Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:22




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47451
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2015, 17:33 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
27 травня 2015, 21:23
Написано: 2
Віровизнання: православний
Доброго дня! Хочу запитати чи є в мене з чоловіком шанси отримати візу до США. Маємо 2 запрошення (окремо для чоловіка окремо для мене) від далеких родичів-американців які декілька разів приїздили до нас у гості. Тепер про себе-я мама 3 дітей: 12, 8, 5 років. Один хлопчик хворенький майже нерухомий. Я працюю вчителем зарплата 4000грн., також хворію на цукровий діабет. Чоловік оформлений по догляду за хворенькою дитиною і займається бізнесом(не зареєстровано) машини купує ремонтує і продає в місяць приблизно 2000 доларів. Маємо власний будинок. Машини записані не на нас - по дорученню.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47452
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2015, 20:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 травня 2015, 07:00
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Привіт усім.
Проконсультуйте, будь-ласка - чи є у нас шанси на отримання гостьової або туристичної візи в США?

Хочемо поїхати сімєю ( я - 31 рік, дружина - 24, і дочка 2.5 роки)
В США:
- сестра рідна зі сімєю - виїхали по грінкарті, вже громадяни США.
- мама моя - грінкарта (без громадянства), але іхала туди по туристичні візі, а грін карта уже там була дана.
В мене в 2007 році була відмова, коли я ще був не одружений і немав ніяких поіздок.

Ми втрьох зараз уже побували по туристичних візах у Єгипті, Угорщині, Франціі, Швейцаріі.
Працюю не офіційно, але заробіток пристойний.
Жінка домогосподарка.

Якщо ситуація важка, то що ще потрібно для того щоб ситуація покращилась?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47463
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2015, 09:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 квітня 2015, 21:31
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Отримав відмову, їхав до сестри 2рідної, у них біда померла донька, хотів провідати та підтримати, громадяни США, сказав тільки що їду до сестри... консул сказав "понятно", для "прелічія"задав ще два питання і все, що йому понятно, мені так і не понятно, оскільки не дав сказати конкретного чого туди я їду... Але все ж таки, хотів би провідати сестру, через який термін порадити ще раз спробувати? Дякую.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47465
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2015, 15:28 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
27 травня 2015, 21:23
Написано: 2
Віровизнання: православний
Доброго дня! Хочу продовжити свою тему. Ви пишете, що не доказана причини їхати до США. Ми ніколи не подорожували (паспорти чисті), бо доглядали хворенького хлопчика, зараз йому трошки легше- можуть на деякий час залишитися батьки. І ще цього року річниця одруження 15 років, а тим більше що нас запрошують вгості. Думаєте шанси є? Дуже дякую!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47466
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2015, 18:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
lysi написав:
Доброго дня! Хочу запитати чи є в мене з чоловіком шанси отримати візу до США. Маємо 2 запрошення (окремо для чоловіка окремо для мене) від далеких родичів-американців які декілька разів приїздили до нас у гості. Тепер про себе-я мама 3 дітей: 12, 8, 5 років. Один хлопчик хворенький майже нерухомий. Я працюю вчителем зарплата 4000грн., також хворію на цукровий діабет. Чоловік оформлений по догляду за хворенькою дитиною і займається бізнесом(не зареєстровано) машини купує ремонтує і продає в місяць приблизно 2000 доларів. Маємо власний будинок. Машини записані не на нас - по дорученню.

lysi написав:
Хочу продовжити свою тему. Ви пишете, що не доказана причини їхати до США. Ми ніколи не подорожували (паспорти чисті), бо доглядали хворенького хлопчика, зараз йому трошки легше- можуть на деякий час залишитися батьки. І ще цього року річниця одруження 15 років, а тим більше що нас запрошують вгості. Думаєте шанси є? Дуже дякую!
Швидше всього вам відмовлять. Те що вас запрошують в гості - не є важливим фактором. Я би вам радив спочатку відпочити десь в Європі, а вже наступного року можете спробувати в США.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Віза в США (гостьова)
47503
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2015, 11:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 квітня 2015, 11:19
Написано: 1
Доброго дня мені прислали запрошення в США за формою І-134, хоча в загран паспорті немає ніжодної візи, маю хорошу державну роботу, певу частку на майно, хочу поїхати до США на час відпустки, які мої шанси в позитивному прийнятті відкриття візи?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47716
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2015, 11:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 квітня 2015, 11:46
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Добрий день! Хочу запросити своїх батьків до США, вони не говорять англійською, на якій мові краще присилати запрошенняб на українській? Так, як вони не говорять, чи на англійській, так як мій чоловік американець і не розуміє української, а запрошення від обо нас, чи на продублювати на обох мовах. Будь ласка допоможіть


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47738
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2015, 18:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 квітня 2015, 19:04
Написано: 1
Віровизнання: православний
Доброго дня,порадьте щось корисне в ситуаціі.
Подавався на туристичну візу сша,є офіційна робота,є рахунок в банку,є жінка,в паспорті 4 візи,але дали відмову.причини незнаю.хочу літом пробувати ще раз,тільки зробити собі запрошення від американця,що порадете змінити?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47748
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2015, 13:34 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
25 квітня 2015, 20:55
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Я , студентка 3 курсу, хочу подавати на гостьову візу в США. Прийде запрошення від хрещеного батька) Маю стипендію, державне навчання) Є 2 рахунки в банку. Чотири візи шенген, одна з яких ще дійсна + був проїздний документ, в якому було ще 3-4 візи. Була лише в Польщі і Словаччині. Прострочень немає, але є 1 відмова у візі. Рівень англійської не дуже високий. Як мені доказати, що я не хочу там залишатись, щоб мені відкрили візу? Який шанс на її отримання?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47752
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2015, 15:33 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
25 квітня 2015, 20:55
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Чи впливає те, що є зареєстованою на зелену карту? і на якій мові проводитиметься співбесіда на отримання гостьової візи?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47781
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2015, 12:43 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
30 квітня 2015, 12:43
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Якщо дитині 14 років і вона сама подається на візу чи потрібно батькам бути присутніми на співбесіді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47785
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2015, 19:16 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2015, 23:05
Написано: 1
Віровизнання: православний
Доброго вечора! :)
Прконсультуйте мене, будь ласка!Чи є в мене шанси на отмимання гостьової візи?
Я студентка 3-го курсу, мені 20 років. Навчаюся на держзамовлені, отримую стипендію. Власного майна не маю і банківського рахунку також, офіційно не працюю.

Мені тітка(татова рідна сестра), вислала гостьову, сама вона проживає в штатах більше 20 років. Громадянин США. Має доньку та чоловіка.

Оплачувати мою поїздку буде мій тато (приватний підприємець).

Підкажіть будь ласка, які в мене є шанси на отримання візи? Чи обов*язково відкривати банківський рахунок і скільки грошей там приблизно має бути?
Яким чином мені доказати, що я не маю наміру залишатися у США, а просто хочу відвідати країну, подивитись як живуть родичі і підтягнути англійську мову?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47786
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2015, 09:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
алена0402 написав:
Підкажіть будь ласка, які в мене є шанси на отримання візи? Чи обов*язково відкривати банківський рахунок і скільки грошей там приблизно має бути?
Рахунку відкривати не потрібно) але шанси отримати гостьову візу дуже мізерні. Я б вам порадив по програмі Work&Travel - це якраз для вас, і більше шансів отримати візу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47800
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2015, 14:00 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 травня 2015, 14:36
Написано: 1
Віровизнання: православний (МП)
Доброго дня!
Прошу допомогти оцінити шанси на отримання туристичної візи:
Дівчина 24 роки, на даний момент не одружена, запланували весілля на листопад. Планували поїхати в штати з майбутнім чоловіком разом, подорожувати разом зі знайомими (американцями). Він у США навчався. Я раніше в штатах не була. Через довгострокове відрядження за кордон не може поїхати зі мною. А я не можу відмовитися від поїздки, дуже люблю подорожувати.
Працюю на підприємстві як ФОП, надаю роботу ще двом людям (є укладені договори ЦПХ). Дохід в середньому 10 000 грн.
Раніше відвідала такі країни:Польща, Білорусія, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Карабах, Туреччина.
Є дві візи Польська робоча і шенгенська.
Власного майна немає.
Планую поїхати на місяць, не довше.

Дякую!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47836
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2015, 19:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 липня 2015, 15:17
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго вечора.Підкажіть чи реально мені отримати туристичну візу у США?Мені 28р,хлопець,неодружений але заручений з дічиною.Маю вланий бізнес і добре заробляю, є житло та авто.Хочу поїхати на тиждень до друзів у Нью-Йорк.У паспорті є декілька шенгенів і туристичних віз був у декількох країнах європи.Дякую за відповідь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>