Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:47




Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23501
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2010, 11:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Як я вже казав, у нас нова греко-католицька церква, в якій священик - харизмат.

Читали тут viewtopic.php?t=989&start=15, що скажете?[/quote]


Не можуу увійти...

Якщо там щось про католицький харизматичний рух, то це цікаво...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23530
UNREAD_POSTДодано: 01 червня 2010, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
http://kyrios.org.ua/ecology/ecological ... hkoli.html


А таке у Вас буває?
Дуже корисні духовно-пізнавальні практики!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23533
UNREAD_POSTДодано: 01 червня 2010, 14:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
http://kyrios.org.ua/ecology/ecological-news/853-vidkrittja-hristijansko-ekologichnoyi-shkoli.html

А таке у Вас буває?
Дуже корисні духовно-пізнавальні практики!

У нашій Церкві ні, в нас основному це євангелізація, спасаємо душі :) , ще є відділ християн - підприємців, чомусь нас у політику тягне. Може це і на добре, ми там, а ви там.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23538
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2010, 13:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Може і добре.
Традиційних християн за всю історію багато куди потягнуло, і в багатьох випадках на жаль...


Головне щоб не у війну.
А про природу... потроху і євангельські Баптисти теж втягнуться. Я вже говорив, що зустрічав у бапистській газеті побіні статті.

Ось цитата із підручника по християнській етиці:

"Христиане, исповедующие учение Евангелия о любви ко всему живому, как члены общества могут внести посильную лепту в общественное дело охраны окружающей среды. Христианство вместе с другими гуманистическими силами современности может оказать поддержку государственным и общественным мероприятиям, направленным на сохранение природы. Общечеловеческое осмысление связей между вселенной и духовным совершенствованием поможет ученым-гуманистам творчески участвовать в возделывании земли, употреблять открытия на земле и в космосе во благо, на процветание мира и человека.
Христианский долг по отношению к гражданскому движению в защиту природы хорошо выразил на одной из конференций европейских церквей в Бухаресте доктор богословия, профессор Понтер Альтнер: "Слава сынов Божиих не может быть полной без освобождения всего остального мира. И потому для христианина нынешнее стенание твари в экологическом кризисе должно звучать мощным призывом к исполнению своего долга. Если мы верны нашему исповеданию Господа-Творца, мы не можем остаться в стороне от обсуждения насущных проблем сегодняшнего мира. Благоговейное отношение христианина к тварному миру, освященному воплощением Сына Божия, не означает враждебности к прогрессу, но, напротив, предполагает ответственность перед творением и сознание причастности к его страданиям".
В.А. Попов
Христианская этика
Издательство "Библия для всех", Санкт-Петербург, 1999 г. – 172 с.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23541
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2010, 15:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail, якщо можна дайте мені будь - ласка відповідь:
1. чому ви пишете "протестант і баптист" . Які різниці баптистів від інших протестантських конфесій?
2. І як це зрозуміти «священик – харизмат»?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23553
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 13:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Зважаючи, що ми на форумі баптистів, я просто враховую їх думку відносно своєї конфесії. Баптисти виникли пізніше на десь на сто років від простестантської реформи... І тому стоять трохи окремо від основних гілок протестантства...
Але і, якщо вони протестують проти деяких догм католицького вчення, або протестують проти, на їх думку, "неправд" у вченні, то по сут являються протестантами...

Як хочете, так і вважайте.
Я й сам протестую проти еправильностей у вченні, які суперечать Святому Письму, хоч я в греко-католицькій Церкві, проти гріхів і зла, які робляться "видимими членами церкви". І я мягко своїм про це кажу (чи чтавлю питання в живу, чи на форумах...). Якщо приймають, добре, ні - самі собі вибирають широку дорогу... По суті виходить, що я також протестант :)



2. І як це зрозуміти «священик – харизмат»?

У католиків є харизматичний рух, є неокатехуменат і т.д. Ніхто з Церкви їх не відміняє. Священик, який має особливі дари (як у пятдесятників) з харизмат...


Те, що сім харизм Святого Духа є, бо не могли просто зникнути в церкві, адже так діяв Святий Дух напочатку, я допускаю можливим. Це вчення Біблійне. Апостол Павло і сам мовами говорив... А от баптисти відмовились від цих дарів, або просто не вірять в них. Хто не вірить що таке можливо, то як отримає?

Я лиш одного не розумію: чому мови вони ставлять на перше місце і найбільше про це говорять... Та й це не основа християнства. Я, наприклад, дару мов не маю. А от передбачення іноді (рідко), наскільки Бог дає, маю... І це не залежить від мене, а лише як ДУх Святий дає.

Хоча це знов окрема тема... Можете завести нову гілку і там продовжимо, лише покажіть


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23564
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Зважаючи, що ми на форумі баптистів

:D :D :D ;-D ;-D ;-D Я вас здивую, я тут десь 4 місяця на форумі, а баптиста не зустрів. Тут основному із п’ятидесятницьких церков, хоч тут ніхто у нікого не питається…. хто є хто видно із розмов.
Michail написав:
я просто враховую їх думку відносно своєї конфесії.

Це трохи не правильно, я думаю треба говорити так як Ви думаєте, бо тут різні конфесії, і читають взагалі різні люди.
Michail написав:
Баптисти виникли пізніше ….

Я думаю це можливо могло бути на років 500 – 700 скоріше, якби не Христові походи і різанина нових християн.
Michail написав:
Але і, якщо вони протестують проти деяких догм католицького вчення, або протестують проти, на їх думку, "неправд" у вченні, то по сут являються протестантами...

По суті і православні є протестанти, бо протестант це той хто не підчиняється папі.
Michail написав:
По суті виходить, що я також протестант :)

І як вас не виключили???? :D :cry: Я попробував про чистилище із вашими поговорити, це не можливо. Жили б у середньовіччі, то спалили б.
Michail написав:
Хто не вірить що таке можливо, то як отримає?

Вони просто заперечують і говорять що це було тільки апостолам для проповідування Євангелії , або називають біснуватими, це як кому подобається.

Michail написав:
Я лиш одного не розумію: чому мови вони ставлять на перше місце і найбільше про це говорять...

Вони це хто?

Michail написав:
Я, наприклад, дару мов не маю

То як в знаєте що хрещені Д.С. ?

Michail написав:
Хоча це знов окрема тема... Можете завести нову гілку і там продовжимо, лише покажіть

От маєте силку можете там відповісти, щоб не змішувати теми viewtopic.php?t=83&start=0


Я б вас просив, виділяйте де мої слова, а де ваші, а то аргамедон зачнеться :D




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23626
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2010, 16:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"То як в знаєте що хрещені Д.С. ?"

Хто сказав, що лише той хрещений від Святого Духа, хто має харизми?
Так кажуть ті, хто хоче виокремитися від інших.

Вже по вірі і справам людини можна сказати, чи відроджена вона згори. А харизми - одні мають, а інші ні. Так і апостол павло каже.
І якщо в мене якісь є харизми, слава Богу! Якщо ж це мені тільки вважається - також слава Богу!

"Я думаю це можливо могло бути на років 500 – 700 скоріше, якби не Христові походи і різанина нових християн."

Якщо лише через христові походи, то 500 років максимум...


"І як вас не виключили???? Я попробував про чистилище із вашими поговорити, це не можливо. Жили б у середньовіччі, то спалили б."


А чого б мали виключати? До речі протестантів також рне відєднували, вони самі відійшли, ще й просили щоб їм церкву зробили самостійну...



"Я вас здивую, я тут десь 4 місяця на форумі, а баптиста не зустрів. Тут основному із п’ятидесятницьких церков, хоч тут ніхто у нікого не питається…. хто є хто видно із розмов. "


А чого тоді форум баптистський?



Це трохи не правильно, я думаю треба говорити так як Ви думаєте, бо тут різні конфесії, і читають взагалі різні люди.

Я й говорю, як думаю, Ви запитали, я відповів щиро...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23628
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2010, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Sh_21 написав:
То як в знаєте що хрещені Д.С. ?"

Хто сказав, що лише той хрещений від Святого Духа, хто має харизми?

А що ви маєте під розумінням харизма?
Якщо читати Дії то хрещення Д.С. супроводжувалося іншими мовами.

Цитата:
А чого тоді форум баптистський?

А де ви прочитали що він баптистський? Я взагалі тут не бачив що форум належить до якоїсь конфесії.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23634
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 08:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@А що ви маєте під розумінням харизма?
Якщо читати Дії то хрещення Д.С. супроводжувалося іншими мовами.@

Є сім харизм за ап. Павлом: слово знання, слово мудрості і т.д.
8. Одному дается Духом слово мудрости, другому слово знания, тем же Духом;
УПО: Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом,
KJV: For to one is given by the Spirit the word of wisdom; to another the word of knowledge by the same Spirit;


а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом,



а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов.



А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче.


Новый Завет > Книга 1-е Коринфянам > Глава 12. 8-11

Якщо я маю навіть живу віру, то вже знаю, що є дар Святого Духа...
В католиків є ще поняття 7 дарів Святоо Духа, яке взяли з пророцтва Ісайї і які вказують на досконалість Ісуса Христа... Це розум, знання, міць, побожність, страх Божий, премудрість, порада (рада)...

І ці дари також можуть свідчити про відродження згори.

А мови, це феномен початку дії Духа Святого, коли в Єрусалимі були зібрані багато народів... І цей дар може проявлятися в окремих людей, але не всі його мають. В наведених стишках апостол Павло так і пояснює...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23635
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 08:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@У редакцію часопису “Джерело” потрапив відкритий лист – крик душі християнки про виняткову ситуацію в одній з російських баптистських церков.@

http://jerelo.info/u-skrutni-chasy/vovk ... serkvu.htm


Я ось чому подумав, що сайт баптистський... Але це добре, що сайт неконфесійний. Так просто спочатків Церкви було: християни...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23748
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2010, 22:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
ак просто спочатків Церкви було: християни...

І я теж так думаю, але ваше священство говорить що католиками :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23755
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2010, 13:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Починаючи з Ігнатія Антиохійського Церкву називали католицькою, тобто Вселенською... Але вірні називались християнами... Пізніше Віру в Церкві називали православною. Тому християнська Церква була Католицькою і Православною, а вірники (ієрархія, миряни) - християнами.
Так і тепер можна організувати...

Священики просто бояться, що зазіхають на їх віру і Церкву. Але Церква Христова і повік (до парузії) буде! Я за Церкву не боюсь, її тримає Бог. Я боюсь за окремих людей...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23762
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2010, 19:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail ви хоч правильно і чесно відповідають, таке б розуміння вашим священикам, тоді можна і за стіл сідати для порозуміння євангельських істин, а може це уже ми зробимо коли старше покоління піде на небо :hi:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
23789
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 10:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Навіть доді будуть диспути і я не думаю що традиційні церкви в багато чому поступляться... Але побачимо. Головне, щоб всі конфесії жили в мирі і взаємолюбові.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>