Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:35




Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29473
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 11:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Я недавно натрапив на пророцтво антихриста на 2011 рік, яке дуже популяризується харизматами...

Подібні пророцтва регулярно видаються, я читала в такому дусі й інші передбачення на попередні роки. Більша частина з того не збулася. Згадуються слова Павла: "А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши". 2 Тим. 3:13




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29477
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Дивився один фільм Вальтера Вайса, він говорить що Папа це антихрист, і всі реформатори про це говорили.

2-е до солунян 2 1 Благаємо ж, браття, ми вас, щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до Нього, 2 щоб ви не хвилювалися зараз умом та не жахались ані через духа, ані через слово, ані через листа, що він ніби від нас, ніби вже настав день Господній. 3 Хай ніхто жадним способом вас не зведе! Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення, і виявиться беззаконник, призначений на погибіль, 4 що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме.

В цьому місці багато що вказує на Папу.



Коли це Папа себе за Бога видавав?
В Церкві кажуть що він слуга Божий. Вікарій.. Але не Бог.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29478
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 13:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Антихрист означає не проти Христа, а замість Христа. Іншими словами антихрист - це той, хто видає себе намісником Христа, але спотворює євангельське вчення.

Відразу є питання: антихрист - один, чи їх багато?


Відколиприставка "анти-",стала означати "замість"?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29479
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 13:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Америка була заснована на 20 років раніше, але то немає значення, бо та звірина - це не Америка. Я більше схиляюся до думки, що ця звірина вийде з церкви, бо мала роги, подібні на ягнячі (символ Церкви). Можливо один ріг символізує католицьку церкву, а інший - харизматичну. Обидві церкви в даний момент рухаються до об"єднання і вони приймуть антихриста. "Та говорила, як змій" - це їхнє лжевчення, направлене на "обольщение" народів.
Стосовно першої звирини, то більшість богословів схиляється до думки, що це СРСР, одну голову було поранено смертельно (розпад СРСР у 1991 році), але вона ожила, так що всі дивувались (можливість відродження СРСР, до чого зараз іде).
Інша версія, що це Євросоюз. Але поки, що невідомо, чи голова уже була поранена, чи ще ні. Існує версія, що голова поранена - це розгром фашистської Німеччини у 1945 році, а зараз ми переживаємо оживлення тієї голови і Європа знову повертається до тієї, про яку мріяв Гітлер. Іншими словами, те, що не получилося зробити Гітлеру, це успішно робиться зараз, тільки під моральним покривалом.


Думок багато... Аледивіться,щоб самим себе тлумаченнями не запутати. А як Ви боїтесь одного, а станетьсяякразнавпаки?



"Благаємо ж, браття, ми вас, щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до Нього, 2 щоб ви не хвилювалися зараз умом та не жахались ані через духа, ані через слово, ані через листа,"

Сказно, щоб не хвилювались.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29481
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 15:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Сонячник написав:
Антихрист означає не проти Христа, а замість Христа. Іншими словами антихрист - це той, хто видає себе намісником Христа, але спотворює євангельське вчення.

Від коли приставка "анти-",стала означати "замість"?
Грецьке слово αντί означає "замість", "натомість". Це в інших мовах суть цього слова спотворилася.
А от грецьке κατά - означає "проти".
У Біблії приставка "анти" має значення "замість" або "за щось, за когось", а не "проти". Ось деякі приклади з Біблії, де вживається слово αντί:
Та прочувши, що царює в Юдеї Архелай, замість (=αντί) Ірода, батька свого... (Матв.2:22)
Ви чули, що сказано: Око за (=αντί) око, і зуб за (=αντί) зуба. (Матв.5:38)
Коли ж жінка косу запускає, це слава для неї, бо замість (=αντί) покривала дана коса їй. (1Кор.11:15)

Тому антихрист є той, хто заміняє Христа, хто копіює Христа, але фактично він є проти Христа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29484
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 16:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Добре, але Папа ж не замысть Христа в духовному житті. Замість Ісуса з нами Дух Святий, та й то через Духа Святого Христос з нами.
Папа римський, чи-то інші патріархи, чи головний пастор тої чи іншої протестантської чи неопротестантської Цекров виконують видиме управління: адміністрування Церкви (фінанси, господарська частина, назначення управителів - єпископів і т.д.), організацю трьох видів служінь Євангелизації і Катехизації, Літургії і Дияконії; підтримання чистоти вчення...
Адеж Церкві Христос передав свої дари: зцілення, пророцтва і т.д.
Але суд зоставив Бог за собою. Тому всі моляться за Папу Римського за життя і після смерті (хіба що визнають його святим, тоді вважають що вже він за нас молиться).

Так що до Бога він не рівняється. Адже за Христа не молилися. Він безгрішний. І лише він мав усі дари і усі Плоди Духа Святого. Наприклад Папа Римський же не зцілює тілесно... А якщо має дар зцілення, то не пророкує. А якщо пророкує, то може не мати дару слова знання.
Коротше кажучи не має повноти харизм. Не бере на себе усі служіння. Але старається знати про те, що робиться в Церкві і благословляти чи підтримувати служителів (чи священиків, чи мирян). Крім того веде зовнішню політику.

Тай й то не від себе висказує, а від ради Єпископів.Якщо Папа щось почне робити, що суперечить Догматиці, вченню Церкви, моральному Богослов’ю, то сам себе відлучить від Церкви...

Так що непросто бути Папою Римським. На протестантських пасторів набагато менший суспільний тиск. Це і через невелику кількість пртестантів та й мало розуміються світські на теології протестантів... З іншого боку тиск якщо є то він прямий і відкритий. Його видно, а тому легше оминути (коли можна оминати по совісті)...
хоча це залежить від країни. В Росії, наприклад, крім православ’я і католицизму досить розвинені баптисти. І на баптистів йде більший тиск. Але не такий вже й страшний.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29496
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Підсніжник написав:
А також багато з них прагнуть чудес і "любови правди вони не прийняли" і того легко звести таких "неправдивими чудами"
Я недавно натрапив на пророцтво антихриста на 2011 рік, яке дуже популяризується харизматами. То там є такі слова:
Цитата:
...в этом году моя сила будет явлена намного более реально и могущественно, чем в предыдущее время... Я изливаю свою силу как никогда ранее... Такого еще не было прежде. Это новое время для вас.
И мой дух несет дары, которые еще даже не были прежде проявлены на земле. Дары... захлестнут Церковь.
Но, многие в моем теле восстанут против этого, не понимая, с кем они воюют. Прошлое хождение и прошлый опыт со мной, будут держать людей от того, чтобы уразуметь происходящее и принять эти дары и их проявления. И даже более будет. Будут такие, кто восстанут против своих братьев, говоря, что это не от Бога. Некоторые будут поступать так вполне искренне, не будучи способными увидеть что это я двигаюсь и творю чудеса. Некоторые же будут поступать так из-за зависти, не входя в происходящее сами, и не пуская других войти, и вкусить как благ господь.
Я даю эти дары, потому что я ревную и жажду прославить Мою Церковь...
Вот, я сказал вам наперед о том, что будет происходить. Уже буквально в течение 3-х месяцев вы увидите изменение в вашей духовной жизни. Изберите мой путь и не сворачивайте на обочину. И дары, что будут изливаться мной – они не есть цель, цель – принести мою любовь и славу мою на эту землю, потому что именно там, в сверхъестественном присутствии моем будут происходить колоссальные изменения, которые повлияют на всю планету.
[04.01.2011] http://news.invictory.org/issue32290.html

Його прихід за чином сатани буде з усякою силою й знаками та з неправдивими чудами, і з усякою обманою неправди між тими, хто гине... (2Сол.2:9)
Ці слова вже збуваються.


Не погоджуюся із тобою, Церква також має дари Д.С. і тільки один дар - "дар мов". Як мінімум із цим даром у Церкві має бути дар пророцтва і дар вияснення мов і дар розпізнавання духів. Я в це вірю, що так має бути.

"И мой дух несет дары, которые еще даже не были прежде проявлены на земле. " Звісно це під знаком питанням цей вислів, але написано 1Кор.12:31 Тож дбайте ревно про ліпші дари, а я вам покажу путь іще кращу! Можуть буди дарі інакші, треба бачити їхній результат.

Я даю эти дары, потому что я ревную и жажду прославить Мою Церковь... це фраза як для мене єретична, бо не Церква має прославлятися, а Христос через Церкву.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29497
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Протестант написав:
Дивився один фільм Вальтера Вайса, він говорить що Папа це антихрист, і всі реформатори про це говорили.

2-е до солунян 2 1 Благаємо ж, браття, ми вас, щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до Нього, 2 щоб ви не хвилювалися зараз умом та не жахались ані через духа, ані через слово, ані через листа, що він ніби від нас, ніби вже настав день Господній. 3 Хай ніхто жадним способом вас не зведе! Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення, і виявиться беззаконник, призначений на погибіль, 4 що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме.

В цьому місці багато що вказує на Папу.



Коли це Папа себе за Бога видавав?
В Церкві кажуть що він слуга Божий. Вікарій.. Але не Бог.

Михайло без образ, бо я не дивлюся через конфесія на вас, а дивлюся на вас особисто, тому і вважаю вас за брата.
Я розумію так. Антихрист - це той що подібний до Христа, займає Його місце у Церві, от вам дам силку якою я ще більше переконався що Папа що хоче те робить, а так може робити тільки Бог. http://axios.org.ua/go/viewtopic.php?f=23&t=621




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29500
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 23:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Церква також має дари Д.С. і тільки один дар - "дар мов". Як мінімум із цим даром у Церкві має бути дар пророцтва і дар вияснення мов і дар розпізнавання духів. Я в це вірю, що так має бути.
У Христовій Церкві Дари дає Господь найперше для освячення Церкви, щоб кожен перебував у Христі.
А у церкві антихриста дари проявляються для зваблення вибраних.

Головна мета диявола показати віруючим, що ось яка розбещена людина, не має страху Божого, не виконує заповіді Христові, але зате має багато харизм.
І тому єдине чим можна розпізнати дух - це чи сповідує він розп'ятого Христа у тілі. Якщо хтось має духовні дари, але при цьому не виконує Христові заповіді - це однозначно дух антихриста у ньому.
Про це також писав Іван: А любов ця щоб ми жили згідно з Його заповідями. Це та заповідь, яку ви чули від початку, щоб ви згідно з нею жили.
7 Бо в світ увійшло багато обманців, які не визнають Ісуса Христа, що прийшов був у тілі. Такий то обманець та антихрист!..
9 Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина.
(2Iван.1:6,7,9)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29502
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 00:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
2Iван.1:9 Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має.


А як перебували практично перші християни у науці Христовій, якщо у них не було такого Писання як у нас? А ми маємо, і не можемо? :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29512
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 08:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Сонячник написав:
2Iван.1:9 Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має.


А як перебували практично перші християни у науці Христовій, якщо у них не було такого Писання як у нас? А ми маємо, і не можемо? :?

Як це не було? Було! Тільки не на папері, а в серці.
Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони Свої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх.
(Євр 10:16)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29551
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 15:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Есхатологічний антихрист буде подражати Ісусу, але всі ці подражання будуть приховано злими (а пізніше і відкритими). Я написав "подражати" бо подражання - це не неслідування. (Наслідуємо христа ми).
Наприклад мати антихриста буде єврейка (і вважають, що блудниця)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29554
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Наприклад мати антихриста буде єврейка (і вважають, що блудниця)...

По суті логічно, бо Марія теж була єврейка, але була Дівою.

Але було цікаве питання Сонячника: це має бути одна особа, чи кілька?
А я взагалі думаю це система, а не одна людина яка прийде лише на 3,5 роки?

Думаю, спочатку із тими питання потрібно розібратися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29556
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Наприклад мати антихриста буде єврейка (і вважають, що блудниця)...
Це прямий натяк на Обаму... кажуть, що його мати єврейська блудниця. Але це лише спроби відвести увагу від справжньої суті антихриста. Можливо Обама буде лідером нового світового порядку, але він не антихрист, а лише гвинтик звіра, що виходить з моря.

Взагалі, антихрист - це не одна людина, а всі люди, одержимі духом антихриста. І антихристів зараз є багато - це перш за все лідери різноманітних конфесій, які проповідують, що у них правда (Христос), але не наслідують Христа. І в цьому я згоден з Михайлом. Так, антихрист видає себе за наслідника Христа, але на ділі не наслідує Христа - це головна ознака антихриста.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(2-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29557
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 16:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Нам з есхатології казали, що це може бути одна людина. Насправді до кінця з Біблії це не відомо. Може так і треба.
Тому і казали, що існуюють лише теологічні припущення. При чому євангельскі християни також мають кілька теорій.

Якщо це один чоловік, то навряд чи Обама. Він не настільки розумний, яким має бути антихрист по ознаках.

Якщо це система, то поки що такої не проглядається.
Та й Дух Святий з нами.
Сказано, що поки є з нами той, що не дає прийти антихристу. Про кого це сказано в посланнях Нового Завіту? Думаю, що про Святого Духа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>