Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 04 червня 2024, 14:36




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31722
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2011, 00:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Перша книга Буття розповідає про сотворення. Стосовно Однонародженого Сина, вислів говорить сам за себе, народжений Син Один.
Ви ж чудово розумієте що за духовний світ там не згаданно,наприклад за ангелів і подібних.Ким вони є для Бога??Писання каже синами.Тож синів хтось тут казав не сотворюють а народжують.
Не знаю хтось і щось тут казав, я звик посилатися на Святе Письмо. Згідно якого Один Син Є народженим. Усе інше сотврене. ТАК НАПИСАНО, хто би як і скільки не блудословив.
Повторюю ще раз,народженим є не один син,а й мудрість по вашому чеснота і згідно Пс90:2 гори народженні.Чому і далі наполягаєте на своєму неспроможучись це обгунтувати.Більш того чому не берете до уваги ,як щодо цього НАПИСАННО про інших,адже ТАК НАПИСАННО-"мудрість народженна","гори народженні","Син роджений".Також про синів Божих чомусь ніяк невдається вам щось викрутити.Якщо такі є,а Писання про них згадує,то це дє підставу вважати що всеж Ісус не один син у Бога,більш того до цього нас приводить те як його названно "первородний",про що ви самі й писали.Тому й слова про "єдинородного" слід розуміти так щоб це не суперечило іншим.Власне сама Біблія відкриває це-Єдинородний,бо безпосередньо бере початок свій від Отця(початок Божого творива),усі інші Отцеві сини за посередництвом сина-"усе через нього(сина).
sss написав:
Yur написав:
- Про Сина сказано: Однороджений Син, що в лоні Отця (Івана 1:18); початок Божого творива (Об'явлення 3:14)
- Про те що Син є сотвореним ніде не сказано.
Ну як же непомічаєте це у Об.Повторюю той хто є початком творива є теж творивом,адже Про творця ніколи так не сказанно.Тому той ви уникаєте відповіді про те -Хто або що є першим з того що Бог сотворив??Спрбуйте пороздумувати над цим запитанням.Думаю до вас все таки дійде це.
Тож на жодне питання ви відповіді по сутті не дали.Несерйозний ви пане співрозмовник і стаєте нецікавим все більше.
Цитата:
Але що ви від мене хочете почути, аби я вигадував те чого не існує? Ну не сказано що Син є сотвореним НІДЕ НЕ СКАЗАНО. Тому й залишається вам вдаватися до демагогії по пів сторінки. У мене ж НАПИСАНЕ.
Так написанно ж що мудрість,гори народженні,проте ви на віру цих слів не сприймаєте,а пояснюєте тобто трактуєте,те саме слід робити і по відношенню до сина.Більш того коли є явна зачіпка щодо творива,бо він є його початком,не тим хто почав твориити.
sss написав:
Yur написав:
У тому то й справа, що про з'явлення Сина до Його народження ніде не сказано. Знову ж свідківські вигадки.
Яке не сказанно,а в Кол про яке родження згаданно?? -перше чого саме є роджений Син.Ну й про мудрість ви так і нічого по сутті не відповіли.Хто вона чи що вона,адже простою чеснотою бути не може,бо чесноти Бог для себе не сотворював і не народжував.Вони були у нього стільки ж,скільки Був Він.Або це заперечте,або визнайте.Інакше це все ваші викрутаси,які лишень свідчать про вашу неспроможність вести серйозну розмову.
Цитата:
Вам ото не надоїло постійно обманювати. Ну де в Колосянах, чи там де про мудрість сказано, про з'явлення Сина до Його народження!?. Адже не наведете цих слів з НАПИСАНОГО. Натомість власні вигадки по пів сторінки ..
Зрозуміло,відповідей від вас недочекатись.От і робіть висновки пани одовірці,як та на чому основуються ваші догмати.А в кол написанно "родженний" що само по собі вказує на зявлення,подібно як ви зявилсиь одночасно з своїм народженням.Що вам ще слід преподнести аби ви перестали перекрикувати та крутити??

sss написав:
Yur написав:
Яким Є Творець Вседержитель Отець наш небесний, на образ Кого ми люди сотворені.
Все вірно.Тож Творцем Вседержителем Отецем нашим небесним, на образ Кого ми люди сотворені,Син не є,а лише виявляє яким Бог є, бо на те Син є Сином,а не Отцем,що само собою заперечує те що Син одночасно своїм Отцем бути неможе.Навіть католики це розуміють,тому моляться до Отця,розуміючи що це не до Сина,а коли до сина,то не до Отця.
Цитата:
На тому, що особа Сина не є особою Отця, особа Духа Святого не є особою Сина, а особа Отця не є особою Святого Духа грунтується усе вчення про Святу Трійцю.
Божа особовість це Його взаємостунки у Божому домобудівництві, де кожен етап, кожна так би мовити галузь потребує своєї ролі й свого виконавця.
Спробуйте піти від зворотнього і ви самі переконаєтесь, що свідківська концепція, котра не визнає Трійцю, рано чи пізно заганяє себе в глухий кут, як ото з Божим тілом.
Так уже про це говорили,і знову незважаючи на мої обгрунтовані заперечення такого трактату ви й далі його наводите.Юр з глухого кута виходу немає.Бог є особою однією ане трьома,і власне ваш приклад етапності Божого домобудівництва саме про це свідчить,адже коден етап всеж хоча і потребує іншої ролі,проте її виконує та ж сама особа.У вашій же концепції особа Отець це не таж особа що й Син чи дух,а зовсім іншаВони є трьому різними,такою собі сімєю з трьох осіб яким підвласні свої можливості.
Ну а щодо зворотнього шляху то запропунуйте його по сутті,то й спробуєм і переконаємся чи бува й тут ваш закид не є пустим.Навседобре




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31724
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2011, 02:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Не знаю хтось і щось тут казав, я звик посилатися на Святе Письмо. Згідно якого Один Син Є народженим. Усе інше сотврене. ТАК НАПИСАНО, хто би як і скільки не блудословив.
Повторюю ще раз,народженим є не один син,а й мудрість по вашому чеснота і згідно Пс90:2 гори народженні.Чому і далі наполягаєте на своєму неспроможучись це обгунтувати.Більш того чому не берете до уваги ,як щодо цього НАПИСАННО про інших,адже ТАК НАПИСАННО-"мудрість народженна","гори народженні","Син роджений".Також про синів Божих чомусь ніяк невдається вам щось викрутити.Якщо такі є,а Писання про них згадує,то це дє підставу вважати що всеж Ісус не один син у Бога,більш того до цього нас приводить те як його названно "первородний",про що ви самі й писали.Тому й слова про "єдинородного" слід розуміти так щоб це не суперечило іншим.Власне сама Біблія відкриває це-Єдинородний,бо безпосередньо бере початок свій від Отця(початок Божого творива),усі інші Отцеві сини за посередництвом сина-"усе через нього(сина).
Згідно НАПИСАНОГО:
- Мудрість народжена і настановлена, у де-яких перекладах замісто Господь мене мав на початку Своєї дороги написано Господь створив мене почином путі своєї
- У Псалмі 90:2 про гори і про землю сказано: Перше ніж гори народжені, і поки Ти витворив землю та світ, то від віку й до віку Ти Бог!
- Про Сина сказано: Однороджений Син, що в лоні Отця (Івана 1:18); початок Божого творива (Об'явлення 3:14)
- Про те що Син є сотвореним ніде не сказано.


sss написав:
Yur написав:
Але що ви від мене хочете почути, аби я вигадував те чого не існує? Ну не сказано що Син є сотвореним НІДЕ НЕ СКАЗАНО. Тому й залишається вам вдаватися до демагогії по пів сторінки. У мене ж НАПИСАНЕ.
Так написанно ж що мудрість,гори народженні,проте ви на віру цих слів не сприймаєте,а пояснюєте тобто трактуєте,те саме слід робити і по відношенню до сина.Більш того коли є явна зачіпка щодо творива,бо він є його початком,не тим хто почав твориити.
Не вигадуйте. НАПИСАНО оте що зверху.

sss написав:
Yur написав:
Вам ото не надоїло постійно обманювати. Ну де в Колосянах, чи там де про мудрість сказано, про з'явлення Сина до Його народження!?. Адже не наведете цих слів з НАПИСАНОГО. Натомість власні вигадки по пів сторінки ..
Зрозуміло,відповідей від вас недочекатись.От і робіть висновки пани одовірці,як та на чому основуються ваші догмати.А в кол написанно "родженний" що само по собі вказує на зявлення,подібно як ви зявилсиь одночасно з своїм народженням.Що вам ще слід преподнести аби ви перестали перекрикувати та крутити??
Не треба ні викрикувати ні вигадувати, усе НАПИСАНО.
Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива. (Колосян 1:15)
Про з'явлення Сина до Його народження нічого не сказано.

sss написав:
Yur написав:
На тому, що особа Сина не є особою Отця, особа Духа Святого не є особою Сина, а особа Отця не є особою Святого Духа грунтується усе вчення про Святу Трійцю.
Божа особовість це Його взаємостунки у Божому домобудівництві, де кожен етап, кожна так би мовити галузь потребує своєї ролі й свого виконавця.
Спробуйте піти від зворотнього і ви самі переконаєтесь, що свідківська концепція, котра не визнає Трійцю, рано чи пізно заганяє себе в глухий кут, як ото з Божим тілом.
Так уже про це говорили,і знову незважаючи на мої обгрунтовані заперечення такого трактату ви й далі його наводите.Юр з глухого кута виходу немає.Бог є особою однією ане трьома,і власне ваш приклад етапності Божого домобудівництва саме про це свідчить,адже коден етап всеж хоча і потребує іншої ролі,проте її виконує та ж сама особа.У вашій же концепції особа Отець це не таж особа що й Син чи дух,а зовсім іншаВони є трьому різними,такою собі сімєю з трьох осіб яким підвласні свої можливості.
Божа Іпостась яко Особа.

p.s. Постійно одна й та ж проблема у свідків -- відсутність елементарної орієнтації у богословських питаннях. :(
Ви хоча б поверхнево ознайомилися з концепцією Трійці, якщо зібралися їй опонувати.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31733
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2011, 10:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Згідно НАПИСАНОГО:- Мудрість народжена і настановлена, у де-яких перекладах замісто Господь мене мав на початку Своєї дороги написано Господь створив мене почином путі своєї
Так я бачу як написанно,тому й вас саме питаю,бо ви твердите що народженість це не сотвореність.А у цих словах ми Бачимо що мудрість чи то родженна чи то сотворенна.Тож якщо ви вважаєте що це протилежні поняття,то допоможіть зрозуміти -Мудрість народженна чи сотворенна??
-
Цитата:
У Псалмі 90:2 про гори і про землю сказано: Перше ніж гори народжені, і поки Ти витворив землю та світ, то від віку й до віку Ти Бог!
Чудова цитата.То гори народженні чи сотворенні??
Цитата:
- Про Сина сказано: Однороджений Син, що в лоні Отця (Івана 1:18); початок Божого творива (Об'явлення 3:14)
- Про те що Син є сотвореним ніде не сказано.
Ну як же непомічаєте це у Об.Повторюю той хто є початком творива є теж творивом,адже Про Бога ніколи так не сказанно.Хіба ні?.Тому той ви уникаєте відповіді про те -Хто або що є першим з того що Бог сотворив??Тож я очікуватиму від вас не перекрикувань а обгрунтувань та відповідей.
sss написав:
Yur написав:
Але що ви від мене хочете почути, аби я вигадував те чого не існує? Ну не сказано що Син є сотвореним НІДЕ НЕ СКАЗАНО. Тому й залишається вам вдаватися до демагогії по пів сторінки. У мене ж НАПИСАНЕ.
Так написанно ж що мудрість,гори народженні,проте ви на віру цих слів не сприймаєте,а пояснюєте тобто трактуєте,те саме слід робити і по відношенню до сина.Більш того коли є явна зачіпка щодо творива,бо він є його початком,не тим хто почав твориити.
Цитата:
Не вигадуйте. НАПИСАНО оте що зверху.
Бачу що написанно,але саме ви твердите що цього неможе бути,тобто той хто народжений не може бути совторенним??Отож вам нічого не залишається як крутити на всі боки затягуючи таким чином своє виявлення яке от от настане.
sss написав:
Yur написав:
Вам ото не надоїло постійно обманювати. Ну де в Колосянах, чи там де про мудрість сказано, про з'явлення Сина до Його народження!?. Адже не наведете цих слів з НАПИСАНОГО. Натомість власні вигадки по пів сторінки ..
Зрозуміло,відповідей від вас недочекатись.От і робіть висновки пани одовірці,як та на чому основуються ваші догмати.А в кол написанно "родженний" що само по собі вказує на зявлення,подібно як ви зявилсиь одночасно з своїм народженням.Що вам ще слід преподнести аби ви перестали перекрикувати та крутити??
Цитата:
Не треба ні викрикувати ні вигадувати, усе НАПИСАНО.
Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива. (Колосян 1:15)
Про з'явлення Сина до Його народження нічого не сказано.
саме оте "родження" і є зявленням сина,як і будь кого хто родиться.
sss написав:
Yur написав:
На тому, що особа Сина не є особою Отця, особа Духа Святого не є особою Сина, а особа Отця не є особою Святого Духа грунтується усе вчення про Святу Трійцю.
Божа особовість це Його взаємостунки у Божому домобудівництві, де кожен етап, кожна так би мовити галузь потребує своєї ролі й свого виконавця.
Спробуйте піти від зворотнього і ви самі переконаєтесь, що свідківська концепція, котра не визнає Трійцю, рано чи пізно заганяє себе в глухий кут, як ото з Божим тілом.
Так уже про це говорили,і знову незважаючи на мої обгрунтовані заперечення такого трактату ви й далі його наводите.Юр з глухого кута виходу немає.Бог є особою однією ане трьома,і власне ваш приклад етапності Божого домобудівництва саме про це свідчить,адже коден етап всеж хоча і потребує іншої ролі,проте її виконує та ж сама особа.У вашій же концепції особа Отець це не таж особа що й Син чи дух,а зовсім іншаВони є трьому різними,такою собі сімєю з трьох осіб яким підвласні свої можливості.
Цитата:
Божа Іпостась яко Особа.p.s. Постійно одна й та ж проблема у свідків -- відсутність елементарної орієнтації у богословських питаннях. :(
Ви хоча б поверхнево ознайомилися з концепцією Трійці, якщо зібралися їй опонувати.
Та що з нею ознайомлюватись,суцільний ліс у якому самі ж небачите просвіту.Тому й по різному її трактуєте,хтось каже що це сімя з трьох,хтось каже що з трьома ролями,обличями,а хтось каже з трьома головами,як змій з казки.Тож якщо для вас Божа іпостась яко одна,а оті три це прості ролі одного,то ви явно перечите тому що написанно,бо Ісус син про себе ніколи неговорить як про роль Бога ,те саме ніколи неговориться про духа.Та й завжди у Писанні Син виступає яко не просто інша роль Бога,а яко окрема особа зі своїми відмінними можливостями.А Отець завжди яко орема особа, яка є отим одним Богом для іншої окремої істоти Яку ви знаєте під іменем Ісус-"Благослованний Бог і Отець .... Ісуса Христа".Тож відкиньте оті концепції,а повірте написанному.Вас вже неодноразово підловлювали на вашому церковному вченню,яке всеж не слід плутати з Біблією.Навседобре.

Р.С. Про Марію я так зрозумів ви нездатні щось пояснити.Шкода,очевидно я глибоко помилився колись думаючи що ви перевершили у цьому Михайла та Ко.Шкода ой як шкода ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31745
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Божа Іпостась яко Особа.p.s. Постійно одна й та ж проблема у свідків -- відсутність елементарної орієнтації у богословських питаннях. :(
Ви хоча б поверхнево ознайомилися з концепцією Трійці, якщо зібралися їй опонувати.
Та що з нею ознайомлюватись,суцільний ліс у якому самі ж небачите просвіту.
У віруючих християн віра у ТриЄДИного Бога не викликає жодних сумнівів. А тим що в лісі й що з лісу виходити не бажають, просвіту ніякого й не буде.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31752
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 17:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Божа Іпостась яко Особа.p.s. Постійно одна й та ж проблема у свідків -- відсутність елементарної орієнтації у богословських питаннях. :(
Ви хоча б поверхнево ознайомилися з концепцією Трійці, якщо зібралися їй опонувати.
Та що з нею ознайомлюватись,суцільний ліс у якому самі ж небачите просвіту.
У віруючих християн віра у ТриЄДИного Бога не викликає жодних сумнівів. А тим що в лісі й що з лісу виходити не бажають, просвіту ніякого й не буде.
Та я не про вашу віру пишу.ви собі можете вірити що у ваших одновірців така віра не викликає жодного сумніву,але ж це всього навсьго віра,сліпа.Дитина вірить що існує баба яга і глибоко в це вірить.Тож поки вона дитина ,то нехай вірить у це.Так і ви пане,вірите в це,то й нехай,але не навязуйте цього іншим.Навседобре.Гадаю ви мене згадуватимете лише з добрих сторін.)))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31756
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Навседобре.Гадаю ви мене згадуватимете лише з добрих сторін.)))))
Користь від таких теж є. viewtopic.php?p=30722#p30722




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31769
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Навседобре.Гадаю ви мене згадуватимете лише з добрих сторін.)))))
Користь від таких теж є. viewtopic.php?p=30722#p30722
Аякже,спасибі вам що сприяєте так цьому----
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31771
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 23:55 

Востаннє редаговано Yur 15 серпня 2011, 01:32 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D
viewtopic.php?p=31774#p31774




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31776
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 00:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Навседобре.Гадаю ви мене згадуватимете лише з добрих сторін.)))))
Користь від таких теж є. viewtopic.php?p=30722#p30722
Аякже,спасибі вам що сприяєте так цьому----
Як і було обіцяно: "Й так step by step виявиться уся мілка сутність перед вашими ж одновірцями".
Або ж вам доведеться таки припинити поносити Слово Боже.

viewtopic.php?p=30635#p30635




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31777
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 06:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Навседобре.Гадаю ви мене згадуватимете лише з добрих сторін.)))))
Користь від таких теж є. viewtopic.php?p=30722#p30722
Аякже,спасибі вам що сприяєте так цьому----
Як і було обіцяно: "Й так step by step виявиться уся мілка сутність перед вашими ж одновірцями".
Або ж вам доведеться таки припинити поносити Слово Боже.

viewtopic.php?p=30635#p30635
Я й іншого від вас несподівався.Кожного разу коли ми розпочинаємо щось обговорювати,кінець один і той же-ви скочуєтесь до простих образ,хоча й таких "шляхетних".Як би ви не обзивали мої повідомлення,ви їх всеж неспроможні по сутті заперечити,хіба що отак викрикувати подібно до релігійного фанатика та приховувати свою мілкість такими образами.Не забувайте зверху те що зверху допоки без жодних змістовних заперечень.Інакшого й бути мабуть неможе!!??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31790
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 23:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Самі ж себе й ображаєте отим блудослів'ям ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
31926
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Самі ж себе й ображаєте отим блудослів'ям ..
Для кого блудослівя,а для кого явні заперечення тройці,на які ви ніяк спокійно та адекватно відреагувати не можете.Мабуть така ваша природа,чи то єстество,чи натура??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
32664
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2011, 14:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 грудня 2011, 13:15
Написано: 162
Віровизнання: християнин
Дорогенький ссс, ви не здатні відповісти!?
Nurono написав:
"Яка природа в Отця?"




Господь моя сила та пісня моя, став Він спасінням мені! (Пс.117:14)
WWJD
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
32672
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2011, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ιωνας написав:
Дорогенький ссс, ви не здатні відповісти!?
Nurono написав:
"Яка природа в Отця?"
:shock: Хіба не відповів??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
32699
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2011, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 грудня 2011, 13:15
Написано: 162
Віровизнання: християнин
То де?




Господь моя сила та пісня моя, став Він спасінням мені! (Пс.117:14)
WWJD
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>