Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:41




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23078
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 19:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Андрій a написав:
.. ніяк не можу почути Його волі...

Господь по різному відповідає: через молитву, через обставини, через Слово Боже, через пророків.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23080
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 20:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
А тоді для чого пресвітер, якщо він у таких питанях нічого не підкаже?

Я говорю про те, що пресвітер нічого іншого не повинен сказати. Якщо це гріх - то це є гріхом незалежно від думки пресвітера.
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
.... тобто той, хто з нею живе, насправді не є чоловіком її (не було в них сексу), а про це знали лише вони.

Щось я вас не зрозумів :? То якщо є секс, то це рахується як сімя, чи як блуд?
Якщо секс з одним чоловіком, то це - сім'я, а якщо секс з іншими, то це вже блуд.
А чому Христос сказав, що той кого вона зараз має, їй не чоловік? А хто? Блудник? Не думаю, бо тоді Христос не говорив би "поклич чоловіка свого". Зрештою, тут може бути два варіанта: або він де-факто чоловік, а де-юре - ні, або де-юре чоловік, а де-факто - ні.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23081
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 20:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
.... тобто той, хто з нею живе, насправді не є чоловіком її (не було в них сексу), а про це знали лише вони.

Щось я вас не зрозумів :? То якщо є секс, то це рахується як сімя, чи як блуд?
Якщо секс з одним чоловіком, то це - сім'я, а якщо секс з іншими, то це вже блуд.


Можливо я не до кінця задав питання, я питався про секс до весілля. Щось ніяк не можу зрозуміти, як секс до весілля може дати повноваження називатися сімєю?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23083
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Щось ніяк не можу зрозуміти, як секс до весілля може дати повноваження називатися сімєю?
А що таке весілля? Якщо говорити як про шлюбну церемонію - то це лише наставлення чи благословіння на шлюбне життя. Чоловік і жінка стають однією плоттю не після шлюбної церемонії (де-юре), а після сексу (де-факто). А якщо відбулося весілля, але сексу немає, то хіба це сім'я і одна плоть? Ні, бо це фіктивний шлюб (де-юре без де-факто). Однак, однією плоттю можуть стати і без весілля, без благословіння церкви (де-факто без де-юре) - і це буде сім'я де-факто, одне тіло.
І Павло писав: Хіба ви не знаєте, що той, хто злучується з розпусницею, стає одним тілом із нею? Бо каже: Обидва ви будете тілом одним. (1Кор.6:16)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23094
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 07:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так згоден з Сонячником повністю відносно одної плоті, і все ж наполягаю, що цей чоловік був фактично чоловіком, а не юридично. Чому, тому що це випливає логічно. Якби вона жила з чоловіком у фіктивному шлюбі (що дуже сумнівно, що такі шлюби взагалі існували в той час, питання для чого?), то на прохання Христа привести її чоловіка, вона не б не казала, що немає у неї чоловіка. Чи був у них секс, чи ні, до даного прохання відношення не мало. Коли незнайомець каже "приведи чоловіка", або "чи є у тебе чоловік", або "чи ти замужем", то будь-яка жінка, що живе з мужчиною без шлюба, відповість, що у неї чоловіка немає. Але по Божому закону, він був її чоловіком, тобто одною плоттю.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23095
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 07:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Братик, та як для мене це не правильно. Якщо вона народжена з гори, то тим більше немає права розводитися. Ті його слова "що Бог творить все нове", це не до того стосується. І ні в якому разі це не означає що коли хто увірував має рвати старі зв’язки, і шукати нового чоловіка.

Ш, я не приводив слова "Бог творить все нове", звісно вони до цього не відносяться. Зрозуміло, що жінка, що повірила, не повинна рвати стосунки з невіруючим чоловіком. Я сказав, що буде краще почекати, коли вона увірує, тоді Дух Свяий сам їй покаже як поступати. А це що вона за крок до покаяння може означати, що вона на прірву від покаяння, адже один крок не рахується, людина може бути або народжена згори, або ні. Якщо вона хоче одружитися з ним, то може бути і на сантиметр від покаяння. Одне скажу, що це недобре розлучуватися і виходити замуж за іншого. Інша справа, якщо вона уже була розлучена. Але щоб давати конкретні поради, потрібно знати всю ситуацію, відношення тої жінки з чоловіком, причини чому немає любові. Цього може не знати і сам Андрій.
А щодо поради в пастора, то це не найкращий вихід, адже пастор - така ж людина як ми з вами, у кожного своя позиція, і пастор, хоч і мудріший та досвідченіший, теж може помилитися. Пораду шукати - це завжди добре, але не слід відноситися до слів пастора, як до наказу, але лише як до поради. А найкраще, це шукати відповіді від самого Бога через молитву, якщо треба з постом.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
23099
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 08:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Братик, та як для мене це не правильно. ....Ті його слова "що Бог творить все нове", це не до того стосується.


Братик написав:
Ш, я не приводив слова "Бог творить все нове", звісно вони до цього не відносяться.


Ти не уважно прочитав, я сказав його слова, тобто Андрія а. Прости ти підтримав цю думку, а Павло говорить щоб залишатися у тому стані у якому був покликаний, це не дає повід для нового одруження, якщо хтось у Христі є нове творіння.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
28377
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 09:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Я розумію, в тій ситуації, що говорить автор про якійсь-то там шлюб, навіть мови не повинно бути в них про всяке таке, бо то буде гріх йому, а їй всерівно, вана-ж не віруюча. Написано, що весь світ лежить у злі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
28388
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А якщо жінка уже розведена? І у них дійсно любов (з новим)?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
28393
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 18:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Андрій a написав:
.. вона другий раз одружена, та має сина від першого чоловіка. в мене також є син, я вдівець.і от не можу розібратись яка воля Божья що до цієї ситуації.
буду радий вислухати ваші думки
Найкраще позостатися вдівцем (нашо воно вам)

Окрім того маєте розуміти, що й для цієї жінки це не найкращий вихід.
Ось як Василій Великий говорить про третій шлюб:

50. На троебрачие нет закона, поэтому третий брак не составляется по закону. На таковые дела взираем, как на нечистоты в Церкви, но всенародному осуждению их не подвергаем, как лучшие, нежели распутное любодеяние. http://krotov.info/acts/canons/0370vasi.html

Себто таке допустиме, коли людина не може втримати своєї тілесної похоті. Тож коли не має сил тамувати похіть, то аби не шукати собі коханок (коханців) не маструбувати краще вже одружитися.

Про любов в таких випадках взагалі не варто говорити.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з розлученою
28400
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 21:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Про любов в таких випадках взагалі не варто говорити.

Якщо знов одружитися без любові, те саме чекає. Краще обдумати попередні помилки і одружитися по любові.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>