Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:21




Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5058
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 17:19 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:
... Я думаю, що жоден християнин не ставить красу на перше місце! Головне - богобійність! А далі християни звертають увагу на риси характеру (внутрішня краса): мудрість, скромність, тихість, покірливість тощо.

Самі богобійні та унутрішньотихі, а тому - красиві , дівчата - в америці, ну трохи в канаді. В Україні тихих не знайдеш. Хіба що Параска Королюк колись була з рисами покірливості і тихості.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5064
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 20:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Я справді, не розумію тих дівчат, які накладають на себе косметику... Навіщо? Хіба Господь вас створив некрасивими? Чи не краще залишатися такою, якою ви є? Краще!

Дивлячись скільки чого ставишь, на себе! Знаю дівчат яким це дуже допомогло...є такі які перегибають....
Ти запитуєшь що Бог створив не красивими? а що Бог створив з одягом, Бог дарував одяг причому з шкіри, люди почали розвиватись придумуючи різне для краси, сюди включається й косметика....
Про заборони відкриваю нову тему запрошую туди!!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5070
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 22:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
:) Ех, Mrdoctor!
При чому тут заборони? Я сказав лише свої смаки... Причому знаю, що не лише мені не подобається жіноча косметика (деяким моїм друзям теж не дуже це довподоби). Можливо є такі хлопці, кому це подобається, хоча сумніваюся. Але, звичайно, якщо дівчина має якісь вади, то нехай малюється, якщо зможе це замалювати! ;)
Тому я за те, щоб дівчата і хлопці (бабці і дідусі) були такими як є. Навіщо перейматися своїм зовнішнім виглядом? Це все марнота, бо зовнішня краса минеться! Але краще дбати про внутрішню красу, яка є нетлінною!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5090
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 02:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Пробач що про заборони..... просто на цьому й базується те що не фарбуються дівчата. Особливо це видно в америці, коли людям забороняли вони вирвались до свободи, ой, мама моя рідна, хочаб придивлялись до інших, а то наляпають...Було таке весілля, де ми зняли зробили фільм віддали, нам вернули попросили переробити, забрати ті кадри де наносять макіяж, бо що скажуть люди, адже ЗАБОРОНЕНО. ...що скажуть люди??????!!!!!
95% використовують кометику, навіть в так званих "отделених церквах".
Легкий макіяж не мішав, ще нікому...

Соняшнику не ображайся, але й твоя дружина буде наносити, згадаєшь мої слова... Знаю таких що зарікались що повикидують як побачать що їх дружина буде краситись, чи носити кольца....АГА-ГОП...
Я говорю про користуватись, а не штукатуритись....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5113
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 02:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Все що служить на користь - добре! :)
Але твої слова підтверджують, що краса для чоловіків не є важливою. Жінки тим чомусь більше переймаються і тому фарбуються, щоб їх більше любили чоловіки, як вони думають. Але якщо чоловік готовий любити свою дружину і без макіяжу, то що в тому поганого? :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5707
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 23:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та немає нічого поганого чи нехристиянського у макіяжі! Інше питання в пріорітеті: що дівчина чи хлопець ставить на перше місце - зовнішність чи внутрішність. Особисто я звертаю увагу на зовнішність в першу чергу (як і будь-хто інший, бо по зовнішності зустрічають людину), але головніше - це внутрішня краса, бо зовнішня скоро зівяне, а внутрішня залишиться на все життя. Так що зовнішність важлива також, хоч і не так важлива як внітрішність.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5724
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2006, 20:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Воно то так, але переважно буває, що коли гарна зовнішність, то погана внутрішність. Бо гарна дівчина частіше зазнається! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6075
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2006, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
ЮРА написав:
Самі богобійні та унутрішньотихі, а тому - красиві , дівчата - в америці, ну трохи в канаді. В Україні тихих не знайдеш.


:lol: :lol: :lol: ... Там просто Бог крутіше діє... :lol: :lol: :lol: ...
Якщо це жарт - то весело... якщо серйозна думка - то сумно... але вже надоїло сумувати... :lol: :lol: :lol: ... тому краще посміюсь.... :lol: :lol: :lol:




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6077
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2006, 15:07 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Star написав:
:lol: :lol: :lol: ... Там просто Бог крутіше діє... :lol: :lol: :lol: ...
Якщо це жарт - то весело... якщо серйозна думка - то сумно... але вже надоїло сумувати... :lol: :lol: :lol: ... тому краще посміюсь.... :lol: :lol: :lol:


Які жарти? Думка цілком серйозна!
Наші братки, сумно і весело чирикаючи на всі теми, мають на думці американську візу, пачпорт а на кращий випадок "тиху", "покірну", "богобоязнену" заокеанку.
Скільки не чирикай, а поклювати хочеться.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6078
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2006, 20:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Юра, ти можеш висловлюватися якось зрозуміліше, без незрозумілих натяків?
Якщо ти думаєш, що всіх приваблюють закордонні дівчата, то помиляєшся. Наскільки я знаю, в Америці переважно дівчата надто зарозумілі, і самі американці воліють свою половинку шукати в Україні. Тут дівчата простіші, працьовитіші і відповідальніші. Ну звичайно, що мова не про всіх - але про переважність.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6759
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2006, 21:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я живу в Америці, ну звичайно думки є різні, наприклад на нашому березі (Масачусетс) говорять що на західному березі дівачата дуже горді і таке інше, воно можливо і так, не знаю, бо ніколи там не був, але стосовно наших дівчат, то можу сказати що якими вони були там, такими вони і залишились. Але більше різниці в поведінці та характері є не між американськими і українськими братами-сестрами, а в залежності від того звідки приїхали та в яку церкву ходять (чи ходили там).
P.S. В цілому, це правда, що українські хлопці дівчата таки простіші (про віруючих говорю).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7757
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2007, 13:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 лютого 2011, 16:10
Написано: 9
Звідки: зараз у Львові
Спочатку приваблює зовнішність або "видимі" риси характеру. А вже потім пізнається духовна складова.




«Есть пути, которые кажутся человеку прямыми, но конец их путь к смерти.» Притчи 16:25
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8101
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2007, 15:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Зрозуміло-зрозуміло, все-таки чоловіки люблять очима, а жінки - вухами ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8818
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2007, 16:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 вересня 2009, 17:07
Написано: 6
Сонячник написав:
Тому я за те, щоб дівчата і хлопці (бабці і дідусі) були такими як є. Навіщо перейматися своїм зовнішнім виглядом? Це все марнота, бо зовнішня краса минеться! Але краще дбати про внутрішню красу, яка є нетлінною!


Аж ніяк не погоджуся, хоча колись також так думала. Зовніщність для вас, братів, не грає ролі до тих пір поки вона відіграє найважливішу роль. Маю добру знайому яка вийшла заміж, бо думала наречений полюбив її такою, як вона є (була), про що він їй і казав. Вона вірила, бо він був хорошим проповідником й і прикладом для багатьох. Але все виявилось після одруження. Виявилось те, що він ніколи не любив брюнеток (що ж, вона мусіла пофарбувати волосся, ЩОБ ЗАДОВІЛЬНИТИ ЧОЛОВІКА), його злило те, що вона не вживає косметики як інші вишукані дівчата (що ж, вона стала вживати косметику бо ж треба чоловіка слухати). При цьому всьому вона залишалась дружиною проповідника. При виникненні будь-яких конфліктів все зводилось до того, що *чому я з тобою женився: ні краси ні вроди...* Звичано, до всього звикаєш, і вона до цього звикла. Але, особисто я бачу тут обман. Тому, брати, не обманюйтесь, і саме основне - не обманюйте сестер.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8826
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2007, 18:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю, не потрібно цю тему так мозолити. Не можна забороняти дівчині виглядати так як вона вважає бути красивою. Це неправда що чоловіки (хлопці) не звертають уваги на зовнішність. Просто це не найголовніше. Чому у цієї сім"ї зараз є проблеми? Він зараз каже що вона не вродлива... А тоді коли женився вона була вродливою? Якщо вона йому ніколи не подобалася то чому він женився на ній? Що шукав - те получив. Звичайно, зовнішність важлива також. Дивно тільки що він її любив такою як вона є (була). Що ж сталося? А може, навпаки, той брат тільки на зовнішність дивився?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>