Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:04




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Чи чув ти про журнал "Євангельський голос"?
Чув і читаю традиційну версію журналу (у форматі А5) 75%  75%  [ 18 ]
Чув і читаю нову версію журналу "Євангельський голос" (у форматі А4) 8%  8%  [ 2 ]
Чув про журнал, але не знайомий із перипетіями навколо нього 8%  8%  [ 2 ]
Не чув і нічого не знаю про журнал 8%  8%  [ 2 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Журнал "Євангельський голос"
468
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2006, 06:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Унікальне явище сьогодні склалося в Україні: виходить два різних журнали під однією назвою "Євангельський голос". Думаю, що буде корисно обговорити цю ситуацію.
Коротко розкажу передумови, передісторію цієї ситуації.
В журналі "Євангельський голос" була надрукована стаття-застереження щодо того, що зусиллями певного Союзу (Спілки, Обєднання) розповсюджується єретичне вчення серед євангельських християн. Це настільки обурило керівників цієї Спілки (що, зрештою, зрозуміло), що вони вирішили зняти головного редактора - ну, не було інших аргументів. Не було чим заперечити згідно Слова Божого.
Але згідно українського законодавства законного права для цього вони не мали, хоча й ця Спілка була засновником журналу "Євангельський голос". Закони України захищають свободу слова!
Тоді керівництво Спілки вирішило сфальсифікувати документи, і почали випускати ще один журнал під цією ж назвою.
Хто з вас зустрічався з цими журналами, було би цікаво почути вашу думку, що з того вийшло.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
503
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2006, 00:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Брате Іване, я знаю цю ситуацію, мені також боляче, як і тобі. Але чи зможемо ми на даний момент щось змінити? На даний момент це не в наших силах. Лишається надіятись на милість Божу і на Його духовний ремонт. Просто, чи доцільно зараз це обговорювати?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
518
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2006, 11:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Тарас написав:
Просто, чи доцільно зараз це обговорювати?

Звичайно, навряд чи потрібно обговорювати подію річної давності, тим більше осуджувати когось. Кожен сам отримає нагороду за свою працю.
Але справа в тому, що в деяких регіонах, зокрема у Тернополі існує повна інформаційна блокада, більшість віруючих взагалі не знають про те, що виходить два різних журнали "Євангельський голос", бо розповсюджувати в тернопільських церквах традиційний "Євангельський голос" заборонили під страхом смерті (вилучки). Крім того, ці ж люди, що забороняють "Євангельський голос" продовжують переслідувати також інші євангельські видання, зокрема журнал "Джерело", який сьогодні вже майже знищили їхніми зусиллями :cry: . Він ледве продовжує виходити мізерним тиражом. :(
Але й це ще не так страшно. Хоч би якісь сили заборонили всі євангельські видання, у кожного віруючого залишається Біблія, яку поки що не забороняє читати ніхто. Страшніше інше: переслідуючи євангельські видання, одночасно розповсюджують у народі Божому нові "голоси", які видають за євангельські, а друкують у них відверту єресь, ховаючи її за Авторитетними Прізвищами. Навіть більше, інколи друкують у новому, так званому "євангельському голосі" відверто сатанинське вчення. Оце вже страшно. :wink:
Видно, що таки близько вже прихід Христовий, якщо вже фальшиві брати скидають свої маски і відкрито показують своє справжнє обличчя (як воно і написано в Слові Божому).
Ця тема призначена для обговорення матеріалів, що подаються у християнських засобах масової інформації, тому таку інформацію доречно тут обговорювати.
Тому я спробую підготувати цитати з цього нового "голосу" - рука не піднімається написати "євангельського", щоби не бути голослівним.
А взагалі тут можна обговорювати матеріали з обох "голосів" - нового і традиційного.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
548
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2006, 00:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я з тобою згідний. В такому випадку я приєднаюся до тебе.
Я знав цю всю історію, але думаю візьму почитаю, може щось добре пишуть. Тільки відкриваю журнал і ось стаття, в якій пише приблизно таке, що ми були під владою диявола, але Ісус Христос викупив нас у нього, заплативши ціною Своєї крові. (стаття про пташку).
Але це ж ЄРЕСЬ!!! Христос нічого дияволу не платив. Ісус Христос себе непорочного приніс в жертву Богові, Божій справедливості, тому що кара за гріх - смерть. Навіть якщо подивитись на прообраз жертви Христа в старому заповіті, то можна побачити, що жертви за гріх приносились не дияволу, а БОГОВІ. Після цього я більш і не відкривав цього журналу.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3243
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2006, 11:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Тарас написав:
Я з тобою згідний. В такому випадку я приєднаюся до тебе.
Я знав цю всю історію, але думаю візьму почитаю, може щось добре пишуть. Тільки відкриваю журнал і ось стаття, в якій пише приблизно таке, що ми були під владою диявола, але Ісус Христос викупив нас у нього, заплативши ціною Своєї крові. (стаття про пташку).
Але це ж ЄРЕСЬ!!! Христос нічого дияволу не платив. Ісус Христос себе непорочного приніс в жертву Богові, Божій справедливості, тому що кара за гріх - смерть. Навіть якщо подивитись на прообраз жертви Христа в старому заповіті, то можна побачити, що жертви за гріх приносились не дияволу, а БОГОВІ. Після цього я більш і не відкривав цього журналу.


А мені здаєтся що це дуже маленька дрібниця. Просто одна із завченних фраз які ми так любим говорити, про які ми не дуже задумуємся, і які требя періодично вичищати з нашого лексикону.


Таких не дуже корректних фраз я міг би назвати цілу купу і ми всі ними користуемося (тільки щось зараз не можу пригадати які іменно, але всеодно, я думаю що їх в нас трохи є).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3244
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2006, 11:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Крім цього, зазвичай на журналах пишеться що там статті пишуться різними людьми, і їхні точки зору редакція журналу не обов'язково розділяє. Так само і з єв. голосом, я думаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3633
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2006, 00:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Це нормально, що єресь розповсюджується через християнські журнали! Ми живемо в останній час! Я не думаю, що це випадкові помилки! Просто диявол може нас використовувати (якщо ми завищуємо свою самооцінку) для зведення навіть вибраних. Тому ми можемо цього і не помічати, але розповсюджувати єресь, ми можемо вбивати інших, але будемо думати, що цим служимо Богу! :(

І я думаю, що ніколи не можна казати, що цей журнал - лише єресь, а інших журнал - істина. Є лише одне вірніше Слово - це Біблія! А все інше може бути від лукавого! :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3962
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 11:23 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Завжди жахливо спостерігати як Божа справа перетворюється у "Коза ностра".
Але як мовляв сучасний класик : " Маємо що маємо".
І коли Бог з певних причин соромить православіє чи католіцизм, завжди можна памятати що Він посоромить і п"ятидесятничество, хоть хтось до нього і належить...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4012
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 19:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
То таки так. Бо Бог посоромить усіх, хто не хоче служити Йому всім своїм серцем


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7029
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2007, 14:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Я читала обидва варіанти журналу. І трохи знайома з конфліктоною ситуацією, що виникла. І теж вважаю, що Бог із часом розставить у цій справі все і всіх на свої місця, адже Він осміяний бути не може... Доречі, у нас на Буковині теж існує неофіційна заборона виписувати традиційне видання.




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7245
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2007, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Читав нещодавно останній номер ЄГ (4/2006). У ньому пишуть, що є випадки, коли на церкву приходять журнали, а керівник ховає від людей відразу під лавку: так, щоб і люди не читали правди Божої, і заодно нашкодити фінансово журналу.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Журнал "Євангельський голос"
14839
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2008, 21:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Іван Твердий написав:
В журналі "Євангельський голос" була надрукована стаття-застереження щодо того, що зусиллями певного Союзу (Спілки, Обєднання) розповсюджується єретичне вчення серед євангельських християн. Це настільки обурило керівників цієї Спілки (що, зрештою, зрозуміло), що вони вирішили зняти головного редактора - ну, не було інших аргументів. Не було чим заперечити згідно Слова Божого.

Доречі в мене є ті статті, якщо хтось бажає їх прочитати, я можу їх тут розмістити, якщо це дозволяється.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15117
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2008, 11:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Хороші статті дозволяється розміщувати. Навіть не на форумі, а на сайті. Інтернет - сьогодні ледве не єдиний засіб донести інформацію без цензури. Християни багатьох офіційних церков опинилися в ситуації інформаційного вакууму, від них приховують багато інформації про справжній стан справ, про те, хто сьогодні керує союзами і т.д.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15118
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2008, 15:27 

Востаннє редаговано NiXy 01 травня 2008, 01:04 (всього 2 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Taj написав:
Хороші статті дозволяється розміщувати. Навіть не на форумі, а на сайті. Інтернет - сьогодні ледве не єдиний засіб донести інформацію без цензури. Християни багатьох офіційних церков опинилися в ситуації інформаційного вакууму, від них приховують багато інформації про справжній стан справ, про те, хто сьогодні керує союзами і т.д.

Ці 2 статті з "Євангельського голосу" (перша йде як причина, друга як наслідок піршої) можна прочитати тут, на останній сторінкі: Christianin_01(26)2008_web.pdf


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Журнал "Євангельський голос"
15337
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2008, 14:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Цитата:
Коротко розкажу передумови, передісторію цієї ситуації.
В журналі "Євангельський голос" була надрукована стаття-застереження щодо того, що зусиллями певного Союзу (Спілки, Обєднання) розповсюджується єретичне вчення серед євангельських християн. Це настільки обурило керівників цієї Спілки (що, зрештою, зрозуміло), що вони вирішили зняти головного редактора - ну, не було інших аргументів. Не було чим заперечити згідно Слова Божого.


Ось ці статті:
http://christianin.net.ru/article.php?id=49

наскільки мені відомо, ту сестру звільнили з місця роботи за той лист що вона написала... :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>