Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 11:22




Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24066
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 21:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Для чого так говорити, ви думаєте що все одразу зміниться, для того потрібні роки, а навіть і сотні років. За один рік і не приймали навіть тих відступлень що уже і визнає Михайло. а проходили роки і навіть до 1000 років як узаконювали їх..
Не розумію до кінця про що ви тут ведете мову.Щодо змін,то коли так званий християнин чітко бачить,що щось у його поглядах є неправдою,тим що неузгоджується з Словом Бога,то чесну людину це одразу спонукує відкидати цю неправду.Не знаю як у вас так сталось що ви стали 50-ком.Може ви народились у такій сімї і вам невідомі такі зміни у поглядах,які відбуваються після того як ти розумієш що те у що ти вірив є неправда.Саме у мене це відбулось.Я будучи колись православним, мав тверді переконання.Проте в певний час я зрозумів,що багато з того у що я вірив є неправдою.То що,треба було на протязі усього життя по трохи це відкидати,та дивитись по іншому.На мою думку це слід робити одразу як ти чітко зрозумів де неправда,а де правда.Звичайно,хтось це робить швидше,хтось помаліше,але не на протязі 20 чи 50 років.

Я говорив про зміну як Церква, а не як особистість. Свої погляди лекше змінити, ніж думку всієї Церкви і доктрину яка уже добре вжилася.

sss написав:
Цитата:
І тут я із вами до кінця не погоджусь, якщо всі вийдуть то хто їм у середині буде про істину говорити, ви що думаєте Лютер хотів іти із Церкви, ні. Просто м’яко кажучи " попросили". Якщо має бажання Михайло залишатися то нехай, а я думаю що він і не має бажання залишати КЦ, нехай вчиться правильних доктрин із сторони, а от панові Юрові можливо варто піди, бо він сам думати не хоче.. А може настане і час самі порость його, от тоді і піде.
От і ви яскраво показуєте як своє ставити вище Божого.Бог кажеОб18:4-"Вийдіть із нього, люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його",2Кор6:17-"Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму".Як бачимо знову ж таки СЛОВО БОГА заохочує нас ВИЙТИ та ВІДЛУЧИТИСЬ з поміж тих хто чинить неправду,щоб не стати спільниками гріхів його",а ви,простий смертвний заперечуєте це говорячи,та ні нетреба виходити,бо якщо всі вийдуть то хто їм у середині буде про істину говорити.Хто буде їм говорити??? СЄ які приходять до кожного помешкання,в тому числі і католика,тай про це говорять.Подібно і робив Ісус та апостоли,а СЄ їх наслідують(1Кор11:1).Ш21 тож не суперечте Писанню та не ставте свого вище Божого.Пороздумуйте над цими уривком з Біблії-"Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре.
А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово".Тож ті люди своє поставили вище Божого.Може вам це щось скаже.


Ну це у вас таке твердження, що всі католики не спасенні, я так не думаю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24067
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 21:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ссс
Цитата:
Тож не чіпляйтесь,до того за що неможливо учепитись,а вторуйте словам з Писання,де щодо цього написанно:--"І станеться, кожен, хто кликати буде Господнє(Єгови) Ім'я, той спасеться"(Йоіл3:5).А пізніше ці слова повторили Петро та Павло.То чи ви кличете імя Єгови чи Яхве??Якщо ні то ви неотримаєте спасіння.Ось і все.

Я то кличу, а ви кличете це ім’я? Ви краще почитайте про кого Петро і Павло говорив,бо це ім’я Ісус Христос.
(Рим.10:9-13)
9 Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся,
10 бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння.
11 Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.
12 Бо нема різниці поміж юдеєм та гелленом, бо той же Господь є Господом усіх, багатий для всіх, хто кличе Його.
13 Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений.


Тут питання взагалі чи ви спасетеся, а не католики, вони то кличуть, а ви? Бачите навіть із тих слів видно що І.Х. є Бог - Єгова, чи ви цього не побачили? Дякую, на той раз навіть ви показали ще одне місце де говориться що І.Х. це Єдиний Бог.

P.S. До речі я думаю тут трохи не чіткий переклад замість слова "покличе", має стояти "кликатиме", тобто постійно, а не раз покликав це ім’я.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24070
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Той добре робите,що не називаєте.


Ви трохи не зрозуміли, повторюю, я собі не називаю.

Тобто не кажу: "мій очте ....(ім’я)". Просто: "отець ..., а ВИ знаєте, що....?"

"всеж мислити здорово ви можете,проте вам заважає це робити у повній мірі церква,"

Мені не мішає.. .Якщо я спілкуюсь в форумі, то я мислю.
Якби не було в Біблії надано ап. і їх послідовникам священичих функцій, які я наводив вище, я б не міг доводити, що є таїнственні священики.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24071
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Михайле я вже вам писав що Ісус говорив не про біологічних отців,яких не слід наз "отче",а духовних."

Ще одна спроба Ва дещо довести до відома і самому довідатись:
Я думаю, що тими словами про називання отців і вчителів, Ісус хотів сказати те, що ап. Павло виразива у стишках 1 Кор. 1,11-15

На сьогодні в сектах і Церквах поширене лідерство окремих "пасторів", які ніби затіняють собою Ісуса Христа. Ось про що говорив Ісус Христос!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24072
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
luka2 написав:
Зробив царственним священством...Не для проведення служіння , а звіщати слово БОже, Та бути молитовниками....І багато ще чого...Включаючи і служіння, але це неголовне....



Ви якось визначтесь.... Я думаю, тут слід було поставити слово:

Не тільки для проведення служіння...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24073
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Якщо це по вашому таїнство, тоді воно суперечить Як.5:16 Отже, признавайтесь один перед одним у
своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного! Як бачите тут роблять це не рукопокладені християни, а правед
ні."

Ті слова Якова поєднуються з "Кому відпстите - відпуститься..." (недослівна цитата, про яку ми вже говорили)

Можна сповідатись і праведним, але таїнство -це якраз відпущення гріхів рукопокладеними...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24074
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Taj написав:
Я не бачу чогось доброго в екуменізмі. Екуменізм - це обєднання на основі цілої низки компромісів. А Біблія і Христос компромісів супроти істини не визнає. Відмовитися від якоїсь частинки правдивого служіння Живому Богові - це відмовитися від Бога, зректися Христа.



Це не правдивий екуменізм...
Правдивий - коли християни об’єднуються на основ правд віри, дискутують, знаходячи правильні вирази... Вже є євангелічні Церкви, які співпрацюють з католикамми... Євангшелічні спокійно можуь об’єднатись з протестантами і цей процех хоч довгий, та Бога формуватиме своїх вірних в одне "стадо" з одним "пастирем". Він вже й тепер проводить цю роботу....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24075
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Michail написав:
Добре, пастирі. Ми так образно священиків також можем називати.

А ви хіба показали що пресвітері є священиками, покажіть?


В цьому пості почитатйте детально. Вони мають священичі функції. Диякони і єпископи - також є священиками...


Michail Тема повідомлення: Re: Священики
Додано: 16 липня 2010, 13:51




З нами з: 14 травня 2010, 10:37
Повідомлення: 152
Репутація: 0

Стать:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24076
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Michail написав:
Це не правдивий екуменізм...
Правдивий - коли християни об’єднуються на основ правд віри, дискутують, знаходячи правильні вирази... Вже є євангелічні Церкви, які співпрацюють з католикамми... Євангшелічні спокійно можуь об’єднатись з протестантами і цей процех хоч довгий, та Бога формуватиме своїх вірних в одне "стадо" з одним "пастирем". Він вже й тепер проводить цю роботу...

Я згідний із цим. Духовне єднання віруючих людей, не залежно від їхньої приналежності до цієї чи іншої конфесії, на основі спільних духовних цінностей і прагнень потрібне і вельми важливе.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24083
UNREAD_POSTДодано: 20 липня 2010, 09:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ну і накінець я знайшов у Новому Завіті ще таке:
Приєднання файлів:
1.jpg


Так, що ап. Павло називає отцями тих, хто через благовіщення, через проповідь Євангелія навернув людей до Бога. Зауважте, ап. Павло вказує і на себе , як на отця і на дітей його в ІСУСІ ХРИСТІ! Ви ж самі сказали, що він був послушний Ісусу Христу. Так що, якби ті слова Ісуса забороняли таке, ап. Павло б цього не писав. І тоі б ті слова забороняли навіть батьків біологічних так називати..., бо там сказано, щоб не називали собі отцями нікого на землі...
Але на мою думку в тій фразі особливий зміст закладений, інакше Біблія б собі суперечила...

Ще прочитайте Євр. 1.1

А слова Ісуса Христа про те, щоб не називали собі отців стосуються 1 Кор 1, 12-13 і лжедуховних лідерів...
Один монах колись сказав моєму другові, що коли ти називаєш священика за титулом отець..., то нічого не втрачаєш і нічого не прибавляєш... Це просто звертання.... І в цьому більшого нічого нема... Наш Отець Небесний - для всіх нас люблячий Батько, Єдиний Творець... Ми навіть те, що стосується Бога - з великої букви пишемо на відміну від того, що стосується людини...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24091
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2010, 16:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
До речі я навів у гілці про священиків доказ про те, що могли називати ап. отцями.

Та Ви вкажіть із звідки ви взяли цю цитату, бо я у Руську Біблії не знаю. Не думаю що там Павло говорить щоб називали його "отцем".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24097
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 08:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
І Кор 4.14-15. Які переклади?
Тринітарного Біблійного товариства, Англія Лондон, 217 Кінгстонроад (на російську мову).

Ось ще три переклади:
http://www.maranatha.org.ua/bible/index ... ok=46&ch=4
15. Ибо, хотя у вас тысячи наставников во Христе, но не много отцов; я родил вас во Христе Иисусе благовествованием.
УПО: Бо хоч би ви мали десять тисяч наставників у Христі, та отців не багато; а я вас породив у Христі Ісусі через Євангелію...
KJV: For though ye have ten thousand instructers in Christ, yet have ye not many fathers: for in Christ Jesus I have begotten you through the gospel.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24113
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
І Кор 4.14-15. Які переклади?
Тринітарного Біблійного товариства, Англія Лондон, 217 Кінгстонроад (на російську мову).

Ось ще три переклади:
http://www.maranatha.org.ua/bible/index ... ok=46&ch=4
15. Ибо, хотя у вас тысячи наставников во Христе, но не много отцов; я родил вас во Христе Иисусе благовествованием.
УПО: Бо хоч би ви мали десять тисяч наставників у Христі, та отців не багато; а я вас породив у Христі Ісусі через Євангелію...
KJV: For though ye have ten thousand instructers in Christ, yet have ye not many fathers: for in Christ Jesus I have begotten you through the gospel.

Тут стоїть слово "як".
1Кор.4:14 Не пишу це для того, щоб вас осоромити, але остерігаю, як своїх любих дітей.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24115
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 13:50 

Востаннє редаговано Michail 22 липня 2010, 13:55 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Звичайно. Він же не біологічний батько, а духовний. То духовні діти, як діти (аналогія).


@но не много отцов;@

Тих, хто навертав, євангелизував і охрещував, було небагато. Це в Новому Завіті чітко спостерігається. Особливо, коли ап. Павло проповідував про Святого Духа...

А далі апостоли йшли в інші міста, залишаючи як наставників своїх учнів. Тих було вже більше. Та й тепер так: священників стільки-то, катехитів, дяків, монашок-катехиток і т.д., тобто наставників духовних більше...
Людей з іншими служебними дарами - ще більше...


До речі, я можу до священика звертатись так, як вважаю за потрібне..., навіть не вживаючи титулу "отець", знаєте, як роблять звертаючись і уникаючи імені... Хоча до хорошого священика, який дає добрі і важливі духовні паоради, або тим більше, який мене охрестив (я був хрещений православним священиком за часів СССР), або до того який мене катехизував і привів до церковного життя я з радістю скажу Слава Ісусу Христу! отець... "Імя"...

У православних ще краще: "батюшка", ьтобто не отець, а такий маленький батечко...


Мене це звертання зовсім не зачіпає... Мене зачіпають такі титули, як преосвященніший і т.д.

Але хай то зостається на совісті керівництва Церкви. Я їм не суддя....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
24116
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 13:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Давайте трохи історії, спочатку були місцеві єпископи, потім по розширенню Церкви був один регіональний єпископ, і тоді замість слова "єпископ" почали називати його "батьком", пізніше Церква стала римською релігією, і як прийнято аж до тепер всі головні офіси знаходяться у столиці. Потрохи римський єпископ забирав у всіх владу і з часом добився головування над всіма єпископами, і також забрав у них титул « батько», з часом цей титул змінили на титул « Папа» і це всього на всього за 500 років існування Церкви.
Я для себе зробив висновок, коли Церква гонима то вона ближче до Бога, а коли свобода вона віддаляється.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>