Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:22




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28425
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 01:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Згідно Католицького віровчення Пресвята Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть не торкнулась її тіла
Так,так я власне про це чув і хочу щоб ви мені підтвердили чи це католицьке віровчення є вірним з ващого погляду.От приміром вислів "вона усопла і смерть не торкнулась її тіла".Чи означає це що серце Марії не перестало битись тут на землі???Також незрозуміло чому вона "тілом(матеріальним) була взята до небесної слави"??Навіщо їй там оте тіло??
Напевно, що серце перестало битись й Марія перестала дихати, але буває, що лікарі зафіксували зупинку серця, а людина жива.
Діва Марія вознеслася на Небеса уже в преображеному в духовному тілі.

sss написав:
Ну і взагалі -які у вас є підстави(крім католицького вчення) стверджувати що "Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть не торкнулась її тіла".Кожен католик повинен це вчення сліпо приймати,чи є цьому якісь переконливі підстави??
Католики в першу чергу вірять Церкві. А ті, хто взявся доносити Слово Боже, уміють й переконати.
Знову ж таки, за взаємної згоди до порозуміння.

sss написав:
Yur написав:
В Писанні про це не сказано, зате багато можна знайти на нетівських сторінках, що зрештою для вас підтвердженням не буде як і мої розповіді
Щодо Писання ,то ви вірно підмітили.А от щодо нетівських сторінок,то я всеж хочу зясувати що ви думаєте по цьому??Може щось цікве всеж розповісте. :?
На рахунок нетівських сторінок, там можна надибати що завгодно, як і доброго так і поганого. Взагалі бажав би, аби ця розмова була більш направленою і упорядкованою. Вияснили одне, приступили до другого.

sss написав:
Не знаю,незнаю з чого ви зробили такий висновок,що мене цікавить "сама біологічність Діви Марії".Я запитував про її біологічну смерть.Тобто чи її серце перестало битись,як це відбувається у нас людей. :?
Тоді вище я уже відповів. Серце могло не виявляти ознак биття (скоріше всього воно так і було), а умерти вона не умерла. Вона усопла, а потім вознеслася з тілом до Неба, згідно вчення Церкви.

sss написав:
Yur написав:
Тіло Марії, як і її Божественого Сина, є подобою тлінного/гріховного тіла. Себто усе в ній таке самісіньке (усі фізіологічні процеси) окрім тлінності
Я власне хочу зясувати які у вас є підстави стверджувати що "окрім тлінності".
Власне підставою є Догмат про нетлінне вознесіння усопшої Діви Марії. У всьому решта, вона як і всі решта люди.

sss написав:
Проте мені знову не зрозуміло яким чином ви дійшли до того що походження Марії неземне??Щодо Христа,то зрозуміло що він реально існував у духовній сфері до того як його життя було перенесенне в матеріальний світ через утробу єврейської дівчини Марії.Він неодноразово говорив про своє передлюдське існування в дух сфері,що і є чіткою підставою стверджувати про його неземне походження.А от як бути з Марією та ЇЇ неземним походженням?В це треба просто повірити,бо так учить католицька церква??Чи є якісь вагоміші аргументи?
Вчення Церкви й маємо брати на віру. А аргумент, як на мене, один і той же -- Дух Святий. Ісус був зачатий Духом Святим, Діва Марія згідно Догмату, Божим Духом очищена від усякої плями гріха в момент зачаття. Непорочне зачаття як і Сина, так і Діви, і є неземною ознакою.
Також аргументом може бути й те, що Діва як і Син фігурує у пророцтвах. Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14)
Себто предвічна невідє'мність Сина і Діви, і є тим головним стержнем Догмату. Як і та теза, котру нводив, що з нечистого чисте не приходить.
==================================================================
==================================================================

Пропную п.п. Michail і Nurono продовжити розмову навколо Догмату на форумі УГКЦ http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 150#p29346




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28437
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2010, 23:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
На всяк випадок продублюю свій пост з форуму УГКЦ http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 426#p29426
====
о.Олег написав:
доки Ви порівнюєте Богородицю з святими/ангелами - проблеми немає. Порівнювати Богородицю з Богом, говорити про Її Божественність чи в якості "соспасительки" - тут проблема.
Власне проблема з'являється коли не розібравшись, змішуємо усе докупи.
Порівнювати Богородицю з Богом ніяк не можемо, Бог Є Один несотворений. Богородиця Діва Богом не є. Вона Божа матір, нове Духовне творіння. Вона, як ніхто із людей, приходить у цей грішний світ уже Святою, що й вказує на її Божествене неземне походження.
Про Діву знаходимо у пророцтвах. Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14)
Ця предвічна з'єдиненість з Сином також вказує на Божественість Діви.

492 Ця «велична й цілковито унікальна святість», якою Марія «була збагачена від першої хвилини Свого зачаття»
493 Східні Отці Церкви називають Матір Божу «Пресвятою» (Πανγίαν) і величають її як «вільну від усякої плями гріха, немов спорудженою Святим Духом і оформленою в нове творіння» http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


У тому, що би називати Богорордицю співспасителькою, теж немає нічого злого. Як уже говорилося, якщо ми спасенні кровію Ісусовою пролитою на хресті, то Божа матір є Джерелом цієї крові.
Церква учить:

511 Діва Марія «співдіяла у спасінні людей Своєю вільною вірою і послухом» http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
964 Роль Марії в Церкві невіддільна від її єдності з Христом і з неї безпосередньо випливає. «Ця єдність Марії зі Своїм Сином у ділі спасіння виявляється від часу дівичого зачаття Христа аж до Його смерті»
969 Після Успіння роль Марії у спасінні не переривається: Своїм постійним заступництвом Вона продовжує сприяти отриманню нами дарів, які забезпечують наше вічне спасіння. (...)
970 «Материнська роль Марії стосовно людей аж ніяк не затемнює і не зменшує унікального посередництва Христа: навпаки, вона показує Його силу. Бо весь спасенний вплив Благословенної Діви (...) випливає з надміру заслуг Христа http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
1172 «Святкуючи річний цикл містерій Христа, Свята Церква з особливою любов'ю вшановує Пресвяту Матір Божу, яка нерозривно зв'язана зі Своїм Сином у ділі спасіння. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=39




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28445
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 10:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
У тому, що би називати Богорордицю співспасителькою, теж немає нічого злого. Як уже говорилося, якщо ми спасенні кровію Ісусовою пролитою на хресті, то Божа матір є Джерелом цієї крові.

Yur, вам все таки краща на вашому форумі про це говорити, бо це що ви пишете 100% єрись, я бачу ви навіть католиків не можете переконати, а хочете протестантів.
Yur написав:
Церква учить:

Yur, Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28451
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 15:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
з форум УГКЦ http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 150#p29451
============================================

о.Олег написав:
Yur написав:
У тому, що би називати Богорордицю співспасителькою, теж немає нічого злого
термін "співспасителька" (подумайте над аналогіями в українській мові: співбрат, співзасновник, співавтор...) ставить Богородицю на одному рівні з Христом, а про це, власне і пишуть у Догматичній конституції « Lumen gentium », 62 (вже цитував - дописуйте уважніше, щоб до цього більше не повертатися у дискусії): «Жодне створіння ніколи не може бути поставлене на одному рівні з Втіленим Словом і Відкуиителем...».

Тож і кажу, коли бути уважним і з вірою, і розумінням приймати вчення Церкви таким яким воно є, і зважати на добрі поради, ніколи не виникатиме проблема його сприйняття.
511 Діва Марія «співдіяла у спасінні людей Своєю вільною вірою і послухом» http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Термін співспасителька аж ніяк не ставить Божу Матір на один рівень з Богом. В даному випадку йдеться про участь у Божому спасіні. Матір Божа не є Богом, але її участь найвеличніша в Божому домобудівництві. Тож коли й зустрічається термін співспасителька, маємо розуміти що мова про співробітництво у Бозі.
Ми теж є Божими співробітниками, усі ті, що працюють на Божій ниві, де кожен виконує свою роботу. Але роль Божої Матері НАЙВЕЛИЧНІША. Адже СИНІВСЬКА ІПОСТАСЬ ОБІЙНЯТА МАТЕРИНСЬКОЮ ЛЮБОВ'Ю!
==============================================

У мої наміри входить розкривати перед людьми християнське віровчення. В даному випадку маємо нагоду осмислити роль Богородиці в Божому домобудівництві, аби не плутатись в Божих Іпостасях й не говорити про якусь четверту.
Завжди готовий до відвертого і широго спілкування, й уже пропонував запросити на цей офіційний форум когось зі свідущих, теологів богословів, що слідкують за цим питанням. Гадаю і для вас, пане о.Олег, це теж було б корисним.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28452
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 15:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur, вам все таки краща на вашому форумі про це говорити, бо це що ви пишете 100% єрись, я бачу ви навіть католиків не можете переконати, а хочете протестантів.
Не мусите реагувати, як і сам нік Протестант ніяк не дає вам права вирішувати за всіх протистантів. Я ж, більш ніж переконаний, що слова котрі доношу, не підуть на вітер.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28453
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 19:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Не мусите реагувати, як і сам нік Протестант ніяк не дає вам права вирішувати за всіх протистантів.

Та я тут не виступаю за всіх протестантів, я сам по собі, а хіба найдеться хоч одна протестантська конфесія яка вас підтримає???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28548
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 14:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Так,так я власне про це чув і хочу щоб ви мені підтвердили чи це католицьке віровчення є вірним з ващого погляду.От приміром вислів "вона усопла і смерть не торкнулась її тіла".Чи означає це що серце Марії не перестало битись тут на землі???Також незрозуміло чому вона "тілом(матеріальним) була взята до небесної слави"??Навіщо їй там оте тіло??
Напевно, що серце перестало битись й Марія перестала дихати, але буває, що лікарі зафіксували зупинку серця, а людина жива.??
Ну навіщо так викручуватись.Та щось у ваших словах мало впевненості.Ви ж чудово розумієте про що я питаю.Про біологічну смерть після якої припиняють діяти всі життєві функцій. А саме коли зупиняється дихання, серцебиття та діяльність мозку.То чи відбулося така смерть у випадку Марії.Якщо ні то що на це вказує???
Цитата:
Діва Марія вознеслася на Небеса уже в преображеному в духовному тілі.
Що,крім вашого внутрішнього вчення,про це свідчить??
Цитата:
Католики в першу чергу вірять Церкві. А ті, хто взявся доносити Слово Боже, уміють й переконати. Знову ж таки, за взаємної згоди до порозуміння..
От і чудово.Якщо ви себе вважаєте тим хто взявся доносити Слово Боже який уміє переконувати згідно з цим Словом,то прошу за взаємної згоди допомогти мені зрозуміти,що саме з Божого Слова вказує на те що матір Ісуса,Марія не померла.Ну і сподіваюсь впевненіших розяснень.
Yur написав:
На рахунок нетівських сторінок, там можна надибати що завгодно, як і доброго так і поганого. Взагалі бажав би, аби ця розмова була більш направленою і упорядкованою. Вияснили одне, приступили до другого.
Так,так повірте і я цього бажаю.Тож пробую розмову направляти до того про що питаю.
Цитата:
Серце могло не виявляти ознак биття (скоріше всього воно так і було)
Скоріш це не точно.Та й чому так припускаєте??,
Цитата:
а умерти вона не умерла
Це вже впевненіше.Як про це довідались і чому у це повірили. .
Цитата:
Вона усопла, а потім вознеслася з тілом до Неба, згідно вчення Церкви.
Але що є основою цього вчення Церкви.Як церква до такого висновку прийшла.Мабуть ж не завдяки чудо відкриттям святого духу у наприклад сновидінні??Розумієте до чого я веду??Які цьому підстави??
Yur написав:
sss написав:
Я власне хочу зясувати які у вас є підстави стверджувати що "окрім тлінності".
Власне підставою є Догмат про нетлінне вознесіння усопшої Діви Марії.
тож доведеться повторити-Як церква до такого Догмату прийшла?? .

sss написав:
Проте мені знову не зрозуміло яким чином ви дійшли до того що походження Марії неземне??Щодо Христа,то зрозуміло що він реально існував у духовній сфері до того як його життя було перенесенне в матеріальний світ через утробу єврейської дівчини Марії.Він неодноразово говорив про своє передлюдське існування в дух сфері,що і є чіткою підставою стверджувати про його неземне походження.А от як бути з Марією та ЇЇ неземним походженням?В це треба просто повірити,бо так учить католицька церква??Чи є якісь вагоміші аргументи?
Цитата:
Вчення Церкви й маємо брати на віру
Це вже якось ясніше.Але чи відомо вам як церква до такого вчення дійшла?вкотре повторюю?
Цитата:
А аргумент, як на мене, один і той же -- Дух Святий. Ісус був зачатий Духом Святим,
Згідний так каже Бог через Своє Слово.
Цитата:
Діва Марія згідно Догмату, Божим Духом очищена від усякої плями гріха в момент зачаття.
А це вже не слова Божі.А як пишете "згідно з догматом".Вірю що цей догмат не просто видумали,а до нього прийшли через якісь хочаб натяки з Писання про це??От і хочу це зясувати з вашою допомогою,так як вважаю вас тим хто найкраще розуміється у цій темі!Мабуть ніхто краще цього не зробить.Тож не будемо розпорошувати увагу.
Цитата:
Непорочне зачаття як і Сина, так і Діви, і є неземною ознакою.
Зрізницею,що про непорочне зачаття Ісуса розказав Бог,а про зачаття діви розказує церква,і то не кожна.Тому хочу зрозуміти що наводить на таку думку про непорочне зачаття Марії та її безсмертя навіть у матеріальному тілі.З нетарпіням чекатиму :?
Цитата:
Також аргументом може бути й те, що Діва як і Син фігурує у пророцтвах. Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14)
Наспрвді як на мене це не аргумент.Адже у пророцтвах не одна вона фігурує.Більш того якщо і фігурує то це ж пророцтво не про неї,а про Божого сина.Хтось мав його породити.Ну й коли про це писалось ,то ж неможливо було цього уникнути.
Цитата:
Себто предвічна невідє'мність Сина і Діви, і є тим головним стержнем Догмату.
Перепошую,що через неясніст перепитаю.Про яку невідємність Сина та діви ви пишете??Чи існуваня Сина у дух сфері якось залежало від дівчини Марії,чи було воно невідємним??
Цитата:
Як і та теза, котру нводив, що з нечистого чисте не приходить.
Це ще як сказати.Адже Марія не дала початок існуванню нової істоти,а просто стала обєктом через яку чиста істота(Божий син який вже існував у дух сфері),зявилась на землі.То до чого тут чисте з нечистого.Якщо керуватись такою логікою,то і чиста Марія повинна була теж зявитись не від нечистого а від чистого.І так далі.Прошу вибачення за те що в даному випадку наводжу навідні питання,через нерозуміння та несприйняття ваших слів.Будьте добрі розясніть це. :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28550
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Yur написав:
Не мусите реагувати, як і сам нік Протестант ніяк не дає вам права вирішувати за всіх протистантів.

Та я тут не виступаю за всіх протестантів, я сам по собі, а хіба найдеться хоч одна протестантська конфесія яка вас підтримає???
Протестанте не личить бути таким самовпевненим.Адже протистантських конфесій багато,які багато з того що ви тут пишете непідтримують.То хто зна??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28555
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Чи означає це що серце Марії не перестало битись тут на землі???Також незрозуміло чому вона "тілом(матеріальним) була взята до небесної слави"??
Напевно, що серце перестало битись й Марія перестала дихати, але буває, що лікарі зафіксували зупинку серця, а людина жива.??
Ну навіщо так викручуватись.Та щось у ваших словах мало впевненості.Ви ж чудово розумієте про що я питаю.Про біологічну смерть після якої припиняють діяти всі життєві функцій.
Соромно за власне невігластво :) Важко було докумекати, що серце може не виявляти ознак биття, а людина продовжуватиме жити.

sss написав:
А саме коли зупиняється дихання, серцебиття та діяльність мозку.То чи відбулося така смерть у випадку Марії.Якщо ні то що на це вказує???
Якраз і вказує, що лукавець знову запнувася на своєму слові і розуміє це :) Уже не в стані нічого кращого придумати, як вимагати медичних підтверджень серцебиття і діяльності кори головного мозку.
Еге ж, пане sss ;-D


p.s. будете коверкати мої дописи (власними розділовими знаками) не бачу сенсу далі продовжувати розмову




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28559
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 16:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Важко було докумекати, що серце може не виявляти ознак биття, а людина продовжуватиме жити.
Дякую,що нагадали.Я про це знаю.Тому й перепитав про інші ознаки які вказують на те чи людина продовжує жити без серцебиття,такі як дихання та дія Мозгу.Всеж якісь ознаки повинні вказувати на те що людина непомерла.То які ознаки вказували на те що Марія непомерла,якщо ви про це стверджуєте??
sss написав:
А саме коли зупиняється дихання, серцебиття та діяльність мозку.То чи відбулося така смерть у випадку Марії.Якщо ні то що на це вказує???
Цитата:
Якраз і вказує, що лукавець знову запнувася на своєму слові і розуміє це :)
Яким чином??Ви написали що навіть після зупинки серцебиття Марія всеж залишилась живою.Я перепитав за якими ознаками життя можна це визначити.Я ж розумію ваш відхід від конкретики та оці пусті образи.Видуманне неможливо підтвердити.
Цитата:
Уже не в стані нічого кращого придумати, як вимагати медичних підтверджень серцебиття і діяльності кори головного мозку.
Еге ж, пане sss ;-D
Еге ж,дуб як і був дубовим таким і залишається досі.Я невимагав медичних підтверджень,а лише питав про те, що з життєвих функцій Марії вказувало на те що вона навіть після зупинки серця продовжувала жити.Адже зрозумів ваш натяк на те що людина після зупинки серцебиття продовжує ще жити(недовго) так як мозок все ж працює в притупленному стані.Ви ж і далі до образ.Що за манера вести бесіду??Отож я так і незрозумів,що вказувало або що дає вам підставу та тим хто придумав Догмат, стверджувати що Марія не померла так само як і помирають інші люди коли зупиняється серцебиття, припиняється дихання та діяльність мозгу??? :?
Цитата:
p.s. будете коверкати мої дописи (власними розділовими знаками) не бачу сенсу далі продовжувати розмову
Я вас розумію та повірте співчуваю.Та всеж недоведенне питання буде вважатись простою фантазією ,а той брехнею.Тож що вам заважає довести протилежне.Власна невихованність??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28577
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2010, 17:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Тому й перепитав про інші ознаки які вказують на те чи людина продовжує жити без серцебиття,такі як дихання та дія Мозгу.Всеж якісь ознаки повинні вказувати на те що людина непомерла.То які ознаки вказували на те що Марія непомерла,якщо ви про це стверджуєте??
А саме коли зупиняється дихання, серцебиття та діяльність мозку.То чи відбулося така смерть у випадку Марії.Якщо ні то що на це вказує???
Яким чином??Ви написали що навіть після зупинки серцебиття Марія всеж залишилась живою.Я перепитав за якими ознаками життя можна це визначити.Я ж розумію ваш відхід від конкретики та оці пусті образи.Видуманне неможливо підтвердити.
Еге ж,дуб як і був дубовим таким і залишається досі.Я невимагав медичних підтверджень,а лише питав про те, що з життєвих функцій Марії вказувало на те що вона навіть після зупинки серця продовжувала жити.Адже зрозумів ваш натяк на те що людина після зупинки серцебиття продовжує ще жити(недовго) так як мозок все ж працює в притупленному стані.Ви ж і далі до образ.Що за манера вести бесіду??
Отож я так і незрозумів,що вказувало або що дає вам підставу та тим хто придумав Догмат, стверджувати що Марія не померла так само як і помирають інші люди коли зупиняється серцебиття, припиняється дихання та діяльність мозгу??? :?
Я вас розумію та повірте співчуваю.Та всеж недоведенне питання буде вважатись простою фантазією ,а той брехнею.Тож що вам заважає довести протилежне.Власна невихованність??
Не допоможе робити хорошу міну при поганій грі, виказуючи оті "щирі здивування" численими знаками запитання. Усе є тут зрозумілим, пане sss, вкотре лукавець вимушений запнутися/зациклитися на своєму слові. Що й робите, намагаючись перевести розмову на докази/ознаки, щодо кончини Діви Марії: наявність серцебиття, дихання, діяльність головного мозку .. Буцімто таке взагалі можливо дослідити.
Догмати про Непорочне зачаття і Возненсення Богородиці були прийняті значно пізніше з часу кончини Діви Марії. Як люди вважали в ті часи, зараз можемо тільки здогадуватись. Напевно одні думали, що вона як і всі померла, а були й такі, що вже тоді вірили згідно прийнятих пізніше Церквою догматів. Про це багато написано, наберіть Успіння Богородиці й клікніть на Google.
Тож коли маєте бажання поговорити про саме вчення Церкви, прошу дуже. Порпатися ж у ваших аналізах, це не до мене.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28583
UNREAD_POSTДодано: 01 січня 2011, 21:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чому католики так обожествляють Марію, матір Ісуса? Адже в Біблії ніде немає написано про божественість Марії, більше того, Ісус назвав її Жоно, тобто, в деякій мірі, зниважлива форма від жінко. Звичайно, Марія - найблагословенніша від усіх жінок, бо їй дано стати матір"ю Ісуса. Але вона така ж земна особа як і апостоли і усі ми. Єдиний її наказ, який зустрічаємо в Біблії, це "що Він скаже вам, те робіть", тобто слухайте Христа і виконуйте те, що Він скаже. Звідкіля ж взялося оце обожествління Марії? Чому її образами переповнені католицькі монастирі та церкви? Можливо ставлення образів Марії і поклоніння їй спричинене природньою потребою нежонатих монахів, їх природньою тягою до жінки?А можливо, як прообраз матері, яка завжди заступається за свою дитину? Образ жінки часто виставляється в об"єкт поклоніння: жінка-Берегиня, жінка-Побєда, жінка-Свобода.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28590
UNREAD_POSTДодано: 03 січня 2011, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Чому католики так обожествляють Марію, матір Ісуса?
Можливо тому, що більшої і чистішої за материнську любов не існує, це в зрілому віці. Як і в дитячому віці, найбільшою є любов до своєї мами.
Адже мало говорити як ми сильно любимо Бога, любов треба відчувати, й оті материнські відчуття до своєї дитини й дитини до матері є найблагіші.

Тому сміло можемо сказати, що найбільший вияв любови до Сина це любов до Його матері. Адже Синівська іпостась обійнята материнськогю любов'ю.
Й коли Апостол говорить про Божу любов:

Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,
не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,
не радіє з неправди, але тішиться правдою,
усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! (2-е Кор 13:4-8)


Добре вчитаймося в ці слова і подумаймо, хто ж іще так може любити окрім матері.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28591
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2011, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Не допоможе робити хорошу міну при поганій грі, виказуючи оті "щирі здивування" численими знаками запитання. Усе є тут зрозумілим, пане sss, вкотре лукавець вимушений запнутися/зациклитися на своєму слові. Що й робите, намагаючись перевести розмову на докази/ознаки, щодо кончини Діви Марії: наявність серцебиття, дихання, діяльність головного мозку .. Буцімто таке взагалі можливо дослідити..
Все вірно.Цього дослідити та довести ви пане Юрію ніяким чином не можите.Ну то навіщо писати щодо кончини Марії буцім вона не відбулась,хочай серцебиття зупинилось??І взагалі ви це якось дослідили про що писали??Ні.Отже це банальна вигадка.
Цитата:
.Догмати про Непорочне зачаття і Возненсення Богородиці були прийняті значно пізніше з часу кончини Діви Марії. Як люди вважали в ті часи, зараз можемо тільки здогадуватись. Напевно одні думали, що вона як і всі померла, а були й такі, що вже тоді вірили згідно прийнятих пізніше Церквою догматів. Про це багато написано, наберіть Успіння Богородиці й клікніть на Google..
.Я сподівався і вірив що ви мені якось у цьому допоможите.Але кінцівка як завжди -сипання образами.Не розумію чому??
Цитата:
Тож коли маєте бажання поговорити про саме вчення Церкви, прошу дуже. Порпатися ж у ваших аналізах, це не до мене.
Тож питання написанне- я так і незрозумів,що вказувало або що дає вам підставу та тим хто придумав Догмат, стверджувати що Марія не померла так само як і помирають інші люди...??? :?
Я вас розумію та повірте співчуваю.Та всеж недоведенне питання буде вважатись простою фантазією ,а той брехнею.Тож що вам заважає довести протилежне.Власна невихованність??
Ну і якщо ви будете неспроможні то мабуть все ж треба буде звернутись до Михайла.Хоча я повторюю вірю,що ніхто доступніше та переконливіше від вас мені цього не розяснить??Буду й далі вірити. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28592
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2011, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Чому католики так обожествляють Марію, матір Ісуса?.
Я не можу зрозуміти вас,так званих протестантів.Чому ви цього не робите??Якщо вважати Христа одним Богом,ну то як ,ту яка породила його тут на землі не вважати такою ж-божественною :shock:??Повірте дивно ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>