Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:05




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24024
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@у свій офіційний переклад@
Який точно? видавництва оо. Василіан?

У мене є грецький текст з підстроковим перекладом. Зараз подам як там написано:

що всередині (evtos) Вас... Це слово не має синоніма - між.

Не важливо, яка це "Нова Земля" з матеріальної точки зору. Ніхто точно не скаже. Є кзегетичні судження і так далі... Але це буде вічне Царстиво Небесне. Описати це нашими словами навряд чи можна. Ісус давав лише порівняння, щоб ми могли собі якось уявити...

Так що багато у Вас питань. І відповідей може бути багато, але лише з точки зору екзегетів.
Приєднання файлів:
1.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24054
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 15:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
@у свій офіційний переклад@
Який точно? видавництва оо. Василіан?У мене є грецький текст з підстроковим перекладом. Зараз подам як там написано:що всередині (evtos) Вас... Це слово не має синоніма - між.
Михайле католицький переклад о.Івана Хоменка для вас знайомий.Там написанно:-"бо Царство Боже є між вами".Отож якщо ви стверджуєте що слово (evtos) немає синоніму "між",то чому цей професор який трудився над цим перекладом 12 довгих років та щей з допомогою інш розумних людей,подає нам тут слово не "всередині" вас,а "між" вами??Може то він і не був таким знавцем мов,як про нього кажуть.Певно ви краще орієнтуєтесь у цьому??Тай в принципі питання якого ви уникнули,робить все зрозумілим щодо того як сказав насправді Ісус.Я його повторюю.ДО КОГО СКАЗАВ ІСУС СЛОВА "Бо Божеє Царство всередині вас!"???ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ.

.

Michail написав:
Не важливо, яка це "Нова Земля" з матеріальної точки зору. Ніхто точно не скаже. Є кзегетичні судження і так далі... Але це буде вічне Царстиво Небесне. Описати це нашими словами навряд чи можна. Ісус давав лише порівняння, щоб ми могли собі якось уявити...Так що багато у Вас питань. І відповідей може бути багато, але лише з точки зору екзегетів.
Ви ще й тут можете написати що це тайна.Думаю не потрібно Михайле філософствувати та наводити точку зору екзгетів.Просто подивіться у паралельні місця Писання де про це написанно,той стане вам зрозуміло і без судження екзгетів.Адже Біблія сама себе чудово пояснює,у паралельних місцях.2Пет3:7-"А теперішні небо й земля заховані тим самим словом, і зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей".Як бачимо не для знищення землі та неба,а для знищення злих та безбожних людей.Якраз це узгоджується з тим що написанно у Пр2:21,22-"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній,
а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні!".Хтось замешкає ту землю з якої будуть вигубленні безбожні та невірні.А на якій землі є безбожні та невірні.Так,на тій де ми з вами,а не на якійсь міфічній.Тож якщо хтось залишиться на цій землі,то як?якщо ви твердите що вона буде знищенна??
В історії був такий трафунок знищення у потопі.Земля і далі продовжила своє існування,після загибелі безбожних.Пс104:5-"Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась".Щоб не захиталась -не була знищенна.Також варто проаналізувати,а для чого було створенно землю та небо??для того щоб потім їх знищити??Давши відповідь з Писання ви зрозумієте хибність своїх міркувань.І взагалі я помітив у ваших міркуванях, що ви рай-вважаєте тим Божим Царством.Чи так воно є.Тож цікаво буде довідатись,що ви цього разу напишете.
Michail написав:
Книга От Луки > Глава 21 > Стих 31:Так, и когда вы увидите то сбывающимся, знайте, что близко Царствие Божие.
А як ці слова зрозуміти,після того як ви написали що "Воно(Боже Царство) вже і тут в наш час і в наших серцях".Згідно з словами з Лк воно буде близько,проте ще не настане,та й то буде близько після сповнення тих подій про які говорив Ісус.То всеж воно вже тут??в наших серцях??,чи близько??Цікаво буде дочекатись вашого аналізу ваших же слів!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24068
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 09:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Михайле католицький переклад о.Івана Хоменка для вас знайомий.Там написанно:-"бо Царство Боже є між вами".Отож якщо ви стверджуєте що слово (evtos) немає синоніму "між",то чому цей професор який трудився над цим перекладом 12 довгих років та щей з допомогою інш розумних людей,подає нам тут слово не "всередині" вас,а "між" вами??Може то він і не був таким знавцем мов,як про нього кажуть.Певно ви краще орієнтуєтесь у цьому??Тай в принципі питання якого ви уникнули,робить все зрозумілим щодо того як сказав насправді Ісус.Я його повторюю.ДО КОГО СКАЗАВ ІСУС СЛОВА "Бо Божеє Царство всередині вас!"???ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ.


А Ви знаэте, що э рызн манускрипти, з яких роблять переклади?
Я, наприклад, не можу їх порівняти мыж собою, бо щоб до них добратись, потрібно багато дозволів і часу... Так, що не знаю які слова застосовані в різних манускриптах, і з яких Хоменко робив переклад...
По-друге (якщо слово те ж саме), Хоменко міг мати на увазі, що "в середині вас", означає "посеред вас", тобто між усіх вірних Христу. Аналог "де двоє, або троє зберуться в ім’я Ісуса, там Він поміж ними"...
Може й такий переклад правильний. Це вже ло теми "Трудности перевода"



ДО КОГО СКАЗАВ ІСУС СЛОВА "Бо Божеє Царство всередині вас!"???ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ.


До кожного з тих, хто в Ісуса щиро вірить як в Бога і чоловіка - нашого спасителя, до тих в кого жива віра, до нас, які читаємо і віримо в Його Слово - Біблію.

Я, наприклад, відчуваю присутність Царства Божого, коли спілкуюся або разом на молитві з насправді вірними Богу людьми...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24069
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 09:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Так,на тій де ми з вами,а не на якійсь міфічній.Тож якщо хтось залишиться на цій землі,то як?якщо ви твердите що вона буде знищенна??
В історії був такий трафунок знищення у потопі.Земля і далі продовжила своє існування,після загибелі безбожних.Пс104:5-"Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась".Щоб не захиталась -не була знищенна.Також варто проаналізувати,а для чого було створенно землю та небо??для того щоб потім їх знищити??Давши відповідь з Писання ви зрозумієте хибність своїх міркувань.І взагалі я помітив у ваших міркуванях, що ви рай-вважаєте тим Божим Царством.Чи так воно є.Тож цікаво буде довідатись,що ви цього разу напишете."


А Рай минув? Чи зник? Де Рай?

Я вважаю, що Царство Боже в повноті називають Раєм, але чи це той первинний сад, підтвердити не можу, хоча в Новому Єрусалимі буде Дерево Життя, як і в Раю... Але по описам він відрізняється...



Щоб не захиталась -не була знищенна.Також варто проаналізувати,а для чого було створенно землю та небо??для того щоб потім їх знищити??

Якщо сказано, що проимине, значить промине. Але що таке кінець світу? При Потопі той старий світ людей був знищений.... Але взагалі планета і природа зостались - через людину!

Якщо цей світ згорить, то знову буде Нове Небо і Земля, але вже одухотворені і вічні!
Бо матерія не вічна і їй властиво розпадатись і зникатись. Одухотворені будуть і наші тіла (які не помруть, то переміняться)...
Просто віримо в те, що будемо з лБогом в Його Царстві, зла вже не буде... А там побачимо.

Але Ви самі вірите в те, що сказано в Біблії?


Я беру цю тему для аналізу, але це буде не дуже скоро. Раз скачаю і збережу сторінки. Дома подивлюся, попитаю більш знаючих людей. Поки що в цій темі не булду давати відповіді, б очасу в мене небагато. Все що я хотів, тут уже сказав.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24124
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Михайле католицький переклад о.Івана Хоменка для вас знайомий.Там написанно:-"бо Царство Боже є між вами".Отож якщо ви стверджуєте що слово (evtos) немає синоніму "між",то чому цей професор який трудився над цим перекладом 12 довгих років та щей з допомогою інш розумних людей,подає нам тут слово не "всередині" вас,а "між" вами??Може то він і не був таким знавцем мов,як про нього кажуть.Певно ви краще орієнтуєтесь у цьому??Тай в принципі питання якого ви уникнули,робить все зрозумілим щодо того як сказав насправді Ісус.Я його повторюю.ДО КОГО СКАЗАВ ІСУС СЛОВА "Бо Божеє Царство всередині вас!"???ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ.А Ви знаэте, що э рызн манускрипти, з яких роблять переклади?Я, наприклад, не можу їх порівняти мыж собою, бо щоб до них добратись, потрібно багато дозволів і часу... Так, що не знаю які слова застосовані в різних манускриптах, і з яких Хоменко робив переклад...По-друге (якщо слово те ж саме), Хоменко міг мати на увазі, що "в середині вас", означає "посеред вас", тобто між усіх вірних Христу. Аналог "де двоє, або троє зберуться в ім’я Ісуса, там Він поміж ними"...Може й такий переклад правильний. Це вже ло теми "Трудности перевода"...
.Щод різних манускриптів то це вірно.А от щодо другого,то Хоменко написав те що мав на увазі,-"між вами".А це аж ніяк не вказує на якусь середину людини.Таким чином пояснення що Боже царство - всередині людини,побудованне на принаймні дуже сперечливому перекладі,якщо не сказати хибному.Проте думаю що тут навіть діло не в перекладі а в абсурдності самого розуміння цих слів які сказав Ісус певним людям.От ви даєте відповідь на питання
Michail написав:
[ДО КОГО СКАЗАВ ІСУС СЛОВА "Бо Божеє Царство всередині вас!"???ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ.---До кожного з тих, хто в Ісуса щиро вірить як в Бога і чоловіка - нашого спасителя, до тих в кого жива віра, до нас, які читаємо і віримо в Його Слово - Біблію.Я, наприклад, відчуваю присутність Царства Божого, коли спілкуюся або разом на молитві з насправді вірними Богу людьми...
.От дивно мені і цього разу читати таку відповідь яка побудована на сугубо власних уявленнях.Що ж скажу?Якщо ви простий катехит вдаєтесь до такої маніпуляції словами,то що говорити про тих хто вас наставляє.Дуже шкода,що і ви недокінця чесні.Отож:ДО КОГО СКАЗАВ ІСУС СЛОВА "Бо Божеє Царство всередині вас!"???--чи дійсно Ісус говорив так як ви написали-"До кожного з тих, хто в Ісуса щиро вірить як в Бога і чоловіка - нашого спасителя".Михайле ,та подивіться хоч у те місце Писання де написанні ці слова.Лк 17:20-"А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: Царство Боже не прийде помітно".Тож Зверніть увагу,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів,а не до "До кожного з тих, хто в Ісуса щиро вірить",як ви написали .То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???Будьте чесними Михайле,та поясніть цю невідповідність ваших слів з Божими.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24125
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 00:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
А Рай минув? Чи зник? Де Рай?.
А що таке Рай??,де він був??-ви це розумієте??Чому не відповіли на питання -" для чого було створенно землю та небо??для того щоб потім їх знищити??"
Michail написав:
Щоб не захиталась -не була знищенна.Також варто проаналізувати,а для чого було створенно землю та небо??для того щоб потім їх знищити??--Якщо сказано, що проимине, значить промине.?.
Також сказанно як я писав вище що праведні залишуться на землі.То що виходить по вашому що Біблія сама собі суперечить??Це недопустимо.Якщо по вашому земля промине,тобто буде знищенна,то чому написанно у Пр 2:21,22 що праведні та невинні залишуться на землі після того як безбожні будуть повириванні з землі??--"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній, а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні!".Не уникайте пояснення цих слів,перескакуючи на щось своє.
Michail написав:
Але що таке кінець світу? При Потопі той старий світ людей був знищений.... Але взагалі планета і природа зостались - через людину!Якщо цей світ згорить, то знову буде Нове Небо і Земля, але вже одухотворені і вічні!.?
Пишучи що цей світ згорить ви маєте на увазі нашу землю та небо(зорі з галактиками)??Якщо так то чому Бог буде їх нищити у вогні??
Michail написав:
Бо матерія не вічна і їй властиво розпадатись і зникатись
А це ви в черговий раз щось своє пишете чи десь про це у Біблії прочитали??А може ви шось з наукових видань прочитали про це?
Michail написав:
[Але Ви самі вірите в те, що сказано в Біблії?
Дивно мені читати від вас таке запитання.Не тіки вірю,а й допомагаю іншим вірити у те що написанно у СЛОВІ УСЕМОГУТНЬОГО ТВОРЦЯ-БОГА.
Michail написав:
Я беру цю тему для аналізу, але це буде не дуже скоро. Раз скачаю і збережу сторінки. Дома подивлюся, попитаю більш знаючих людей. Поки що в цій темі не булду давати відповіді, б очасу в мене небагато. Все що я хотів, тут уже сказав.
Щось багато з того є придуманного та й суперечливого з Писанням.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24131
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 09:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"От дивно мені і цього разу читати таку відповідь яка побудована на сугубо власних уявленнях.Що ж скажу?Якщо ви простий катехит вдаєтесь до такої маніпуляції словами,то що говорити про тих хто вас наставляє.Дуже шкода,що і ви недокінця чесні.Отож:ДО КОГО СКАЗАВ ІСУС СЛОВА "Бо Божеє Царство всередині вас!"???--чи дійсно Ісус говорив так як ви написали-"До кожного з тих, хто в Ісуса щиро вірить як в Бога і чоловіка - нашого спасителя".Михайле ,та подивіться хоч у те місце Писання де написанні ці слова.Лк 17:20-"А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: Царство Боже не прийде помітно".Тож Зверніть увагу,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів,а не до "До кожного з тих, хто в Ісуса щиро вірить",як ви написали .То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???Будьте чесними Михайле,та поясніть цю невідповідність ваших слів з Божими."


Я нічого не перекручую. Можливо Хоменко і правий... Можливо Царство між нами, тобто всередині християнської спільноти (всередині Вас). Але з грецької все-таки слово перекладаєстья як "всередині Вас". Те що знаю те й пишу. Ія відчуваю Царство Боже як присутність Всемогутнього Бога! Так багато християн можуть відчути Царство Боже і це правда.



---чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???

Про непомітність Царства він говорив тільки для фарисеїв? Можливо. Але про те, що воно івсередині нас... він говорив для всіх слухаючих... Щось мені видиться, що Ви дотримуєтесь букви, а не духа.

Якщо ви простий катехит вдаєтесь до такої маніпуляції


Отже я не вдаюст до маніпуляції, а роздумовую, про що я говорив з самого початку.


Царство Боже починається тут - в тих, хто прийняв Ісуса Христа як Спасителя!
до речі в Старому Завіті сказано що Бог є єдиним Спасителем!
В Новому Завіті сказано що Спаситель - Ісус Христос! Так що оскільки Спаситель єдиний, То Ісус Христос є Бог - друга особа Божа... Тут "разоблачена" помилка аріанців...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24132
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 10:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Michail написав:
Бо матерія не вічна і їй властиво розпадатись і зникати"

А це ви в черговий раз щось своє пишете чи десь про це у Біблії прочитали??А може ви шось з наукових видань прочитали про це?"



В Біллії сказано, що все тлінне! Матерія не зникає зовсім, а перетворюється в енергію. Але взагалі все руйнується.

А от про можливу холодну смерть Вселенної я прочитав в науковій літературі. Це правда. (За законами термодинаміки). І лише Якщо Бог одухотворить людей і стовріння то воно може стати вічним.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24133
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 10:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик


Michail написав:
Але що таке кінець світу? При Потопі той старий світ людей був знищений.... Але взагалі планета і природа зостались - через людину!Якщо цей світ згорить, то знову буде Нове Небо і Земля, але вже одухотворені і вічні!.?
Пишучи що цей світ згорить ви маєте на увазі нашу землю та небо(зорі з галактиками)??Якщо так то чому Бог буде їх нищити у вогні??


Якщо Ви вірите в Біблію, то знаєте, що не я це пишу, а це записано в Новому Завіті.

А Третє Небо і Рай одне і те ж:

Про Царство Небесне.
2-е до коринтян 12
1 Хвалитися мені не корисно, бо прийду до видінь та об'явлень Господніх.
2 Знаю людину в Христі, яка чотирнадцять років тому, - не знаю, чи в тілі, не знаю, чи без тіла, Бог знає, - була взята до третього неба.
3 І знаю, що та людина - чи в тілі, чи без тіла, не знаю, Бог знає, -
4 була взята до раю і почула невимовні слова, яких людині не можна казати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24134
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 11:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Будьте чесними Михайле,та поясніть цю невідповідність ваших слів з Божими."

Якраз я стараюсь чесно і відкрито думку. Якщо десь помиляюсь і мені на це вказують, приймаю до уваги.

Взагалі в цю тему я лиш виріши спочатку подати цитати з Святого Письма про Царство Боже.
[url]Знаю що воно прийде в повноті з ІІ Приходом Ісуса Христа і частково вже тепер і тут є між тими (чи в серцях і в умі тих) хто є з Богом - вірними християнами.
Це моє віровизнання.[/url] Можна і заглибитись у вчення про Царство.

І про житя душі і т.д.
вцьому катехизмі коротко описано це все. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


На питання: "Навіщо Богу палити Земол?"

А навіщо був потоп? І чи Це бог сам робить, а чи людство провокує своїми злочинами, щоб таке сталося?
Нажаль, скоріше всього (моя думка) [url]людство саме спалить Землю[/url].

Я вже казав, що незрозуміло, знищена буде саме планета, чи все що на ній... Але важливо - що все Створіння буде одухотворено (або вже є у вічності)...

Там де я наголошую чітко - там моє віровизнання. Де роздумовую - там намагання зрозуміти сказане в Біблії. Я б з радістю наводив цитату на кожне речення, що пишу. Нажаль Біблію напамять не вмію цитувати. Але памятаю, що в Біблії є ті чи інші цитати і навожу їх, коли знаходжу. Ви це помітли, мабуть.

Коли пишу якісь наукові або теологічні статті (в журнали, на наукові конференції) - то довго над ними працюю іобовязково навожу цитати.
От наприклад одна з моїх наукових статей:
http://splasch.narod.ru/Doslidzh_Hevi_Metal.pdf

А в форумі даю волю думці, з надією, що є люди які краще знають тематику і мене виправлять, або дещо дізнаються і з моїх постів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24141
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2010, 14:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Я нічого не перекручую. Можливо Хоменко і правий... Можливо Царство між нами, тобто всередині християнської спільноти (всередині Вас). Але з грецької все-таки слово перекладаєстья як "всередині Вас". Те що знаю те й пишу. Ія відчуваю Царство Боже як присутність Всемогутнього Бога! Так багато християн можуть відчути Царство Боже і це правда....
.Знаєте Михайле,тут не питання чи правий Хоменко чи Ог.Питання в тому що мав на увзі Христос сказавши ці слова??.Щоб ПРАВИЛЬНО їх зрозуміти,не можна знову ж таки будувати розуміння цього лише на цих Ісусових словах.Чому ви всеж неберете до уваги той факт що Ісус говорить ці слова до ФАРИСЕЇВ-лицемірів.Неміг Ісус мати на увазі що Боже царство є у їхніх серцях,бо вони були фальшивими людьми-лицемірами.Тому Ісус говорячи ці слова -"Царство між вами",мав на увазі те,що він Ісус як представник Божого царства-Цар,був "між ними".Саме цього вони(фарисеї)не могли помітити та визнати.а те що ви відчуваєте-це просто ємоції.
Michail написав:
"---чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???--Про непомітність Царства він говорив тільки для фарисеїв? Можливо. Але про те, що воно івсередині нас... він говорив для всіх слухаючих... Щось мені видиться, що Ви дотримуєтесь букви, а не духа....
я дотримуюсь того що написанно,а не того що можна придумати,як от і цього разу зробили ви.Читаєм знову-"То Він їм відповів....,бо Божеє Царство всередині вас".Кому Ісус давав відповідь?-Їм фаресеям.Не розділюйте це знову ,про непомітність та про ще щось.Ці слова явно були сказанні до фарисеїв.Все.
Michail написав:
"до речі в Старому Завіті сказано що Бог є єдиним Спасителем! В Новому Завіті сказано що Спаситель - Ісус Христос! Так що оскільки Спаситель єдиний, То Ісус Христос є Бог - друга особа Божа... Тут "разоблачена" помилка аріанців...
Це не тільки такої думки були аріанці.СЄ теж думають поіншому ніж ви.Можемо і про це пороздумувати у відповідному розділі про Трійцю.Тож запитаю для початку вас, може хоч ви мені щось напишете.Ви пишете що у Ст.З. сказанно що Бог є єдиним спасителем.Напишіть будь ласка-Хто такий той Бог який є єдиним спасителем?? Також згадаю про те що ви колись писали до прикладу.У вас в церкві священник зціляє людей.Ви знаєте що багатьох було зцілено.Питання:-хто всетаки зцілив цих людей Бог чи священник??Хто для них став спасителем від якоїсь хвороби?-Бог чи священник??Тож чекатиму відповіді щодо цього у відповідному розділі.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24204
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 08:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Бог в Старому Завіті як і в Новому - один і єдиний, Ягве, Елогім, Саваот...
Він же є єдиним спасителем. Елогім -вказує на множественність у Бозі, але Він один!

Я в іншому розділі тему продовжувати не хочу, бо і на ці відповісти не встигаю.
@Питання:-хто всетаки зцілив цих людей Бог чи священник??@
Звичайно зцілює Бог, але через молитву священика, пастора (а також взагалі праведників, бо і таке буває...)


Книга 1-е Коринфянам > Глава 11 > Стих 3:
Хочу также, чтобы вы знали, что всякому мужу глава Христос, жене глава -- муж, а Христу глава -- Бог.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24215
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 17:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2010, 20:27
Написано: 24
Звідки: Львів
Цей текст як і розділ загалом трактують по-різному. Пропоную іще один варіант, який розділяють чимало відомих протестанських біблеїстів.

Але спочатку кілька слів про контекст. В центрі 15 розділу стоїть порівняння двух видів тіл: теперішнього і майбутнього. В більшості перекладів на жаль не зовсім вірно передана думка Павла, коли ці тіла названі "звичайними" (фізичними) і "духовними". Люди нашої культури часто, в силу такого перекладу, бачать протиставлення "духовного" і "тілесного" (фізичного) тіл. Але грец. psychikos ныколи не використовувалось для того щоб вказати на "тілесне" тіло в нашому смислі слова. Для сучасників Павла, які розмовляли на грецькій мові , слово psyche , від якого і походить psychikos, означало душу, а не тіло.

Але є іще важливіша обставина: грецькі прикметники такого типу, які закінчувались на ikos , описують не матеріал , із якого складається річ, але силу або енергію яка цю річ приводить в дію. Для прикладу, можна спитати : «це судно дерев’яне чи залізне» (із якого матеріалу), а можна: « це парове чи парусне судно» (яка енергія приводить в дію). І прикметник який використав Павло має друге значення. Тобто суть думки Павла, в тому що приводить в дію тіло, людська psyche, тобто сила яка веде нас по життю, але безсильна проти хвороб і смерті, чи pneuma (Дух) Бога.

Якщо в такому ракурсі подивитись на слова Павла про те, що «тіло і кров посісти Царства Божого не можуть», то зрозуміло що він не мав на увазі що матерія буде знищена. «тіло і кров» - це специфічний термін для опису всього того що схильне деградувати, змінюватись і зрештою померти. Тобто, знову таки, противопоставляєтся не те що ми сьогодні називаємо тілесним і не тілесним, але тлінна фізична природа- фізичній природі нетлінній.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24218
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2010, 09:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Короткий аналіз по темі гілки:


Отож,якщо ви твердите що життя ваше на небесах,бо земля згорить,то поясніть що Ісус мав на увазі сказавши такі слова:-"Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони"??Ісус чітко та однозначно говорить що хтось(лагідні) вспадкують землю.Але ж ви твердите що вона буквально згорить.


Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1Кор 15:47,48)


Й стосовно Луки 17:21и не скажут: вот, оно здесь, или: вот, там. Ибо вот, Царствие Божие внутрь вас есть.УПО: і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас! KJV: Neither shall they say, Lo here! or, lo there! for, behold, the kingdom of God is within you.


Загляньте наприклад у Хоменка-"бо Царство Боже є між вами".


sss зверніть увагу Сонячнику,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів.То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???

Михайло:
А що, воно між фарисеями? А ті фарисеї, що питали в Ісуса про Царство Боже, що всі були погані? Можливо якраз вони були щиро віруючі? Адже до кінця 17 глави Ісус Христос детально їх попережає про прихід Царства. Тут не сказано, що ці фарисеї змовились на нього і хотіли Ісуса підловити…
Никодим (з Євангелії Івана) же теж був фарисеєм, але Ісус з ним говорив і детально все пояснював.


Sh_21 написав:
Якщо я не помиляюся Царство Боже і Царство Небесне трохи різні речі.
Сонячник написав:
Це питання ми вже обговорювали ось тут. Царство Боже і Царство Небесне - це синоніми, бо "небесне" означає, що воно має небесне походження..

Михайло:
Думаю, що одне і те ж.


sss Царство в середині фіз тіла чи поза фіз тілом"???.

Михайло: Чому всередині має ожначати – в тілі?
Царство Боже тепер в середині душ наших…
Тому правильно каже:
Yur Небесне це не тільки голову догори задерти. Небесне це духовне, таке таке що в середині, а не назовні.

Тепер дуже крутий пост:
sss
З нами з: 19 січня 2010, 21:49
Повідомлення: 665
Репутація: -2


Yur написав:
,Що ж це за такий Єрусалим, що мати всім нам, і що він може мати спільного з нашою землею, дивимось далі в Об'явленні.І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. (Об'явлення 21:1,2)Як бачимо мова іде про нову землю навіть без моря. Про нову землю і нове небо згадується у Старому й Новому Заповітах.Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце! (Ісая 65:17)Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2-е Петра 3:13)Те що, море насправді означає воду, теж знаходимо у Біблії:І назвав Бог суходіл: Земля, а місце зібрання води назвав: Море. (Буття 1:10)Й зрозумілим стає, що за відсутности води тілесна сутність людини буде іншою. Відсутність води у новій обителі вказує на НОВЕ ДЖЕРЕЛО життя вічного -- Дух оживляючий.]
Юрію не запутуйте те що ви нерозумієте.Книга Обявлення містить багато символів,її не слід порівнювати з Бт де говориться про буквальні речі,такі як море чи вода.Щодо того чи в Об21розд море це буквальна вода якої небуде,то ви помиляєтесь,не беручи до уваги подальших слів.Об22:1-"І показав він мені чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця".То що Юрію випливало від Бога??-РІКА ВОДИ.-так написанно буквами.Тож не знущайтеся так над словами Бога вдаючись до пояснення того чого ви не розумієте.Ще одне місце з Об де згадується море та чи воно символізує усю воду на землі-Об14:7-"і вклоніться Тому, Хто створив небо, і землю, і море, і водні джерела!.


Михайло: Так, море це символ - симвло зла у Біблії і його в Царстві вже не буде.
Аое й це символ.
-"І показав він мені чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця".

Михайло: Джерела води живостворящої – це смвол Духа Святого в Біблії.
У Одкровенні Новий Єрусалим описаний дуже символічно, але в загальному це вказує на одухотворене і спасенне Створіння! Я думаю, що всі спасенні люди і одухотворен Створіння будуть в цьому Царстві Божому.
Як передати те, що тут словами не описати? Коли ап. Павло бу





Далі:
Ісаї65:17-"Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце"!..Чи вам відомо Юрію що у СЛОВІ земля часто-густо вживається у переносному значенні та символізує людей які на ній живуть??Для прикладу дивимось у Пс96:1-"Співайте для Господа пісню нову, уся земле, співайте для Господа!;1Хр16:31-"Хай небо радіє, і хай веселиться земля, і хай серед народів говорять: Царює Господь"!;також (Бт11:1,1Цар2:1,2).Тож ми маємо усі підстави вважати що у Ісаї мається на увазі не буквальна земля чи набеса з своїми планетами чи галактиками,адже навіщо їх було творити??щоб потім нищити??.Це безглуздо.Тому то й говориться:-"Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась"(Пс104:5);"



Sss, скажіть, звідки Ви знаєте в якому значенні Ісая писав тут про землю:

Ісаї65:17-"Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце"!

В прямому чи символічному? Адже може бути. Що й у прямому значенні, бо в біблії і в прямому зн. Земля вживається. Можу точно так навести цитати. Отже це була просто Ваша думка, або вчення вашої громади СЕ…


1-е до солунян 4
16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі,
17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом.
18 Отож, потішайте один одного цими словами!


От я Вас цими словами і хочу втішити, та Ви не хочете втішатись…


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24222
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2010, 09:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Книга 1-е Коринфянам > Глава 11 > Стих 3:
Хочу также, чтобы вы знали, что всякому мужу глава Христос, жене глава -- муж, а Христу глава -- Бог.[/quote]


Тут я взагалі то цю цитату хотів навести, де Христос і Старозавітній Бог - єдиний Бог:
Книга 1-е Коринфянам > Глава 10 > Стих 4:
и все пили одно и то же духовное питие: ибо пили из духовного последующего камня; камень же был Христос.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>