Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:44




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30283
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Рада не втручається у внутрішні справи релігійних і громадських організацій.


От ви самі не читає що пишете... написано "не втручається". А я ще не замітив щоб втрутилася, тут два виходи 1) ви обманюєте 2) я не бачу.

ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
5. У своїй діяльності Рада керується Конституцією України, Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації», іншими актами законодавства та міжнародними договорами України у тій частині, що стосується релігійних організацій.

6. Основні завдання Ради:
обговорення актуальних питань релігійного життя та підготовка взаємоузгоджених пропозицій по вдосконаленню чинного законодавства щодо свободи совісті та релігійних організацій;
об'єднання зусиль релігійних організацій у добродійній діяльності;
сприяння міжконфесійному взаємопорозумінню та злагоді;
активізація участі релігійних організацій у духовному відродженні України, зміцненні гуманістичних засад суспільства;
організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо з питань духовності, застосування і додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації;
сприяння всебічному висвітленню релігійного життя в Україні засобами масової інформації.
детальніше тут http://vrciro.org.ua/index.php?option=c ... &Itemid=29



5 При чому тут монастир, держава...? Мова йде про єднання з нечестивими хулителями Ісуса Христа! Для істинного християнина це повинно бути принципово. Тільки повіям і зрадникам все одно, де і з ким.
6 В тому то і є небезпека що світ зайшов в церкву і крутить свою політику, а на віруючих це відображається і в багатьох випадках фатально.

Ну то де із цього розділу мова йде про єднання? Та почитайте ще раз що там написано.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30285
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Сонячник написав:
Я знаю п'ятидесятницькі церкви, які не мають нічого спільного з тим Союзом, а навіть якщо й формально увійшли у Союз ХВЄп, то він не має жодного впливу на саму церкву.

От наш союз має спільність із цією організацію, а впливу на саму Церкву взагалі не має. Я дивуюся про що ви говорите :shock:
Так я власне про це і кажу, що Союз не впливає на церкву. На мій погляд, кожна церква є достатньо суверенною. Чи впливає?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30288
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2011, 02:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Чи впливає?

В нас навіть поздоровлень немає на свята від цієї організації. Взагалі навіть би увагу на це не звернув на це питання, якби не ця тема.
Або нас всіх загіпнозували, крім деяких :D.... , ладно це шутка. А серйозно, я так і не побачив спільність із Вавилоном і щоб кудись хтось тягнув.
Коли Олег конкретно дасть відповідь на своє запитання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30289
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2011, 02:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
3. Церква - це спільнота людей. Помісна церква - це спільність людей окремої місцевості, а Церква Христова - це спільність людей у Христі.

Не згідний із таким висловом. Всіх трьох випадках Церква є Церквою Христовою. Бо Церква Христова це спільність тих які увірували у Христа. Як може бути Церква Христова без спільності місцевою? Як можуть увірувати у Христа без місцевої Церкви?
Бо із твоїх слів виходить що місцева Церква це якась організації, яка взагалі немає відношення до Христової Церкви...щось мені аж сЄ нагадує.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30290
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2011, 02:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Не згідний із таким висловом. Всіх трьох випадках Церква є Церквою Христовою. Бо Церква Христова це спільність тих які увірували у Христа. Як може бути Церква Христова без спільності місцевою? Як можуть увірувати у Христа без місцевої Церкви?
Я розумію, що Церква Христова - це вівці, які слідують за Христом. Але у будь-якій помісній церкві є як вівці, так і непокірні козли, або ж пшениця і кукіль, або ж діти Божі та діти диявола. Не можна сказати, що вовки в овечій шкурі є членами Тіла Христового, але зате вони можуть стати членами будь-якої помісної церкви. І всі вони, навіть демони, увірували у Христа, але не всі покорилися Христу.

Тому не правильно всіх віруючих причисляти до Тіла Христового. Христовий лише той, в кому живе Дух Христів, бо він перебуває у Христі і живе Христом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30291
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2011, 02:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тепер твої слова зрозуміліші. :hi:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30292
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2011, 02:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
СонячникФорум є для того щоб висловити свою думку і я це зробив не зважаючи на ваші упереджені звинувачення.Я знаю що не буду вашим однодумцем бо ви їх на цьому форумі взагалі не маєте. Навколо вас всі неправильно думають і ви чомусь вважаєте що маєте право мене вчити. Якщо ви тут головний начальник бажаючий щоб всі навколо підтакували і я тут для вас не зручний то так і скажіть і я піду звідси геть. Але якщо ви такий самий як я то не лийте бруд на мою голову і не запаскуджуйте цю тему! Хіба ви не бачите як зневажаєте людей? А я думав що ви християнин...

:shock: [mrgreen] :?
Ну це не правда, я завжди прислухаюся до його думки. Навіть напевно буде для вас дивно, но до думки Михайла теж (католик).
Краще прислухайтеся до його слів, а то крім критики ви більше нічого не говорите.... жаль.

Сонячник написав:
Олеже, на мій погляд, Ви прагнете виполоти кукіль, Ви намагаєтеся боротися зі звіром, і Ви проповідуєте його, але було б краще, коли б Ви проповідували Христа розп'ятого - спасіння у Христі.

Ну хоч прочитайте з останніх до нього звернення viewtopic.php?p=30270#p30270 11 березня 2011, 18:44




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30299
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 04:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Я знаю п'ятидесятницькі церкви, які не мають нічого спільного з тим Союзом, а навіть якщо й формально увійшли у Союз ХВЄп, то він не має жодного впливу на саму церкву.

Головне - це мати спільність з Богом.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30305
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 16:25 

Востаннє редаговано ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ 14 березня 2011, 16:38 (всього 1 раз).

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Олег із цієї фрази все про вас ясно, ви наклепник і говорите не правду..... можна факти?


Якщо ви ствердили і винесли мені вирок що я наклепник і неправдомовець то ніякі факти не переконають упередженого.
І взагалі, я не полемік і не критик і тим більше не суддя. Якщо хтось думає що я втягнусь в брудні суперечки з обзиваннями то такого не буде. Я звик до спокійного діалогу, а гризти і кусати - це не для мене і можете знов мене за це пообзивати, і взагалі, така поведінка не личить християнину!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30306
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 16:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну ви ж написали:
Цитата:
А про ВРЦІРО в церквах ХВЄп не дозволено говорити критично бо вилучать з церкви.

Це ж це не правда. За що вилучати? У нас за гріхи вилучають.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30307
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 16:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Ну ви ж написали:
Цитата:
А про ВРЦІРО в церквах ХВЄп не дозволено говорити критично бо вилучать з церкви.

Це ж це не правда. За що вилучати? У нас за гріхи вилучають.


Послухай, якщо ти вважаєш себе християнином то перестань мене обзивати неправдомовцем! Можливо в Тернополі і не вилучають, а у Львові і області вилучають!


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30308
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 17:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
а у Львові і області вилучають!
Я добре знаю, що у Львові не вилучають за обговорення. І в обласних церквах, де є мої знайомі, - не вилучають за правду! Я навіть знаю одну сестру, через яку Господь докоряв вище керівництво церкви ХВЄ у Львові, і при цьому її ніхто не вилучив і не забороняє свідчити про спасіння у Христі.

За Самбір я не знаю... Один раз хотів попасти там на зібрання у неділю ввечері, але Дім молитви був зачинений.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30309
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 19:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
я так розумію що коли "місцеві жителі" не розуміють предмета, а в даному випадку це ВРЦІРО, то тоді і переключаються на розмови які до даної теми не мають ніякого відношення.
І взагалі в мене складається враження що одна і та ж людина заходить на форум під різними іменами щоб "розкрутити" цей форум. Такий маневр вже застарілий але дехто через свою непопулярність таки ним користується. Опираюсь на те що нема спокійного діалогу а якийсь дух противлення і суперечки.
Якщо тема ВРЦІРО то і розмова про ВРЦІРО а якщо не знаєш що сказати то не тріпай язиком а краще помовчи і не засмічуй тему. Говорю, а сам розумію - зараз так звані "християни" почнуть лити чергову порцію гноївки на мене. в інтернеті багато "героїв", а в житті зайці перелякані, слова не витягнеш. Оскільки я християнин то взаємністю не відповідатиму, але застережу, не харкай в колодязь з якого можливо прийдеться попити.
Можливо колись в житті зустрінемось і що тоді говоритимеш? І надалі обзиватимеш?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30311
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
я так розумію що коли "місцеві жителі" не розуміють предмета, а в даному випадку це ВРЦІРО, то тоді і переключаються на розмови які до даної теми не мають ніякого відношення.

Ну давайте тоді по темі. Ви написали:
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Якщо цю тему залишать на цьому форумі то я обовязково поділюся всім що про це знаю.

Отож, поділіться.

ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
І взагалі в мене складається враження що одна і та ж людина заходить на форум під різними іменами щоб "розкрутити" цей форум.

Та ні, просто вас ніхто не сприймає. Ви у першому повідомлені зробили одразу висновок що це Вавилон, не навівши слів - чому.

Цитата:
Якщо тема ВРЦІРО то і розмова про ВРЦІРО а якщо не знаєш що сказати то не тріпай язиком а краще помовчи і не засмічуй тему.

Ну тоді пишіть по суті, а не із висновку.

І до речі, Сонячник і я це різні люди.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30313
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 21:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
І в обласних церквах, де є мої знайомі, - не вилучають за правду!

А в чому заключається суть цієї правди? Що поганого у тому об’єднанні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>