Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:13




Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8974
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 18:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Їхня "істина" - це переливання з пустого в порожнє, тобто дарма стараються. Я десь читав що в якісь релігії для того щоб "замазати" гріхи, треба на колінах піднятися на гору (чи певну піраміду, монумент тощо). У іншій релігії гріхи відпускає вбивство невірного. У ще іншій, відпущення гріхів можна купити і так далі. І все це в дії. То що істин багато?

та покинь цей релігіозний примітив, я не про це, а про практики, які дають так зване просвітління, яке описують як зустріч з Вищим Розумом, Всевишнім, Началом Начал, Суперсвідомістю, Вселенською Любов'ю тощо яке важко описати словами і не можливо забути, і після нього життя людини кардинально міняється - вона вже не може жити як жила раніше мирськими турботами, бо бачить їх нікчемність і тимчасовість. От який стан звуть Істиною.

Мені цікаво чи хтось досяг такого стану яро практикуючи "чисте" християнство?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8977
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 18:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Але написано, що ніхто не приходить до Отця (тобто Бога, чи Началом Начал) як тільки через Ісуса Христа. Тобто не можливо пізнати Бога минуючи Христа. Бо лиш чисті серцем можуть побачити Бога. А серце можна очистити лише кровью Агнця. Хоча, в Біблії багато мужів розмовляли з Богом і в Старому Завіті, але вони не бачили Бога. Можливо, проводячи самоочищення в постах і в покаянні можна наблизитися до Бога Отця і без прийняття християнства, але це не дасть перепустку до раю, бо повністю омити своє серце неможливо самому.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8982
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 19:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Але написано, що ніхто не приходить до Отця (тобто Бога, чи Началом Начал) як тільки через Ісуса Христа.
Тобто не можливо пізнати Бога минуючи Христа. Бо лиш чисті серцем можуть побачити Бога.

Чи відомо тобі таке явище як свідомість Христа?

Цитата:
А серце можна очистити лише кровью Агнця. Хоча, в Біблії багато мужів розмовляли з Богом і в Старому Завіті, але вони не бачили Бога.
Вони розмовляли з посланцями Бога... Бо Бога не можливо бачити. Його (як кажуть) можна лише відчути.

Цитата:
Можливо, проводячи самоочищення в постах і в покаянні можна наблизитися до Бога Отця і без прийняття християнства, але це не дасть перепустку до раю, бо повністю омити своє серце неможливо самому.
Може й не дасть, але хіба погано очистившись прийняти "запрошення" до раю (звісно при можливості і бажанні)?

Помітив в східних вченнях багато хто не бажає в ні в пекло ні в рай, бо з раю можна теж колись "випасти" і знов страждати, а натомість вони прагнуть "зависнути" десь у "нірвані" посередині між станами пекло/рай... Ну то інша вже тема.... (як на мене, це рівно духовній смерті).

Методи виходу з гріха і карми подібні, але різні цілі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8986
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 20:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
LMax написав:
Мені цікаво чи хтось досяг такого стану яро практикуючи "чисте" християнство?

Цікаво що ти розумієш під "ярим практуванням християнства".
Без Христа неможливо пізнати Бога, Христос сказав: Ніхто не приходить до Отця як тільки через Мене. Христос є посередником між людьми та Богом, тому без Христа неможливо приступити до Престолу Всевишнього. Можна тільки наблизитись і зрозуміти що Бог існує, можна навіть пізнати розумом велич Бога, але цього мало для спасіння.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8987
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 20:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
LMax написав:
Чи відомо тобі таке явище як свідомість Христа?

Ні, таке явище мені не відоме.
Середнього стану між пеклом і раєм немає.
Люди, які практикують самоочищення мають духовну гордість, їм важко покаятись, тому (якщо вони не покаються) вони приречені на вічну загибель. До цих людей не відносяться, щоправда, шукачі істини, бо хто шукає - той знаходить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8996
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Цікаво що ти розумієш під "ярим практуванням християнства".

та релігійний фанатизм що ж іще (див. назву топіка).

Цитата:
Без Христа неможливо пізнати Бога, Христос сказав: Ніхто не приходить до Отця як тільки через Мене.
Христос є посередником між людьми та Богом, тому без Христа неможливо приступити до Престолу Всевишнього. Можна тільки наблизитись і зрозуміти що Бог існує, можна навіть пізнати розумом велич Бога, але цього мало для спасіння.

Так я з тим знайомий і згідний.
Добре, дізнайся тоді що таке свідомість Христа http://www.orlov-yoga.com/Yogananda/res ... n/res3.htm

Братик написав:
Середнього стану між пеклом і раєм немає.

А, ну так звісно, я ж написав, що це дорівнює смерті духовній, ти бачив?

Цитата:
До цих людей не відносяться, щоправда, шукачі істини, бо хто шукає - той знаходить.

Хм... наскіки я знаю лозунгом всіх східних вчень є пошук Істини.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8999
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 05:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
наскіки я знаю лозунгом всіх східних вчень є пошук Істини.

Не там, значить, шукають де треба. Так і шукатимуть вічно і не знайшовши помруть.
У посиланні на "свідомість Христа" такий бред що коментувати не варто.
Релігійний фанатизм і Жива віра в Христа - поняття несуміжні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9006
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 10:44 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
...Без Христа неможливо пізнати Бога, Христос сказав: Ніхто не приходить до Отця як тільки через Мене. Христос є посередником між людьми та Богом, тому без Христа неможливо приступити до Престолу Всевишнього.

Варто помітити, що «Батько Небесний» Ісуса і «Батько Небесний» для всіх інших - далеко не одне й теж. Складаєтьсяється враження, що мова йде про двох різних Батьків. Зверніть увагу: ніде й ніколи Ісус не говорить «Отче наш» (маючи на увазі й себе теж), навпаки, він говорить: «Батько Мій» і «Батько ваш». У прекрасній молитві «Отче наш» теж мається на увазі «Отче ваш». Таким чином, Ісус постійно відокремлює себе від юрби, ставить себе вище всіх....
Християнство славиться вільним тлумаченням будь-яких місць Біблії у свою користь. Так що, було б бажання...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9007
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 10:52 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Релігійний фанатизм і Жива віра в Христа - поняття несуміжні.

А скажи но мені, любий, коли наприклад баптисти захищають чистоту своєї віри від полтинників. Або вони разом - від харизиків, то не є проява релегійного фанатизму?
Дуже вдало йде підміна понять у форумі. Назвали релегійний фанатизм , а говорять про религійний екстримізм. І любуються собою: "Ми - не такі!".Такі, такі! І живою вірою тут і не пахне. Лише знову красиві слова саміх про себе. :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9008
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 11:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
Варто помітити, що «Батько Небесний» Ісуса і «Батько Небесний» для всіх інших - далеко не одне й теж.

Це для тих не одне й теж, кому так вигідно ділити.

Цитата:
Складаєтьсяється враження, що мова йде про двох різних Батьків. Зверніть увагу: ніде й ніколи Ісус не говорить «Отче наш» (маючи на увазі й себе теж), навпаки, він говорить: «Батько Мій» і «Батько ваш».
Бо наш батько - Сатана! Звір 666 що стоїть під батьком Єдиним - до якого нам слід вернутися перемагаючи свого звіра.

Цитата:
У прекрасній молитві «Отче наш» теж мається на увазі «Отче ваш». Таким чином, Ісус постійно відокремлює себе від юрби, ставить себе вище всіх....
Це безглузді обвинувачення, бо він і є вище всіх нас і ти від того нікуди не дінешся хоч як би хтів. Звір не має Божої сили, тому слід від нього позбуватися і починати чим скоріше, бо часу вже мало...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9009
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 11:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
До речі релігійні фанатики теж движимі тим звіром, хоч би як вони плювалися і казали що святі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9024
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 20:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ЛМакс написав:
Бо наш батько - Сатана! Звір 666 що стоїть під батьком Єдиним - до якого нам слід вернутися перемагаючи свого звіра.

Вибач що називав тебе християнином.
ЮРА написав:
коли наприклад баптисти захищають чистоту своєї віри від полтинників. Або вони разом - від харизиків, то не є проява релегійного фанатизму?

У кожної людини присутні елементи релігії, тільки у одних в більшій мірі, в інших в меншій. Тут ти правий, це дійсно прояви релігійності. Тому нам потрібно намагатися позбутися тої релігійності.
ЮРА написав:
Варто помітити, що «Батько Небесний» Ісуса і «Батько Небесний» для всіх інших - далеко не одне й теж.

Ісус був напряму сином Бога, ми ж синами є усиновлені. Крім того, Ісус христос є Бог, а рівний з нами.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9026
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 21:27 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Бо наш батько - Сатана! Звір 666 що стоїть під батьком Єдиним - до якого нам слід вернутися перемагаючи свого звіра. ...

Друже, чаще обтирайся холодною водою, бо видно що емоції перебивають тобі розум. Я розумію твоє обурення на мої заяви, но ти сам зрозумів що хотів сказати? Спокійно, все під контролем!
LMax написав:
Це безглузді обвинувачення, бо він і є вище всіх нас і ти від того нікуди не дінешся хоч як би хтів......

Трохи нижче твоїх слів Братик пише, що Ісус рівний нам.
Так що вже це говорить що існує деяка двоякість. А всяка двоякість веде до викревлення моралі.
І не треба думати що я противник Ісуса і беруся Його дескридитувати.
Тількі людські думки і тлумачення. Тільки людське....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9037
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2007, 08:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
ЛМакс написав:
Бо наш батько - Сатана! Звір 666 що стоїть під батьком Єдиним - до якого нам слід вернутися перемагаючи свого звіра.

Вибач що називав тебе християнином.

констатація факту - не відкараскався ти ще від павшого. От коли перестанеш ділити людей на злих і добрих - тоді твоїм батьком стане Отець Небесний. А так в тебе в голові ще живе повзучий...

ЮРА написав:
Друже, чаще обтирайся холодною водою, бо видно що емоції перебивають тобі розум. Я розумію твоє обурення на мої заяви, но ти сам зрозумів що хотів сказати? Спокійно, все під контролем!

якщо в тебе все під контролем чого пишеш про двоякість:
Цитата:
Так що вже це говорить що існує деяка двоякість. А всяка двоякість веде до викревлення моралі.

Оця "деяка двоякість" це і є мислення "рогатого". Двоякість виникає не ззовні, а в тебе в голові. Подумай над цим.
Цитата:
І не треба думати що я противник Ісуса і беруся Його дескридитувати.

виглядає саме так.
Цитата:
Тількі людські думки і тлумачення. Тільки людське....

Людське то не Боже. Викинь ті думки...
Бо це так зване "людське" це і є від сатани, невже маєте очі і не бачите?

"Чому мови Моєї ви не розумієте? Бо не можете чути ви слова Мого.
Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете."
Думаєте це вже не актуально?
А батьком він став відколи навчив ділити все на чорне і біле (щоб стали "як боги").
І хто продовжує ділити - той не Божий Син, а демона слухається, якого вирощує в своїй голові. Це і є причина гордості - поділ.

Надіюсь тепер зрозуміло...

Вибачайте, що може розчарував (чи гордість вашу зачепив), ви може думали що християни вже...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9038
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2007, 09:21 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
От коли перестанеш ділити людей на злих і добрих - тоді твоїм батьком стане Отець Небесний. А так в тебе в голові ще живе повзучий...
.... Двоякість виникає не ззовні, а в тебе в голові. Подумай над цим.
...

Я так зрозумів, що називаючи особисто мене противником Ісуса, ти не ділиш людей на хорощих і поганих ради близькості до Батька, і рахуєш мене таки хорошим? Дякую тобі за твою винятковість.
А в мене в голові виникає і троякість і семиякість, на то вона моя голова, шоб не бути твоєю. Я тобі теж раджу над чимось помислити:
хто то так хоче щоб ми були як одна голова?
І в чому полягає свобода, невже в тому щоб бути клонами одне одного?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>