Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:48




Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Чи віриш ти що не зазнаєш смерті (вознесешся)?
Вірю, і думаю що так воно і станеться 60%  60%  [ 12 ]
Такий варіант можливий, але малоймовірний 35%  35%  [ 7 ]
Ні, не вірю 5%  5%  [ 1 ]
Всього голосів : 20
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
42986
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2013, 03:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чому нема Утішителя?
Вислів "поживемо - побачимо" - коротка форма від: "якщо поживемо, то побачимо"




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
43007
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 00:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Ще є теорія, яку я більше підтримую, що вознесіння буде після 3,5 роки скорботи.

Таку ж думку висловлює В. Боєчко в своїй книзі про есхатологію Церкви Божої:
- прийде антихрист у вигляді великого реформатора політичного, економічного і релігійного в перші 3,5 р., і всі будуть казати "мир і спокій".
- в цей час Церква Христова буде зазнавати гоніння і тісноту (в книзі пророцтв Даниїла про це йде мова)
- потім буде вознесіння Церкви
- наступні 3,5 р. стануть раптово жахом для всього людства, антихрист засяде в храмі і примусить всіх поклонятись йому.
- потім буде 2 Прихід Ісуса Христа, який заб'є антихриста "Словом уст Своїх"
це так, як я зрозумів із слів цієї книги




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
43024
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Страшний Суд віруючих не стосується, бо віруючі в Сина Божого на Суд не приходять але перейшли від смерті до життя. Тобто на той час коли буде Великий Суд Божий, віруючі уже давно будуть з Богом і самі будуть судити (не лише невіруючих людей, але й ангелів).


Тоді важко зрозуміти важливий аспект, повіданий у частині Євангелія про той суд:Одні з невіруючих, які робили добрі діла, навіть не знаючи що роблять їх для Ісуса, все-таки спасуться. А інші, знаючи про Ісуса, навіть виганяючі Його імям злих духів (вони виходить теж невіруючі), але не подавші милостині потребуючим людям, не домагавші вдовам і сиротам по потребі, не навідуючі хвориих і вязнів, не спасуться...


А ті, що про Ісуса нечули, не вірили в нього, але робили ці добрі діла, потраплять в Царство Небесне?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
43037
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2013, 00:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво, а де написано про це, що "одні з невіруючих, які робили добрі діла, навіть не знаючи що роблять їх для Ісуса, все-таки спасуться. А інші, знаючи про Ісуса, навіть виганяючі Його імям злих духів (вони виходить теж невіруючі), але не подавші милостині потребуючим людям, не домагавші вдовам і сиротам по потребі, не навідуючі хвориих і вязнів, не спасуться... "?
Написано, одне є ймення через яке люди можуть спастися - це Ісус Христос! Я впевнений, що добрими ділами ніхто собі спасіння не заробить! Бо діло Боже - це вірити в Ісуса Христа.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
48069
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2016, 22:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цікаво, а де написано про це, що "одні з невіруючих, які робили добрі діла, навіть не знаючи що роблять їх для Ісуса, все-таки спасуться. А інші, знаючи про Ісуса, навіть виганяючі Його імям злих духів (вони виходить теж невіруючі), але не подавші милостині потребуючим людям, не домагавші вдовам і сиротам по потребі, не навідуючі хвориих і вязнів, не спасуться... "?

Михаїл мав на увазі напевно текст (Мт. 7:21-23) і основний - із 25 голови Єв. від Матвія (31-46 вірш), де Син Людський сяде на престолі і буде всі народи відділяти овець від козлів.. для мене це теж важко зрозуміле місце, бо ніби спасіння показане від діл, які люди робили. хоча ми знаємо, що віра без діл - мертва. але я чув одне тлумачення про це, яке нижче напишу по-пам'яті.

Братик написав:
Написано, одне є ймення через яке люди можуть спастися - це Ісус Христос! Я впевнений, що добрими ділами ніхто собі спасіння не заробить! Бо діло Боже - це вірити в Ісуса Христа.

Так, але не треба забувати, що віра помагає ділам і вдосконалюється віра із діл (Як.2:22), а також (Тит.3:8) Вірне слово, і я хочу, щоб ти і про це впевняв, щоб ті, хто ввірував у Бога, дбали про добрі діла пильнувати. Для людей оце добре й корисне!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
48070
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2016, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
так, а тут напишу, яке я чув тлумачення про вознесіння Церкви і далі. найперше хочу сказати, щоб ми не сліпо приймали все коли що слухаємо, але за прикладом жителів Верії досліджували Писання: чи так воно є, як ми чуємо. щодо мене то дане тлумачення у мене пробуджує багато питань, а багато є незрозумілого, а є те, з чим я десь внутрішньо не згідний або можливо неготовий зрозуміти. отже:
~ половина (притча про 10 дів) Церкви (образ Філядельфійської з Об'явлення) вознесеться на хмари на зустріч Христу. і це буде раптово і таємно. разом із ними буду воскреслі святі. і тоді почнеться велика скорбота і виявиться антихрист;
~ друга половина Церкви (образ Лаодикійської) буде залишена на час скорботи. в той час почнуть проповідувати два Божі пророки одну заповідь, щоб ніхто не приймав знак звіра і не вклонявся йому. ця частина Церкви, хто не поклониться звіру, будуть вбиті чи знищені і доповнять ту першу частину Церкви. також інші народи, які не поклоняться, але зможуть переховатися до кінця скорботи заселять землю під час 1000 царства.
~ після 3,5 років скорботи антихрист засяде в храмі і зажадає собі поклоніння, залишок Ізраїля, який не поклониться буде схований десь в пустинне місце Богом, і Бог буде з ними працювати, щоб вони увірували в Ісуса.
~ після того, як Ангел вилив чашу гніва на престол звіра, то він покинув Єрусалим і туди вернувся із пустині залишок євреїв.
~ потім антихрист зібрав усіх на битву проти цього залишка (Армагедон). але з'явився Ісус Христос із Церквою і вбив Словом уст Своїх його. а сатана був зв'язаний на 1000 років.
~ потім настало 1000 царство на цій землі із верховенством Ізраїля, а всі народи приходили на поклоніння Богу до Єрусалиму.
~ потім був випущений сатана, де підбурив ці народи проти Бога і відповідно проти Ізраїля, де їх усіх Господь спалив вогнем разом із землею і небом.
~ потім настав Суд, загальне воскресіння, де одні пішли в озеро огняне, а інші щоб заселити нову землю (де я вище писав народи із овець (Мт.25)). Церква із Богом буде заселяти нове небо чи буде якби з'єднувати нову землю із новим небом.
кінець.
це я дуже коротко переповів, але може з деякими неточностями, бо не все пам'ятаю. звичайно, це тлумачення підтверджувалося хмарою місць із Біблії і праобразами, які там зустрічаються. але ще раз кажу, щоб кожен сам досліджував Писання, чи так воно є, бо найголовніше з того всього, це бути готовим. ми знаємо, що все, що написано в Слові - сповниться, але ми чомусь маємо цікавість все на полички розкласти або в хронологічному порядку поставити, а це вже тяжко і не всім відкрито, або і нікому, бо ми знаємо частинно, і Бог буде робити, як Йому угодно.
(Мк. 13:37) А що вам Я кажу, те всім Я кажу: Пильнуйте!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>