Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:50




Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24117
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 13:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
@но не много отцов;@

Та це аналогічно твердженню Павла, слово "як", бо якщо він себе не називав "батько", тільки пише "як". То як він міг інших називати, якщо він їх духовно породив?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24118
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 13:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"ла римською релігією, і як прийнято аж до тепер всі головні офіси знаходяться у столиці. Потрохи римський єпископ забирав у всіх владу і з часом добився головування над всіма єпископами, і також забрав у них титул « батько», з часом цей титул змінили на титул « Папа» і це всього на всього за 500 років існування Церкви."

Як бачите з Біблії, отцями могли називати себе апостоли...

А далі - то вже не з Біблії...
Але папа був першим серед рівних аж до розколу! Так що титул він собі не забрав, ти більше, що центр був перенесений в Константинополь. Тут Ви історію трохи перекрутили.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24119
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Мене це звертання зовсім не зачіпає... Мене зачіпають такі титули, як преосвященніший і т.д.

Але хай то зостається на совісті керівництва Церкви. Я їм не суддя....

Та мене теж не зачіпає, я ще можу зрозуміти тих що тебе привів до Бога так назвати і то через слово "як". Мене зачіпає інше, цілування їм руки, поклони, копання їх городів, принесення їм продуктів і то аж чергу вчинили в селі, в інституті вчилася із моєю дружиною жінка священика, то її все на халяву проходило і то напевно ще думали вчителі що вони за це нагороду получать у Бога. Це тепер вони напевно так «страждають за Христа» ( без обіт).

Особисто мені саме більше не подобається титул "Папа", якщо спілкуватися із вашими, то навіть і ви завжди говорите " бо так постановила Церква" маючи на увазі Папу. Получається ваші не вміють самі думати чи то правильно, чи ні. А дуже багато говорять що протестанти під гіпнозом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24120
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
"ла римською релігією, і як прийнято аж до тепер всі головні офіси знаходяться у столиці. Потрохи римський єпископ забирав у всіх владу і з часом добився головування над всіма єпископами, і також забрав у них титул « батько», з часом цей титул змінили на титул « Папа» і це всього на всього за 500 років існування Церкви."

Як бачите з Біблії, отцями могли називати себе апостоли...

А далі - то вже не з Біблії...
Але папа був першим серед рівних аж до розколу! Так що титул він собі не забрав, ти більше, що центр був перенесений в Константинополь. Тут Ви історію трохи перекрутили.

Апостол Павло говорив " як". Не хочу вам нагадувати правила богословів і Біблії, але ще раз нагадаю: Матв.18:16 А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків.
Тож прошу ще два свідки із Писання для ясності теми про "отців". Я думаю ви знаєте таке правило, що на одному вірші не можна будувати доктрину, щоб не було єресі, бо дві правди не може бути?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24121
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 14:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Michail написав:
Мене це звертання зовсім не зачіпає... Мене зачіпають такі титули, як преосвященніший і т.д.

Але хай то зостається на совісті керівництва Церкви. Я їм не суддя....

Та мене теж не зачіпає, я ще можу зрозуміти тих що тебе привів до Бога так назвати і то через слово "як". Мене зачіпає інше, цілування їм руки, поклони, копання їх городів, принесення їм продуктів і то аж чергу вчинили в селі, в інституті вчилася із моєю дружиною жінка священика, то її все на халяву проходило і то напевно ще думали вчителі що вони за це нагороду получать у Бога. Це тепер вони напевно так «страждають за Христа» ( без обіт).



Поклони перед людиною... Не роблю і іншим не рекомендую (хіба що традиційні півд час весілля перед батьками з хлібом і сіллю, але це не поклоніння, а шана)...
Хоча перед пророком Єлисеєм жінка стала на коліна в знак великої подяки і він їй не заборонив...

Працювати на них? Хіба що люди не хотять за гроші содержати священика, то йому допомагають матеріально.ю бо має право священик ( і апостоли як казав ап. Павло) на зарплату за служіння. (Якщо хочете, пошукаю цитату, вона точно є!).
Або просто люди хотіли священику допомогти з щирої душі.

"в інституті вчилася із моєю дружиною жінка священика, то її все на халяву проходило і то напевно ще думали вчителі що вони за це нагороду получать у Бога. "

Це знову окремі випадки окремих людей.... Так бути не має. Я так навчаю молодь. Пошана має бути, надміра - ні!

У нас був священик, який нічого в людей не брав. Одного разу йому купили сільчани туфлі, бо мав дуже старі. Та й ті він віддав біднішій людині (нові!), бо та не мала взагалі туфель. Тепер іде процес канонізації цього священика (моєї єпархії) в блаженні...

А на кого вчилась Ваша дружина? Я разом з своєю дружиною також вчились в катехитичному інституті...


Та мене теж не зачіпає, я ще можу зрозуміти тих що тебе привів до Бога так назвати і то через слово "як".


Слава Богу. Так і є. Істинний духовний Отець (і тілесний - бо Творець) Бог. Священики ого лиш представляють нам, тому вони як отці...

А цілувати руку в наш час як хочете... Семінаристи і священики (та й то не всі) додержуючись приписів, обряду цілують та й то лиш єпископу (в деякихз інших Церквах інших обрядів і священикам прийнято цілувати руку, але таких церков мало...).
З мирянами єпископ здоровається пожимом руки.
Тут у нас проблем нема, слава Богу!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24122
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 14:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Тож прошу ще два свідки із Писання для ясності теми про "отців". Я думаю ви знаєте таке правило, що на одному вірші не можна будувати доктрину, щоб не було єресі, бо дві правди не може бути?"

Це вже трох перебор. Інші свідчення з Біблії - їх священичі функції, які я вже наводив у постах вище.

А завтра ще поставлю свідчення ап. Павла про те, що молжутьт ап. мати плату від служіння.... Це буде третє свдчення... Ап. Іван називав нас дітоньками ,це додаткове свідчення...

Хоча Ви в душі і так приймаєте, через слово "як". Прийняти олфіціфно Вам і багатьом мішають лише конфесіні переони (не в обіду, це факт)...

Все, біжу, до завтра!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24127
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 05:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Хоча перед пророком Єлисеєм жінка стала на коліна в знак великої подяки і він їй не заборонив...

Але Ви забули що ми живемо у Н.З., почитайте про Павло і Варнаву Дiї.14:11-18.

Цитата:
Працювати на них? Хіба що люди не хотять за гроші содержати священика, то йому допомагають матеріально.ю бо має право священик ( і апостоли як казав ап. Павло) на зарплату за служіння. ...........
Або просто люди хотіли священику допомогти з щирої душі.

Щось Ви прикрасили все. От мені вчора розказали, ще й спеціально запитався яка конфесія, людине хочуть давати багато грошей коли приходять у церкву на служіння, то ваші встановили можна так сказати податок, мають два вроді два рази на рік здавати по 20 грн., а весь прикол у тому що коли потрібно хрестити дитину не хотять, аж поки не заплате за весь період.
Мені робочий розказував що у них у селі щоб посвятити хату бере 300 грн., я уже не говорю що це не Біблійно, але якщо це прийняти за правду то мало б бути так (Матв.10:7,8)
7 А ходячи, проповідуйте та говоріть, що наблизилось Царство Небесне.
8 Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.


Цитата:
Я так навчаю молодь.

А я думав що ви вчитеся, які курси викладаєте. І чому ви залишили православну, а перейшли у католицьку Церкву.

Цитата:
У нас був священик, який нічого в людей не брав. Одного разу йому купили сільчани туфлі, бо мав дуже старі. Та й ті він віддав біднішій людині (нові!), бо та не мала взагалі туфель. Тепер іде процес канонізації цього священика (моєї єпархії) в блаженні...

Скоріш це окремі випадки.

Цитата:
А на кого вчилась Ваша дружина? Я разом з своєю дружиною також вчились в катехитичному інституті...

Я уже говорив, хіміко- біологічний факультет.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24128
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 09:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Michail написав:
Хоча перед пророком Єлисеєм жінка стала на коліна в знак великої подяки і він їй не заборонив...

Але Ви забули що ми живемо у Н.З., почитайте про Павло і Варнаву Дiї.14:11-18.

Михайло: Вибачте, але Єлисей типу пророк, святий...
Помоєму Павда і Варнаву хотіли вшанувати як б о г і в...
Якби так захотіли вшанувати Єлисея... він би був проти (я так думаю).
Ми живемо Новим Завітом. Але Ви чули лекції про створіння Кента Ховінда? Він колись був і в Україні. Проповідує в Америці і по всьому світу. Сам він баптист (або іншої євангелічної Церкви) . Але каже, що судова система має бути така жорстка як у Старому Завіті.... Тобто за один великий злочин - зразу смертна кара...

Але по Новому Завіту людині треба дати хоч один шанс.


Цитата:
Працювати на них? Хіба що люди не хотять за гроші содержати священика, то йому допомагають матеріально.ю бо має право священик ( і апостоли як казав ап. Павло) на зарплату за служіння. ...........
Або просто люди хотіли священику допомогти з щирої душі.

Щось Ви прикрасили все. От мені вчора розказали, ще й спеціально запитався яка конфесія, людине хочуть давати багато грошей коли приходять у церкву на служіння, то ваші встановили можна так сказати податок, мають два вроді два рази на рік здавати по 20 грн., а весь прикол у тому що коли потрібно хрестити дитину не хотять, аж поки не заплате за весь період.

Михайло: Є таке. Але це лиш в УГКЦ. Та й то тому, що люди не хочуть давати пожертви.
В Мукачівській єпархії ГКЦ такого нема. Можете навести справки.
мають два вроді два рази
Але я б з радістю платив стільки мало...
У нас люди щедрі і платять в місяць більше - самі. Сам знаю.
А то й десятину дають добровільно!


що коли потрібно хрестити дитину не хотять, аж поки не заплате за весь період.

Виховний момент... Давали б люди щедро, такого б правила не прийняли.
Але і це залежить від людей. Натиснули б на Церковну владу, то це б ввдмінили а придумали б кращий спосіб зібрання пожертв. Наприклад як ап. Павло настирно настановляючи тих, хто не хотів зібрати збірку для братів з єрусалиму.


Мені робочий розказував що у них у селі щоб посвятити хату бере 300 грн., я уже не говорю що це не Біблійно, але якщо це прийняти за правду то мало б бути так (Матв.10:7,8)

Це погано. І проти цього також могли б піти миряни. Мирний церковний страйк... У нас скільки подаруєш свящеику, стільки й візьме. Моя єпархія підпорядковується прямо Папі Римському, а не УГКЦ. УГКЦ ще потрібно духовно відроджуватись...

7 А ходячи, проповідуйте та говоріть, що наблизилось Царство Небесне.
8 Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.


Цитата:
Я так навчаю молодь.

А я думав що ви вчитеся, які курси викладаєте. І чому ви залишили православну, а перейшли у католицьку Церкву.


Михайло:
Я не переходив нікуди... У нас в кінці СССР відбулося повернення парохій ГКЦ. Мені бкуло 6 років. Моє село автоматично перейшло у ГКЦ.
Вибачте, я не договорив. Де мене Бог поставив, там я і хочу діяти.
Які курси викладаю?
Пояснюю детально: катехизую дітей в Церкві.
Але я ще також по освіті біолог/хімік (як і Ваша дружина :) ... В універитеті веду підготовчі курси з Біології.

Цитата:
У нас був священик, який нічого в людей не брав. Одного разу йому купили сільчани туфлі, бо мав дуже старі. Та й ті він віддав біднішій людині (нові!), бо та не мала взагалі туфель. Тепер іде процес канонізації цього священика (моєї єпархії) в блаженні...

Скоріш це окремі випадки.


Михайло: І це і інше. Все залежить від того, яка людина. Але це - приклад для всіх. У вчепнні Церкви говориться про турботу про інших, про довкілля і все саме хороше...

Про священство:

13 Хіба ви не знаєте, що ті, що працюють у святому, харчуються із святилища; а ті, що служать при вівтарі, мають частку з вівтаря.
14 Так і Господь приписав тим, що проповідують Євангелію, жити з благовістя.




Бачите, ап. Павло проводить аналогію між Старозавітніми священиками і Новозавітніми служителями. Це дуже важливо. Бо вказує що і апостоли по суті були священики, тобто мали таке служіння (я показував у постах вище, ще раз перегляньте, щоб я не тягнув знов сюди).

Хоч наші священики не старозавітіні, а лише їх аналоги...

Доктор Ракман (американський баптист) писав, що Мойсей не був священиком, бо його брат був священиком. Ракман помиляється. Я в одному псалмі знайшов, що і "Мойсей і Арон священики перед Богом"!

Це також дуже важливо! Арон священик наставлений Богом. Мойсей ще до Арна мав священичі функції.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24129
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 09:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До речі Ваша дружина працює в школі...7 Викладає і про теорію еволюції? (Мені просто цікаво)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24136
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 15:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
В суботу і неділю я буду без доступу в Інтернет, так що до понеділка!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24146
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2010, 21:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
До речі Ваша дружина працює в школі...7 Викладає і про теорію еволюції? (Мені просто цікаво)...

Ні, вона у декреті. З такою зарплатою нехай краще у дома сидить, у дома теж багато роботи.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24148
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2010, 21:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Але папа був першим серед рівних аж до розколу! Так що титул він собі не забрав, ти більше, що центр був перенесений в Константинополь. Тут Ви історію трохи перекрутили.

Спочатку у Римі, потім Константинополь, потім знов Рим.

Цитата:
...Так що титул він собі не забрав...

Ну я ж вам у короткому описав, як як появився титул "Папа", його ж не було на початку, чи може теж є записано у Писанню що Петро був Папою?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24149
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2010, 21:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
"Тож прошу ще два свідки із Писання для ясності теми про "отців". Я думаю ви знаєте таке правило, що на одному вірші не можна будувати доктрину, щоб не було єресі, бо дві правди не може бути?"

Це вже трох перебор. Інші свідчення з Біблії - їх священичі функції, які я вже наводив у постах вище.

Та ні, це є таке правило, щоб у заблудження не зайти, я трохи вчився у духовні семінарії, так нас вчили, і це дуже добре правило, тоді є шанс не зайти у заблудження.


Цитата:
А завтра ще поставлю свідчення ап. Павла про те, що молжутьт ап. мати плату від служіння....

Мені не потрібно пояснювати за десятину, чи за зарплату духовним працівникам, я це підтримую, і про це говорить Писання.

Цитата:
Це буде третє свдчення... Ап. Іван називав нас дітоньками ,це додаткове свідчення...

Цитата:
Хоча Ви в душі і так приймаєте, через слово "як". Прийняти олфіціфно Вам і багатьом мішають лише конфесіні переони (не в обіду, це факт)...

Але це не дає підстави називати когось "отець", у нашій країні теж є такий звичай коли старші люди говорять до молодих "сину", "дочка",але це ніхто не сприймає у прямому розуміні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24150
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2010, 21:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
До речі ви писали про помилки протестантів, чому не напишете які є у нас помилки? viewtopic.php?t=1047




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24155
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2010, 09:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Michail написав:
До речі Ваша дружина працює в школі...7 Викладає і про теорію еволюції? (Мені просто цікаво)...

Ні, вона у декреті. З такою зарплатою нехай краще у дома сидить, у дома теж багато роботи.



Бажаю здоровя Вашим дітям (дитині) і дружині!

З такою зарплатою точно хай краще вдома. Хоча, якби робота з вільним графіком, це було б краще.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>