Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:06




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
30817
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2011, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хочу поділитися свідченнями про чудні Божі діла у житті раба Божого Павла Франчука:
Тайга (тут Павло розповідає про службу в лавах Совітської армії, де його переслідували за віру в Бога, і врешті вирішили погубити - вивезли далеко в тайгу і покинули помирати серед лютих морозів, але Господь врятував його життя і дозволив повернутися)
Зцілення (внаслідок скитань у тайзі Павло був вражений смертельною хворобою, і лікарі присудили йому смерть, але Бог зцілив його і багато невіруючих пізнали, що Бог живий)
Переслідування (після чудного зцілення Богом, багато людей цікавилися тим, а тому чиновники радянської влади намагалися погубити Павла, у результаті він був змушений переховуватися, але Господь його зберіг і в цьому).
Подорож до Фінляндії (тут Павло свідчить про Божу охорону під час неймовірних подій, які відбулися не так давно у його житті).

Є ще інші свідчення про Божі діла у житті Павла, і я, особисто розмовляючи з братом Павлом, переконався, що усі його свідчення є правдивими фактами.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32335
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Хочу поділитися свідченнями про чудні Божі діла у житті раба Божого Павла Франчука:
Тайга (тут Павло розповідає про службу в лавах Совітської армії, де його переслідували за віру в Бога, і врешті вирішили погубити - вивезли далеко в тайгу і покинули помирати серед лютих морозів, але Господь врятував його життя і дозволив повернутися)
Зцілення (внаслідок скитань у тайзі Павло був вражений смертельною хворобою, і лікарі присудили йому смерть, але Бог зцілив його і багато невіруючих пізнали, що Бог живий)
Переслідування (після чудного зцілення Богом, багато людей цікавилися тим, а тому чиновники радянської влади намагалися погубити Павла, у результаті він був змушений переховуватися, але Господь його зберіг і в цьому).
Подорож до Фінляндії (тут Павло свідчить про Божу охорону під час неймовірних подій, які відбулися не так давно у його житті).

Є ще інші свідчення про Божі діла у житті Павла, і я, особисто розмовляючи з братом Павлом, переконався, що усі його свідчення є правдивими фактами.

Соняшник ну шито тут білими нитками :oops:, я був у Советскій армії, правда трошки пізніше, і можу сказати що бреше Франчук, ну може не всьо ну більше половини це точно мені за нього встидно.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32339
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
prostak2 написав:
Соняшник ну шито тут білими нитками :oops:, я був у Советскій армії, правда трошки пізніше, і можу сказати що бреше Франчук, ну може не всьо ну більше половини це точно мені за нього встидно.

А що саме вам видалося неймовірним? Будь ласка, конкретизуйте свої сумніви. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32342
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
prostak2 написав:
Соняшник ну шито тут білими нитками :oops:, я був у Советскій армії, правда трошки пізніше, і можу сказати що бреше Франчук, ну може не всьо ну більше половини це точно мені за нього встидно.

А що саме вам видалося неймовірним? Будь ласка, конкретизуйте свої сумніви. :)

ти їхав на кузові у ГАЗ-66?, Я їхав і там нема і бути неможе ніякої труби щоб руки гріти і щоб вона душила газами.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32351
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
prostak2 написав:
ти їхав на кузові у ГАЗ-66?, Я їхав і там нема і бути неможе ніякої труби щоб руки гріти і щоб вона душила газами.
Так, справді у нових модифікаціях ГАЗ-66 справді вихлопну трубу вивели поза кунг (КУНГ - це задня частина кузова ГАЗ-66). Проте одні з перших кунгів обладнювалися, цитую "обогревом за счет выхлопных газов двигателя, направляющихся по особым трубам, проложенным под полом кузова или в его передней стенке."
Справді, з часом вихлопна труба ржавіла, і вихлопні гази отруювали повітря кузова. Саме тому у новіших модифікаціях перестали використовувати опалення за рахунок відпрацьованих газів. Очевидно, що ви знайомі саме з новішою моделлю ГАЗ-66.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32357
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 22:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
prostak2 написав:
ти їхав на кузові у ГАЗ-66?, Я їхав і там нема і бути неможе ніякої труби щоб руки гріти і щоб вона душила газами.
Так, справді у нових модифікаціях ГАЗ-66 справді вихлопну трубу вивели поза кунг (КУНГ - це задня частина кузова ГАЗ-66). Проте одні з перших кунгів обладнювалися, цитую "обогревом за счет выхлопных газов двигателя, направляющихся по особым трубам, проложенным под полом кузова или в его передней стенке."
Справді, з часом вихлопна труба ржавіла, і вихлопні гази отруювали повітря кузова. Саме тому у новіших модифікаціях перестали використовувати опалення за рахунок відпрацьованих газів. Очевидно, що ви знайомі саме з новішою моделлю ГАЗ-66.

можливо але окрім ГаЗ66 там ще багато білих ниток


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32359
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Не знаю наскільки правда, але я чув що Франчук зізнався у брехні свого свідчення.

Один із критиків http://ijoyes.com/view.php?video=GdFzSy ... 0%B1%D0%B5.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32364
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Не знаю наскільки правда, але я чув що Франчук зізнався у брехні свого свідчення.

Один із критиків http://ijoyes.com/view.php?video=GdFzSy ... 0%B1%D0%B5.

це ненайкраще відео, Франчук бреше можливо з "благими" намірами думаю Богу це непотрібно.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32365
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 23:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Не знаю наскільки правда, але я чув що Франчук зізнався у брехні свого свідчення.

Ні, це неправда! Я дуже добре знаю цю всю історії з Франчуком, і вже познайомився з Павлом Франчуком особисто, а також багато спілкувався з ним та його родиною. Насправді, оцей Сашко Синицький (що на цьому відео), який вийшов з п'ятидесятницької церкви через суперечки, розпочав акцію проти багатьох віруючих, поширюючи всяку неправду, в тому числі проти Павла Франчука. Сашко способом шантажу вимагав від пресвітера церкви Суламіта (де Павло Франчук був рукоположений на служіння євангеліста), щоб вони оголосили свідчення Франчука недостовірними. Тоді цей пресвітер став шукати зачепку у свідченнях, однак знайшли лише деякі обмовки, за що Франчука взяли на замітку, хоча більшість служителів церкви відмовилися підписати це несправедливе рішення. Однак, Павло Франчук перед церквою визнав свої обмовки, і просив пробачення за те що допускав неточності: переплутав ім'я свого товариша, замість "заочного" навчання сказав в одному свідченні "стаціонарного" тощо.

А це вже люди перекрутили все, і поширюють між віруючими таку неправду ніби сам Франчук визнав свої свідчення неправдивими. Ні, це неправда! Від Павла Франчука вимагали спростувати свідчення про Божі діла, однак він цього не робив, незважаючи на жодні погрози! Хоча від нього ще кагебісти у советські часи, так як і тепер, неодноразово вимагали відректися від всього того, що зробив Господь в його житті, але він не міг цього зробити, бо все що робив Господь - є правда.

Ось рекомендую прочитати статтю (там у другій частині дуже добре описано те, що відбувалося): http://jerelo.info/u-skrutni-chasy/fran ... e-bogu.htm




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32377
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 20:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Протестант написав:
Не знаю наскільки правда, але я чув що Франчук зізнався у брехні свого свідчення.

Ні, це неправда! Я дуже добре знаю цю всю історії з Франчуком, і вже познайомився з Павлом Франчуком особисто, а також багато спілкувався з ним та його родиною...

Ось рекомендую прочитати статтю (там у другій частині дуже добре описано те, що відбувалося): http://jerelo.info/u-skrutni-chasy/fran ... e-bogu.htm


Шановний Сонячник скажи будь ласка, яка професія у Павла Франчука і чим він собі на життя заробляє?


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32381
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 21:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
prostak2 написав:
скажи будь ласка, яка професія у Павла Франчука і чим він собі на життя заробляє?[/quote] У них же сімейний бізнес по прибиранню офісів - це і я знаю.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32383
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 21:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
prostak2 написав:
скажи будь ласка, яка професія у Павла Франчука і чим він собі на життя заробляє?
У них же сімейний бізнес по прибиранню офісів - це і я знаю.

Якщо вони займаються cleaning-гом може вних є сайт, дай зсилку будь ласка.
Бо я чув що Павло Франчук їздить по Церквах і заробляє на свідченнях.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32822
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 16:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це відколи за свідчення гроші платять??? :shock:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32834
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 00:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Це відколи за свідчення гроші платять??? :shock:
Так думають ті, хто ніколи не трудився для Бога. За свідчення не платять, а злословлять. Згадайте Степана, якого люди вкаменували за те, що засвідчив, що бачив Ісуса.
Адже так Христос говорив: Блаженні ви будете, коли люди зненавидять вас, і коли проженуть вас, і ганьбитимуть, і знеславлять, як зле, ім'я ваше за Людського Сина. (Лук.6:22)
І ці слова буквально виконалися в житті брата Павла, і він прийняв це з радістю, благословляючи ворогів своїх як і Христос заповів: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує... (Матв.5:44)
Я не чув жодного злісного слова з уст Павла, жодної образи чи якоїсь ненависті... він усі несправедливі обмовки переніс мовчки, так як Христос: Коли був лихословлений, Він не лихословив взаємно, а коли Він страждав, не погрожував, але передав Тому, Хто судить справедливо. (1Петр.2:23)

І хоч заповідь Божа гласить: Не будь ложним свідком на свого ближнього, і не підговорюй устами своїми.(Прип.24:28), проте знайшлися два лжесвідка проти Павла Франчука - це відлучені від Церкви О.Синицький і Б.Перчаткін, які разом сплітали неправду проти віруючих. Але Бог так допустив, що тепер вони стали між собою злійшими ворогами і вже тепер обливають брудом один одного. І вся ця неправда вийшла на світло, і кожен може бачити з чого починалася ця безбожна акція проти слуги Божого. Зараз вони один одному закидають і звинувачують, що подавали неправдиву інформацію про Франчука, але жоден з них ще не визнав себе самого винним. Нехай Господь дасть їм покаяння.

А я в тому бачу руку Божу: Не посоромляться ті, хто на Бога надіється!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчення про Божі діла у житті Павла Франчука
32841
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 07:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
знайшлися два
лжесвідка проти Павла
Франчука - це відлучені
від Церкви О.Синицький і
Б.Перчаткін, які разом
сплітали неправду проти
віруючих.

да, цей Перчаткін дійсно наклепник. Читав деякі його статті. Ну, одним словом, немічний чоловік цей Перчаткін. Хай Бог не зарахує йому ці всі слова!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>