Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:02




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Шлюб з розлученою
23046
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 15:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
07 травня 2010, 18:39
Написано: 6
випадково познайомився з невіруючою, одруженою жінкою, і між нами виникли почуття, схожі на кохання.
Вона з іншого міста, та збирається розійтись з своїм чоловіком та переїзжати до мене... доречі вона другий раз одружена, та має сина від першого чоловіка. в мене також є син, я вдівець.і от не можу розібратись яка воля Божья що до цієї ситуації.
буду радий вислухати ваші думки


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: кохання
23049
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 16:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
А можливо вони справді тільки схоже на кохання?
Не думаю що на це воля Божа.
1. Бог не дозволяє розлучення, і також одруження із розлученими. .
1Кор.7:10 А тим, що побрались, наказую не я, а Господь: Нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком!
1Кор.7:11 А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини!
1Кор.7:27 Ти зв'язаний з дружиною? Не шукай розв'язання. Розв'язався від дружини? Не шукай дружини.
Мар.10:11 І Він їм відказав: Хто дружину відпустить свою, та й одружиться з іншою, той чинить перелюб із нею.

2. Ви сказали що вона не віруюча, А Павло говорить щоб не мати справу із не вірним.
2-е до коринтян 6 14 До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? 15 Яка згода в Христа з белійяаром? Або яка частка вірного з невірним? 16 Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? Бо ви храм Бога Живого, як Бог прорік: Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм!

3. Ви також сказали що вона уже два рази була заміжня, а ви взнавали причини чому, але не з її уст. І як ви думаєте чи це не буде через деякий час третє її розлучення.

Також Павло говорить, про таких як ви 1Кор.7:39 Дружина законом прив'язана, поки живе чоловік її (його дружина); коли ж чоловік (дружина) її вмре, вона вільна виходити заміж ( одружуватися), за кого захоче, аби тільки в Господі.

Попробую підказати. У нас у Церкві теж було весілля там того року, у нього була померла дружина і він із своєю новою дружиною познайомився в інтернеті. Є хороші християнські сайти для знайомства. Навіть нагадався я таких троє знаю. що познайомилися в інтернеті. І славу Богу та як із сторони дуже добре живуть. Якщо не знайдете самі то я попитаюся про хороший сайт.

Але я не пастир, тому я не наполягаю на правильній своїй думці, як ви говорили "буду радий вислухати ваші думки".

P.S. трохи не так назву теми назвали, а то наплутають молоді люди, що кохання шукають. :???:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: кохання
23050
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 17:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Андрій a написав:
Вона з іншого міста, та збирається розійтись з своїм чоловіком та переїзжати до мене... доречі вона другий раз одружена, та має сина від першого чоловіка.

Христос говорив: І хто побереться з тією, яку хто відпустив, той чинить перелюб. (Лук.16:18)
То ж гріх візьмеш на свою душу, якщо одружишся з розлученою. Навіщо тобі воно?

Як вже нагадував Sh_21, вона б мала залишитися незаміжньою аж поки живе її чоловік: А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини! (1Кор.7:11)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: кохання
23053
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 18:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Після одруження, оті "почуття, схожі на кохання" швидко відійдуть і залишиться жінка, невіруюча (а значить розбіжності у поглядах на життя), її син від першого чоловіка, її досвід розлучень (хто розлучився раз - велика ймовірність, що розлучиться вдруге, втретє і т.д.), бо якщо вона розлучається, значить або її не витримують чоловіки із-за характеру, або вона шукає ідеального чоловіка, який би їй все віддавав не піклуючись за свої обов"язки, а оскільки ідеальних чоловіків не існує, то після зникнення "почуттів, схожих на кохання", вона і у тобі розчарується, і її два колишніх чоловіки, які будуть психологічно стояти тобі над душею.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23057
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 08:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
07 травня 2010, 18:39
Написано: 6
щиро дякую, но тут брати є ще один момент: вона тянеться за Богом, і до нового творіння думаю їй залишився всього
один крок. Ну, а дальше приходить все нове в Господі, старого немає.. можливо це шанс, який дає Господь нам?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23058
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 09:23 

Востаннє редаговано Протестант 05 травня 2010, 09:36 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Важке у вас становище, я себе на ваше місце поставив, щоб я робив.

Ще хотів би додати.
1. Не спішіть із переїздом. Почекайте трохи, нехай не переїжджає ще до вас. А то тут ще можуть проблеми виникнути.
2. Таку справа треба рішати із пресвітером.

Якщо ви говорите що вона навертається до Господа і вона нове творіння, то Павло тим більше говорить щоб не залишала свого чоловіка, якщо він згідний із нею жити. (1Кор.7:13-16)
13 І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його.
14 Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.
15 А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться, не неволиться брат чи сестра в такім разі, бо покликав нас Бог до миру.
16 Звідки знаєш ти, дружино, чи не спасеш чоловіка? Або звідки знаєш, чоловіче, чи не спасеш дружини?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23059
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 09:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Є одне місце Писання, де записано:
16 Говорить до неї Ісус: Іди, поклич чоловіка свого та й вертайся сюди.
17 Жінка відповіла та й сказала: Чоловіка не маю... Відказав їй Ісус: Ти добре сказала: Чоловіка не маю.
18 Бо п'ятьох чоловіків ти мала, а той, кого маєш тепер, не муж він тобі. Це ти правду сказала.

(Iван.4:16-18)

Що Ісус хотів тим сказати?
Вона по суті ж мала чоловіка. Але відповіла що немає, і Ісус сказав що вона правду сказала.
Я чомусь думаю, що це напевно щось із культурою або законами тодішніми пов’язано.
.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23068
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 17:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Андрій a написав:
є ще один момент: вона тянеться за Богом, і до нового творіння думаю їй залишився всього один крок. Ну, а дальше приходить все нове в Господі, старого немає.. можливо це шанс, який дає Господь нам?
Ні, не можна так думати. Навіть якщо вона увірує в Бога, то тим більше вона не повинна виходити заміж за нового чоловіка, бо це - перелюб.

Sh_21 написав:
Що Ісус хотів тим сказати?
Вона по суті ж мала чоловіка. Але відповіла що немає, і Ісус сказав що вона правду сказала.
А це означає, що вона жила з чоловіком як сестра з братом, тобто у фіктивному шлюбі.

А в даному випадку вона є жінкою, бо має дитину, а отже не може виходити заміж за іншого чоловіка поки живе її муж.
Sh_21 написав:
Таку справа треба рішати із пресвітером.

При чому тут пресвітер? Якщо це гріх, то пресвітер може хіба стати співучасником гріха.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23070
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 17:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Таку справа треба рішати із пресвітером.

При чому тут пресвітер? Якщо це гріх, то пресвітер може хіба стати співучасником гріха.


Я думаю, на такі питання не в інтернеті потрібно відповідь шукати, а з пресвітером порозмовляти, бо на те і його поставлено, щоб такі речі вирішувати. То це таке саме як піти до сповіді до іншого пастиря. Пресвітер це і є пастир, якого поставник у Церкві І.Х., для того щоб вирішувати домашні (церковні) справи.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23072
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 18:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
А це означає, що вона жила з чоловіком як сестра з братом, тобто у фіктивному шлюбі.

Цікаве пояснення... :D
А сенс їй було жити з чоловіком як сестра з братом?
Ні, вона жила з чоловіком без розписки, як оце зараз в моді: гурлфренд-бойфренд. Але в очах Божих немає значення штапм в паспорті: якщо живеш з чоловіком, значить чоловік він тобі.
Що я тут можу порадити... Ти питаєш яка воля Божа, то чого питаєш в людей? Якщо ти віруючий, ти маєш знати Божу волю, а як ні, то спитай Його. Якщо вона не любить чоловіка свого і він не проти її відпустити, то великої проблеми не буде, якщо ви поберетеся. Це моя думка. Але варто почекати... Чи за крок, чи за два кроки до спасіння, але вона поки не є народженою згори, а значить, хай спочатку повірить, тоді вона сама буде знати волю Божу і розсудить у серці чи гріх це чи ні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23073
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 18:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Але в очах Божих немає значення штапм в паспорті: якщо живеш з чоловіком, значить чоловік він тобі.

Писання говорить це так: або перелюб, або блуд. Написано " жінка законом прив’язана до чоловіка". То як тут вона прив’язана?

Братик написав:
Якщо вона не любить чоловіка свого і він не проти її відпустити, то великої проблеми не буде, якщо ви поберетеся. Це моя думка.

хіба є така причина для розводу "якщо не любить чоловіка", не зустрічав. Треба шукати де загубили цю любов, а не розводитися.

Братик написав:
Але варто почекати... Чи за крок, чи за два кроки до спасіння, але вона поки не є народженою згори, а значить, хай спочатку повірить, тоді вона сама буде знати волю Божу і розсудить у серці чи гріх це чи ні.

Братик, та як для мене це не правильно. Якщо вона народжена з гори, то тим більше немає права розводитися. Ті його слова "що Бог творить все нове", це не до того стосується. І ні в якому разі це не означає що коли хто увірував має рвати старі зв’язки, і шукати нового чоловіка.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23074
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 18:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
07 травня 2010, 18:39
Написано: 6
щось в цьому питанні ніяк не можу почути Його волі особисто від Нього.. скажу честно, я трошки, як мені
здається запутався, і навіть пустив в своє сердце якийсь сумнів... раніше, як я зараз вважаю, знав Його голос; зараз,
я вже не впевнений в цьому. От такі то справи брати. :sorry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23075
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Ні, вона жила з чоловіком без розписки, як оце зараз в моді: гурлфренд-бойфренд. Але в очах Божих немає значення штапм в паспорті: якщо живеш з чоловіком, значить чоловік він тобі.
Навпаки, Христос власне і сказав їй: "а той, кого маєш тепер, не муж він тобі. Це ти правду сказала", тобто той, хто з нею живе, насправді не є чоловіком її (не було в них сексу), а про це знали лише вони.
Sh_21 написав:
Я думаю, на такі питання не в інтернеті потрібно відповідь шукати, а з пресвітером порозмовляти, бо на те і його поставлено, щоб такі речі вирішувати. То це таке саме як піти до сповіді до іншого пастиря.
Ага, знаю як буває: бігають від церкви до церкви і шукають такого пресвітера, щоб дозволив піти на гріх, і тоді в тій церкві вони залишаться. Тому я кажу, що гріх відкриває не пресвітер, а Слово Боже. Якщо Христос говорив, що це гріх і перелюб, то що з того, якщо якийсь пресвітер дозволить?

Андрій a написав:
раніше, як я зараз вважаю, знав Його голос; зараз, я вже не впевнений в цьому
Маєш сумніви, бо це гріх. Жінка законом прив'язана до свого чоловіка, а тому не може зв'язуватися ще з одним чоловіком - бо це перелюб. Якщо вона покається, то вона мусить примиритися зі своїм чоловіком, а як він не схоче, то нехай залишається сама і служить Богу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23076
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 19:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Тому я кажу, що гріх відкриває не пресвітер, а Слово Боже. Якщо Христос говорив, що це гріх і перелюб, то що з того, якщо якийсь пресвітер дозволить?

Та ти мене не зрозумів. Я не говорю що найти такого пресвітера щоб йому це дозволив, я говорю про того який є у його Церкві. І не для того щоб йому дозволив грішити, а для того щоб в заблуду не зайшов. Ну звісно, якщо пресвітер на своєму місці.
А тоді для чого пресвітер, якщо він у таких питанях нічого не підкаже?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23077
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
.... тобто той, хто з нею живе, насправді не є чоловіком її (не було в них сексу), а про це знали лише вони.

Щось я вас не зрозумів :? То якщо є секс, то це рахується як сімя, чи як блуд?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>