Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 21:31




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26640
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 10:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Michail написав:
"Але я так і хлопці незрозумів з вашої обємної писанини-То з якою метою Бог створив матеріальну людину?,матеріальну землю, сонце,атмосферу?,матеріальний усесвіт з міліардами планет?Матеріальних рослин з різними кольорами,тварин тощо??Ну ж бо ЯКА ЦЬОМУ МЕТА????ЧИ це проста випадковість і у цьому немає жодної мети???----Помітно що ви частенько один одного обвинувачуєте"
По-моєму я пояснив і показав на прикладі дуки католицької Церкви (вже не говорячи про Біблію), що матеріальне не зникне а буде одухотворене (повністю перетворене в параметри Царства Небсного Як це буде зроблено, в катехизмі католицької церкви написали, що ніхто не знає, крім Бога).
Я точно не обвинувачував нікого, просто доводив думку.
"По-моєму" от власне цим і все сказанно.Дарма що це помилково,нелогічно а головне не Біблійно??Як можна висувати таку абсурдну ідею про те що матеріальне створенне для того щоб стати одухотвореним.Хіба Бог не міг зразу створити оце одухотворенне??Навіщо було проходити такий шлях до одухотворенного через матеріальне?.А хіба вже сьогодні не існує духовне??То навіщо матеріальне перетворювати в духовне,якщо воно вже ітак існує,та більш того духовне почало існувати швидше ніж матеріальне??Навіщо одухотворювати те що вже існує??Навіщо одухотворювати міллярди планет,сонячну систему,рослини,тварини,хмари,дощ тощо???Ви хоч розумієте до якого абсурду доводить ваше уявлення??Мишу ви мене дуже дивуєте.

а що всемогутнiй Бог може заставити тебе любити...?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26644
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
а що всемогутнiй Бог може заставити тебе любити...?
Я думаю якщо всемогутній,то значить все може якщо захоче.Але чи захоче??Ти це понімаєш?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26653
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 18:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Щодо слів Павла то звісно що він звертається до всіх християн.Але у цих всіх християн нагорда різна,у одних небесна-"Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне",у інших земна-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони".Отож віруванням сЄ є чітка підстава з Писання.
Як кажуть, кожному своє ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26654
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Щодо слів Павла то звісно що він звертається до всіх християн.Але у цих всіх християн нагорда різна,у одних небесна-"Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне",у інших земна-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони".Отож віруванням сЄ є чітка підстава з Писання.
Як кажуть, кожному своє ..
Якщо це такий прояв сарказму з вашої сторони,то це не в мою адресу,адже я пишу не своє.Кожна думка підкріпленна Писанням.При цьому не вирваним з контексту віршем,а загальним баченням Біблії конкретного питання.То неха так і буде,сарказм до СЛОВА ваша справа!!Успіхів вам.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26670
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Кожна думка підкріпленна Писанням.При цьому не вирваним з контексту віршем,а загальним баченням Біблії конкретного питання.То неха так і буде,сарказм до СЛОВА ваша справа!!Успіхів вам.
Ви навели цитату: "Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне",у інших земна-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони".
А коли одразу і вбогі духом, і лагідні. Як бути з такими, який буде їхній спадок?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26679
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 10:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Кожна думка підкріпленна Писанням.При цьому не вирваним з контексту віршем,а загальним баченням Біблії конкретного питання.То неха так і буде,сарказм до СЛОВА ваша справа!!Успіхів вам.
Ви навели цитату: "Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне",у інших земна-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони".
А коли одразу і вбогі духом, і лагідні. Як бути з такими, який буде їхній спадок?
А це вже залежить не від людини-"Отож, не залежить це ні від того, хто хоче, ні від того, хто біжить, але від Бога, що милує"(Рим9:16).В даному випадку як одне так і інше є нагородою.Залишається лишень діяти,аби її отримати.А яку саме-хіба це основне??? :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26687
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 15:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Те що фізичне стане духовним якраз і означає: одне припинить своє існування інше відродиться."

В катехизмі не так написано. Написано, що весь космом преобразиться, тільки невідомо яким чином. Також наша плоть обожествиться. Якщо відродиться то та сама матерія але в божественному вимірі. Тоді не припнить існування, а якість існування зміниться.

До речі гарно це описано в журналі "Християнин і Світ" 3 номер про Християнство і екологію. Читали?

http://risu.org.ua/ua/index/studios/ann ... ons/36476/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26690
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 16:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Те що фізичне стане духовним якраз і означає: одне припинить своє існування інше відродиться."В катехизмі не так написано. Написано, що весь космом преобразиться, тільки невідомо яким чином. Також наша плоть обожествиться. Якщо відродиться то та сама матерія але в божественному вимірі. Тоді не припнить існування, а якість існування зміниться.До речі гарно це описано в журналі "Християнин і Світ" 3 номер про Християнство і екологію.
Михайле ,та досить уже своїх уявлень.Я вас питав навіщо усе це буде відбуватись???)))Адже вже сьогодні співіснує матеріальне з духовним.Навіщо усій матерії припиняти своє існування преображаючись у духовне.Навіщо взагалі була та матерія,якщо кінець її це духовне???Та ж духовне було перед матерією??Спробуйте бути послідовним та без власних уяв.А уважно розглянте як про це каже Біблія.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26694
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 17:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Ви навели цитату: "Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне",у інших земна-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони".
А коли одразу і вбогі духом, і лагідні. Як бути з такими, який буде їхній спадок?
А це вже залежить не від людини-"Отож, не залежить це ні від того, хто хоче, ні від того, хто біжить, але від Бога, що милує"(Рим9:16).В даному випадку як одне так і інше є нагородою.Залишається лишень діяти,аби її отримати.А яку саме-хіба це основне??? :)
А все таки, яку б нагороду хотіли отримати, земну чи небесну, що вам більше до душі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26698
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 19:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
А все таки, яку б нагороду хотіли отримати, земну чи небесну, що вам більше до душі.
Ту яка для мене знайома.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26700
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 19:53 

Востаннє редаговано Сонячник 22 листопада 2010, 20:01 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Але у цих всіх християн нагорда різна,у одних небесна-"Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне",у інших земна-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони".
А теперішні небо й земля заховані тим самим словом, і зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей... коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять... А коли все оце поруйнується, то якими мусите бути в святому житті та в побожності ви, що чекаєте й прагнете скорого приходу Божого дня, в якім небо, палючися, зникне, а розпалені стихії розтопляться? Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2Петр.3:7...13)
Бо Христос говорив: Небо й земля проминуться, але не минуться слова Мої! (Лук.21:33)
Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце! (Iс.65:17)

Я думаю, що навіть sss розуміє, що теперішня матеріальна земля є дочасною, і вона проминеться, а також і весь небозвід буде знищеним. І Господь творить нове небо і нову землю, де не буде моря (неправди світської), але де буде правда, і не буде там тління (матерії), а лише безсмертя. ...Не всі ми заснемо, та всі перемінимось... (1Кор.15:51) Бо Христос перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його... (Фил.3:21)

І ось як описує Іван нову землю:
І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було. І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!
...і місто велике мені показав, святий Єрусалим, що сходив із неба від Бога. Славу Божу він має. А світлість його подібна до каменя дорогоцінного, як каменя ясписа, що блищить, як кришталь... А вулиці міста щире золото, прозорі, як скло... І місто не має потреби ні в сонці, ні в місяці, щоб у ньому світили, слава бо Божа його освітила, а світильник для нього Агнець... І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, але тільки ті, хто записаний у книзі життя Агнця. (Об.21)
Я розумію так, що тут описується нова земля, яку вспадкують блаженні, що прийняли Царство Небесне (були записані у книзі життя), коли ще жили у тлінному тілі на землі. Таким чином, коли ми говоримо, що усі спасенні житимуть на небесах (маючи на увазі - вічно з Богом), то розуміємо, що на Новій землі, яку творить Господь. Чи не так?
А що ж таке Нове небо, і чи будуть такі праведники, що житимуть в Новому небі? :? :???:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26701
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 20:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
А все таки, яку б нагороду хотіли отримати, земну чи небесну, що вам більше до душі.
Ту яка для мене знайома.
Тому й кажу, кожному своє.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26724
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 14:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
А все таки, яку б нагороду хотіли отримати, земну чи небесну, що вам більше до душі.
Ту яка для мене знайома.
Тому й кажу, кожному своє.
А якже!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26726
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 15:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Я думаю, що навіть sss розуміє, що теперішня матеріальна земля є дочасною, і вона проминеться, а також і весь небозвід буде знищеним.
Не знаю Сонячнику чому ви так думаєте про мене.Мабуть ви є людиною самовпевненою,та все ж,ви вчергове перечите мені.Сподіваюсь цього разу ви доведете свою правоту,тобто що Святе Письмо висвітлює майбутнє людства саме так як ви це подаєте.Якщо ви вважаєте, що те, що ви пишете це Біблійне вияснення майбутнього людей,то тоді варто разом проаналізувати інші місця Писання щодо цієї теми та зясувати відповіді на ряд запитань.Тож думаю ви цього разу не будете уникати запитань які стосуються ваших старанно підібраних доводів.Отже давайте перш ніж дивитись у інші місця Писання які не повинні суперечити тим які ви подаєте,зясуємо---Для чого Бог створив землю,рослини,тварини,людей,атмосферу ,воду(море) тощо???Для чого Бог створив небо(космос) з міліардами планет???Для чого Бог заклав таку неймовірну стабільність у матеріальному всесвіті якою ви ж самі захоплюєтесь???Як та для чого почав існувати час??Чому Бог нищитиме(палитиме) мілярди планет та чудо-землю???
Тож нехай вас не лякає кількість запитань,адже вони поставленні для того аби було зрозумілим чи так воно напрсавді є як ви пишете.Цитати з Писання це одна річ,можна наводити супроти цитати,що ми пізніше зробимо,але спочатку слід зясувати сутть матеріального сьогоднішнього Неба та землі.Ну щож думаю ви хоч цього разу мене не розчаруєте
Сонячник написав:
Я розумію так, що тут описується нова земля, яку вспадкують блаженні, що прийняли Царство Небесне (були записані у книзі життя), коли ще жили у тлінному тілі на землі. Таким чином, коли ми говоримо, що усі спасенні житимуть на небесах (маючи на увазі - вічно з Богом), то розуміємо, що на Новій землі, яку творить Господь. Чи не так???
Власне я хочу це зясувати з вашою допомогою.Допоможіть))))))!
Сонячник написав:
А що ж таке Нове небо, і чи будуть такі праведники, що житимуть в Новому небі? :? :???:
І це спобуємо обовязково зясувати,якщо у вас дуде добра воля!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26734
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 18:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Для чого Бог створив землю, рослини, тварини,людей, атмосферу ,воду(море) тощо??? Для чого Бог створив небо(космос) з міліардами планет???Для чого Бог заклав таку неймовірну стабільність у матеріальному всесвіті якою ви ж самі захоплюєтесь???Як та для чого почав існувати час??Чому Бог нищитиме(палитиме) мілярди планет та чудо-землю???
Усе сотворене задля людини, задля її вдосконадення на шдяху до Бога.
Усе сотворене, яке б воно не було величне, має свій початок і свій кінець
Людина ж, котра сотворена не Божий образ і Його подобу, має свій початок, але не має кінця.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>