Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 квітня 2024, 00:17




Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23439
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 15:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
От все таки є багато спільностей між нами..., хоч можете цього і не визнавати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23453
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
протестанти, баптисти і традиційні Церкви….

Чому ви постійно пишете" протестанти, баптисти " а баптисти хіба не протестанти по вашому?

Цитата:
Навіть вище „начальство”: на єпископа, або архимандрита наприклад, можуть вибрати чоловіка, який був колись жонатий, але з тих чи інших причин (наприклад через старість) живе з дружиною „як брат і сестра”….

Це уже не біблійно, якась єрись. Написано:1Тим.3:2 А єпископ має бути бездоганний, муж однієї дружини... Єпископ хіба особливий дар получає, щоб був він стриманіший до сексу, ні. Як би не було тієї постанови, не було б стільки педофілів серед священиків, їм в голові не до Бога направляти, а сексу хочеться. Тому цю постанову взагалі потрібно скасувати, пока не пізно, бо вона не Біблійна, і навіть по людському не сприймається нормально.


Michail написав:
„У традиційній церкві це поєднано з цитатою "кому відпустите гріхи, відпустяться"... сказаною апостолам...”

Sh_21 написав:
Хіба є таке місце у Біблії? Прощає один Бог гріхи.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23454
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 22:54 

Востаннє редаговано Протестант 28 травня 2010, 23:07 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Звичайно є:
Івана 20. 23 „Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!”

Ну це не в прямому смислі сказано. Гріхи прощаються в ім’я І.Х і то тоді коли людина кається, і це не означає як у вас прийнято що людина сповідається, потім знов те саме робить, потім знов сповідаєтьсяі знов грішить. Писання говорить що за таке зухвальство проти Бога не має прощення. Прощення буде тоді коли людина кається і залишає гріх.
До євреїв 6:4 Не можна бо тих, що раз просвітились були, і скуштували небесного дару, і стали причасниками Духа Святого, 5 і скуштували доброго Божого Слова та сили майбутнього віку, 6 та й відпали, знов відновляти покаянням, коли вдруге вони розпинають у собі Сина Божого та зневажають.



Цитата:
Чим гірше сповідатись духовному провіднику народу Божого?

Та я не говорю що це зовсім не правильно. Я хотів підкреслити, що сповідуватися потрібно в основному перед Богом, але є винятки коли потрібно і перед пресвітером, в основному в тих випадках коли ми самостійно не можемо справитися із гріхом.

Цитата:
Може я не знаю, як за згоди „церковників” протягом історії робились набагато більші паскудства? За них, Іва-Павло просив вибачення від усієї Церкви Католицької?

І було покаяння за індульгенції і інквіцизії?
Цитата:
Людство чекає вибачень і від керівництва православної конфесії.....

В Україні православні якось інакші ставляться до протестантів, а от чомусь у Росії получається якщо не православний то сектант.

Цитата:
Просто в такий період як, в СССР, я б не ходив до священиків, які прийняли таку владу! Краще з підпільними було мати справу…

От я про і говорив. Звісно я думаю не всі були такі.



Цитата:
Не можна просто прийти до сповідника (священика, наприклад) і просто розказати йому про свої прогріхи. До цього необхідно відчути великий надприродний (ради любові до Бога) жаль, розкаяня за свої гріхи!

То як це називається коли поголовно всі йдуть до сповіді, черга по 100 - 200 м, то це хіба відчуття до покаяння? Чи як у наступній вашій фразі, це просто такий обряд. Бо після того що робили те і дальше роблять.
Цитата:
А сповідь – формальний, кінцевий етап…

Як це так - просто форма? Не думаю що ваші навіть по ваших словах, спочатку покаялися, а потім роблять звичайну форму, я думаю вони зразу чинять просту форму сповіді, а про покаяння навіть і не думали.
Цитата:
Почитайте катехизми традиційних церкво. Там багато цікавого і багато в чому спільного з вашим вченням знайдете.

Думаю наоборот, я уже раз прочитав про чистилище, задав пояснення вашим священикам і тут задавав, де вони набралися такої єресі про чистилище повне суперечить Біблії. viewtopic.php?t=986&start=0 - 4 повідомлення, може поясните?
Якщо чесно у мене алергія на катехизм, майже нічого спільного із БІБЛІЄЮ, а коли доходять до запитання або так робити як Біблія або катехизм, то ваші ставку роблять на катехизм, щоб підкреслити свою доктрину. Я для себе зробив висновок, більшість із вашої конфесії Біблія це для прикриття, а на справді, вона їм не потрібна.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23455
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Коли живеш у Святому Дусі, багато чого відкривається…

З вами простіше говорити, не люблю як хтось говорить " що вони не помильні". Погоджуюсь із вами, я думаю ви не далеко від протестантизму, напевно вас теж виженуть із католицької церкви.
Я от не розумію, як це католик - харизмат? це щось має спільного їх конфесією харизматів?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23456
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
От все таки є багато спільностей між нами..., хоч можете цього і не визнавати.

Думаю, ваші теж не визнають протестантизм. Бо інакше б не говорили що тільки у католицькій церкві можна спастися, а як почитати як навернутися із протестантизму до католицизму, то диву дивуєшся, особливо з повторного шлюбу.
Хоч я особисто хотів щоб були ми єдині, але цьому не бути, можливо з такими як ваша церква, то це більш можливо, а от з ярими католика це не можливо.
Я розумію коли для християн буде пріоритет тільки Біблія,то тоді ще можливе єднання. Але цьому не буди :cry:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23467
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 10:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Michail написав:
От все таки є багато спільностей між нами..., хоч можете цього і не визнавати.

Думаю, ваші теж не визнають протестантизм. Бо інакше б не говорили що тільки у католицькій церкві можна спастися, а як почитати як навернутися із протестантизму до католицизму, то диву дивуєшся, особливо з повторного шлюбу.
Хоч я особисто хотів щоб були ми єдині, але цьому не бути, можливо з такими як ваша церква, то це більш можливо, а от з ярими католика це не можливо.
Я розумію коли для християн буде пріоритет тільки Біблія,то тоді ще можливе єднання. Але цьому не буди :cry:

От дали мені нині ваші священики цитату:
СОБОР МІЦНО ВІРИТЬ, ІСПОВІДУЄ І ПРОПОВІДУЄ, ЩО ВСІ, ХТО ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ, НЕ ТІЛЬКИ ПОГАНИ, А І ЮДЕЇ ЧИ ЄРЕТИКИ І СХИЗМАТИ, НЕ МОЖУТЬ МАТИ ЧАСТКИ В ВІЧНОМУ ЖИТТІ Й ПІДУТЬ У ВІЧНИЙ ВОГОНЬ, ПРИГОТОВАНИЙ ДИЯВОЛОВІ І ЙОГО АНГЕЛАМ, ХІБА ЩО ВОНИ ВОЗЗ’ЄДНАЮТЬСЯ З КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ ПЕРЕД КІНЦЕМ СВОГО ЖИТТЯ.

Флорентійський собор, Булла про єдність із коптами, 04.02.1442

Тепер можу ваших парафіян зрозуміти, вони бояться піти із вашої конфесії, хоч би які гріхи і єрисі в проваджували ваше духовенство.
Слава Богу що ми маємо Святе Писання, воно говорить зовсім інакше:
Дiї.4:12 І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.
Церква не може спасти людину, вона тільки може направити на шлях істини.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23489
UNREAD_POSTДодано: 30 травня 2010, 18:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
який був колись жонатий, але з тих чи інших причин (наприклад через старість) живе з дружиною „як брат і сестра”….

Шось упустив був вислів „як брат і сестра”….. Це як так може бути, його що розвели. Причина є лише одна для розлучення це перелюб, а це як назвати?
Мар.10:9 Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!


1-е Тимофiю 41 А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів,2 хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє,3 хто одружуватися забороняє, наказує стримуватися від їжі, яку Бог створив на поживу з подякою віруючим та тим, хто правду пізнав.

Як ви прокоментуєте ці слова "хто одружуватися забороняє"?

Ще поясніть мені що це за Церковний суд є у вас, який може розлучити? Це на якій Біблійній підставі ви створили такий суд, щей для такої місії?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23502
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2010, 12:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@„як брат і сестра”….. Це як так може бути, його що розвели. @

Не розвели. Просто біологічні подружні стосунки у них завершились.

"хто одружуватися забороняє"?
Погано, звичайно.

В східному обряді перед рукоположенням дозволяють одружитись. А якщо священик має багато дітей, а жінка померла, то такому священику тоже дозволяють одружитися....

Примусовий целібат в римо-католиків - небіблійне вчення. Це ми знаємо. Думаю, що не біблійне, те перейде.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23507
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2010, 15:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@що тільки у католицькій церкві можна спастися,@

Інакше:

"Спастись можуть і в інших конфесіях ,але повнота вчення в Католицькій церкві..."
Так вони кажуть.

А Флорентійський собор так і не прийняли....
Хоча можете прочитати Вселенські собори. Там все дуже строго!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23539
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2010, 14:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Івана 20. 23 „Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!”

Ще повернуся до прощення гріхів.
Прощати може лише Бог. Але якиось чином цими словами Ісус надав можливість оголошувати прощення гріхів своїм учням.Традиційні церкви вважають, що така властивість передається через хіротонію учням апостолів і т.д.
Яким чином це відбувається, ніхто не знає, крім Бога.
Тому в традиції закріпилось так, що Тайна покаяння має завершальною частиною сповідь.
Зауважте, це тягнеться з початків християнства. Люди приходили до провідників Церкви і питали поради ,як їм уникати гріхів, за порадою про те, щоб сповідувати гріхи одини одному. Хто, як не учні Христа найкраще міг про гріх віруючим пояснити? Ті їм відпускали за цією порадою:
"Івана 20. 23 „Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!”...


Якби таких практик не було в Церкві з самих початків, навряд чи Церква заставила б людей приходити до сповіді після 3 століття. Самі ж знаєте, що тоді християнство понизилось якісно, зрісши кількісно...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23552
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 12:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Я уже десь про це писав. Я впевнений що самі по собі без покаяння грішника чи віруючого апостоли не могли прощати гріхи. @


Само собою. Ні одна традиційна церква у вченні не має пощення гріхів у нормальної людини без покаяння... Хоча є дещо звязане з прощенням гріхів в тайні Єлеопомазання, і причому також взято з Нового Завіту, але це інша тема і також там має бути присутнє покаяння. Та навіть перед тим, як свідома людина приходить до Хрещення, вона має усвідомити, що вона грішна і під час хрещення обіцяє витримати життя в добрій вірі, а це також покаяння...

Я розумію так, от наприклад, людина прийшла каятися, потім знов грішить, і так по кругу.

У баптистській конфесії є такі люди, які прийшли до покаяння, а потім ні разу не згрішили? Є, звичайно поняття тяжкі і "легкі" гріхи, але це не грає великої ролі.
У всіх християн в покаянні є спільне - в першу чергу вони каються в думках, душевно переживають провину за гріхи. Покаяння перед священиком без жалю за гріх і без постанови виправитися - недійсне! Таке наше вчення... А якщо знов згрішив, то є в нас на Небі заступник... Христос. (памятаєте?).
Так, що виходить іноді й по кругу...

"І тут служителі мають право не давати її покаяння, до того часу коли вона не покаже своє покаяння ділами. А так щоб самі по собі апостоли прощали гріхи, вони цього не робили. "

Звичайно, і так деколи совісні служителі роблять. Це виховний момент. Навіть від відвідування Служби Божої на кілька місяців відлучають, якщо людина вперта і грішить публічно.
У баптистів від їх Церкви відлучають, наприклад пяниць... У традиційних церквах - не зовсім, тобто можуть відлучити до публічного покаяння і з виправним терміном. Це дуже вжливо. Хоча розуміючи, що алкоголізм - хвороба, деякі священики стараються душевно "лікувати" алкоголіків і в бвгвтьох випадках вдається.

"
Michail написав:
Якби таких практик не було в Церкві з самих початків, навряд чи Церква заставила б людей приходити до сповіді після 3 століття. Самі ж знаєте, що тоді християнство понизилось якісно, зрісши кількісно...

Протестанти знають і деякі католики, але в основному щоб захистити своє відступлення від Святого Писання придумали катехизм. Який на практиці є вищий за Писання."

Для мене Писання вище за катехизм. Хоча перечитайте катехизм
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=42

Католицької Церкви - офіційний. Якщо знайдете щось, що протиречить Біблії, можете з спокійною совістю не брати до уваги. Я теж.


"Якщо чогось немає у Писання вони тоді зсилаються на постанов пап і соборів, які вважаються не помильними."

Якщо немає у Біблії чогось, то це не означає, що це неправильно. Лише якщо щось суперечить Біблії, то є неправильним. Сказано, бо, що не все, що говорив і робив Ісус, записано... Дещо передавалось усно. Якщо усне передання не суперечить Біблії, то може бутти правдою Дух Святий відкриває вірним, що з усного передання є правда, а що - легенди...



"Якщо уже заговорили про відступлення то скажіть, як у вас ставляться до таких догм як чистилище, не помильність пап, ікони.... поки що хватить."

Це не буде великим оффтопом? Невідомо, яке це Чистилище... Про це я можу говорити, як про можливість. Але відповіжте, чи віритте Ви у два суди: приватний і суд ІВеликого Білого Престелу (Страшний суд), чи лише в один суд Божий? Бо це дуже спірна проблематика в Біблії. Можете по цьому питанні завести гілку в форумі, там і продовжимо.
Ікона - симолічне зображення Ісуса Христа чи святих. Ви говорите про поклоніння іконам?
Поклоняємось лиш Христу, святих лиш поважаємо (вшановуємо, почитаємо). Ікона грає роль ніби фото рідної людини, яке іноді ми носимо з собою в гаманці для памяті. Проблема іконоборців була в тому, що вони казал, що не можна зображувати Бога. Зображувати Христа можна, бо Він прийшов у тілі. Тим більше, що перші християни робили зображення символами.
Українські лютерани також мають ікони в церкві.


Висказання папи вважаємо за непомильні, лише якщо одобрені єпископами Церкви *екс катедра. Енцикліки ще не означають непомильність...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23562
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 18:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail я уже вам раз писав, от тепер самі перевірте останнє ваше повідомлення зі сторони, забудьте де мої слова, а де ваші, як розібратися про що тут мова йде??????????????????????
Це я з проблемою шукаю де початок моєї цитати, а де ваше починається і де їх кінець, я тут не Модератор, але поважайте інших хто читає дискусії, вони це точно не розберуться у тих наших буквах, можливо і тому більше ніхто не вступає у нашу дискусію. Дякую якщо зрозумієте. Без образ, я за порядок.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23566
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 19:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Sh_21 написав:
Я розумію так, от наприклад, людина прийшла каятися, потім знов грішить, і так по кругу.


У баптистській конфесії є такі люди, які прийшли до покаяння, а потім ні разу не згрішили?

Не знаю чому ви подумали що я баптист ???, яне баптист. Але питання це всіх стосується. Я говорив про те що більшість ( по вашому 70% це формальні люди), для них сповідь це обряд, а не покаяння. І покаяння як би ви говорили не приходить перед Пасхою, Різдвом, чи інших святом, це все обрядне покаяння. А по суті люди вийшли із церкви і (зразу те що я бачу явне), сигарету в рот, не говорю уже про інші гріхи.
Покаяння це залишання гріхів, написано святий нехай ще освячується, це не означає ті самі гріхи через рік знов сповідати.


Michail написав:
Є, звичайно поняття тяжкі і "легкі" гріхи, але це не грає великої ролі.


Якщо ви народжені із гори то ви знаєте, те що колись для вас було маленький гріх, сьогодні є великий. А якщо один гріх завжди великий, то про яке тут народження з гори можна говорити і про щире покаяння.


Michail написав:
У всіх християн в покаянні є спільне - в першу чергу вони каються в думках, душевно переживають провину за гріхи. Покаяння перед священиком без жалю за гріх і без постанови виправитися - недійсне! Таке наше вчення...

Та вчення, то добре, а практика і те що я бачу інакше.

Цитата:
А якщо знов згрішив, то є в нас на Небі заступник... Христос. (памятаєте?).
Так, що виходить іноді й по кругу...

Пам’ятаю. Але ви дещо пропустили 1-е Iвана 2 1 [b]Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного.
Різницю відчуваєте?

Цитата:
У баптистів від їх Церкви відлучають, наприклад пяниць... У традиційних церквах - не зовсім, тобто можуть відлучити до публічного покаяння і з виправним терміном. Це дуже вжливо.

У всіх так, у протестантів не просто вилучають, а "до публічного покаяння і з виправним терміном.", це можливо у сектах так. Але чомусь, на практиці у вас так немає, прийшлося дуже багато вилучити, а то часом кажуть за п’яницю, помер "раб Божий", це я без іронії.

"
Michail написав:
Для мене Писання вище за катехизм.

Таких як ви дуже мало, не хочу пальцем вказувати.

Цитата:
Католицької Церкви - офіційний. Якщо знайдете щось, що протиречить Біблії, можете з спокійною совістю не брати до уваги. Я теж.

тоді ви виходите не послушний, а за таке вигнали були Лютера із Церкви, а так би до сіх пір була б тільки католицька конфесія.

Цитата:
Якщо немає у Біблії чогось, то це не означає, що це неправильно. Лише якщо щось суперечить Біблії, то є неправильним.

Я і те мав на увазі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23627
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2010, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я говорив про те що більшість ( по вашому 70% це формальні люди), для них сповідь це обряд, а не покаяння. І покаяння як би ви говорили не приходить перед Пасхою, Різдвом, чи інших святом, це все обрядне покаяння.

В принципі католицькі (не дуже маю досвіду з православними) священники і катехити добре пояснюють як треба каятись, та й говорять, що до покаяння потрібно приходити частіше, ніж лиш перед святами. Взагалі вчать робити іспит сумління кожного дя. Але люди, яким досить заспокоїти своє сумління мінімумом, той мінімум привикли і виконуваити... Це правда - то лиш звичка... А винуваті в церкві попередники, які ті мінімуми пропагували....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23752
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2010, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Michail я уже вам раз писав, от тепер самі перевірте останнє ваше повідомлення зі сторони, забудьте де мої слова, а де ваші, як розібратися про що тут мова йде??????????????????????
Це я з проблемою шукаю де початок моєї цитати, а де ваше починається і де їх кінець, я тут не Модератор, але поважайте інших хто читає дискусії, вони це точно не розберуться у тих наших буквах, можливо і тому більше ніхто не вступає у нашу дискусію. Дякую якщо зрозумієте. Без образ, я за порядок.
Ш21, Михайло напевне просто нерозібрався як виділяти чиїсь цитати,то ви просто йому поясніть.Щодо того про що ви пишете що ніхто не вступає у розмову то я спробую,якщо ви дозволите.Ви помітив тут говорили про священників.От цікаво,а як зявились священники колись??хто мав право бути священником??у чому полягала мета їхньої появи у давнину??Також як зявились сучасні священники??хто має право бути такими??У чому сьогодні полягає мета їхньої появи??Думаю відповіді на ці питаня допоможуть чітко зясувати що і як, стосовно священників.Тож цікаво буде почитати ваші відповіді.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>