Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:50




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31064
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 14:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
я не розумію пана 3с. То він говорить,що Церква і, відповідно, її члени повинні повністю відокремитись від світу, то говорить,що можна по чарочці вхиляти алкоголю!. Хіба не люди цього світу живуть по таким поняттям: "пий - та не впивайся"? Хіба не алкоголь згубив мільйонiв людей по всьому світі? Хіба не через алкоголь розпадаються сім'ї, гине молодь, деградує розум і т.д.? Знаючи скільки горя приносить спиртне, я навіть в рукі свої не хочу брати оцю мерзоту, не говорячи вже про те,щоб вона входила в мої уста.
пане Початківець,ніхто вас не змушує пити алкоголь.Це справа вашого сумління.Але і ви нікому не забороняйте його навіть в малий кількості вживати.Так всласне надмірне вживання алкоголю приносить багато шкоди.Ніхто ж не каже вживати надмірно.Біблія забороняє саме пияцтво,тобто надмірне вживання алкоголю забороняє,а не помірковане та розсудливе ставлення до нього.Скажімо переїдатися теж є гріхом,але ж через це ви не перестали істи взагалі.чи не так??Тому ви пане трохи більше розуму підключіть для вияснення цього питання.Подивіться що Біблія говорить про вино,як Ісус ставився до вина.чи вживав він його,і у яких цілях.А вже після цього робіть висновки,і все ж без отих зайвих емоцій.Якщо ви колись мали з цим проблему,то звісно що вам навіть нюхати його протипоказанно.Ніхто вам з сЄ і нанавязаватиме його.Самі навіть сЄ які теж колись потерпали від надмірного вживання,сьогодні категорично відмовляються від нього,навіть від самого слабкого.Тому тут слід керуватись сумлінням розуміючи що Біблія засуджує не сам алкоголь а неправильне ставлення до нього,подібно як і не саму їжу а не правильне ставлення до неї.Наведу вам одні слова з Бібліі,щоб вам трохи це прояснити—«вважайте на себе,щоб ваші серця не обтяжувались ненажерством,пияцтвом та життєвими клопотами»(Лк21:34).От і зробіть правильний висновок з них.Ну й на далі ведіть себе трохи спокійніше.
Цитата:
А про трішки вина,про яке пише ап.Павло Тимофію,то я скажу так: якщо ти,3с, будеш жити в таких кліматичних умовах, в яких жив Тимофій, якщо в тебе будуть дійсно недуги в шлунку, які, судячи по всьому, були у Тимофія - то можеш випити. І то,як ти сказав(3с прим.), це була лише порада, яку невідомо чи виконав Тимофій. Адже в нього був могутній Лікар, Який лише промовить Своє слово - і стається! І цей Лікар незмінний! Він вчора,сьогодні і повіки той самий! Блаженні всі ті, хто покладається на Нього!
То чому ж Павло дав таку пораду Тимофієві??як думаєш чи Павло не довіряв тому могутньому лікареві??
Цитата:
А, і ще. Щоб не відійти повністю від теми, скажу свою думку про сЄ: для них не є проблемою обізвати ближнього,особливо якщо цим ближнім є п'ятидесятник. Це не наклеп, це - факт.
З чого ти це взяв??Наведи його,той факт
Цитата:
Про зовн. вигляд жінок сЄ годі що казати. Не бачу різниці між цьогосвітніми. Це факт!
Що саме тебе наштовхує на таку думку??Як намене,то і тут сЄ є поміркованими та розсудливими.Фанатизм якого мабуть тримаєшся ти,теж не є схвалений Біблією.Розкажу тобі один випадок про твоїх сестер.Бував декілька разів в Буковелі на лижному курорті.Так там,спостерігав цікаве дійство пов’язане з цим.Декілька жінок катались на лижах, в лижних товстих балонових костюмах і поверх балонових штанів мали довгі спідниці.Коли я з ними завів про це мову,то вони сказали що,так а не інакше Біблія радить одягатись.Як кажеш чи не є це фанатизмом Початківце??Чи дійсно Біблія радить навіть в таких ситуаціях так одягатись і чому??.




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31065
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 14:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Початківець, так звані "свідки" не є нашими братами, вони і є зі світу і є світом, так що все зрозуміло.
Невже Братіку??А чому ти думаєш що 50-ки такими не є??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31067
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 18:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Так
всласне надмірне
вживання алкоголю
приносить багато
шкоди .

До цього висновку дійшов весь світ. На кожній бутилці спиртного таке пишуть. Я ніколи не був пиякою і немаю жодних проблем зі спиртним. Але ж самі подумайте, пане 3с, що то буде коли ми, віруючі, будем разом з невіруючими вхиляти по чуть-чуть? Я думаю, без спокуси тут не обійтись. А що далі? Горе мені, якщо через мене приходить спокуса. Чи не так?
Цитата:
З чого ти це взяв??
Наведи його,той факт

взяв, раз кажу.
sss написав:
Розкажу тобі
один випадок про твоїх
сестер .Бував декілька
разів в Буковелі на
лижному курорті .Так
там,спостерігав цікаве
дійство пов’язане з
цим .Декілька жінок
катались на лижах, в
лижних товстих
балонових костюмах і
поверх балонових
штанів мали довгі
спідниці .Коли я з ними
завів про це мову,то
вони сказали що,так а не
інакше Біблія радить
одягатись .Як кажеш чи
не є це фанатизмом
Початківце ??Чи дійсно
Біблія радить навіть в
таких ситуаціях так
одягатись і чому ??.

:lol: Дійсно кумедна ситуація. Хоч осуджувати не буду. Кожен поступає за власним сумлінням, про що ви й самі казали. От якби вони не були в спідницях, то ви й не зрозуміли б, що це віруючі сестри. Мало того, побачивши їх гарні ноги,фігуру без спідниці, почали б заігрувати. Тіло, все ж таки. ;-D




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31092
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2011, 17:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, існують такі церкви, які вчать як треба вдягатися за власними уявленнями, які часто не підтверджуються Біблією. Це душевні церкви, які давно втратили духовну сутність, а оскільки духовного немає, то змушені начиняти зміст церкви всілякими тілесними правилами щодо одягу і поведінки. Такі правила існують в відділених баптистських церквах і деяких консервативних п"ятидесятницьких, а ще в різних манонітських церквах, мусульманських громадах, індустських і т.д.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31093
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2011, 17:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Братик написав:
Початківець, так звані "свідки" не є нашими братами, вони і є зі світу і є світом, так що все зрозуміло.
Невже Братіку??А чому ти думаєш що 50-ки такими не є??

І серед 50-ків такі є. Я ніколи не роблю різниці між різними церквами, бо і Бог такої різниці не робить. Вибач, що узагальнив, можливо це стосується не всіх СЄ.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31162
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 19:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
Таквсласне надмірневживання алкоголюприносить багатошкоди .
До цього висновку дійшов весь світ. На кожній бутилці спиртного таке пишуть. Я ніколи не був пиякою і немаю жодних проблем зі спиртним. Але ж самі подумайте, пане 3с, що то буде коли ми, віруючі, будем разом з невіруючими вхиляти по чуть-чуть? Я думаю, без спокуси тут не обійтись. А що далі? Горе мені, якщо через мене приходить спокуса. Чи не так?
Цитата:
З чого ти це взяв??Наведи його,той факт
взяв, раз кажу.
А я тобі чомусь не вірю.Тож будь розсудливим....
sss написав:
Розкажу тобіодин випадок про твоїхсестер .Бував декількаразів в Буковелі налижному курорті .Тактам,спостерігав цікаведійство пов’язане зцим .Декілька жіноккатались на лижах, влижних товстихбалонових костюмах іповерх балоновихштанів мали довгіспідниці .Коли я з нимизавів про це мову,то
вони сказали що,так а неінакше Біблія радитьодягатись .Як кажеш чине є це фанатизмомПочатківце ??Чи дійсноБіблія радить навіть втаких ситуаціях такодягатись і чому ??.
Цитата:
:lol: Дійсно кумедна ситуація. Хоч осуджувати не буду. Кожен поступає за власним сумлінням, про що ви й самі казали. От якби вони не були в спідницях, то ви й не зрозуміли б, що це віруючі сестри. Мало того, побачивши їх гарні ноги,фігуру без спідниці, почали б заігрувати. Тіло, все ж таки. ;-D
Та яку там фігуру видно,ти що.Надутий балоновий костюм.Навіщо її прикривати ту фігуру спідницею,вона ітак за надійною бронею.Осуджувати звісно немає змісту це.Я говорю про те що неможна отаке подавати буцім як погляд Біблії,що власне ти хочеш зробити,осуджуючи вбрання жінок сЄ.Зараз ти вже згадуєш сумління,от і керуйся ним.Якщо воно у тебе дуже гостре,то це не означає що так є правильно чи по біблійному.Це твоє сумління.Комусь воно дозволяє істи мясо,а комусь ні.Так само і з вбранням.Тож нехай кожен поступає так як воно йому каже,головне щоб воно було навченне Слова Божого.Чи нетак Початківце??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31163
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 20:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Так, існують такі церкви, які вчать як треба вдягатися за власними уявленнями, які часто не підтверджуються Біблією. Це душевні церкви, які давно втратили духовну сутність, а оскільки духовного немає, то змушені начиняти зміст церкви всілякими тілесними правилами щодо одягу і поведінки. Такі правила існують в відділених баптистських церквах і деяких консервативних п"ятидесятницьких, а ще в різних манонітських церквах, мусульманських громадах, індустських і т.д.
Ти маєш на увазі і ту яку тут представляє Сонячник??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31164
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 20:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
sss написав:
Братик написав:
Початківець, так звані "свідки" не є нашими братами, вони і є зі світу і є світом, так що все зрозуміло.
Невже Братіку??А чому ти думаєш що 50-ки такими не є??

І серед 50-ків такі є. Я ніколи не роблю різниці між різними церквами, бо і Бог такої різниці не робить. Вибач, що узагальнив, можливо це стосується не всіх СЄ.
Не знаю на основі чого ти зробив такий висновок щодо сЄ.Але цікаво було б довідатись чому ти так думаеш про сЄ-" вони і є зі світу і є світом".Ти виношуєш якесь упередження до них??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31166
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 20:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А я тобі чомусь не
вірю .

То що мені почати божитись чи що :lol:
sss написав:
Якщо воно у тебе
дуже гостре,то це не
означає що так є
правильно чи по
біблійному .Це твоє
сумління.Комусь воно
дозволяє істи мясо,а
комусь ні.Так само і з
вбранням.Тож нехай
кожен поступає так як
воно йому каже ,головне
щоб воно було навченне
Слова Божого .Чи нетак
Початківце??

Так-так! А хіба ви не прагнете до чистоти свого сумління? І якщо мене не осуджує сумління - це ж не означає, що я все правильно чиню. Якщо я буду лише керуватись своїм сумлінням, а не С.Б. - чи далеко я зайду? Тому не варто себе потішати, що совість не судить - значить все Ок!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31168
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
А я тобі чомусь не
вірю .
То що мені почати божитись чи що :lol:
Можеш перехриститись,я тобі повірю.а взагалі я б хотів про факти говорити,а не твої божіння.
sss написав:
Якщо воно у тебе
дуже гостре,то це не
означає що так є
правильно чи по
біблійному .Це твоє
сумління.Комусь воно
дозволяє істи мясо,а
комусь ні.Так само і з
вбранням.Тож нехай
кожен поступає так як
воно йому каже ,головне
щоб воно було навченне
Слова Божого .Чи нетак
Початківце??
Цитата:
Так-так! А хіба ви не прагнете до чистоти свого сумління? І якщо мене не осуджує сумління - це ж не означає, що я все правильно чиню. Якщо я буду лише керуватись своїм сумлінням, а не С.Б. - чи далеко я зайду? Тому не варто себе потішати, що совість не судить - значить все Ок!
ти або не дочитав,або незрозумів мене до кінця.Сумління повинне бути навченне Біблією.Тому коли таке буде то воно тебе не підведе.Розумієш.Біблія наприклад не забороняє їсти мясо,про те декому сумління в той час забороняло це робити.чи слід таких було виправляти??Ні,казав Павло,нехай не їсть.Просто цього не слід було просувати у церкві чи десь в розмовах з іншими людьми такого навчати.от і все.Те ж саме по відношенню одягу.Говорило сумління тим жінкам одягати спідниці поверх балонового костюму,ну й нехай.але ж неслід у такому випадку їм про тих хто немав спідниць говорити що вони всі є світом бо немають спідниць.Чи нетак??Так само й ти,коли маєш якийсь свій субєктивний погляд щодо одягу,то не навязуй його усім,і не говори про тих у кого він інший ,як про світських людей.Як на мене сЄ своїм одягом несуперечать біблійним принципам.Це головне.Хоча сумління їм говорить по різному яким цей одяг повинен бути,головне щоб він був скромним,охайним та чистим.Погодишся??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31173
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 21:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Так
само й ти,коли маєш
якийсь свій субєктивний
погляд щодо одягу ,то не
навязуй його усім,і не
говори про тих у кого
він інший ,як про
світських людей.

Це не мій погляд. Хіба не написано в Писанні як повинні вдягатись жінки: скромно, не прикрашаючи себе зовн. заплітанням волосся, коштовним камінням, різними фарбами тощо. Я не проти охайності та чистоти. Я тільки за!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31178
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2011, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Так, існують такі церкви, які вчать як треба вдягатися за власними уявленнями, які часто не підтверджуються Біблією. Це душевні церкви, які давно втратили духовну сутність, а оскільки духовного немає, то змушені начиняти зміст церкви всілякими тілесними правилами щодо одягу і поведінки.

Прошу навести мені приклади як слід одягатися за уявленнями, підтвердженими Біблією у духовних церквах, що мають духовну сутність. А я опісля розповім іншу кумедну ситуацію, але не на Буковелі :lol:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31179
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2011, 15:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Братик написав:
sss написав:
Братик написав:
Початківець, так звані "свідки" не є нашими братами, вони і є зі світу і є світом, так що все зрозуміло.
Невже Братіку??А чому ти думаєш що 50-ки такими не є??

І серед 50-ків такі є. Я ніколи не роблю різниці між різними церквами, бо і Бог такої різниці не робить. Вибач, що узагальнив, можливо це стосується не всіх СЄ.
Не знаю на основі чого ти зробив такий висновок щодо сЄ.Але цікаво було б довідатись чому ти так думаеш про сЄ-" вони і є зі світу і є світом".Ти виношуєш якесь упередження до них??

Не буду детально розяснювати, бо ми про це вже говорили раніше, відповім коротко. Моя думка не випливає із зовнішнього вигляду СЄ, якраз одягаються СЄ дуже навіть пристойно. З точки зору Слова Божого братами нашими є ті, хто визнає Ісуса Христа за Господа Бога, тобто християни. А СЄ навіть не є християнами.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31256
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2011, 23:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
sss написав:
Братик написав:
sss написав:
Братик написав:
Початківець, так звані "свідки" не є нашими братами, вони і є зі світу і є світом, так що все зрозуміло.
Невже Братіку??А чому ти думаєш що 50-ки такими не є??

І серед 50-ків такі є. Я ніколи не роблю різниці між різними церквами, бо і Бог такої різниці не робить. Вибач, що узагальнив, можливо це стосується не всіх СЄ.
Не знаю на основі чого ти зробив такий висновок щодо сЄ.Але цікаво було б довідатись чому ти так думаеш про сЄ-" вони і є зі світу і є світом".Ти виношуєш якесь упередження до них??

Не буду детально розяснювати, бо ми про це вже говорили раніше, відповім коротко. Моя думка не випливає із зовнішнього вигляду СЄ, якраз одягаються СЄ дуже навіть пристойно. З точки зору Слова Божого братами нашими є ті, хто визнає Ісуса Христа за Господа Бога, тобто християни. А СЄ навіть не є християнами.
А,то ти про сіно,в той час як тут говорять про солому.То тобі до іншої теми-Чи Ісус Бог??ти якось там не дуже активний




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31257
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2011, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
Братик написав:
Так, існують такі церкви, які вчать як треба вдягатися за власними уявленнями, які часто не підтверджуються Біблією. Це душевні церкви, які давно втратили духовну сутність, а оскільки духовного немає, то змушені начиняти зміст церкви всілякими тілесними правилами щодо одягу і поведінки.

Прошу навести мені приклади як слід одягатися за уявленнями, підтвердженими Біблією у духовних церквах, що мають духовну сутність. А я опісля розповім іншу кумедну ситуацію, але не на Буковелі :lol:
не знаю як там у ваших духовних церквах,спробую навести приклад християнського одягу до якого заохочує Письмо.Як вже згадувалось він повинен бути скромним.Чи одяг на жінці який надто її облягає є скромним.Чи екстравагантний одяг є скромний.Чи для християнки яка катається на лижах або займається іншим видом спорту скажімо бігом спідниця,навіть дуже довга є відповідним одягом??Тож що ви скажете??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>