Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:53




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30857
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2011, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестанте,якось непомічаю твоїх реплік у відповідь на мої повідомлення.Де ти??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30870
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2011, 14:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ССС, ДЛЯ ЧОГО МЕНЕ ВИЛАМИ ВОДУ ЧЕРПАТИ, ТА ПИЙ СОБІ ГОЛІРКУ, ЧИ КИСЛИ МОЛОКО. ЦЕ ТВОЄ ЖИТТЯ І ТВОЯ "БІБЛІЯ".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30888
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2011, 23:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
ССС, ДЛЯ ЧОГО МЕНЕ ВИЛАМИ ВОДУ ЧЕРПАТИ, ТА ПИЙ СОБІ ГОЛІРКУ, ЧИ КИСЛИ МОЛОКО. ЦЕ ТВОЄ ЖИТТЯ І ТВОЯ "БІБЛІЯ".
Отото і воно.Не кажи гоп поки не перескочиш.Якщо це твої особисті переконання щодо горілки чаю та кислого молока,то тримай їх при собі.Якщо ти думаєш що такий Біблійний погляд на це то доводь це.А то якось сказав слово,а коли прийшлось до діла то з’їжджаєш шо то моє життя.Ми не про моє життя говорили,а про погляд Писання на це.Ну все бувай здоровий,якщо у цій темі тобі нічого більш писати у своє оправдання.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30893
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2011, 07:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Якщо це твої особисті переконання щодо горілки чаю та кислого молока,то тримай їх при собі.Якщо ти думаєш що такий Біблійний погляд на це то доводь це.

Бачу ти теж не уважну слідкуєш. Я так і говорив що це моє переконання, а про це більше писав у темі "Чи є гріхом пити вино, пиво і носити тра-та-та?" viewtopic.php?t=232.
Мій погляд в основному такий. Біблія не забороняє пити і наркотики вживати, але християни мають Д.С., а Він їм підкаже що можна, а що ні.
Я особисто не можу сприймати коли християни п’ють горілку.

sss написав:
Ну все бувай здоровий,якщо у цій темі тобі нічого більш писати у своє оправдання.

Та яке із тобою оправдання, це парна писанина. Навіть якщо я хотів виправдатися, то не получиться. БО крім тебе тут на форумі "всі помиляються, а ти один ніколи".
А за старшин - зрозуміло, ти просто не знаєш тернопільських сЄ, бо інакше так би не говорив.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30900
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2011, 19:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Якщо це твої особисті переконання щодо горілки чаю та кислого молока,то тримай їх при собі.Якщо ти думаєш що такий Біблійний погляд на це то доводь це.
Бачу ти теж не уважну слідкуєш. Я так і говорив що це моє переконання, а про це більше писав у темі "Чи є гріхом пити вино, пиво і носити тра-та-та?" viewtopic.php?t=232. Мій погляд в основному такий. Біблія не забороняє пити і наркотики вживати, але християни мають Д.С., а Він їм підкаже що можна, а що ні. Я особисто не можу сприймати коли християни п’ють горілку.
Ну щодо духа святого який тобі підкаже що можна то ти загнув.Адже дух неможе суперечити тому що написанно під натхненням цього духа.Тож сам ти визнав що Біблія не забороняє вживати алкоголь,проте перестерігає що пияцтво(надмірне вживання,залежність) є гріхом через який царства не вспадкуєш.То все ж чому ти неможеш сприймати християн які вживають горілку чи кисле молоко,якщо Біблія цього не забороняє??
Щодо наркотиків ,то я тут взагалі тебе незрозумів.Як це Біблія не забороняє їх.?-« Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь».Хіба той хто вживає наркотики не стає їхнім рабом?Також-«Отож, мої любі, мавши ці обітниці, очистьмо себе від усякої нечисти тіла та духа, і творімо святиню у Божім страху!».Хіба наркотики не занечищують тіла та духу??

sss написав:
Ну все бувай здоровий,якщо у цій темі тобі нічого більш писати у своє оправдання.
Цитата:
Та яке із тобою оправдання, це парна писанина. Навіть якщо я хотів виправдатися, то не получиться. БО крім тебе тут на форумі "всі помиляються, а ти один ніколи".А за старшин - зрозуміло, ти просто не знаєш тернопільських сЄ, бо інакше так би не говорив.
Та я ж писав що усі ми помиляємось навіть і я.То ти нероби мене непомильним.Ну і аби побачити ту помилку треба щоб хтось на неї вказав.Якщо ти вкажеш я спробую її проаналізувати.Ну і щодо тернопільських старшин серед сЄ,то спробуй переконатись у тому що тебе розвели не сЄ.Наступного разу коли сЄ завітають до тебе з проповіддю,то ти сам їх запитай,чи є серед них старшини,саме старшини,а не старійшини.Спробуєш?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30927
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2011, 01:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Гадаю діяльність свідків не слід сприймати однозначно. У спілкуванні з простими віруючим СЄ на побутовому рівні не можна не помітити, що люди вони загалом непогані. Їхній стиль життя, поведінка виділяє їх споміж усіх не в гіршу сторону.
Й навіть коли переглядати їхні журнали "Вартова башня", у більшості нічого злого там не має. Навпаки, багато добрих і корисних порад.
Утім й в моральному кодексі будівника комунізму, як хто пам'ятає, не було нічого поганого, але без Бога. Подібне й у Свідків, що не сприймають Благу Вістку такою якою вона є, а отже й не визнають Того, через Боже Слово Чиє вона до нас дійшла.
Мусульмани теж на визнають Сина за Бога, але ж і Писання у них своє. У вченні СЄ закладений явний парадокс, -- присутня основа християнського віровчення, Старий і Новий заповіти, й у той же час уперекір Писанню відверте несприйняття Христа за Бога.
Заперечити божественість Христа ні практично, ні теоретично не можливо. Бо так НАПИСАНО, й СЄ в даному випадку нічого не залишається, як вдаватися до цілеспрямованого обману. Очевидно для цього у них задіяна ціла наука пересмикувань і підміни понять.
Суть їхніх переконувань полягає, аби в прості й зрозумілі речі вносити сумніви, якпобільше накаламутити й уже на цій піні, зачепившись слово за слово, намагатися проштовхувати власні версії. Де-хто купляється на буцімто обізнаність свідків, й пристає до них. Але скоріше всього пристають ті, хто так хоче думати.
Там же де утверджене Слово Боже свідкам сказти нічого, як кажуть, нєдоповєдзеня.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30928
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2011, 08:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну щодо духа святого ....

Бачу ти знущаєшся. Д.С. пишеться із великої букви. Якийсь дивний у вас парадокс, сатана пишете – із великої, а Д.С. із малої.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30930
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2011, 15:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Й навіть коли переглядати їхні журнали "Вартова башня", у більшості нічого злого там не має. Навпаки, багато добрих і корисних порад.
Утім й в моральному кодексі будівника комунізму, як хто пам'ятає, не було нічого поганого, але без Бога.

До речі, малюнки у Вартовій Башті дуже нагадують радянські плакати. Так ж радісні та усміхненні обличчя. Обидві ідеології будують рай на землі: одні комунізм, інші царство Єгови, але по суті один обман, по російськи - "обольщение", одним словом - утопія.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30931
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2011, 21:41 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Братик написав:
До речі, малюнки у Вартовій Башті дуже нагадують радянські плакати. Так ж радісні та усміхненні обличчя. Обидві ідеології будують рай на землі: одні комунізм, інші царство Єгови, але по суті один обман, по російськи - "обольщение", одним словом - утопія.

:yes: Я слухала свідчення колишньої свідки Ієгови. Виявляється, що на їхніх зібраннях чиниться психологічний тиск на рядових членів(того вони такі агресивні та "намуштровані"- таким духом напоєні), постійно зубрять одні й ті самі теми, не вітається вільнодумство, самостійні відкриття якихось істин і ще багато подібного. Короче, тоталітаризм, як у ССР. Я б не сказала, що їх вчення добре, а дуже шкідливе. Бо це прагнення досягти добробуду людства окольним шляхом, а не через Христа силою Духа Святого. А дверями є іменно Христос.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30976
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2011, 22:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
я не розумію пана 3с. То він говорить,що Церква і, відповідно, її члени повинні повністю відокремитись від світу, то говорить,що можна по чарочці вхиляти алкоголю!. Хіба не люди цього світу живуть по таким поняттям: "пий - та не впивайся"? Хіба не алкоголь згубив мільйонiв людей по всьому світі? Хіба не через алкоголь розпадаються сім'ї, гине молодь, деградує розум і т.д.? Знаючи скільки горя приносить спиртне, я навіть в рукі свої не хочу брати оцю мерзоту, не говорячи вже про те,щоб вона входила в мої уста. А про трішки вина,про яке пише ап.Павло Тимофію,то я скажу так: якщо ти,3с, будеш жити в таких кліматичних умовах, в яких жив Тимофій, якщо в тебе будуть дійсно недуги в шлунку, які, судячи по всьому, були у Тимофія - то можеш випити. І то,як ти сказав(3с прим.), це була лише порада, яку невідомо чи виконав Тимофій. Адже в нього був могутній Лікар, Який лише промовить Своє слово - і стається! І цей Лікар незмінний! Він вчора,сьогодні і повіки той самий! Блаженні всі ті, хто покладається на Нього!
А, і ще. Щоб не відійти повністю від теми, скажу свою думку про сЄ: для них не є проблемою обізвати ближнього,особливо якщо цим ближнім є п'ятидесятник. Це не наклеп, це - факт. Про зовн. вигляд жінок сЄ годі що казати. Не бачу різниці між цьогосвітніми. Це факт!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30992
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2011, 18:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Початківець, так звані "свідки" не є нашими братами, вони і є зі світу і є світом, так що все зрозуміло.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31060
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 14:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Гадаю діяльність свідків не слід сприймати однозначно. У спілкуванні з простими віруючим СЄ на побутовому рівні не можна не помітити, що люди вони загалом непогані. Їхній стиль життя, поведінка виділяє їх споміж усіх не в гіршу сторону.Й навіть коли переглядати їхні журнали "Вартова башня", у більшості нічого злого там не має. Навпаки, багато добрих і корисних порад.Утім й в моральному кодексі будівника комунізму, як хто пам'ятає, не було нічого поганого, але без Бога. Подібне й у Свідків, що не сприймають Благу Вістку такою якою вона є, а отже й не визнають Того, через Боже Слово Чиє вона до нас дійшла.
а й лукавите Юрію.Комуністи будували щось без Бог.СЄ ж будують те що заповів Божий Син.Ну й роблять це з допомогою Бога та Його Сина,адже як вам має бути відомо звертаються по допомогу «згідно з Його Волею»,саме до Бога через Ісуса,а не так як ви до різних світських установ.Благу звістку сприймають саме так як про це надихнув Бог у Писанні.---«Так бо Бог полюбив світ,що дав Сина свого(не самого себе),щоб кожен хто повірить не загинув,а мав життя вічне»,Власне ви суть цих слів і не одну, перекрутили і далі перекручуєте.І по сутті того Хто Кого послав,і по сутті «кожен хто повірить в Нього»,і по сутті «не загинув,а мав життя вічне».Ну й це є очевидним.Не дарма ж більшість свідомих людей коли їм починаєш про це доносити,власне робити те що говорив сам Христос,одразу помічають усю хибність того про що вони чули у своїх церквах та від своїх бабусь та матусь.Як не крути-«усе таємне колись стає явним».Чи не так пане Ю.
Цитата:
Мусульмани теж на визнають Сина за Бога, але ж і Писання у них своє. У вченні СЄ закладений явний парадокс, -- присутня основа християнського віровчення, Старий і Новий заповіти, й у той же час уперекір Писанню відверте несприйняття Христа за Бога.
Мусульмани теж не визнають і духа Святого за Бога,і Марію за Богородицю.Той не дивно адже великою частиною їхніх святих писань є книги СТ.З.Ви ж чудово про це знаєте.Тому це і зрозуміло, чому вони не визнають одного і іншого,адже у Ст.З і натяку небуло на те що Бог не один,а три.Жодного натяку не було що у Бога є матір,яка позбудиться сотворенності,і стане така як Бог.Ну але це все ж справи їхні.СЄ відрізняються від них тим що вірять ,тобто визнають Ісуса Месією(Христом),тобто Божим помазанцем та Божим сином,власне таким як його і визнавали учні-«Ти син Бога живого(не Бог)»; «Ми знайшли Месію(а не Бога)».Чому це важливо??Тому що «кожен хто повірить у Нього не загине ,а отримає життя вічне».А в що кожен має повірити??У те що Син є Богом??Де так написанно??Ніде.Тож повірити слід в те що Ісус є посланим Божим сином,задля того аби померти без гріха та викупити людей з того рабства гріха та смерті в яке вони потрапили через Адама.Саме про це несуть скрізь звістку сЄ І вам переконаний в тому числі.Чи не так?
Цитата:
Заперечити божественість Христа ні практично, ні теоретично не можливо. Бо так НАПИСАНО, й СЄ в даному випадку нічого не залишається, як вдаватися до цілеспрямованого обману. Очевидно для цього у них задіяна ціла наука пересмикувань і підміни понять.
Я б так нелукавив,а доводив істинність Ісуса-Бога,тим що й написанно,а не старався перекричати сЄ,подаючи своє та не звертаючи уваги на їхне.Ну а про «цілу науку пересмикувань та підміни понять,то я вже й неговорю яка вона у вас.Он навіть спеціально книжку видали «як говорити зі сЄ».Отам попрацювали оті демагоги у ваших інститутах.Чи вам відомо щось про це??
Цитата:
Суть їхніх переконувань полягає, аби в прості й зрозумілі речі вносити сумніви, якпобільше накаламутити й уже на цій піні, зачепившись слово за слово, намагатися проштовхувати власні версії. Де-хто купляється на буцімто обізнаність свідків, й пристає до них. Але скоріше всього пристають ті, хто так хоче думати.
Розумію вашу тактику,кричати «он злодій».Я все ж не керуюсь емоціями у сприйняті істинни як оті які нехочуть думати так як сЄ,тому і вас закликаю не до емоцій,а до світлого розуму.Є підміна понять,піна ,тощо виявляйте це.Я ж тут для того аби показувати усю брехливість такої пропаганди яку ви тут подаєте.Ви краще б написали про те чому більшість церков ваших наприклад у Європі та й по цілому світі занепадає та пустіє.А от кількість сЄ невпинно росте й росте попри велику протидію таких як ви.Також варто згадати і про ті слухи які ходять про педофілію щодо ваших вищих чинів,грязну комерцію повязанну з вашими церквою.Чи є це ознакою занепаду ваших церков??Колись ви могли силою та страхом утримувати людей.Сьогодні ж як бачимо,вплив ваш гасне все більше і більше.Справджуються слова одного фарисея-«Якщо ця справа від людей,то вона не встоїть,якщо від Бога,то вважайте щоб ви небули Богоборниками».От і спостерігаймо за цими справами,нашими і вашими.А тут зясовуймо відповідність церковних вчень до Письма.
Цитата:
Там же де утверджене Слово Боже свідкам сказти нічого, як кажуть, нєдоповєдзеня.
Те саме говорили колись розумники і про проповіді Павла та й навіть про Ісусову діяльність подібно висловлювались.Ну що ж нєдоповєдзенняі,то нєдоповєдзення.-«кожен сам за себе дасть відповідь».Проте шкода тих хто сліпо звик все сприймати і говорити нєдоповедзення,ой як шкода.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31061
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 14:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ну щодо духа святого ....

Бачу ти знущаєшся. Д.С. пишеться із великої букви. Якийсь дивний у вас парадокс, сатана пишете – із великої, а Д.С. із малої.
Протестанте ти якщо чогось не розумієш,то не роби такий злісний вигляд..Краще запитай чому так,а не так.Тоді й небудеш про якісь знущання писати




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31062
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Й навіть коли переглядати їхні журнали "Вартова башня", у більшості нічого злого там не має. Навпаки, багато добрих і корисних порад.Утім й в моральному кодексі будівника комунізму, як хто пам'ятає, не було нічого поганого, але без Бога.

До речі, малюнки у Вартовій Башті дуже нагадують радянські плакати. Так ж радісні та усміхненні обличчя. Обидві ідеології будують рай на землі: одні комунізм, інші царство Єгови, але по суті один обман, по російськи - "обольщение", одним словом - утопія.
Чому ж то обман,Братіку.Тому що ти Біблію жодного разу не прочитав і тобі про це невідомо.Переглян вірш з Дан2:44,і поясни мені про що там йде мова.Про яке царство та де воно буде, мені розкажи.Тож займись реальною справою,а не обольщенієм.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31063
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 14:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Assol написав:
Братик написав:
До речі, малюнки у Вартовій Башті дуже нагадують радянські плакати. Так ж радісні та усміхненні обличчя. Обидві ідеології будують рай на землі: одні комунізм, інші царство Єгови, але по суті один обман, по російськи - "обольщение", одним словом - утопія.

:yes: Я слухала свідчення колишньої свідки Ієгови. Виявляється, що на їхніх зібраннях чиниться психологічний тиск на рядових членів(того вони такі агресивні та "намуштровані"- таким духом напоєні), постійно зубрять одні й ті самі теми, не вітається вільнодумство, самостійні відкриття якихось істин і ще багато подібного. Короче, тоталітаризм, як у ССР. Я б не сказала, що їх вчення добре, а дуже шкідливе. Бо це прагнення досягти добробуду людства окольним шляхом, а не через Христа силою Духа Святого. А дверями є іменно Христос.
Ви ще й нетаке почуєте від нечесних людей.Як намене аби про щось ствердно говорити слід самій неупереджено розібратись.От в Росії є один релігієзнавець Іванов,який досліджує різні релігії.Власне був час коли його увагу привернули сЄ.Після того як він побував в їхнії середі,то про це видав неупереджено книгу «Люди які ніколи не розстаються з Біблією».Раджу вам її прочитати.Між іншим він не є сЄ,тому закинути йому провину у суб’єктивності не зможете.Спробуйте.Багато чого цікавого дізнаєтесь від відомого релігієзнавця.
Щодо психологічного тиску,то ви б так не гарячкували.Навчання яке проходить на зібраннях сЄ є цілком узгодженне з Біблією.Тому його слід точно доносити,подібно як учитель доносив вам у школі елементарні правила скажімо з укр. мови,коли навчав вас про те що «Не» з дієсловами пишеться окремо.Навіть міг вам неодноразово це повторювати.То хіба,таким чином здійснювався на вас якийсь психологічний тиск??Можливо,але без нього ви б нестали грамотною,якою себе тут демонструєте.Тому перестаньте подавати нісенітниці.Щодо зубрення одних і тих же тем ,то тут теж не слід перебільшувати та подавати це упередженно.Якщо ви християнкою є довгий час то мали б неодноразово прочитати Біблію чи принаймні Н,Зв.Але для чого його знову і знову читати,одне і те саме.Відповісте??Також вам мабуть як грамотній людині повинно бути відомо що людина схильна забувати щось,особливо через довший проміжок часу.Тому їй потрібні нагадування.Через це іноді сЄ розглядають подібні теми які вони обговорювали колись давніше,через те що теж схильні забувати.Незнаю чи ви піддатливі такій звичці??Щодо вільнодумства серед сЄ то ітут не слід керуватись емоціями та висвітлювати це упередженно.Адже сама Біблія не допускає вільнодумства.Воно повинне мати свої межі.У Писанні є багато прикладів коли люди які піддались вільнодумству,пожали гіркі наслідки.Скажімо приклад Корея та Ко.Чи відомо вам про це?Чи схвалюєте ви таке вільнодумство??Ну й взагалі якщо ви згадали щей тоталітаризм,то скажіть чи ваш Бог не вимагає від вас послуху?Чи ви неповинні слухатись Його і тільки Його??Чому ваш Бог забороняє вам любити світ і багато чого іншого??Чи не схоже це на отой тоталітаризм??Зможете щось конкретно про це написати,чи і далі будете отак підступно звинувачувати сЄ у казна-чому??
Ну й про шкідливе навчання сЄ,які хочуть досягти добробуту «окольним» шляхом,а не через Христа.Що власне свідчить про те що сЄ хочуть саме так досягти добробуту.Як намене,то люди які хочаб раз спокійно розмовляли зі сЄ,чітко можуть засвідчити що сЄ навчають,що цей добробут принесе на землю саме Христос,який є призначеним царем Божого царства.Тому ви шось явно лукавите ,коли отак підступно звинувачуєте сЄ.Воно й недивно,люди колись подібно поводились з Христом та його учнями.Та нехай,ваша справа.Тож чекатиму ваших відповідей шановна пані Асоль.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>