Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 08:59




Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29718
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2011, 22:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
А коли вчення не міняється, це добре.

Michail написав:
Бо то не було вченням..., а помилковою вказівкою.

Ну, а ікони... на одному заборонили, на другому відмінили заборону. Та й якщо почати писати які були християни за апостолів, а яка сьогодні КЦ то воно зовсім різні.

А як ви відрізняєте де вчення, а де просто вказівка?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29855
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 13:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Антихриста Писання ще називає людиною беззаконня та сином (у деяких перекладах передбаченим, призначеним на погибіль). "Нехай ніхто жадним способом не бентежить вас! Бо спершу настане відступство й виявиться чоловік безбожний, син погибелі" 2 Сол. 2:3. Цікавим є те, що сином погибелі у Новому Заповіті також названий Іуда Іскаріот, зрадник Христа. (Ів. 17:12) Та й поруч із згадкою про заблудлих вчителів - відступників від істини часто згадується слово погибіль. Висновки хай кожен зробить сам :yes:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29877
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 15:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підсніжник написав:
Антихриста Писання ще називає людиною беззаконня та сином (у деяких перекладах передбаченим, призначеним на погибіль). "Нехай ніхто жадним способом не бентежить вас! Бо спершу настане відступство й виявиться чоловік безбожний, син погибелі" 2 Сол. 2:3. Цікавим є те, що сином погибелі у Новому Заповіті також названий Іуда Іскаріот, зрадник Христа. (Ів. 17:12) Та й поруч із згадкою про заблудлих вчителів - відступників від істини часто згадується слово погибіль. Висновки хай кожен зробить сам :yes:



@передбаченим, призначеним@

Значеня трохи різні! Ви це розумієте. тому і подали ці два терміни... Адже бажаєте, щоб хтось підтвердив Вашу думку.
Призначений - вказувало б що Бог це запланував...
Передбачений - вказує, що Бог допустив, передбачивши що так станеться....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29878
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 15:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
А коли вчення не міняється, це добре.

Michail написав:
Бо то не було вченням..., а помилковою вказівкою.

Ну, а ікони... на одному заборонили, на другому відмінили заборону. Та й якщо почати писати які були християни за апостолів, а яка сьогодні КЦ то воно зовсім різні.

А як ви відрізняєте де вчення, а де просто вказівка?



Там де заборонили ікони, це не був Вселенський собор. а де дозволили - Це був останній Вселенський собор. До речі там, якщо я не помиляюся, поставили слово "почитати" а не "поклонятися", але Церкви цього не тримаються... Це вже недобре.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29888
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 00:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
це не був Вселенський собор. а де дозволили - Це був останній Вселенський собор.

Якось виходить що тільки по соборам приймаєте рішення, а це був... а це не був. То що, на тому люди святіші були, а на тих грішніше, тобто уже не мали Д.С. і не вірно прийняли вішення?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29904
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 20:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
@передбаченим, призначеним@

Значеня трохи різні! Ви це розумієте. тому і подали ці два терміни... Адже бажаєте, щоб хтось підтвердив Вашу думку.
Призначений - вказувало б що Бог це запланував...
Передбачений - вказує, що Бог допустив, передбачивши що так станеться....
:yes: Авжеж що різні, але взаємопов`язані в Божому плані спачіння чи погибелі. Сказано ж в Писанні: "Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами." Рим. 8:29. Тому я і подала ці два слова, поділившись власними дослідженнями цієї теми. І написала, щиро бажаючи, щоб кожен особисто дослідив це питання. Адже я не стверджую, а подаю інформацію для роздумів. А людські схвалення не такі вже й бажані та цінні для мене. Хоча звісно до душі коли комусь Бог дає таке ж розуміння ;)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29916
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підсніжник написав:
Цитата:
@передбаченим, призначеним@

Значеня трохи різні! Ви це розумієте. тому і подали ці два терміни... Адже бажаєте, щоб хтось підтвердив Вашу думку.
Призначений - вказувало б що Бог це запланував...
Передбачений - вказує, що Бог допустив, передбачивши що так станеться....
:yes: Авжеж що різні, але взаємопов`язані в Божому плані спачіння чи погибелі. Сказано ж в Писанні: "Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами." Рим. 8:29. Тому я і подала ці два слова, поділившись власними дослідженнями цієї теми. І написала, щиро бажаючи, щоб кожен особисто дослідив це питання. Адже я не стверджую, а подаю інформацію для роздумів. А людські схвалення не такі вже й бажані та цінні для мене. Хоча звісно до душі коли комусь Бог дає таке ж розуміння ;)


Ну тут можна схвалити :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29924
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2011, 19:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Цитата:
@передбаченим, призначеним@

Значеня трохи різні! Ви це розумієте. тому і подали ці два терміни... Адже бажаєте, щоб хтось підтвердив Вашу думку.
Призначений - вказувало б що Бог це запланував...
Передбачений - вказує, що Бог допустив, передбачивши що так станеться....
:yes: Авжеж що різні, але взаємопов`язані в Божому плані спачіння чи погибелі. Сказано ж в Писанні: "Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами." Рим. 8:29. Тому я і подала ці два слова, поділившись власними дослідженнями цієї теми. І написала, щиро бажаючи, щоб кожен особисто дослідив це питання. Адже я не стверджую, а подаю інформацію для роздумів. А людські схвалення не такі вже й бажані та цінні для мене. Хоча звісно до душі коли комусь Бог дає таке ж розуміння ;)

Це, до речі, окрема та цікава тема про призначення (обрання) до спасіння. Питання в тому, чи спасіння залежить від нас, чи все уже перелбачено і призначено Богом.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29934
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2011, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Питання в тому, чи спасіння залежить від нас, чи все уже перелбачено і призначено Богом.
Це ще одна ознака антихриста - намагання приспати християн. Антихрист говорить, що спасіння від нас не залежить, бо все наперед визначено Богом.

А Слово Боже каже, що лише Переможцеві сісти Я дам на Моєму престолі зо Мною... бо Переможець зодягнеться в білу одежу, а ймення його Я не змию із книги життя... (Об.3:21,5)
І ап.Павло каже: Біжіть так, щоб одержали ви! І кожен змагун від усього стримується; вони ж щоб тлінний прийняти вінок, але ми щоб нетлінний. Тож біжу я не так, немов на непевне, борюся не так, немов би повітря б'ючи. Але вмертвляю й неволю я тіло своє, щоб, звіщаючи іншим, не стати самому негідним. (1Кор.9:24-27)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29940
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2011, 07:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чи може віра, шолом спасіння присипати християн? Та аж ніяк ні! Вірою ми спасаємось не кажучи вже про те, що віра і тільки віра дає нам сили добігти докінця переможцем!
І навпаки, покладаючись на наші заслуги і на наші сили, ми відпадаємо від благодаті Христової! І не антихрист говорить, що все наперед визначено Богом, а Дух Святий, який живе в нас і Слово Боже!
так як вибрав у Ньому Він нас перше заложення світу, щоб були перед Ним ми святі й непорочні, у любові,
призначивши наперед, щоб нас усиновити для Себе Ісусом Христом, за вподобанням волі Своєї…

(Еф 1:4,5)
"Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами." Рим. 8:29
І далі читаємо:
Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Анголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили,
ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!

(Рим 8:38,39)
Амінь! Слава Йому!

А тепер дай відповідь на два питання:
Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує.
Хто ж той, що засуджує? Христос Ісус є Той, що вмер, надто й воскрес, Він праворуч Бога, і Він і заступається за нас.
(Рим 8:33,34)




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29943
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2011, 11:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чи може віра, шолом спасіння присипати християн? Та аж ніяк ні! Вірою ми спасаємось не кажучи вже про те, що віра і тільки віра дає нам сили добігти докінця переможцем!
Ні, марновірство не спасає. Лише віра Божа робить нас праведними в цьому житті.
Братик написав:
І не антихрист говорить, що все наперед визначено Богом, а Дух Святий, який живе в нас і Слово Боже!
Різниця в тому, що Дух Святий каже, що Бог призначив, щоб були перед Ним ми святі й непорочні, у любові... А антихрист це перекручує, ніби достатньо вірити без діл праведності і будеш спасенним. Ні, без святості ніхто не побачить Господа.
Братик написав:
Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує.
Ні, Бог сьогодні провадить тебе до покаяння, але останнього дня буде судити за вчинками справедливо. Хто увірував, той вчинками доказав свою віру, а хто лише думав, що вірує - то Слово Боже останнього дня буде судити його!
Братик написав:
Хто ж той, що засуджує? Христос Ісус є Той, що вмер, надто й воскрес, Він праворуч Бога, і Він і заступається за нас.
Сьогодні Христос спасає, а останнього дня кожен дасть відповідь навіть за кожне пусте слово. Один Законодавець і Суддя, що може спасти й погубити. (Як.4:12)
А суд Божий починається з вибраних:
Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії? (1Петр.4:17)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29959
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2011, 15:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Віра Божа - це не марновірство. Віра Божа - це віра у Слово Боже, яка підтверджується ділами.

Молодець, правильно. Тепер уважніше придивись до решти пуктів




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29960
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2011, 16:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ну от, справжні християнські конфесії за цим принципом можна визначити.
(Тут можна в тему дияконії перескочити).
Також справжнього християнина таким чином можна визначити.
Наприклад в мене на роботі зявився нова працівниця. І коли я йшов додому, вона сказала "З Богом".. Я подумав, що мені почулось і перепитав... Вона ніби як засоромилась.... але я ще раз запитав і вон сказала, що саме так. (молода людина).
Ми потім розговорились і звичайно це віруюча людина з православної конфесії.
Але має істину віру, бо не побоялася так сказати і підтвердити це. Також це помітно по її поведінці.

Є й такі, що також віруючі, але Церкві недовіряють...
По-різному буває. Головне щоб були чесні з собою і з іншими! А там Бог і до Церкви приведе.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29969
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2011, 20:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чи може віра, шолом спасіння присипати християн? Та аж ніяк ні! Вірою ми спасаємось не кажучи вже про те, що віра і тільки віра дає нам сили добігти докінця переможцем!

Так віра дає перемогу якщо вона є не втрачена, не проміняна на людські нездорові науки! Якщо вона проявляється у послуху Богові, вірності Йому в усьому до дрібниць. Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути. 2Кор. 13:5




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29975
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 07:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та тут такі стріли лукавий пускає через "братів по вірі", що лише шолом і спасає! :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>