Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:43




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20880
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 15:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Отже я так розумію що щодо 1Ів5:7 заперечень немає.То тоді хотілося б поговорити посуті теми Біблійного канону.Я так зрозумів що дехто,наприклад Серожа та Сонячник стверджують що второканонічні книги є таким ж натхненими як і канонічні(традиційні).Тож для початку хотів би запитати панів:--1)які в вас є підстави стверджувати цю нісенітницю?2)Чи відоме вам походження второканонічних книг?3)чи існують ці книги на староєврейській чи арамейській мові,мові на якій писались старозавітні книги??Напишіть будь ласка.Адже це дуже важливе питання.Як можна довіряти тому що не є від Бога?А якщо від Бога ,то як можна цього відрікатись?Тож допоможіть зясувати це важливе запитання.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20881
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 16:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Рекомендую всім вносити єговістів в чорний список -- є така функція на форумі. тоді, щоб прочитати його повідомлення потрібен буде додатковий клік мишкою :) -- мене це стримує. Візьміть також до уваги, що єговісти на форумі лише заради одного -- збирання балів, які вони потім вносять у свої формуляри. Тобто будь яка суперечка з єговістом не лише їсть ваші нерви, а й веде до того, що ви стаєте об"єктами його проповіді і потрапляєте в перелік проведеної антихристом роботи. Задумайтесь над цим і не витрачайте часу, відповідаючи на абсолютно "тупорилі" (перепрошую :) ) закиди недоумка. як, наприклад, останнє ствердження, що второканонічні книги були написані українською мовою :D




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20883
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 19:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сергій написав:
Рекомендую всім вносити єговістів в чорний список -- є така функція на форумі. тоді, щоб прочитати його повідомлення потрібен буде додатковий клік мишкою :) -- мене це стримує. Візьміть також до уваги, що єговісти на форумі лише заради одного -- збирання балів, які вони потім вносять у свої формуляри. Тобто будь яка суперечка з єговістом не лише їсть ваші нерви, а й веде до того, що ви стаєте об"єктами його проповіді і потрапляєте в перелік проведеної антихристом роботи. Задумайтесь над цим і не витрачайте часу, відповідаючи на абсолютно "тупорилі" (перепрошую :) ) закиди недоумка. як, наприклад, останнє ствердження, що второканонічні книги були написані українською мовою :D
:D :D :D :D :D .Істинний істинний християнин!!!.Серожа про які бали ви говорите.Вибачте але я недумав вам їсти ваші нерви,я не людиномавпа,чого не можете сказати ви про себе,адже ваші манери спілкування є дуже подібними до тих які притаманні цим приматам.Біда,ой біда ,до чого може призвести те що людина думає що вона пішла від тварини.Як швидко вона в неї перетворюється.Ну що ж я б і радий вам допомогти ,про те мабуть вже пізно.Непереживайте ніхто з вас не стає обєктом проповіді.Я лише задаю спочатку запитання,щоб ви мене зробили обєктом вашої проповіді.Проте очевидно, що зоокрема ви пане
лише здатні на пезпідставні звинувачення.Ви мабуть так себе самоутверджуєте.До чого цей крик пане про тупорилі закиди недоумка(дуже гарно).Я навіть не думав що у такого християнина в лексиконі є такі вирази.Є тема про Біблійний канон,тому і є запитання щодо канону.До чого тут закиди,Серожа ,це лише питання.Ви цього не розрізняєте.А про українську мову на якій були написанні Второканон книги , це ви звідки витягнули??У вас дійсно проблеми .Серожа якнайшвидше зверніться по допомогу,а то вам вже привиджується.Тож пане ,якщо не можете нічого розумного сказати то краще мовчіть,заспокойтесь,глибоко вдихніть повітря та й підіть на ферму до коней, вам мабуть з ними легше буде знайти спільну мову.Тож питання до спокійних людей,а не закиди чи ствердження, щодо канону залишаються.Допоможіть зрозуміти це питання.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20921
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 17:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
:D :D :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20933
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
:D :D :D
Смішно?,мабуть тут треба плакати,адже такі люди як Серожа бючи себе вгруди що вони Християни,розганяють усіх щирих людей від Христа,та щей книги незнаного походження тулять до натхнених Писань.Яка зневага до Слова Бога.Дуже сумно.Пильнуйте щоб і з вами такого не стало.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
21073
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 17:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Отже якщо є серед прихильників второканонічних книг серйозні люди то напишіть:-1)які в вас є підстави стверджувати що второканонічні книги є таким ж натхненими як і канонічні(традиційні) ?2)Чи відоме вам походження второканонічних книг?3)чи існують ці книги на староєврейській чи арамейській мові,мові на якій писались старозавітні книги?? Подумайте як можна довіряти тому що не є від Бога?А якщо від Бога ,то як можна цього відрікатись?Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Канон Писання
26864
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 16:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, ти добре знаєш незалежну християнську історію, але хочеш мене випробувати... ну, нехай.
Nurono написав:
Ти так знаєш за Собори то знаєш і час прийняття канону Нового Заповіту? Він прийнятий на соборі.


Такого як узяли і одразу вибрали Новий Завіт не було. Церква уже давно менши - більше була сформували Н.З., а крапку цьому було поставлено у 397 році.
Якщо ти уже торкнувся цього то ти відповіси чому католики і православні порушуєте постанову Собору. На цьому Соборі було визначене 66 книг які вважаються Богонатхненами, і було сказано що не можна додавати 67 і дальше книг?

Nurono написав:
А чому ви його (список книг Старого і Нового Заповітів) приймаєте, якщо його прийняла Вселенська Правовірна/Православна Церква - яка вже не говорила мовами?

1.Звідки ти взяв що була уже православна церква?
Християни першого століття уже користувалися цими книгами і вважали їх за Писання, Богонатхнемами які сьогодні сповідують протестанти. Правда була в основному проблема тільки із книгою Об’явлення. Тому читаючи історію бачимо що Бог сам формував канон Н.З.
2. Апостоли і християни уже тоді вважали за Богонатхненами слова Павла і Петра і переписували і читали по всіх Церквах.
Кол.4:16 І як буде прочитаний лист цей у вас, то зробіть, щоб прочитаний
був він також у Церкві Лаодикійській, а того, що написаний з Лаодикії, прочитайте і
ви.

1Сол.5:27 Заклинаю вас Господом, цього листа прочитати перед усіма братами!
1Сол.4:15 Бо це ми вам кажемо словом Господнім..
2Петр.3:15 ..... як і улюблений брат наш Павло написав був до вас за даною йому мудрістю, 16 як і по всіх посланнях, що в них він говорить про це. У них є дещо тяжко зрозуміле, що неуки та незміцнені перекручують, як і інші Писання, на власну загибіль свою. Як бачимо Петро визнав послання Павло за Писання :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
26878
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Чому мовчиш про різні кодекси?
Чому не згадав про "Дідахе", "Пастир Герми" і інші книги які входять в списки читаних в ранній Церкві під час служінь?
Якщо вже підняв тему, то почни з умов утворення біблійного канону?
І про вже згадане послання до Лаодикіян щось напиши, цікаво ж.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
26897
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 14:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Чому не згадав про "Дідахе", "Пастир Герми" і інші книги які входять в списки читаних в ранній Церкві під час служінь?.

Я мову вів про 99% які вважалися за Писання.

Nurono написав:
Якщо вже підняв тему, то почни з умов утворення біблійного канону?
І про вже згадане послання до Лаодикіян щось напиши, цікаво ж.

Тему ти підняв, я просто не змішував в одне. Я так добре не знаю історію як ти, тому розказуй.

То як на рахунок 67 книги?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
26905
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Nurono написав:
Чому не згадав про "Дідахе", "Пастир Герми" і інші книги які входять в списки читаних в ранній Церкві під час служінь?.


Я мову вів про 99% які вважалися за Писання.
ці теж вважалися...
А переписувати тут історію немає потреби, бо кому цікаво з легкістю знайде потрібний матеріал. Думав, що ти щось тим конкретно хочеш сказати, а все прозаїчніше...




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
26916
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 14:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Я мову вів про 99% які вважалися за Писання.
ці теж вважалися...

То чому тоді їх не прийняли?
Напевно не вписувались у канон, там було свої мірки, з голови не пам’ятаю, треба дивитися. Ти мене заохотив "чому ті що вважалися 99 % не прийняли у Писання".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
27121
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 16:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
щось забув за цю тему, вибач...
Це все корисно, що ти робиш, але ти візьми і напиши: як формувався канон, які книги були в церквах... і т.д.
Я не бачу поки причин до розбіжностей...
хіба тільки те, що над каноном працювали католики/православні а "глубоко підпільна євангельська" десь пересиділа і упустила цю справу :D
О! Знаєш що напиши - чому п'ятидесятники довіряють рішенню собору і приймають кодекс Біблії.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
27184
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
щось забув за цю тему, вибач...

Давай пізніше, щось багато тем появилося. А тут треба шукати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
27225
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2010, 12:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Гаразд.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Канон Писання
30079
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2011, 00:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Чому не згадав про "Дідахе"

Прочитав був, там повно суперечностей із Писанням.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>