Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:43




Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Бог-Людина-Створіння (природа)
23301
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2010, 13:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Найбільш правильно розуміння людини в світі лише тригранному вимірі: Бог-Людина-Створіння (природа)

Ми повинні турбуватись і про ближнього і про природу. Молитись до Бога за все Створіння. Спасати потрібно людей, а до природи ставитись береждиво і охороняти від нас же самих. Все дуже взаємоповязано. Богапотрібно просити, щоб у цьому нас направляв і допомагав. Тому ми займаємось такою тематикою:
http://church-nature.ucoz.ru/
Перегляньте сайт і в кого є пропозиції, побажання і запитання, пишіть відповіді на цю тему або на імейл, що вказаний внизу сторінки сату.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23327
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2010, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Спасати потрібно людей, а до природи ставитись береждиво і охороняти від нас же самих.

А чому від нас самих? я думаю від тих хто зловживає тим, для якихгороші на першому місті, як зараз наприклад ця нафта яка забруднює американські води.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23332
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2010, 21:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Все дуже взаємоповязано.

Я якось одну передачу дивився про світських людей, мене аж здивувало, що їх також до природи тягне. Я думав що для них це тільки кар’єра, гроші...
Для мене природа, це дуже явний приклад що усе створено Богом, у місті цього не відчуєш, а на природі дуже відчувається рука Божа. Може місто це з одна причин чому люди забувають Бога?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23365
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 09:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Від нас самих", мається на увазі від надмірного людського впливу...
Ми ж є споживачами всіх продуктів, які виробляються: на це потрібно нафту, дерево і т.д. Ми створюємо попит, а сильні світу цього -пропозицію.
Якщо ми змінимо своє відношення до користування природними ресурсами на правильне, то багато проблем відпадуть самі по собі.

І, звичайно, потрібно боротись проти таких "загарбників", які нищать природу. Бо від цього гинуть і люди.
Не тільки нафтове пятно, а й потопи в наш час через вирубки лісів і т.д.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23371
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ось цікава молитва:
Молитва-сповідання написана як голос Північно-Американських сестер до своїх баптистських сестер на інших континентах.
Ми, ваші баптистські сестри в північній Америці, визнаємо, що ми занадто часто ставилися до землі так, ніби вона належала нам, а не Богу.
Ми бездумно споживали земні ресурси замість того, щоб зберігати їх для майбутніх поколінь.
Ми розтрачували воду, продукти й енергію.
Ми забруднили ґрунт, море й повітря.
Ми з надлишком зігрівали наші будинки взимку й прохолоджували їх улітку.
Ми, не замислюючись, сідали за кермо, коли нам варто було б взутись для ходьби.
Ми живемо у будинках більших, ніж нам потрібно, їмо більше, ніж нам треба і їздимо у машинах більших, ніж нам необхідно.
Ми побудували міста на родючих ґрунтах, засипали сміттям поля й перетворили ліси в туалетний папір.
Ми подаємо поганий приклад нашим дітям і цілому світу своєю екстравагантністю й безвідповідальним способом життя.
Ми поставили турботу про себе й наші зручності вище турботи про інших і про їхні зручності.
МИ ТАКОЖ ВИЗНАЄМО, що ми занадто часто ставилися до жителів нашої планети так, наче б вони належали нам, а не Богу.
Ми експлуатували їх як джерело дешевої робочої сили.
Ми купували одяг і взуття за дешевими цінами, навіть коли знали, що вони були зроблені робітниками, що одержують мізерну оплату й працюють у небезпечних умовах.
Ми насолоджувалися кавою, шоколадом і фруктами, привезеними з різних країн, навіть якщо ми знали, що самі фермери не можуть собі дозволити їсти те, що вони вирощують.
Ми занадто часто закривали очі й серця стосовно наших сестер, що страждають від бідності й голоду, катастроф і війн, економічної й сексуальної експлуатації, несправедливості й переслідувань.
Навіть у наших церквах ми марнували гроші на самих себе, у той час як місії, що працюють серед людей поза церквою, змушені благати нас про допомогу.
Ми смиренно визнаємо, що ми згрішили проти вас, наші сестри.
Ми згрішили проти СТВОРІННЯ.
Ми згрішили проти ТВОРЦЯ.
МИ КАЄМОСЯ ПЕРЕД БОГОМ і просимо вашого прощення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23372
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 11:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Для мене природа, це дуже явний приклад що усе створено Богом, у місті цього не відчуєш, а на природі дуже відчувається рука Божа. Може місто це з одна причин чому люди забувають Бога?"

Цікаве поняття "філокалія", запропоноване Августином Блаженним. Включає споглядання істинної краси у цьому світі... У природі можна і потрібно побачити Бога.


До нас у греко-католицьку Церкву приїзджав баптистський пастор з Польщі.
Я презентував йому одну зі збірок наших конференцій (дивись на сайті, який я навів)...
Він поцікавився і прийняв подарунок...

Мені приємно працювати в цій сфері як біологу і як катехиту.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23373
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Може місто це з одна причин чому люди забувають Бога?@

Думаю, що мегаполіси - так. Маленькі озеленені міста можуть бути кращим середовищем для розвитку духовності, та й чистіші вони...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23379
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
І, звичайно, потрібно боротись проти таких "загарбників", які нищать природу. Бо від цього гинуть і люди.
Не тільки нафтове пятно, а й потопи в наш час через вирубки лісів і т.д.

Не думаю що у нашій державі взагалі можливо із чимось боротися, у нас тільки на папері " влада належить народу".
Якусь я передачу дивився, що кожне покоління має садити дерево, щоб не було проблем із лісом. Говорили що наші діди посадили ліси, а наші батьки подумали що хватить того лісу, от тепер маємо проблеми.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23380
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
До нас у греко-католицьку Церкву приїзджав баптистський пастор з Польщі.

Це можливо винятки, мене на католицькому сайті не люблять ваші священики. Хоч я особисто хотів щоб не було стільки конфесій, а як у перших християн, усі називалися тільки християнами, для яких був лише один пріоритет це Писання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23383
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Це можливо винятки, мене на католицькому сайті не люблять ваші священики. Хоч я особисто хотів щоб не було стільки конфесій, а як у перших християн, усі називалися тільки християнами, для яких був лише один пріоритет це Писання.@

Вийнятки вийнятками, але наш священик харизматичного плану. Причому в нього вже назбиралось кілька друзів. Хоча в нашій церкві більше 300 парохій... Але в Закарпатті греко-католики ходять в харизматичні школи. І все нормально. Баптисти також нашими священиками дружать. Нормально. І не закидають, наприклад, що не прийдуть в нашу церкву в гості, якщо ми молимось не тільки Богу, а й святим... Можна вважати, що це особисте для кожного. Хоча в першу чергу священик з моєї парохії робить наголос на молитву Богу.

А за збереження навколишнього середовища потрібно боротись. І ми це робимо. Єпископи різних Церков Закарпаття нам сприяють. Правда баптисти поки що у наших конференціях участі не беруть... Але хто знає, може ще будуть, як Бог дасть.
Зате тему чистоти навколишнього середовища розвивають. От останній номер газети "Світло твого життя". Видавництво в Закарпатті, а друкарня у Львівській області. ТАм на першій сторінці тема про чистоту рідного краю, а далі вся газета про чистоту: їжі, мови, помислів, вчення...

Я думаю, якщо в Божій волі є, щоб ця справа розвинулась, то природу України ми збережемо принаймні до Парузії. Просто треба робити те, що відчуваєш в Святому Дусі. Читайте сайт church-nature

Ми періодично вивішуємо нову інформацію, стараємось організувати церкви і суспільні рухи в єдине русло в плані збереження довкілля. Бо самі бачите, що в Чорнобильській Зоні вже майже нікого спасати, а тим, хто там є, мабуть ніхто й не проповідує...

Ми створені в навколишньому середовищі і без нього зростати духовно також не можемо. Ми з молоддю своєї церкви в лісі молились вечірню в голос. Було дуже класно. Я думав, що птахи розлетяться хто куди... Вони не те що не лякались, а співали во всю...До речі в Царстві Небесному також є природа, але одухотворена. Це важливо. Є дерево життя, є джерела і т.д...

Будьте благословенні в Святому Дусі!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23394
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 14:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Лінк по темі:

http://www.risu.org.ua/ua/index/blog/~gaudi/35443/

Чи у ваших церквах є штучні квіти?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23400
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 18:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Чи у ваших церквах є штучні квіти?

В нас дуже багато живих квітів, і великих вазонів ( пальми і ін.), але є трохи десь процентів 5 -10 штучних квітів.
У мене в дома всі живі квіти, бо моя дружина дуже любить живі квіти, де тільки можна і не можна їх поставила.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23432
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Як я вже казав, у нас нова греко-католицька церква, в якій священик- - харизмат. Там також живі квіти в основному, хоча десь є і штучні прикраси, але не на престолі....
Може так Дух Святий веде своїх...

@У мене в дома всі живі квіти, бо моя дружина дуже любить живі квіти, де тільки можна і не можна їх поставила.@

Моя дружина тако живі квіти любить, особливо фіалки.

Я фінікову пальму з кісточки вирощую... Я сам взагалі біолог і все живе мені близьке :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23448
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Я сам взагалі біолог і все живе мені близьке :)

Моя теж вчилася на хіміко - біологічному факультеті :)

Цитата:
Як я вже казав, у нас нова греко-католицька церква, в якій священик - харизмат.

Читали тут viewtopic.php?t=989&start=15, що скажете?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23470
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 20:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Michail написав:
Я сам взагалі біолог і все живе мені близьке :)

Моя теж вчилася на хіміко - біологічному факультеті :)

І моя мати теж на такому ж ф-ті вчилася :lol: Вдома повно вазонів :) .




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>