Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:54




Створити нову тему Відповісти  [ 72 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
32836
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 01:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Цитата:
Але Господь сказав "у той день, коли скоштуєте від дерева пізнання Добра і Зла, помрете". Ти виставляєш Бога неправдомовцем, якщо стверджуєш, що ця смерть була лише символічною.

............То з чого ти зробив висновок ,що коли Бог говорив "у той день ти помреш",мав на увазі 24 год період часу,а не туж тисячу років яка для нього є тим же днем??

Якщо Бог мав на увазі не один день, а тисячу років, то для чого він сказав Адаму про день, для Адама ж один день не означає тисячу років?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
32844
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 10:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Цитата:
Але Господь сказав "у той день, коли скоштуєте від дерева пізнання Добра і Зла, помрете". Ти виставляєш Бога неправдомовцем, якщо стверджуєш, що ця смерть була лише символічною.

............То з чого ти зробив висновок ,що коли Бог говорив "у той день ти помреш",мав на увазі 24 год період часу,а не туж тисячу років яка для нього є тим же днем??

Якщо Бог мав на увазі не один день, а тисячу років, то для чого він сказав Адаму про день, для Адама ж один день не означає тисячу років?
А що тобі відомо,що для Адама означав "день"??Хіба це було головне у тому??Ці слова мали перестерігати Адама про те що непослух доведе до кінця,тобто смерті(нежиття).А коли саме, це вже було вторичено.Я тобі зіслався на Писання що "день" у Біблії має різні значення.Тому в якому саме значенні Бог мав на увазі день,ти ствердно не відповіси.Тому й неговори того чого незнаєш.Очевидно що Адам помер вернувшись туди звідки і прийшов.Прожив він не довше ніж тисячу років,яка для Бога є наче один день.Тож що нетак??Усе що Бог промовив збулось.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33045
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2011, 23:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ще раз кажу, тисяча років наче один день - це для Бога. Для Адама один день означав період часу від сходу до заходу сонця. Для Бога ж час не має жодного значення, тому так написано, що для Бога тисячу років - це ніщо, тобто один день, або одна секунда. Адам був обмежений часовим виміром, тому, коли Бог сказав: "у той день ти помреш", це могло означати для Адама лише одне - земний день. Якщо для Адама один день теж означав тисячу років, то про яку тисяч років говорив Бог, кажучи "у той день", якщо Адам прожив не більше ніж тисячу років?




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33059
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2011, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ще раз кажу, тисяча років наче один день - це для Бога. Для Адама один день означав період часу від сходу до заходу сонця. Для Бога ж час не має жодного значення, тому так написано, що для Бога тисячу років - це ніщо, тобто один день, або одна секунда. Адам був обмежений часовим виміром, тому, коли Бог сказав: "у той день ти помреш", це могло означати для Адама лише одне - земний день. Якщо для Адама один день теж означав тисячу років, то про яку тисяч років говорив Бог, кажучи "у той день", якщо Адам прожив не більше ніж тисячу років?
Браттіку,ти якось не хочеш,а може не можеш зрозуміти те що я тобі пишу."У той день" для Адама могло значити що завгодно,згідно з тими значеннями які передає слово день.А значення цього слова різні.Чому ти пишеш так впевненно про Адама та те що для нього означав день.Ти що Його питав про це??Він був досконалим на відмінну від тебе,і сприйняття у нього в той час було інші ніж у тебе грішного.Хіба ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33073
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 04:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Що означає слово "день" для людини? Чи для досконалого Адама, чи для нас грішних, це слово означає лише одне - час від сходу до захода сонця. Перестань крутити такими елементарними поняттями.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33079
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Що означає слово "день" для людини? Чи для досконалого Адама, чи для нас грішних, це слово означає лише одне - час від сходу до захода сонця. Перестань крутити такими елементарними поняттями.
Та я некручу.Я тобі кажу що означає день у Писанні.Подібне є у пророцтві про Даниїла про 70 тижнів.Знаєш що там означає тиждень,або день того тижня??Досліди,тоді небудеш торочити що неслід)).Ех розумнику ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33094
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 18:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я знаю одне: якщо мені хтось скаже приходь у той день, я розумію, що прийти я маю саме в той день, а не в період в тисячу років.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33132
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2011, 20:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Я знаю одне: якщо мені хтось скаже приходь у той день, я розумію, що прийти я маю саме в той день, а не в період в тисячу років.
Так власне що ти про це судиш зі свого вузького погляду,який часто є необєктивним.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33142
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2011, 15:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
sss написав:
Братик написав:
Я знаю одне: якщо мені хтось скаже приходь у той день, я розумію, що прийти я маю саме в той день, а не в період в тисячу років.
Так власне що ти про це судиш зі свого вузького погляду,який часто є необєктивним.

Біблія була дана Богом для обмежених часом людей, у яких "вузьке" розуміння часу. Він не мав на увазі одне, а проговорив через Писання так, щоб люди зрозуміли інше.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33144
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2011, 16:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
sss написав:
Братик написав:
Я знаю одне: якщо мені хтось скаже приходь у той день, я розумію, що прийти я маю саме в той день, а не в період в тисячу років.
Так власне що ти про це судиш зі свого вузького погляду,який часто є необєктивним.

Біблія була дана Богом для обмежених часом людей, у яких "вузьке" розуміння часу. Він не мав на увазі одне, а проговорив через Писання так, щоб люди зрозуміли інше.
То чому Він у Біблії часто вживає це слово у різних значеннях,коли ці слова дані Ним для обмеженних людей у яких вузьке розуміння часу(дня)??)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33150
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2011, 18:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тому що не всі люди обмежені розумово. Бог дав зрозуміти людям, яким дав розум, що для Бога не існує часового обмеження, час - це вимір лише для матерії, тобто для людини. Але це зовсім не означає, що Адам мав був зрозуміти це як тисячу років. Адам нічим не відрізняється від нас за природою, крім того, у нас більше знань: Адам, наприклад, міг і не знати, що для Бога немає часового виміру.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кому Бог заплатив викуп за нас?
33153
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2011, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Тому що не всі люди обмежені розумово. Бог дав зрозуміти людям, яким дав розум, що для Бога не існує часового обмеження, час - це вимір лише для матерії, тобто для людини. Але це зовсім не означає, що Адам мав був зрозуміти це як тисячу років. Адам нічим не відрізняється від нас за природою, крім того, у нас більше знань: Адам, наприклад, міг і не знати, що для Бога немає часового виміру.
Браттіку для чого оті видумування,як написанно так написанно.День же у Біблії, як я писав, має різні значення.Навів тобі приклади з Писань,зоокрема наприклад пророцтво з Даниїла про 69 тижнів,де день є роком.(Дан9:25)Тому не спрощуй ти усе так як ти можеш сприйняти зі своїм сприйняттям.А Адам все таки відрізнявся від тебе,бо він був досконалим.Розумієш різницю??))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 72 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>