла чи поза фіз тілом"???.----Михайло: Чому всередині має ожначати – в тілі?
Царство Боже тепер в середині душ наших:
От крутите,туди сюди.То всеж всередині всерцях,чи в душах??Серце наскільки відомо стосується людини а не душі?Чи ні?
Michail написав:
Тому правильно каже:Yur Небесне це не тільки голову догори задерти. Небесне це духовне, таке таке що в середині, а не назовні.
Та я вже говорив тому пану про це,і вам напишу.Таке що всередині-чого??Цітата з Біблії,а не з навіть такої розумної голови як ваша.Є десь про це написанно у Писанні??,то я уважно прочитаю це,ні то неморочте голову.

Michail написав:
Михайло:-- Так, море це символ - симвло зла у Біблії і його в Царстві вже не буде.Та й це символ. -"І показав він мені чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця". Джерела води живостворящої – це смвол Духа Святого в Біблії.У Одкровенні Новий Єрусалим описаний дуже символічно, але в загальному це вказує на одухотворене і спасенне Створіння! Я думаю, що всі спасенні люди і одухотворен Створіння будуть в цьому Царстві Божому..
Думаю Михайле що після оцих ваших слів.
Michail написав:
Коротше кажучи тут книга Одкровення потребує тлумачення..
вам не слід вдаватись до тлумачення того чого ви не розумієте.Ви саміж визнаєте це стосовно книги Обявлення.Навщо це??
sss написав:
Ісаї65:17-"Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце"!..Чи вам відомо Юрію що у СЛОВІ земля часто-густо вживається у переносному значенні та символізує людей які на ній живуть??Для прикладу дивимось у Пс96:1-"Співайте для Господа пісню нову, уся земле, співайте для Господа!;1Хр16:31-"Хай небо радіє, і хай веселиться земля, і хай серед народів говорять: Царює Господь"!;також (Бт11:1,1Цар2:1,2).Тож ми маємо усі підстави вважати що у Ісаї мається на увазі не буквальна земля чи набеса з своїми планетами чи галактиками,адже навіщо їх було творити??щоб потім нищити??.Це безглуздо.Тому то й говориться:-"Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась"(Пс104:5);"..

Michail написав:
Sss, скажіть, звідки Ви знаєте в якому значенні Ісая писав тут про землю:..
Звідки звідки та з Писання та з того що в той час відбувалось з тими до кого Ісая це найперш писав.Мені відомо що євреї потрапили на 70 років в полон до Вавилону.От якраз ця звістка-пророцтво було найперш скерованне до людей які належали тоді до вибранного Богом народу аби потішити їх та дати їм надію.Ну і зрозуміло що після того як євреї вернулись назад у свій край,то ніякого нового буквального неба та землі не зявилось.Це були символи які повторюю вказували на нове праведне правління-"нове небо",яке зявилось у євреїв в той час,та "нова земля"-- нове суспільство людей,які немали звязку з минулим єврейського народу,який сильно упав в гріх,за що й був покараний цим вигнанням.Ви умієте самі підходити аналітично до текстів Писання,чи лише сприймаєте те що читаєте у своїх сторонників.Тож раджу вам самим проаналізувати це.
Michail написав:
Ісаї65:17-"Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце"!-В прямому чи символічному? Адже може бути. Що й у прямому значенні, бо в біблії і в прямому зн. Земля вживається. Можу точно так навести цитати. Отже це була просто Ваша думка, або вчення вашої громади СЕ…:..
Це є аналітичний підхід до розуміння того чи іншого уривку Писання.Коли євреї повернулись з вавилонського вигнаня найперше збулось це пророцтво,і ніякої нової землі не зявилось,а зявилось те що іноді символізує вислів земля в Писані -народ,суспільство,люди які живуть на землі.Шкода що вам такий процес є чужий.Так скоро можна втратити те що нас відрізняє від тварин,розумієте.Отож громада сЄ як бачимо належно користується цією здатністю,бо до цього доходить саме завдяки цій здатності.
Michail написав:
1-е до солунян 4-16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі,17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом.18 Отож, потішайте один одного цими словами!
От я Вас цими словами і хочу втішити, та Ви не хочете втішатись…
Та чому нехочу втішатись,я радий що це відбувається.Проте я іноді сумую через те що подібні до вас люди заперечують і іншу надію яку мають люди,та про яку явно говорив Ісус-"лагідні вспадкують землю".Чомусь і ви йдете цим шляхом.Мабуть через те що нехочете подивитись на це неупередженно.Дуже шкода,адже як не сповняться на вас оці слова?-"в огні полум'яному, що даватиме помсту на тих, хто Бога не знає, і не слухає Євангелії Господа нашого Ісуса".Неслухаєте ви того що говорить Ісус-"лагідні вспадкують землю",розумієте??
Отже кожна ваша репліка цього аналізу спростованна послідовно та з допомогою Писання.Якщо є чим заперечити з Писання,то я готовий до подальшої розмови.Якщо ви це і надалі робитимете вдаючись до якихось соїх людськиї ідей та міфів,то про що говорити??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24788
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 12:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"михайле ви якось дивно висловлюєтесь.З чого ви зробили висновок,що "до кінця 17 глави Ісус Христос детально фарисеїв попережає про прихід Царства??Ви умисне не помічаєте оцих слів-"і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас! 22. І сказав Він до учнів: Прийдуть дні, коли побажаєте бачити один з днів Сина Людського, та не побачите...".Тож про Царство питали фарисеї-Ісус їм відповів-"Царство є між вами(Хом)".А далі як ми бачимо з 22 вірша Ісус пояснює учням це питання,а не фарисеям.Розумієте це?"
Це СЕ так мають право трактувати?
А мені кажете, що не слід тлумачити те, про що не розумію... В тій главі що всі фарисеї обернулись і пішли геть, не почувши до кінця слів Ісуса?

"От крутите,туди сюди.То всеж всередині всерцях,чи в душах??Серце наскільки відомо стосується людини а не душі?Чи ні?"


То ВИ буквально сприймаєте серце, то метафорично землю...
Коли що хочете... Серце означає розум. Метафорично серцем можна позначити душу: розум, волю і емоції... Чи ви не знаєте що таке душа (не путайте з духом - безмертною частиною людської істоти).

Знову Ви позадавали море питань. Відповім ще на одне і не маю більше часу, відповім на інші якось...



Ісаї65:17-"Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце"!-В прямому чи символічному? Адже може бути. Що й у прямому значенні, бо в біблії і в прямому зн. Земля вживається. Можу точно так навести цитати. Отже це була просто Ваша думка, або вчення вашої громади СЕ…:..
Це є аналітичний підхід до розуміння того чи іншого уривку Писання.Коли євреї повернулись з вавилонського вигнаня найперше збулось це пророцтво,і ніякої нової землі не зявилось,а зявилось те що іноді символізує вислів земля в Писані -народ,суспільство,люди які живуть на землі.Шкода що вам такий процес є чужий.Так скоро можна втратити те що нас відрізняє від тварин,розумієте.Отож громада сЄ як бачимо належно користується цією здатністю,бо до цього доходить саме завдяки цій здатності.


Хто Вам сказав, що це пророцтво Ісаї було конкретно на час після повернення ізраїльтян? По друге, ізраїльський народ не змінився по суті після повернення з полону... Трохи відродилась духовність, але швидко втратиди те, що мали...
Тому мав прийти Ісус Христос! і лише в майбутньому буде справжян Нова Земля і Нове небо. Та й то, як я вже говорив, це може бути одухотворене Створіння спасенне через те, що людину спас Ісус Христос...
(Це моя думка (тобто сформулював її як розумію), але вона є). Як насправді буде, побачимо.

Головне не те, чи посеред них було царство чи в них... І не прото було, а є! І буде!

Ось що є благою вісткою! Треба благовістити Царство Бое. За життя Ісуса Христа Царство Боже наблизилось, а після відкуплення і воскресіння - вірні христу вже частково є в Царстві Божому і будуть в майбутньому в повноті.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25316
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ісус воскрес не просто як Дух, а тілом. Правда тіло вже було не таке, як до того на Землі, а преображене!

Івана 20
20. Сказав это, Он показал им руки и ноги и ребра Свои. Ученики обрадовались, увидев Господа.
"25. Другие ученики сказали ему: мы видели Господа. Но он сказал им: если не увижу на руках Его ран от гвоздей, и не вложу перста моего в раны от гвоздей, и не вложу руки моей в ребра Его, не поверю.
26После восьми дней опять были в доме ученики Его, и Фома с ними. Пришел Иисус, когда двери были заперты, стал посреди них и сказал: мир вам!
27. Потом говорит Фоме: подай перст твой сюда и посмотри руки Мои; подай руку твою и вложи в ребра Мои; и не будь неверующим, но верующим."

Хіба в дух можна вкласти пальця?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25317
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Лука 24. "39. Посмотрите на руки Мои и на ноги Мои; это Я Сам; осяжите Меня и рассмотрите; ибо дух плоти и костей не имеет, как видите у Меня.



"37. Они, смутившись и испугавшись, подумали, что видят духа.
38. Но Он сказал им: что смущаетесь, и для чего такие мысли входят в сердца ваши?
39. Посмотрите на руки Мои и на ноги Мои; это Я Сам; осяжите Меня и рассмотрите; ибо дух плоти и костей не имеет, как видите у Меня.имеет, как видите у Меня."

Так що теорія СЕ валиться з ніг, як підкошена травинка!

А те, що ап. павло казав, що вже не знаємо Христа тілесно, а лиш духовно, то це означає, що ми, які пізніше долучились до Церкви Христової, вже не бачимо тілесно Христа, а лише через Духа Святого Він з нами!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25330
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 18:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Якщо з Неба Господь, отже й Господа Небеса, Його Царство. Небесне це не тільки голову догори задерти. Небесне це духовне, таке таке що в середині, а не назовні.
Ну знову Юрію ви вдаєтесь до нецілком зрозумілих речей."таке таке що в середині"-Де всередині???[/b]
Всередині, або між вами, означає внтрішню духовну сутність у противагу зовнішній тілесній.

хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день -у-день відновляється внутрішній. (2- Кор. 4:16)

Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста,
ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі,
завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!
А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра,
лагідність, здержливість: Закону нема на таких!
А ті, що Христові Ісусові, розп'яли вони тіло з пожадливостями та з похотями.
Коли духом живемо, то й духом ходімо! (Галатів 5:18-23)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25617
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
В мене, наприклад, сумніві про Царсво Боже нема...

Викладу свою думку, як уявляю собі.
Ап. Павло ототожнює Рай з Третім Небом...

Виходить, що це синоніми... Сад Едемський був на Землі... Схоже, що він уже одухотворений десь існує..., а Земля ще в цьому вимірі чекає одухотворення з Другим Приходом ісуса Христа... (Книга К Римлянам > Глава 8 > Стих 19:
Ибо тварь с надеждою ожидает откровения сынов Божиих,)

І тді вже настане Царство Небесне в повноті.
А так, від Першого Приходу Цартсво Небесне вже в нас, тільки потрібно прийняти Христа Ісуса і вірити сильною вірою.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25618
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
В мене, наприклад, сумніві про Царсво Боже нема...

Викладу свою думку, як уявляю собі.
Ап. Павло ототожнює Рай з Третім Небом...

Виходить, що це синоніми... Сад Едемський був на Землі... Схоже, що він уже одухотворений десь існує..., а Земля ще в цьому вимірі чекає одухотворення з Другим Приходом ісуса Христа... (Книга К Римлянам > Глава 8 > Стих 19:
Ибо тварь с надеждою ожидает откровения сынов Божиих,)

І тді вже настане Царство Небесне в повноті.
А так, від Першого Приходу Цартсво Небесне вже в нас, тільки потрібно прийняти Христа Ісуса і вірити сильною вірою.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25621
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
sss написав:
Отож,якщо ви твердите що життя ваше на небесах,бо земля згорить,то поясніть що Ісус мав на увазі сказавши такі слова:-"Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони"??Ісус чітко та однозначно говорить що хтось(лагідні) вспадкують землю.Але ж ви твердите що вона буквально згорить.То що Ісус сказав неправду??Як ви сприймаєте ці слова??То я надіюсь ви спробуєте показати як нефілософствувати та не розкидатись репліками.Лише Слово


Шановний sss чому ти не вказуєш місця Євангелії де вказані ці слова "Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони", у цій голові і перед і після йде мова за Небесне царство, але СЄ вперто цьго небачать. А забув у СЄ неможе бути власних думок до того що написано в Біблії-тільки так як вчить організація.

І, побачивши натовп, Він вийшов на гору. А як сів, підійшли Його учні до Нього.
І, відкривши уста Свої, Він навчати їх став, промовляючи:
Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне.
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.
Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть.
Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть.
Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.
Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть.
Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.
Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене.
Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах! Бо так гнали й пророків, що були перед вами.
(Мт 5:1-12)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25649
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 13:13 

Востаннє редаговано Michail 06 жовтня 2010, 13:35 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
„об’єднати все у Христі, все, що на небі і на землі”Еф. 1,9-10 ( Кол 1, 20)

„Ми очікуємо нового неба і нової землі” 2 Петра 3,13


Од. 21, 5


„Тому-то в жалобу земля упаде, і стане нещасним усякий мешканець на ній з польовою звіриною й птаством небесним, і також морські риби погинуть” (Ос. 4, 3)

Шановний ссс, тут також під терміном "земля", мається на увазі суспільство?
А це паралельнй текст з тим, де в Новому Завіті описано, що Земля згорить із всіма ділами, що на ній.
Можливо тут мається на увазі вогонь - символ очищення... Але якась катастрофа точном буде через грішне людство... Та я не кажу що вся матерія зникне.. Може Земля так пройде очищенння і буде одухотворена...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25650
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 13:14 

Востаннє редаговано Michail 06 жовтня 2010, 13:36 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Все-таки я думаю, що Царство Небесне в повноті буде включати одузотворену Вселену і одухотворену нашу планету Земля.

Одухотворення - це очищення, освячення і переведеня її у вічність.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25653
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 13:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Michail написав:
Все-таки я думаю, що Царство Небесне в пованоті буде включати одузотворену Вселену і одухотворену нашу планету Земля.

Одухотворення - це очищення, освячення і переведеня її у вічність.

згорить земелька... Буде нова земля, а неоновлена без ''моря'' і сонця... Ніякого загару)) )Об'яв. 21:1.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25658
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
Michail написав:
Все-таки я думаю, що Царство Небесне в пованоті буде включати одузотворену Вселену і одухотворену нашу планету Земля.

Одухотворення - це очищення, освячення і переведеня її у вічність.

згорить земелька... Буде нова земля, а неоновлена без ''моря'' і сонця... Ніякого загару)) )Об'яв. 21:1.

До речі, там написано не тільки "нова земля", а "нове небо", треба тоді розібратися що означає слово "нове", тут я два варіанти:
1. Нове - значить старе знищене, а сотворене зовсім все нове.
2. Або, все оновлене, модернізація…. включно без моря.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25661
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 14:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
Michail написав:
Все-таки я думаю, що Царство Небесне в пованоті буде включати одузотворену Вселену і одухотворену нашу планету Земля.

Одухотворення - це очищення, освячення і переведеня її у вічність.

згорить земелька... Буде нова земля, а неоновлена без ''моря'' і сонця... Ніякого загару)) )Об'яв. 21:1.

До речі, там написано не тільки "нова земля", а "нове небо", треба тоді розібратися що означає слово "нове", тут я два варіанти:
1. Нове - значить старе знищене, а сотворене зовсім все нове.
2. Або, все оновлене, модернізація…. включно без моря.

Є варіант ,що нова земля і нове небо будуть в невидимому, яке вічне. Бо все видиме дочасне...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25680
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
згорить земелька... Буде нова земля, а неоновлена без ''моря'' і сонця... Ніякого загару)) )Об'яв. 21:1.

До речі, там написано не тільки "нова земля", а "нове небо", треба тоді розібратися що означає слово "нове", тут я два варіанти:
1. Нове - значить старе знищене, а сотворене зовсім все нове.
2. Або, все оновлене, модернізація…. включно без моря.


Нема води, бо уже вогонь/світло, що замінює сонце.

Вогонь, повітря (дух), вода, земля. Чотири стихії.
Перше небо -- наша грішна земля.
Друге небо Еденський сад, доступ до нього охороняється Херувимом з мечем полум'яним (Буття 3:24). На другому Небі є вода [/i] і з вологої землі сотворена плоть людини (Буття 2:6,7), котра однак ще не є земною/смертною, бо захищена Божою благодаттю.
На землі людина, прийнявши Боже спасіння, заново відроджується уже з води і Духа Святого, себто народжується новий чоловік. А уже у Страшному Суді згорить усе й вода у тому числі щезне. Залишиться Дух і вогонь/Світло. Це і буде третє небо.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25691
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 10:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
У Царстві небесному є/буде одухотвоене Своріння, бо те, що створив Бог - все добре, навіть дуже добре! 1 Тимотея 4, 4-5 А оскільки людину Христос спас, то і Створіння відновив, яке:

Рм. 8. 19-22 „Усе створене з надією очікує з'явлення Божих синів… сподіваючись, що саме створіння буде визволене від рабства тління – на свободу слави дітей Божих. Бо знаємо, що все створіння разом стогне й страждає аж донині.”.

А значить очікує чогось важливого - Парузії.

Цікаво про це говорив Іван Павло ІІ.
"Екологічне вчення Церкви: папа Іван Павло ІІ на тему створіня та екології" Івано-Франківськ, 2006.

Він говорив, що Христом відкуплене все Створіння і воно очікує повноти спасіння...





"Прославлений Христос неустанно підтримує і провадить не тільки Церкву, але й цілий всесвіт та історію... прямує до мети - повного відкуплення".
Іван Павло ІІ

Почитайте книгу... дуже цікаво! Я не думаю що все просто так буде знищено.
Як буде не знаю, але точно що все буде добре :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>