Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:39




Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Священики
23143
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2010, 01:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 листопада 2010, 02:15
Написано: 17
Звідки: Івано-Франківськ
Арона ж і синів його приведеш до входу в намет зборів та й обмиєш їх водою. А взявши шати, надягнеш на Арона хитон і плащ, що до ефоду, ефод, нагрудник; та й опережеш його мережаним поясом ефоду. І покладеш йому на голову митру, а на митру вкладеш святу діядему. І візьмеш миро і зіллєш його на голову й помажеш його. Потім приведеш і синів його, і надягнеш на них хитони. І підпережеш їх поясами, Арона та синів його, і обгорнеш їм голови завоями, і буде їм священство установою вічною. (Вихід 29:4-9)

Якщо Бог каже, що священство буде установою вічною, то чому тоді у більшості протестантських церквах немає священиків?




Вірую, Господи, поможи моєму невірству. (Мр. 9:24)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23144
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2010, 06:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Dimka написав:
Якщо Бог каже, що священство буде установою вічною, то чому тоді у більшості протестантських церквах немає священиків?
По-перше, у Біблії часто ми зустрічаємо слова "і буде постановою вічною", однак саме слово "вічне" має ще й значення "довгий час", а не "без кінця", а по-друге, кожен відроджений християнин є священиком Богові.

Священики Старого завіту мали обов'язок приносити до жертівника жертву за гріхи народу.
І кожен священик щоденно стоїть, служачи, і часто приносить жертви ті самі, що ніколи не можуть зняти гріхів. А Він (Христос) за гріхи світу приніс жертву один раз... Бо жертвоприношенням одним вдосконалив Він тих, хто освячується. (Євр.10:11-14)
А хто вступив у Новий завіт з Христом, той приймає священство від Самого Бога:
Отож, браття, ми маємо відвагу входити до святині кров'ю Ісусовою, новою й живою дорогою, яку нам обновив Він через завісу, цебто через тіло Своє, маємо й Великого Священика над домом Божим, то приступімо з щирим серцем, у повноті віри, окропивши серця від сумління лукавого та обмивши тіла чистою водою! (Євр.10:19-22)

...ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого, колись ненарод, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані! (1Петр.2:9-10)

Йому, що нас полюбив і кров'ю Своєю обмив нас від наших гріхів, що вчинив нас царями, священиками Богові й Отцеві Своєму, Тому слава та сила на вічні віки! Амінь.(Об.1:6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23146
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2010, 12:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Dimka написав:
Якщо Бог каже, що священство буде установою вічною, то чому тоді у більшості протестантських церквах немає священиків?

Священики були доки існував Закон, До євреїв 10:1 Бо Закон, мавши тільки тінь майбутнього добра, а не самий образ речей....
В Н.З. в Церкві Бог настановляє тільки дияконів (1Тим.3:8...), пресвітерів (Дiї.14:23), єпископів (1Тим.3:2....), інших посад для внутрішнього церковного управління у Біблії не існує.
Запровадження одягу який відрізняв би духовенство від простих віруючих почалося приблизно у 500 роках, а обов’язковою стала приблизно у 13 ст.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23298
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2010, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Диякони, пресвітери (власне священики) і єпископи є три рівні таїнственного (хіротонічного) священства в традиційних церквах.
Всі інші християни (миряни, монахи) є загальним - Царським священством.


Бо всі ми священики... Ви ж самі так кажете


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23326
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2010, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Диякони, пресвітери (власне священики) і єпископи є три рівні таїнственного (хіротонічного) священства в традиційних церквах.
Всі інші християни (миряни, монахи) є загальним - Царським священством.

То чому ви їх не називаєте прямо: диякони, пресвітери і єпископи.
Мене ще цікавить дяк, це диякон?
І чому ви це називаєте таїнство?
І чому ви називаєте інших мирянами, це як зрозуміти світські люди?
Michail написав:
Бо всі ми священики... Ви ж самі так кажете

Ми і Писання так говорить 1Петр.2:9 Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого...




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23368
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 10:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Пояснюю детально.
Мене ще цікавить дяк, це диякон?

Ні. Це мирянин, який читає апостолів, веде спів у церкві.
Диякон - первинний стан хіротонії.

"диякони, пресвітери і єпископи."

Так і називаються в деяких церквах. У інших церквах по традиції пресвітер - це священик...


"І чому ви це називаєте таїнство?"

Бо під час хіротонії на людину сходить особлива благодать Божа і дається особлива влада для проведення літургії, тайни Хрещення, Миропомазання і т.д. Але яким чином ця благодать сходить і діє через таінственного священика, ніхто не пояснить. Тому і тайна... Про таїнства взагалі ціла наука, але чи Ви її хочете розуміти?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23369
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 10:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Ми і Писання так говорить 1Петр.2:9 Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого..."

І ту вченні традиційної церкви це є, просто священики не відроджені від Святого Духа це не розуміють і не пояснюють мирянам.

Миряни - тому що в світі перебувають... Така назва... Мені краще подобається - вірники. Вірники включають і монашество і духвенство і мирян...

До речі без мирян реально священик не може правити Літургію, бо миряни також царственне священство. Хоча інколи є в Римо-Католицькій Церкві вийнятки. Наприклад о. Піо був відлучений від загальних служб,. через свою ревність і йому лише дозволили проводити приватну Літургію... Але це не правило.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23377
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
"І чому ви це називаєте таїнство?"


Michail написав:
Бо під час хіротонії на людину сходить особлива благодать Божа і дається особлива влада для проведення літургії, тайни Хрещення, Миропомазання і т.д. Але яким чином ця благодать сходить і діє через таінственного священика, ніхто не пояснить. Тому і тайна... Про таїнства взагалі ціла наука, але чи Ви її хочете розуміти?

З вами нормально бачу можна поспілкуватися, то чому б не порозумітися!!!
Мені просто не подобається слово "таїнство". У нас теж на Спомин смерті Христа і на Хрещення говорять таїнство, але рідко. Просто не розумію, чому? Яка різниця якщо я молюся, це ж теж таїнство і особлива благодать сходить від Бога, але це не завжди.
Літургія - це Причастя чи Проповідування Євангелії?
І що таке хіротонія?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23378
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 21:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
І ту вченні традиційної церкви це є, просто священики не відроджені від Святого Духа це не розуміють і не пояснюють мирянам.

от через те і говорю що не можна на все говорити "таїнство"

Цитата:
Миряни - тому що в світі перебувають... Така назва... Мені краще подобається - вірники. Вірники включають і монашество і духвенство і мирян...

Ну взагалі Біблія не ділить на вірників чи мирян і духовенство. Біблія говорить що ми Тіло І.Х., а Христос - Головою. А священики як у вас, чи пресвітер як у нас, це ті самі прості люди, але несуть служіння яке їм Бог дарував.
Священики теж перебувають у світі природному, але коли священик чи мирян чинить живе у світі про який пише Яків то це уже не християнин. (1Iван.2:15-17)
15 Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської,
16 бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу.
17 Минається і світ, і його пожадливість, а хто Божу волю виконує, той повік пробуває!


Також Христос говорить: Iван.17:15 Не благаю, щоб Ти їх зо світу забрав, але щоб зберіг їх від злого... і взагалі прочитайте 17 розділ, там Христос пояснює що він має на увазі "світ"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23384
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 10:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
:) "але несуть служіння яке їм Бог дарував." :)



Це і є Таїнство. Адже Ілля пророк був такою ж людиною, як і всі, але Бог вислухай його молитву і пішов дощ... Тобто вибрані Богом люди для служіння. Чи пророки, чи священики, чи вчителі віри (катехити).

Тут до речі різні служіння. Одні рукопокладені - таїнственні, інші нерукопокладені...
У Вас же теж є таке, що пасторів рукопокладають, а людей, які несуть інші види служіння - не рукопокладають? Я думаю що в перших церквах також так було і це є важливо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23386
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
У Вас же теж є таке, що пасторів рукопокладають, а людей, які несуть інші види служіння - не рукопокладають? Я думаю що в перших церквах також так було і це є важливо.

Ще дияконів і єпископів.
В перші церкві теж так було:
Дiї.14:23 І рукопоклали їм пресвітерів по Церквах, і помолилися з постом та й їх передали Господеві, в Якого ввірували.
1Тим.5:22 Не рукополагай скоро нікого...




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23390
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 14:23 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Це і є Таїнство. Адже Ілля пророк був такою ж людиною, як і всі, але Бог вислухай його молитву і пішов дощ... Тобто вибрані Богом люди для служіння. Чи пророки, чи священики, чи вчителі віри (катехити).

Якова 5:16-18: "Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!Ілля був людина, подібна до нас пристрастями, і він помолився молитвою, щоб дощу не було, і дощу не було на землі аж три роки й шість місяців... І він помолився, і дощу дало небо, а земля вродила свій плід!




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23395
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 15:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А священик, по вашому, не подібний до нас пристрастями?
Пастор те ж саме. Я думаю, що пастор також у таїнстві, але у Вас просто в це невірять.


:oops: "признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах" :oops:


Тут сказано, що потрібно постійно признаватись один перед одним в проріхах, а не лише один раз в житті.

У традиційній церкві це поєднано з цитатою "кому відпустите гріхи, відпустяться"... сказаною апостолам...

Крім того перевага сповіді перед Богом за допомогою священика в тому, що він не розголосить таємниці, так як це може зробити один із братів...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23401
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 18:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
А священик, по вашому, не подібний до нас пристрастями?
Пастор те ж саме. Я думаю, що пастор також у таїнстві, але у Вас просто в це невірять.

От я і говорю що потрібно визначити що таке " таїнство". І тільки хочу підкреслити, що вони не особливі, а такі самі люди як рядові члени Церкви, які отримали служіння для Бога для збудування Церкви.

Цитата:
:oops: "признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах" :oops:


Тут сказано, що потрібно постійно признаватись один перед одним в проріхах, а не лише один раз в житті.

У традиційній церкві це поєднано з цитатою "кому відпустите гріхи, відпустяться"... сказаною апостолам...

Хіба є таке місце у Біблії? Прощає один Бог гріхи.
Є похоже:
Матв.16:19 І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!

Цитата:
Крім того перевага сповіді перед Богом за допомогою священика в тому, що він не розголосить таємниці, так як це може зробити один із братів...

Сповідь перед священиком( пресвітером)це не біблійний підхід, я думаю що ви не знаєте як за комуністів священики були за одно з ними, всі сповіді здавала. Я розумію що сповідь потрібна уже у крайних випадках, а не тому що це так правильно каятися.
Каятися потрібно перед Богом, у всіх своїх гріхам, звісно якщо є гріх перед людиною, то потрібно і у неї попросити вибачення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23429
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 13:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
„От я і говорю що потрібно визначити що таке "таїнство". І тільки хочу підкреслити, що вони не особливі, а такі самі люди як рядові члени Церкви, які отримали служіння для Бога для збудування Церкви.”

М: Поняття „Таїнство” вже давно визначене, просто його по-різному сприймають (або не хочуть взагалі сприймати) протестанти, баптисти і традиційні Церкви….
Так, по способу життя священики, монахи і інші вірники мають однакові шанси на спасіння, тому й є одинакові для Бога. Таїнство визначає служіння священиків, дияконів, єпископів… Вони просто мають особливу можливість вести Літургію, здійснювати інші таїнства… Всі християни чимось різняться за служінням Богу.
„Єдність в різноманітті”. Тому є один мудрий вислів просвященика: „ак, це така сама людина, але й не така… ”
До речі монашество і схима – не Таїнства, то в чому проблема. Це різні стани служіння. Примусовий целібат також не біблійна установа. Ось тому в східних Церквах його й нема. Навіть вище „начальство”: на єпископа, або архимандрита наприклад, можуть вибрати чоловіка, який був колись жонатий, але з тих чи інших причин (наприклад через старість) живе з дружиною „як брат і сестра”….


„У традиційній церкві це поєднано з цитатою "кому відпустите гріхи, відпустяться"... сказаною апостолам...”
Хіба є таке місце у Біблії? Прощає один Бог гріхи. 

М: Звичайно є:
Івана 20. 23 „Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!”

Я, звичайно, не знаю так добре цитувати Біблію, як протестанти, чи баптисти… Але від початку до кінця я її прочитав лише один раз (не рахуючи прочитання дитчої Біблії), а потім лише уривки перечитував. І Бог так дає, що я згадую в потрібні моменти потрібні фрази, але не памятаю їх главу і стихи, тому Слава Богу, що придумали електронний пошук!



„Сповідь перед священиком( пресвітером)це не біблійний підхід, я думаю що ви не знаєте як за комуністів священики були за одно з ними, всі сповіді здавала. Я розумію що сповідь потрібна уже у крайних випадках, а не тому що це так правильно каятися.
Каятися потрібно перед Богом, у всіх своїх гріхам, звісно якщо є гріх перед людиною, то потрібно і у неї попросити вибачення.”

М: Вибачте, але Ви ніяк не хочете заглиблюватись у християнське вчення.
Давайте розглянемо детальніше:

„Сповідь перед священиком( пресвітером)це не біблійний підхід,”

М: Оскільки є така фраза:
Івана 20. 23 „Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!”, то це вже Біблійний підхід. По-друге: Чи Ви читали книгу Якова Дика „Иисус исцеляет разбитые сердца”? Там автор (якийсь з євангельських церков., навірно баптист) описує, як сповідав свої гріхи одному старцю… І що у євангельських церквах так прийнято…
Чим гірше сповідатись духовному провіднику народу Божого?


„що ви не знаєте як за комуністів священики були за одно з ними, всі сповіді здавала.»

Чому Ви так думаєте? Може я не знаю, як за згоди „церковників” протягом історії робились набагато більші паскудства? За них, Іва-Павло просив вибачення від усієї Церкви Католицької? Людство чекає вибачень і від керівництва православної конфесії (Зауважую – православної конфесії, бо взагалі-то православною є вся Церква Христова - невидима), якщо таких вибачень ще не було. Також суспільство чекає вибачень від тих „православних” які зруйнували перші друкарні Федорова… і інших вибачень.

Таких священиків-зрадників треба „гнати в шию”, якщо щиро не покаялись. А якщо й покаялись, то їм досить і мирянами бути. В моїй області греко-католики були в підпіллі, а „православні” скромно прийняли в подарунок від влади СССР частину! бувших володінь греко-католиків… Та й тепер є різні „православні” і різні „католики” і „протестанти”. Одні спільно виконують божу справу, тоді як інші чубляться між собою… І це не лише священиків стосується. Але це не скасовує правдивість віковічних традиціїй, чи таїнств.
Просто в такий період як, в СССР, я б не ходив до священиків, які прийняли таку владу! Краще з підпільними було мати справу…
Думаєте люди не бачили, яка у них влада? Конєчно бачили, просто їх застрашили так, що своїм дітям вони мало про це розказували, щоб діти не проговорились. Та ще й в школі дітям довбили в мізки, яка хороша партія… І два поколіняння підтримували ту владу, все більше забуваючи про церкву.
Але сташі ж то не забули…. Мій дід і бабуся так і не стали партійними… Вони весь період вірили в Бога, але тайком. Хоча в хаті тримали образ на релігійну тематику… Їх навіть раз застукали (а дід був бухгалтером на крутому в той час заводі) і все-таки нічого не зробили, знову ж таки Слава Богу!

„Я розумію що сповідь потрібна уже у крайних випадках, а не тому що це так правильно каятися”

М: А коли людина свідомо і вільно (ніхто її не заставляв) згрішила проти ближнього свого і проти Бога, хіба це не крайній випадок? Людина ж свідомо відійшла на край пропасті. Каятись Богу в душі (в думці) – необхідно, само собою. Не можна просто прийти до сповідника (священика, наприклад) і просто розказати йому про свої прогріхи. До цього необхідно відчути великий надприродний (ради любові до Бога) жаль, розкаяня за свої гріхи! А сповідь – формальний, кінцевий етап…
І за випадкові помилки і прогріхи навіть у нас кажуть, що не „мусай” казати священику, можна і в думці покаятись…
Але за свідомий і вільний переступ казати священику тому, кому сповідаєшся – обовязково. Він дасть пораду, як такі гріхи далі не робити. Це ще одна перевага сповідання гріхів!
З мого власного досвіду, якщо приходити до сповіді періодично (як згрішиш і виникне відчуття покаяння), то чим далі. Тим менше гріхів робиш. Слава за це Богу!
І ще священик дає покуту. Це така духовна практика, щоб людина постаралась щось зробити, або додатково помолитись Богу (!).
Покута додатково заставляє задуматись людину, чи грішити далі. (Аналогічно в фізіології людини це означає – підкріплення умовного рефлексу ). І хоч я пожартував таким аналогом, але доля правди в ньому є.
Людин яка відрождилась від Духа Святого, - ще не досконала. Вона зростає в Дусі Святому все життя. І їй потрібна допомога… Багато хто з священиківвважає, що добре мати одного духівника… Я для себе важаю, що краще питати думки багатьох священиків, знайомих теологів, читати Біблію, старовинні і нові християнські твори…, молитись, відвідувати Літургію,

Ще про покаяння скажу таке, що людина, навіть якщо не змогла прийти до сповіді, але покаялась щиро і померла, прощена! Так у нашому катехизмі написано!
Почитайте катехизми традиційних церкво. Там багато цікавого і багато в чому спільного з вашим вченням знайдете.

„звісно якщо є гріх перед людиною, то потрібно і у неї попросити вибачення.”

М: В принципі треба… Хоча це інколи не допомагає. Та людина може загордитись, шо вона права і далі буде ще більше гризти того, хто „неправий”, а часто буває так,, що у сварці не праві в чомусь обоє… Саме краще вибачення – це примирення. Примиреня буває і без слів…. При чому далі, той хто мав би просити вибачення, вже не робить злого, а робить добре людині, яку образив… Хоча, якщо відчуваєш необхідність (ти не правий був, а та людина повністю права), тоді треба просити вибачення.

Коли живеш у Святому Дусі, багато чого відкривається…


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>