Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:08




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34599
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 22:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Цитата:
Тк що все-таки осуджуєте! А кажете що ні. Лукавство.
Не осуджуємо а вискриваємо.При цьому мова тут про відзначення суботи не йде.Ви неуважні Миха)))).


Знову Ваше намагання збити з пантелику скороченням мого імені. От щодо Вас я намагаюсь ввічливо поводитись (раз був пожартував. то Ви образились :( )... Пробачаю.
Жодним чином я не намагаюсь вас образити скорочуючи ваше імя.Це лише ваші знову ж таки хворобливі припущення.ЛОблиште це.Ваші ж жарти таки небули схожі на жарти,а лише такі виправдовування їх роблятиь жартами.
Цитата:
Але викриваючи, "осуджуєте".
Повторюю-ми викриваємо діла темряви.Судити ж буде Бог.Дочекайтесь і переконаєтесь самі.

Цитата:
Цитата:
Я і далі буду цитувати його книну, то може настане момент, що Ви зрозумієте, що в ній є повні докази проти вчення СЄ.
Наздоровя.А я і далі буду викривати ваш з Скерцом обман.от і подивимось до чого ви докотитесь.Допоки нічого що ви витягуєте з тої книги не свідчить про вашу правоту,а лишень ще раз підтверджує хто ви та яка у вас мета-Маніпулювати,явно брехати та зневажати Божий народ який зве себе Свідками Єгови,так як і колись Бог називав свій народ.Можете продовжувати,якщо вам за таке не соромно.


Цитата:
Вибачте, але мета-маніпулювання - це перекручувати фразу 1 Ів. 5,20, в якій чітко сказано, що Ісус прийшов відкрити нам істину про Бога і що Він і є Істинний Бог. Ні, то трба фразу "Істинний Бог" привязувати не до цього стишка, а до попереднього, який стоїть на кілька стишків вище... Ну це і є викривання Ваших маніпулювань....
Знову ви до старого.Я це вже неодному з вас коментував.тоді колия це спростовував ви чомусь мовчали,а тепер знову до того ж що вже давним давно спростованно.Шановний,не все так просто як ви хочете його зобразити.Ісус про правдивого Бога говорив як про Одного/Єдиного,і згідно з словами де він про це згадував(Ів17:3),чітко видно що він не мав себе на увазі.Та й у тому ІІв5:20 про Ісуса сказанно "і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі".Таким чином незаангажованій людині чітко зрозуміло що Ісус є "правдивим сином Його",тобто сином Кого?,якраз і отого єдиного правдивого Бога .тому це ж логічно що Правдивим Богом Ісус бути не може,адже є сином правдивого Бога.Тому маніпуляція тут ваша є очевидна-намагаєтесь сумнівний текст підтасувати під себе,проте не узгоджуєте його з іншими текстами.Та й взагалі навіть не пробуєте пояснити ці вірші послідовно.
Цитата:
Або ще краще виворачувати стишки 1 глави Євангелія від Івана (де чітко сказано: В начале было Слово, и Слово было у Бога, и Слово было Бог.
І знову до старого.У вас закінчились аргументи??Так я вам ще підкину,якщо попросите.Стосовно ж Ів1:1,теж уже коментував по декілька разів.От і тоді слід було розвивати цю мову.Тож повторю ще раз-не всі переклади подають так як ви це представляєте.Я вже неодноразово наводив переклади не СЄ які подають по іншому ніж ті які подаєте ви.Крім того,я уже згадував про неозначенний артикь "го",якого чомусь немає коло слова "Теос" стосовно Слова.Стосовно ж Бога з яким було Слово,цей артикль є.Чому так є??Ви чомусь це пропустили Миха)).

Цитата:
Це навіть програма здатна "зрозуміти" Скажете, що програмісти так спеціально запрограмували? НІчого подібного, коли розробляли програму, заклали основи перекладу , а не такі деталі... А основи перекладу вказують чітко, що Логос - Бог!
Та про що ви говорите Миха)))??Відомо як програма наперекладує коли до неї звертатись.Не будьте такі примітивні.Маєте запитання,то дайте відповідь.Ну й хто всеж був "з Богом"??-Бог чи всеж йому подібний(богоподібний Син).???Покличте всеж до розсудку Михаїле?? :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34602
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Звичайно що вник і не тільки.А й узгодив їх з іншими місцями Писання.Власне попередньо це і виклав чого ти й незаперечив.Хіба ні??Так от вертаємось до того ж.Слова "усе через Нього повстало" свідчать про те що Син був лишень посередником який виконував задум Того від Кого"усе пішло".Тому,якщо ці слова до яких ти апелюєш ,-"і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.[/size][/b],узгодити з тими які свідчать що "усе повстало через Нього",то стає зрозуміло, що все що було сотворенно"через Нього(Ісуса)",якраз і не повстало без нього,адже сотворенно "через Нього".Хіба це так складно зрозуміти

Добре, робиш вигляд що не бачиш? Звужу текст Писання, - "і ніщо"
Складається враження Протестанте,що ти навіть не спромігся прочитати те що я для твого ж блага написав."Ніщо" на будівництві будинку не будується без будівельника.І це слово "ніщо" не вказує що будівельник належить до того що будується,адже він сам будує.Проте,це він робить не сам,а під керівництвом архітекора,який втілює свої задуми саме "через будівельика".Так і "ніщо" з того що сотворенне "через Ісуса" не повстало без нього.Ну а сам він повстав не "через" самого себе,тому й не належить до того "ніщо" що повстало "через нього".Що ти неможеш зрозуміти Протестанте??))

Да, ССС, бачу знаєш що неправий, а дальші сам себе обманюєш, сам собі очі засліплюєш брехнею сЄ. Написано у цьому вірші що все що хоч чуть - чуть було створено, - створено І.Х. А це значить що Він сам себе не створював. Написано що «НІЩО» не було створено поза межами влади І.Х.
А І.Х. і є архітектор, і є будівничий.
Протестанте,не зводь чергових наклепів на мене.Обманювати себе не звик. більш тгг тзасліплювати себе.мої доводи викладенні,тому візьми і їх аналізуючи так як я твої спростуй.Так у тому вірші написано -все що хоч чуть - чуть було створено -створенно Ісусом.Але ж там згаданно й те що усе повстало "через Нього".А як ти наводив зі словника слово "через" має значення з помощю чи посредством.Чому власне це значення??Та тому що Бог часто використовував посередників,з допомогою яких робив різні справи.Наприклад автором Біблії є Бог,хоча писали її люди.Якраз люди були посредниками через яких Бог дав любдям Своє слово на письмі.Далі -рятував людей давнини через ангелів.Ангели були теж посредниками.Чи не так??Промовляв до свого народу через пророків.Отже і вони були посередниками.Те ж саме і щодо творення-творив усе "через сина",тому Син є посередником,так само як і це є у згаданих випадках.Так от,хоч писали Біблію безпосередньо люди,творцем Біблії є Бог.Так??Подібно і викупив людей безпосередньо Син,проте послав його на це Бог,а отже він є Спасителем.Так і творив усе безпосередньо син,проте автором цього є Бог-Творець.Син тут є лише посередником так само як люди при творенні Біблії.Тому й є чітка різниця між Богом та сином,адже написанно про Бога-"з нього походить усе".Про сина ж так ніде не написанно.Заперечиш??
Ну й стосовно того "ніщо" то я вже вкотре тобі повторюю,воно відноситься до того що створенно "через Сина",тому звісно що воно не могло без Сина повстати.Розшир трохи своє сприйняття простих речей.
Р.С.Що там за Пр8:22-31??Нічого не відкопав у інеті?? :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34606
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2012, 10:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
більш тгг тзасліплювати себе.мої доводи викладенні,тому візьми і їх аналізуючи так як я твої спростуй.

Ті ніщого не спростував, не обманюй себе і інших.
sss написав:
Ну й стосовно того "ніщо" то я вже вкотре тобі повторюю,воно відноситься до того що створенно "через Сина",тому звісно що воно не могло без Сина повстати.Розшир трохи своє сприйняття простих речей.

Iван.1:3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. Дивно що ти такий засліплений, бачу тобі все одно, аби якось доказати єретичне вчення сЄ. Написано:
1. Усе створено І.Х. - Усе через Нього повстало
2. Все що було створено, - створено тільки І.Х. - ніщо, що повстало
3. Без І.Х. ніщо не було створено - не повстало без Нього

ССС, і всі сЄ подивіться на цей вірш простими очими, без вчення сЄ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34611
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2012, 14:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
більш тгг тзасліплювати себе.мої доводи викладенні,тому візьми і їх аналізуючи так як я твої спростуй.

Ті ніщого не спростував, не обманюй себе і інших.
sss написав:
Ну й стосовно того "ніщо" то я вже вкотре тобі повторюю,воно відноситься до того що створенно "через Сина",тому звісно що воно не могло без Сина повстати.Розшир трохи своє сприйняття простих речей.

Iван.1:3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. Дивно що ти такий засліплений, бачу тобі все одно, аби якось доказати єретичне вчення сЄ. Написано:
1. Усе створено І.Х. - Усе через Нього повстало
2. Все що було створено, - створено тільки І.Х. - ніщо, що повстало
3. Без І.Х. ніщо не було створено - не повстало без Нього

ССС, і всі сЄ подивіться на цей вірш простими очими, без вчення сЄ.
Протестанте ,ти прикидаєшся чи у тебе дійсно щось з логікою не те??Скільки тобі разів пояснювати,Все що створенне "через Сина",або з його допомогою,не створенне без Нього.Син же не створенний з допомогою самого себе,тому він не належить дло того "ніщо",що було сотворенно "через Нього".Простіше кажучи,весь будинок людина(архітектор) будує через,з допомогою будівельника.Тому "ніщо" що збудованно з допомогою або через будівельника,не повстало без нього(будівельника).Але ж сам будівельник звідкись узявся,ну й зрозуміло що він не є частиною будинку який збудованно ним.Теж саме з Христом,хоча Бог усе творив "через нього",але в усе те що Бог творив "через нього",не входить сотворення Сина,бо Бог сина створив не так як усе інше,що він творив "через Нього(сина)".Син є "початок Божих творінь" "роджений перш усього творива".Таким чином ще початку твореня "усього" був родженний/сотворенний Христос.Тому шановний хвЄ,дивись не лише на один вірш,а подивись у всью Бібію та збагни що вона говорить про це у інших місцях.Тому ще раз тобі для Роздумів-Бог є тим "з якого походить усе".Син же є лише тим "ким усе сталось",що говорить про те що він є лишень виконавцем всього того,що "походить від Бога".Від Бога походять задуми.Син їх втілює та й не тільки Син,а й інші особи,чи то ангели чи то люди.Пр8:22-31 є чудовим цьому свідченням.Тож,допоки ти не спростуєш усіх цих фактів,нічого тобі знову апелювати до слів які тобі не під силу збагнути.Зосередься на вивченні інших місць Писання та спробуй їх повязати з тим на якому ти нерозуміючи зациклився.Бувай здоровий друже :) )).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34677
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2012, 01:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
.Але ж сам будівельник звідкись узявся,ну й зрозуміло що він не є частиною будинку який збудованно ним.


Ви це сказали про Ісуса Христа!
Друже, друже , але ж не врахували Ви все-таки оце: Церква є Тіло Христове, якого Він Голова. А Тіло завжди включає Голову. ТОму Він частина Церкви - головна, краєугольний камінь!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34681
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2012, 21:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
.Але ж сам будівельник звідкись узявся,ну й зрозуміло що він не є частиною будинку який збудованно ним.


Ви це сказали про Ісуса Христа!
Друже, друже , але ж не врахували Ви все-таки оце: Церква є Тіло Христове, якого Він Голова. А Тіло завжди включає Голову. ТОму Він частина Церкви - головна, краєугольний камінь!
Михаїле,ви надто неуважний.Даруйте ,але я невів мову про церкву як будівлю яку збудував Бог "через Нього(Ісуса)".Мова йшла про усе що повстало(твориво) "через Нього(Ісуса)".Сам же Ісус не належить до того що повстало "через Нього",бо він є тим хто безпосередньо те все втілив в реальність за задумом Бога.Таким чином Син відіграв роль у твориві ту ж що відіграє будівельник(майстер) на будівництві втілюючи задуми архітектора в реальність.От і все Михаїле що хотілось вам вчергове розяснити.Тому закликаю вас бути уважнішим та вникати у все повідомлення а не лише в якесь речення з нього.Бувайте здорові Михаїе,та ніколи не поспішайте по-перед батька в пекло.. :) Як бачите усе врахованно.Приємно що ви мене називаєте теж другом)) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34688
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2012, 18:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестанте ,ти прикидаєшся чи у тебе дійсно щось з логікою не те??

От якраз із логікою все ок. Читай уважно.

sss написав:
Скільки тобі разів пояснювати,Все що створенне "через Сина",або з його допомогою,не створенне без Нього.Син же не створенний з допомогою самого себе,тому він не належить дло того "ніщо",що було сотворенно "через Нього".

Син взагалі не створений, в Нього природа Божа, звідки таке узяв?

sss написав:
Простіше кажучи,весь будинок людина(архітектор) будує через,з допомогою будівельника......

ССС, а архітектор по твоєму може бути будівельником?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
34696
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2012, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестанте ,ти прикидаєшся чи у тебе дійсно щось з логікою не те??

От якраз із логікою все ок. Читай уважно.
Мабуть таки ні,коли не можеш збагнути таких простих речей,--як людина,конструктор, яка щось задумала і те втілила через майстра.Згадував тобі колись до прикладу літаки.Хто ж їх збудовує??.Ясно ж що не сам безпосередньо конструктор який задумав,намалював та зробив розрахунки того літака.Він його будує руками майстрів. Розумієш??Тому сказати що літак збудували майстри-робітники,не буде суперечити дійсності,бо вони все ж його збудували,проте зрозуміло,що вони не є творцями того чи іншого літака.Творцем є той хто його задумав,намалював,накреслив та зробив точні розрахунки.

sss написав:
Скільки тобі разів пояснювати,Все що створенне "через Сина",або з його допомогою,не створенне без Нього.Син же не створенний з допомогою самого себе,тому він не належить дло того "ніщо",що було сотворенно "через Нього".
Цитата:
Син взагалі не створений, в Нього природа Божа, звідки таке узяв?
Те що у сина природа подібна до тої яка у Бога,ніяк не заперечує того що він теж сотворенний,адже Бог міг його сотворити з такою ж природою як і у самого себе.Проте тут слід розрізняти та зрозуміти що син сотворенний не так як все інше-"через Сина" ,а безпосередньо самим Богом.Тому це також Біблія називає народженням-"ти мій син,я тебе сьогодні породив"(Пс).А коли народив??-"родженний перш усякого творива",що ясно вказує, що перш ніж було створенно усе твориво ,зявився син.Хочите називайте це виключно народженням,я ж називатиму це подібно як і католик Хоменко у Пр8:22 сотворенням-"Господь сотворив мене на початку",хоча дальше йде мова про "народження" того хто був сотворенни на початку.Таким чином ясно що ці термінни у Біблії зоокрема щодо духовних осіб є взаємозамінними.Тож спробуй подивитись на це обєктивно та по людськи.Крім того ,невже ти невіриш написанному??

sss написав:
Простіше кажучи,весь будинок людина(архітектор) будує через,з допомогою будівельника......

Цитата:
ССС, а архітектор по твоєму може бути будівельником?
Якщо ти задумаєш збудувати стайню в селі,то ти зможеш бути і архітектором і будівельником.Але архітектор який задумав збудувати будинок на сто поверхів очевидно що сам цього не зробить.Розумієш це чи ні??
Ну що ж,думаю достатньо фактів,аби константувати факт того що Ісус не є одним Богом,попри те що він теж брав участь у сотворенні всесвіту.Ну і я чудово розумію твоє бажання переливати з пустого в порожне,аби таким чином затягувати час виявлення цього очевидного факту.Хочеш сліпо вірите в те що читаєш десь там у інеті,твоя справа-вір,але не пропагуй це як правдиве біблійне вчення.Більш того не зводь наклеп на сЄ начебто вони у цьому питанні обманюють людей. На доказ правдивості вчення сЄ наводжу тобі ще одне місце з Писань для роздумів--"Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте!" каже Ісус..Тож,якби Ісус був тим одним Богом,в якого казав вірити,то б неговорив "і в мене вірте",Навіщо так говорити коли він один Бог.Сказв би "вірте в Бога",і цього достатньо було б якби він був тим Богом.Проте ми бачимо з його ж слів,що крім того що слід вірити в Бога,також треба вірити ще й і в нього.А це знову неоспоримий факт того що Ісус не є одним Богом.Хіба ні друзі??
Окрім цього Протестанте,я тобі вказував ще й на іншу різницю яка існує між Богом та його сином.Про сина написанно -"все сталося Ним".Про Бога ж написанно "та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе".Так от,самі ж кажете що син походить від Бога,проте тут написанно що усе походить від Бога,і це явно свідчить що не лише сам Син.Тому син є таким же що й усе інше що походить від одного Бога.Вірю що колись таки ти зможеш це зрозуміти.Тому не покладайся сліпо на своїх провідників та тих розумників Васілієв які щось там у інеті складають а ти це сліпо копіюєш на рус язике.Щасти тобі друже))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
35277
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2012, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Так от,самі ж кажете що син походить від Бога,проте тут написанно що усе походить від Бога,і це явно свідчить що не лише сам Син.


Син не просто походить від Бога, як усе інше. Він Єдинородний Бога! А це зовсім не походження, а народження від Бога перед усім створінням.

Для людей Божих є інший термін "Народжені від Духа Святого". І народжені вони через віру в Ісуса Христа, в якому всестворено і в якому ми рухаємось і існуємо, б овін Всюдисущий разом з Отцем!

Повернемось до імені Бога. СЄ пишуть в своїх виданнях Нового Завіту, коли пишеться слово Господь відносно Бога при цитуванні Старого Завітіу (і не тільки, бо в Одкровенні також "Єгова" пишуть) імя "Єгова" замість слова "Господь". На грецькій мові Господь - "Кіріос". Так? Так.

Але коли Господь (те ж саме "Кіріос") стосується Ісуса Христа, то вже Єгова не пишуть. Котротше кажучи -маніпуляція.
Але Коринтян 1.8-6 вказує, що слово "Господь" пріорітетно відноситься до Ісуса Христа.

Діяння 2,11 "Всякий, хто призове ім’я Господнє, спасеться" Також вказується в Діяннях 9,14 сказано, що Ісус звернувся до Ананії, а той розкзав ро Савла (майбутнього ап. Павла), що той має владу звязувати всіх, "які призивають ім’я твоє". (Також Діяння 15,26 і 21,13 почитайте).

І ще одне: покажіть текст манускрипту Нового Завіту (не Септуагінти) де написано замість Господь "Єгова", але там де Господь Ісус, то "Кіріос". Навряд чи такий манускрипт знайдете.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
35310
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2012, 16:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Так от,самі ж кажете що син походить від Бога,проте тут написанно що усе походить від Бога,і це явно свідчить що не лише сам Син.


Син не просто походить від Бога, як усе інше. Він Єдинородний Бога! А це зовсім не походження, а народження від Бога перед усім створінням.
Так,і таке народження вказує на початок існування як і народження всього іншого.А от Бог,чи він родженний??Звісно що ні,бо він Бог і родженим бути не може.Тож син котрий є родженним від Бога,Богом закономірно не є??Прото та зрозуміло.Тому не ускладнюйте ці прості речі.Знову ж таки якщо Ісус Бог до до кого він молився??Кажете що до Бога.Так звісно що до Бога.Тож коли Бог молиться до Бога,до хіба здоровий глузд вам не підказує що в такому випадку це вказує на існування уже двох Богів???Проте Біблія чітко це заперечує.Так от,висновок,хтось із цих двох є Богом,який за Біблією є один,а хтось не Є Богом.чи важко у цій ситуації здогадатись хто є хто??Мабуть таки у вас хлопці щось не те з тим глуздом,коли ніяк цього не збагнете.



Цитата:
Повернемось до імені Бога. СЄ пишуть в своїх виданнях Нового Завіту, коли пишеться слово Господь відносно Бога при цитуванні Старого Завітіу (і не тільки, бо в Одкровенні також "Єгова" пишуть) імя "Єгова" замість слова "Господь". На грецькій мові Господь - "Кіріос". Так? Так.

Але коли Господь (те ж саме "Кіріос") стосується Ісуса Христа, то вже Єгова не пишуть. Котротше кажучи -маніпуляція.
Та ні Михаїле,придивіться до своїх повідомлень зі сторони.Саме маніпуляція явною є у ниж.Власне я неодноразово вам це виявляв опісля чого ви промовчували,таким чином виявляли свою згоду.Чи не так??
Цитата:
Але Коринтян 1.8-6 вказує, що слово "Господь" пріорітетно відноситься до Ісуса Христа.Діяння 2,11 "Всякий, хто призове ім’я Господнє, спасеться" Також вказується в Діяннях 9,14 сказано, що Ісус звернувся до Ананії, а той розкзав ро Савла (майбутнього ап. Павла), що той має владу звязувати всіх, "які призивають ім’я твоє". (Також Діяння 15,26 і 21,13 почитайте).
Не зводьте все до купи.це різні речі.В Кор слово Господь яке відноситься до Ісуса не є замінником іншого слова.А от у Діях слово Господь-"кожен хто покличе Господнє імя..",якраз і є тим замінником,яке використовують аби замінювати слово Йгвг-Єгова.На це чітко вказує Біблійна книга Йоіла звідки цитують ці слова як і Петро у Діях так і Павло у Рим.А власне у ній(в ориг текстах) було написанно "кожен хто покличе імя Йгвг-Єгови,той буде спасенний".Тож Михаїле,замість того аби знову вдаватись до власних сумнівних ідеї подивіться звідки цитуються ці слова.І тоді гляньте в давні копії цих фрагментів яке саме слово там використовується,чи Адонай-господь,чи Йгвг-Єгова??У вас же сподіваюсь у тій семінарії така можливість є доступною.
Цитата:
І ще одне: покажіть текст манускрипту Нового Завіту (не Септуагінти) де написано замість Господь "Єгова", але там де Господь Ісус, то "Кіріос". Навряд чи такий манускрипт знайдете.
Ну і я думаю ви здогадутесь чому??Якщо в сучасних перекладах Cтарого Завіту в 99,99 випадках це слово Єгова замінено словом Господь,то що вже говорити про ті зауважте копії манускриптів Н.З,а не ориг які були написанні руками апостолів.Якби у нас була можливість подивистись у тексти написанні руками апостолів,тобто у першоджерела,а не у їхні давні копії,то гадаю я б вам таку можливість преподніс.А так звісно що я вам цього не покажу.Проте чесній та щирій людині це і так зрозуміло.Коли в Н.З цитуються слова з Ст.З. де писалось слово Йгвг-Єгова,то чому ж його не має у Новому.Хіба не є тут явною нещирість тих хто це зробив??Яке ж цьому може бути пояснення.От Михаїле як ви самі собі поясните такі дивні речі???Я явно бачу тут оту маніпуляцію та підмінну понять,яка в тому числі направленна й на те аби різницю між Єговою та Ісусом-Господом,зробити ще менш помітною.Наприклад наводжу вам слова--"сказав Господь Господеві".Хто тут кому сказав??Напишете??Тож коли матимете якісь заперечення то пишіть.Домовились???Рятуйте мою душу друже)))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
35324
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2012, 20:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Так,і таке народження вказує на початок існування як і народження всього іншого.

Народження Сина від Вічного Отця - вічне народження, вічний процес родження. Як і походження від Отця Духа Святого - вічний процес походження.

Тому це слово "народження" і поставлено на відрізнення від створеного. Створене - не народжене. Створене Богом (всі ангели і архангел і люди і всі інші створіння) відрізняється від народженого від Бога настільки ж як і річ зроблена людиною від дити народженоїх матірю! (Тому в Біблії і поріняно людину з глиняним виробом майстра!) Якщо Вам це не зрозуміло, і Ви ще й прийняти логічне не хочете, то вибачте, я Вам не зможу допомогти...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
35325
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2012, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Н.З,а не ориг які були написанні руками апостолів.Якби у нас була можливість подивистись у тексти написанні руками апостолів,тобто у першоджерела,а не у їхні давні копії,то гадаю я б вам таку можливість преподніс.


Так ось, якщо точно не знаєте, то не стверджуйте, будь ласка, бо то якраз буде лукавство. Я не знаюб точно ,і якби була можливість подивитись в ті оригінальні тексти, я Вам би таке запитання не дав. В Старому Завіті замінено зрозуміло чому, бо то переклади з староєврейської. А в Новому Завіті в багатьох перекладах залишаються дуже багато слів "койне": таліта кум, амінь.. і т.д. Так що не думаю, що змінили б тетраграму. Адже зрозуміло, що JHVH була і є в Старому Завіті. В традиційному християнському світі не вживають слова "Єгова", але вживають озвучення тетраграми "Ягве". Так що нікуди ніхто не тікає від тетраграми і її не приховує.

І от з Вашого підтвердження СЄ вживають у Новому Завіті щодо Бога "Єгова", а до Ісуса Христа "Господь", не підтвердивши такого розділення в оригіналах. А оскільки не знаєте, що таке було, то і впевнені не можете бути. А робити те, в чому невпевнений не дуже то добре. Ну у свому житті то одне діло, іноді приходиться через гріховність і потім жалієш про це. Але в Церкві та з Церквоними речами не можна.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
35336
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2012, 17:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Так,і таке народження вказує на початок існування як і народження всього іншого.

Народження Сина від Вічного Отця - вічне народження, вічний процес родження.
Чергова видумка.Помиляюсь?Переконаймось.Звідки у вас така інформація??

Цитата:
Тому це слово "народження" і поставлено на відрізнення від створеного. Створене - не народжене.
Хіба??Давайте глянемо у Біблію-"22Господь створив мене почином путі своєї, | першою з його чинів споконвічних. ....,24 коли не було ще безодень, я народилась,..25 Перед тим, як були засновані гори, | раніше від пагорбів я народилась;"(Пр8:22-25)Як бачимо мова про уособлену мудрість яка чи то створенна чи то народжена.Тому ваша догма створенне -не народженне не відповідає тому що написанно у Біблії.чому ви заперечуєте слова Біблії??Ну і дайте відповідь,то мудрість згідно з цими словами народженна чи сотворенна??
Цитата:
Створене Богом (всі ангели і архангел і люди і всі інші створіння) відрізняється від народженого від Бога настільки ж як і річ зроблена людиною від дити народженоїх матірю! (Тому в Біблії і поріняно людину з глиняним виробом майстра!) Якщо Вам це не зрозуміло, і Ви ще й прийняти логічне не хочете, то вибачте, я Вам не зможу допомогти...
Михаїле це лише ваші примітивні міркування,які основанні на вузькому розумінні народження.Більш того,як тут дехто уже писав оте народження яке відбувається у жінки це лише виштовхування дитини з утроби.А от яким чином дитина в цій утробі зявляється??Народжується чи сотворюється??Маєте можливість повидумувати.Прошу дуже,тільки памятайте я за вами пильную))) :)
Ну і що ви можете знати про те як саме народився син від Бога а як були сотворенні ангели??Та й чому порівнюєте це з земними явищами??Хто ви такий що вдаєтесь до таких вигадок.Хіба Бог десь про таке оповідав?? ;-D Не богохульствуйте Михаїле,а то ви дуже ризикуєте.

Ну і знову ви уникаєте поставленних вам запитань.Невже вам не соромно за таке поводження.Я змушений вкотре вам повторювати одне і теж--якщо Ісус Бог до до кого він молився??Кажете що до Бога.Так звісно що до Бога.Тож коли Бог молиться до Бога,до хіба здоровий глузд вам не підказує що в такому випадку це вказує на існування уже двох Богів???Проте Біблія чітко це заперечує.Так от,висновок,хтось із цих двох є Богом,який за Біблією є один,а хтось не Є Богом.чи важко у цій ситуації здогадатись хто є хто??Дасте відповідь))? ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
35337
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2012, 17:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Н.З,а не ориг які були написанні руками апостолів.Якби у нас була можливість подивистись у тексти написанні руками апостолів,тобто у першоджерела,а не у їхні давні копії,то гадаю я б вам таку можливість преподніс.


Так ось, якщо точно не знаєте, то не стверджуйте, будь ласка, бо то якраз буде лукавство.

Тут і знати немає що,адже це очевидно.Ну і пояснення ви ніякого такій підмінні понять не дали.Оце і є лукавство.Я ж пишу про очевидні речі.Те що було у Ст.З коли цитувалось у Н.З повинне бути таке ж саме.Коли воно зміненне,то зрозуміло у чому справа.Хіба ні??
Цитата:
Я не знаюб точно ,і якби була можливість подивитись в ті оригінальні тексти, я Вам би таке запитання не дав.
ви просто не здатні з очевидних речей робити належні висновки.Як і написанно-"будуть дивитись та не бачитимуть".Ви про це недумали??

Цитата:
В Старому Завіті замінено зрозуміло чому, бо то переклади з староєврейської.
М-да Михаїле,чого чого але цього я від вас не сподівався.До такого може вдатись лише справжній невіглас.Про які переклади з староєврейської ви пишете.Там явна підмінна одного слова іншим.Ці слова зовсім мають різне значення.Імя Єгова ніколи не передавало значення яке передає слово Пан,Господь.На Євр мові слово Господь читається як Адонай,а Єгова це зовсім інші букви та звучання-ЙГВГ.Тому не пишіть тут всякої біліберди,скажу вашими словами.Ця підміна Божого імені може бути подібною до тої коли я вас замість Михаїла,зватиму Бароном.Ну і що ви скажетет людині яка говоритиме що слово Барон це просто переклад слова Михаїл???Признайтесь )))

Цитата:
А в Новому Завіті в багатьох перекладах залишаються дуже багато слів "койне": таліта кум, амінь.. і т.д. Так що не думаю, що змінили б тетраграму.
Ви можете собі думати казна -що.Але є речі очевидні,і не треба їх робити невидимими.До чого тут вживаня у Н.З слів койне??Адже ще в Ст.З євреї почали вдаватись до такої підмінни Божого імені.І вже у пізніх копіях Ст,З те імя було заміненне простим титулом.Тож ваші думки є дуже примітивними.

Цитата:
Адже зрозуміло, що JHVH була і є в Старому Завіті. В традиційному християнському світі не вживають слова "Єгова", але вживають озвучення тетраграми "Ягве". Так що нікуди ніхто не тікає від тетраграми і її не приховує.
Приховуєте ще й як.Тому не лукавте.Якщо і озвучуєте це то лишень від безвиходді,яка настає під натиском аргументів сЄ.Якби не ці щирі люди то б імя Бога,уже давно б забулося.
Цитата:
І от з Вашого підтвердження СЄ вживають у Новому Завіті щодо Бога "Єгова", а до Ісуса Христа "Господь", не підтвердивши такого розділення в оригіналах.
Ще раз вам доводжу,що такого підтвердження і не потрібно.Адже цитати з цим іменем,які взяті з Ст З та написанні у Новому,чітко підтверджують нашу правоту.І чомусь ви цього навіть не торкаєтесь,що знову наводить на висновок щодо вашого лукавства. ;-D І як би вам не хотілося це приховати,це вже не Темні Віки пануваня католиків.Нічого вам
не виде друже))) :) Одумайтесь поки не пізно,щиро вам цього бажаю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
35876
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2012, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
До чого тут вживаня у Н.З слів койне??Адже ще в Ст.З євреї почали вдаватись до такої підмінни Божого імені.І вже у пізніх копіях Ст,З те імя було заміненне простим титулом.Тож ваші думки є дуже примітивними


Ви маєте оригінал Септуагінти? Ні. Звідки Вам знати, що там підміняли Євреї.ю Оріген написав у своїй Гексаплі, це і збереглось від Септуагінти. Звідки нам знати, що то не він підмінив?

Ви маєет оригінали новозавітніх скриптів? Ні. Звідки Вам знати, що там було на місці того слова ,а що не було.
Вибачте, але "все провіряйте, доброго тримайтесь". Тому це Вам і всім СЄ треба одуматись, ане видавати бажане за дійсне.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>