Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:58




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
17363
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2009, 21:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Братику, вислухай уважно. На мою думку..., Християнин йдучий по Дорозі Життя, Котра Є Ісус Христос, не повинен зовсім заходити на дороги перечислені в цьому тесті, окрім християнства..., чому окрім християнства? а тому, що в цьому названні релігії, іще можна знайти сьогодні, Той Краеугольний Камень..., на Якому ведеться Свята будівля до вічного Життя. Написано, хто у Христі той нове створіння. :yes:

Відносно Апостола Павла, Петра та Івана, (як я написав), то та розмова відноситься іменно до цього тесту, а не рішення питань, перелому усього людства з Старого Заповіту до Нового Заповіту. Уже пройшло біля 2000 тисяч років з того часу, коли був повністтю затверджений Апостолами - Новий Заповіт, а сатана все своїми придуманими, різними дорогами, так і тягне людей у пекло..., от сатанізму й атеiзму, аж до.................................................... т.д. т.п.

Братику у Настоящих, насправжніх Християн, немае ніякої потреби в проходженні такого, і подібних такому тестів, абож він, тобто цей тест, навіть поправді, стосується до тих людей..., "хто не считае себе Християнином" так?

Ні, ні я не граю в цей тест, я Християнин.

Також тебе братику, і других учасників ціеї теми, я не осуджую і не хочу унизити..., абож ми є всі люди, (можна сказать недосконалі)..., я просто відповідаю по суті цієї теми. :yes:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
17377
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2009, 20:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Зернятко, ти зауважив, що цей тест розміщено в розділі "Все для відпочинку"? Не потрібно до розваг ставитися так серйозно.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
17380
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2009, 04:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Так братику :ok: я розумію, що це є тема відпочинку :) :lol: :D так? Но й в годину відпочинку..., нам тоже є дуже добре, зайнятись чимось корисним, (правдивим), :-o цінуючи благоприємним часом :yes: ага ж? Хіба ж не так, братику?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
22387
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 20:09 

Востаннє редаговано Протестант 18 квітня 2010, 20:13 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Иудаизм: 58%
Буддизм: 45%
Агностицизм: 50%
Атеизм: 10%

Христианство: 94%Ваши убеждения лучше всего соответствуют христианскому мировоззрению. Если вы не считали себя христианином, рекомендуем вам исследовать эту религию глубже, возможно, вы примете для себя эту веру.

Сатанизм: 46%
Ислам: 50%
Язычество: 43%
Индуизм: 31%
Пастафарианство: 17%

Щось не розумію!!!!!! :shock: що всі релігії похожі, мене вбило Сатанизм: 46%, як це так можливо :shock: :shock: :shock:
Агностицизм: - це що таке???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
22388
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ось мої результати: Сатанизм: 0%


Народ ви що виправили??? Чи то я такий грішний???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
22589
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 18:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
ось мої результати: Сатанизм: 0%


Народ ви що виправили??? Чи то я такий грішний???

Значить потрібно тобі переосмислити своє відношення до різних речей. Наприклад, сатанинська ієрархія цінностей така: я - ближній - Бог, християнська - навпаки: Бог - ближній - я. Всі ми вчимося бути досконалими, як досконалим є Він, для того і послав Бог нам своє Слово, щоб ми у Ньому вдосконалювалися.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
22593
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 18:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Sh_21 написав:
ось мої результати: Сатанизм: 0%


Народ ви що виправили??? Чи то я такий грішний???

Значить потрібно тобі переосмислити своє відношення до різних речей. Наприклад, сатанинська ієрархія цінностей така: я - ближній - Бог, християнська - навпаки: Бог - ближній - я. Всі ми вчимося бути досконалими, як досконалим є Він, для того і послав Бог нам своє Слово, щоб ми у Ньому вдосконалювалися.

Щось я нічого не зрозумів, що ти хотів тим сказати. Я думаю там напевно якась підтасовка, бо що може бути спільного.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
22595
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 18:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та ні, цей тест міряє твоє відношення до цінностей, яких дотримуються різні релігії, чи філософські вчення.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
26621
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 січня 2011, 00:44
Написано: 26
Звідки: Україна
Віровизнання: православний
- Иудаизм: 64%
- Буддизм: 50%
- Агностицизм: 57%
- Атеизм: 10%

- Христианство: 92% - Ваши убеждения лучше всего соответствуют христианскому мировоззрению. Если вы не считали себя христианином, рекомендуем вам исследовать эту религию глубже, возможно, вы примете для себя эту веру.

- Сатанизм: 4%
- Ислам: 64%
- Язычество: 25%
- Индуизм: 31%
- Пастафарианство: 0%




Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Мт 7.12
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
26622
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 19:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 січня 2011, 00:44
Написано: 26
Звідки: Україна
Віровизнання: православний
Вікіпедія каже:

"Агностици́зм (грец. a — «не, без», грец. γνώσις — «знання, пізнання») — філософська установка, відповідно до якої неможливо однозначно довести відповідність пізнання дійсності, а отже — вибудувати істинну всеосяжну систему знання.

Агностицизм (грец. α-γνωστικισμός — від гностицизм (див. гнозис)) — філософський погляд, який доводить, що істинне значення певних тверджень — особливо метафізичних тверджень щодо теології, життя після смерті, або існування Бога, богів, божеств, або навіть об'єктивної дійсності — не осягається або, залежно від форми агностицизму, не може бути в сутності осягнене через природу суб'єктивного досвіду, сприйнятого індивідом."

Бо хто має сумнів, той подібний до морської хвилі, яку жене й кидає вітер. (Як 1.6)




Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Мт 7.12
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
26649
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
ось мої результати: Сатанизм: 0%
Народ ви що виправили??? Чи то я такий грішний???
Як на мене - тести це різновидність гадання. Краще не займатись. Але вирішив перевірити, оце про "сатанізм". Відповідав категорично - так або ні... і ось:
# Иудаизм: 56%
# Буддизм: 40%
# Агностицизм: 14%
# Атеизм: 0%
# Христианство: 100%
Ваши убеждения лучше всего соответствуют христианскому мировоззрению. Если вы не считали себя христианином, рекомендуем вам исследовать эту религию глубже, возможно, вы примете для себя эту веру.
# Сатанизм: 0%
# Ислам: 61%
# Язычество: 14%
# Индуизм: 25%
# Пастафарианство: 17%

В кожному випадку це не серйозно.
Братик написав:
Та ні, цей тест міряє твоє відношення до цінностей, яких дотримуються різні релігії, чи філософські вчення.
Так там написано. Але в той час непомітно стирає кордони між релігіями. Мов би - "глянь в тобі трошки того і цього". А ми маємо досить чітке Біблійне вчення стосовно інших богів і інших вірувань. Це моя думка.
Мир брати і сестри!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
26660
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 20:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono це ти не виправляв? Сатанізм 0%, християнство 100%, атеїзм 0%.

Ти знаєш, от деякі питання які тут задає Ігорко, я свого часу собі задав, і деякі задаю.
Я знав на деякі питання правильні відповіді (християнські), але я відповідав чесно, без лукавства.
23 Випробуй, Боже, мене, і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми,
24 і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь!

(Пс.138:23,24)

Ладно, ще раз треба пройти, бо із сатанізмом ніяк не згідний.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
26680
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 12:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Nurono це ти не виправляв? Сатанізм 0%, християнство 100%, атеїзм 0%.
Сумніви чи підозри? Хотів відповісти "зуб за зуб" (я ж людина), але нащо... Знаєш маю пігулку. Як тільки хочу когось бездоказово запідозрити, тоді, пригадую "лукаві підозри" (1Тим.6:4) і "Любов... вірить у все..." (1Кор.13:4-7). Рекомендую.
"Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова. (2Тим.3:16,17)"
Дякую за щирість!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
26702
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Nurono це ти не виправляв? Сатанізм 0%, християнство 100%, атеїзм 0%.
Сумніви чи підозри? Хотів відповісти "зуб за зуб" (я ж людина), але нащо... Знаєш маю пігулку. Як тільки хочу когось бездоказово запідозрити, тоді, пригадую "лукаві підозри" (1Тим.6:4) і "Любов... вірить у все..." (1Кор.13:4-7). Рекомендую.
"Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова. (2Тим.3:16,17)"
Дякую за щирість!

Відповім із юмором: "Ти святий на всі 100%", а мені ще далеко, напевно ти скоріше біжиш за вінцем.
24 Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви!
25 І кожен змагун від усього стримується; вони ж щоб тлінний прийняти вінок, але ми щоб нетлінний.
26 Тож біжу я не так, немов на непевне, борюся не так, немов би повітря б'ючи.
27 Але вмертвляю й неволю я тіло своє, щоб, звіщаючи іншим, не стати самому негідним.

(1Кор.9:24-27)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тест: "Яка ваша віра"?
26705
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Відповім із юмором: "Ти святий на всі 100%", а мені ще далеко, напевно ти скоріше біжиш за вінцем.
Та ні, я недостойний раб Ісуса Христа, і ледве виконую повинне. Який біг, повзу як равлик...




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>