Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:17




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25958
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2010, 09:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Згоден з вами. Але ви ж то, кажучи що зрозуміємо, коли з нами відбудеться, й далі намагаєтесь залишити у своїй уяві оте зовнішньо/просторове!.
Ви ж зрозумійте, що коли так міркувати, отже виходить Христос вознісся на небо з усім отим обрізним причандаллям .. Навіщо воно Йому там?"


Вибачте, але Ви помиляєтесь щодо моїх думок. Я не можу уявити як там буде, бо ап. Павло сказав, що й "око не бачило і вухо не чуло". Чи є там простір чи ні, також не уявляю. Коли казав я про воскресле тіло Христове, то говорив про нього в тому часі, коли Він знаходився на Землі до Вознесіння.
І ще я казав, що коли Він прийде на Землю, то знову його побачать усі...

А далі мертві воскреснуть, а всі живі переміняться. І поки це буде в просторі і часі вони будуть мати обриси. Після переходу ж у Небо (я думаю що разом з усім спасенним Створінням - Космосом), ми і все стане одухотвореним з небесними параметрам.

До речі коли ангели переходять у вимір часово-просторовий, то також мають вигляд, обриси і т.д.

А от Богу в Старому Завіті приписували вигляд людини... Це антропонімія.. Взагалі Бог Дух і для того щоб прийти до нас у світ і нас спасти Він це зробив через воплочення і народження.



Статеві органи можете описувати прямо. Про них ап. Павло прямо писав. І писав, що приховуємо їх, бо поважаємо більше за інші органи! Чи у Вас з цим проблеми? Ми в Ісусі Христі - святі... А якщо грішимо, то проблема не в тілі, а в похоті, а похоть виникає з думок. Тіло лише виконує біологічне призначення!


Христос мусів на Землі мати тіло людини в повноті, щоб спасти людину в повноті, що ж буде після великого Суду:

Я ж читаю Біблію. Це в першу чергу авторитет і я про це писав не раз. Святе Передання на основі Біблії - авторитет, а не якось відокремлено.
В Біблії сказано, що будемо жити як ангели... Може сімї, які зберігали вірність до смерті і будть ближчими... Але вже женитись і виходити заміж не будуть. То бог перетворить тіла, відповідно до цих вимог. Чи не так?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25964
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 02:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
А далі мертві воскреснуть, а всі живі переміняться. І поки це буде в просторі і часі вони будуть мати обриси. Після переходу ж у Небо (я думаю що разом з усім спасенним Створінням - Космосом), ми і все стане одухотвореним з небесними параметрам.
Гадаю небесні параметри себто духовні, це особлива тема. Єдине маємо пам'ятати, що з фізичними параметрами вони нічого спільного не мають.

Michail написав:
До речі коли ангели переходять у вимір часово-просторовий, то також мають вигляд, обриси і т.д.
В нашій уяві. Ангела ніхто не зфотографував і за руку з ним не здоровався.

Michail написав:
А от Богу в Старому Завіті приписували вигляд людини... Це антропонімія.. Взагалі Бог Дух і для того щоб прийти до нас у світ і нас спасти Він це зробив через воплочення і народження.
У Новому теж.
А ноги Його подібні до міді, розпалені, наче в печі; а голос Його немов шум великої води.
А Його голова та волосся білі, немов біла вовна, як сніг; а очі Його немов полум'я огняне.
І сім зір Він держав у правиці Своїй, а з уст Його меч обосічний виходив, а обличчя Його, немов сонце, що світить у силі своїй.
І коли я побачив Його, то до ніг Йому впав, немов мертвий. І поклав Він на мене правицю Свою. (Об'явлення 1:14-17)


Michail написав:
Статеві органи можете описувати прямо. Про них ап. Павло прямо писав. І писав, що приховуємо їх, бо поважаємо більше за інші органи! Чи у Вас з цим проблеми? Ми в Ісусі Христі - святі... А якщо грішимо, то проблема не в тілі, а в похоті, а похоть виникає з думок. Тіло лише виконує біологічне призначення!
Проблеми власне почалися, коли людина вчинивши непослух, відчула сором, почепивши фігові листки :oops: Він й далі не покидає людину.
А на небесах ці члени будуть одні з найславніших. Але знову ж таки, відкиньмо те, що колись доводилось бачити в лазні.

Michail написав:
Христос мусів на Землі мати тіло людини в повноті, щоб спасти людину в повноті, що ж буде після великого Суду:
Повнота тіла -- відповідати його призначенню. От скажімо імпотент, чи буде повним призначення його тіла.

Michail написав:
В Біблії сказано, що будемо жити як ангели... Може сімї, які зберігали вірність до смерті і будть ближчими... Але вже женитись і виходити заміж не будуть. То бог перетворить тіла, відповідно до цих вимог. Чи не так?
Не знаю про може, але одружуватись не будуть, а отже потреба в статевому житті (в нашому земному розумінні) відпаде, а отже й причандалля наше нам уже не знадобиться :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25965
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 14:36 

Востаннє редаговано Michail 20 жовтня 2010, 14:50 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Гадаю небесні параметри себто духовні, це особлива тема. Єдине маємо пам'ятати, що з фізичними параметрами вони нічого спільного не мають.@

Гадаю, що описувати небесні параметри і братись не треба, це ледве зробив апю Іван, а Павло і не дуже робував...

Крім походження. Фізичні стануть духовними. Це в катехизмі чітко вказано.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25966
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 14:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Повнота тіла -- відповідати його призначенню. От скажімо імпотент, чи буде повним призначення його тіла.@

Це можна запитати і про інших інвалідів і хворих.
Адже в Цартсві всі стануть здоровими!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25967
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Проблеми власне почалися, коли людина вчинивши непослух, відчула сором, почепивши фігові листки Він й далі не покидає людину.
А на небесах ці члени будуть одні з найславніших. Але знову ж таки, відкиньмо те, що колись доводилось бачити в лазні."

Взагалі проблеми скоріше почались - коли людина ще лиш подумала, що хоче взяти яблуко і вирішила це. Все інше - наслідок!

"А на небесах ці члени будуть одні з найславніших. Але знову ж таки, відкиньмо те, що колись доводилось бачити в лазні."

Тобто виходячи з походження збережеться сутнісно, але буде одухотворено, що я Вам і кажу.

Питання: А створив Бог людину матеріальною чи ні?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25968
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 14:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"В нашій уяві. Ангела ніхто не зфотографував і за руку з ним не здоровався."

Але описали.
Був би лиш фотоапарат під руками у потрібний час.

Я жкажу що небесне тут можна лише описати антропоморфічно, бо це наш вимір. Але пишеться лише з словом "подібні" або "як" :

"А ноги Його подібні до міді,"

З чим можемо порівняти Царство Небесне?... (недослівна цитата) - пробував донести Христос до людей...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25969
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 15:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Коротше кажучи далі в цю тему вглиблюватись не хочу через неможливість розуміння небаченого.
Мені і стільки достатньо.

Як науковець, я можу говорити про те, що можна дослідити емпірично.
Біблію можна дослідити і віривши в Слово Боже, на основі нього говорити. Але заглибитись у те, про що не сказано в Біблії - не просто небезпечно...
Тому і Отців Церкви потрібно вивчати порівнюючи з Біблією.
Їх вчення основане на Святому Письмі, або принаймні не протирічить Біблії.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25990
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2010, 02:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Гадаю, що описувати небесні параметри і братись не треба, це ледве зробив апю Іван, а Павло і не дуже робував...
Крім походження. Фізичні стануть духовними. Це в катехизмі чітко вказано.
А фізичне звідки походить :)
Те що фізичне стане духовним якраз і означає: одне припинить своє існування інше відродиться.
=======================================================

Michail написав:
Yur написав:
А на небесах ці члени будуть одні з найславніших. Але знову ж таки, відкиньмо те, що колись доводилось бачити в лазні.
Тобто виходячи з походження збережеться сутнісно, але буде одухотворено, що я Вам і кажу.
У тому то й справа, що сутність полягає не в видимості форм, а в призначенні.

Michail написав:
Питання: А створив Бог людину матеріальною чи ні?
Авжеж, з вологої землі. Утім, сама земля тоді була інша нЕпроклята. (Бут. 3:17)
=======================================================

Michail написав:
Yur написав:
В нашій уяві. Ангела ніхто не зфотографував і за руку з ним не здоровався.
Але описали.
Був би лиш фотоапарат під руками у потрібний час.
Шкода що Апостол Іван Богослов фотоапарата з собою не мав, або кінокамеру, мали б його Об'явлення зафільмованим :)

Michail написав:
Я жкажу що небесне тут можна лише описати антропоморфічно, бо це наш вимір. Але пишеться лише з словом "подібні" або "як"
Небесне описуємо на свій земний манір, бо по-іншому просто не можемо. Але мусимо розуміти, що воно не є зовнішньо/відчуттєве.
=======================================================

Michail написав:
Біблію можна дослідити і віривши в Слово Боже, на основі нього говорити. Але заглибитись у те, про що не сказано в Біблії - не просто небезпечно...
Аби уникнути небезпеки ..
.. візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати.
Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности,
і взувши ноги в готовість Євангелії миру.
А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого.
Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже. (Ефесян 6:13-17)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25991
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2010, 11:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Michail написав:
Питання: А створив Бог людину матеріальною чи ні?
Авжеж, з вологої землі. Утім, сама земля тоді була інша нЕпроклята. (Бут. 3:17)
Але я так і хлопці незрозумів з вашої обємної писанини-То з якою метою Бог створив матеріальну людину?,матеріальну землю, сонце,атмосферу?,матеріальний усесвіт з міліардами планет?Матеріальних рослин з різними кольорами,тварин тощо??Ну ж бо ЯКА ЦЬОМУ МЕТА????ЧИ це проста випадковість і у цьому немає жодної мети???
=======================================================
Michail написав:
Я ж не приймаю думку СЕ про Рай на такій Землі, яка вона є тепер... так же як і Ви. Але якщо в Біблії щось написано, то це інспіровано Духом Святим
Помітно що ви частенько один одного обвинувачуєте у одностайності з сЄ щодо цього питання.Та всеж Мишу а що вас невлаштовує на цій матеріальній землі??.Чим вона провинилась??Чому Рай колись міг існувати тут на замлі,а тепер неможе??От до прикладу у Пр 2:21,22 інспіровано духом ось що-"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній,а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні! .Отож знову вас запитаю-якщо ви вірите у те що ці слова інспіровані духом то для чого праведні та невинні зостануться на землі,якщо земля по вашому буде знищенна??Чому безбожні та невірні будуть повириванні з землі,якщо вона ітак буде знищенна??Давайте спробуємо неупередженно та не звинувачуючи сЄ у неправильному розумінні чогось,пороздумуємо щодо цих питань.Може вони вам допоможуть подивитись на це обєктивно та без ваших катехизисів?То я чекаю ваших роздумів :) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26002
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2010, 09:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Yur написав:
Michail написав:
Питання: А створив Бог людину матеріальною чи ні?
Авжеж, з вологої землі. Утім, сама земля тоді була інша нЕпроклята. (Бут. 3:17)
Але я так і хлопці незрозумів з вашої обємної писанини-То з якою метою Бог створив матеріальну людину?,матеріальну землю, сонце,атмосферу?,матеріальний усесвіт з міліардами планет?Матеріальних рослин з різними кольорами,тварин тощо??Ну ж бо ЯКА ЦЬОМУ МЕТА????ЧИ це проста випадковість і у цьому немає жодної мети???
=======================================================
Michail написав:
Я ж не приймаю думку СЕ про Рай на такій Землі, яка вона є тепер... так же як і Ви. Але якщо в Біблії щось написано, то це інспіровано Духом Святим
Помітно що ви частенько один одного обвинувачуєте у одностайності з сЄ щодо цього питання.Та всеж Мишу а що вас невлаштовує на цій матеріальній землі??.Чим вона провинилась??Чому Рай колись міг існувати тут на замлі,а тепер неможе??От до прикладу у Пр 2:21,22 інспіровано духом ось що-"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній,а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні! .Отож знову вас запитаю-якщо ви вірите у те що ці слова інспіровані духом то для чого праведні та невинні зостануться на землі,якщо земля по вашому буде знищенна??Чому безбожні та невірні будуть повириванні з землі,якщо вона ітак буде знищенна??Давайте спробуємо неупередженно та не звинувачуючи сЄ у неправильному розумінні чогось,пороздумуємо щодо цих питань.Може вони вам допоможуть подивитись на це обєктивно та без ваших катехизисів?То я чекаю ваших роздумів :) :)

Мета?- в Бога виникла потреба явити любов от він і створив вас щоб ви навчились любити безумовною любов'ю будучу в тілі. А Павло каже, що йому краще вийти із тіла, бо з Христом бути незрівнянно краще, часом не знаєте якою субстанцією Павло збирався вийти із тіла і куди вийти?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26010
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2010, 00:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нецікавий написав:
Мета?- в Бога виникла потреба явити любов от він і створив вас щоб ви навчились любити безумовною любов'ю будучу в тілі. А Павло каже, що йому краще вийти із тіла, бо з Христом бути незрівнянно краще, часом не знаєте якою субстанцією Павло збирався вийти із тіла і куди вийти?

Напевно СЄ скажуть, що не всі такі як Павло, а тільки вибрані і що таких 144 тисячі.
Однак Павло звертається до всіх християн:
Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор. 9:24)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26025
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 08:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Але я так і хлопці незрозумів з вашої обємної писанини-То з якою метою Бог створив матеріальну людину?,матеріальну землю, сонце,атмосферу?,матеріальний усесвіт з міліардами планет?Матеріальних рослин з різними кольорами,тварин тощо??Ну ж бо ЯКА ЦЬОМУ МЕТА????ЧИ це проста випадковість і у цьому немає жодної мети???
=======================================================

Помітно що ви частенько один одного обвинувачуєте"

По-моєму я пояснив і показав на прикладі дуки католицької Церкви (вже не говорячи про Біблію), що матеріальне не зникне а буде одухотворене (повністю перетворене в параметри Царства Небсного Як це буде зроблено, в катехизмі католицької церкви написали, що ніхто не знає, крім Бога).
Я точно не обвинувачував нікого, просто доводив думку.

А те, що ап. Павло хотів вийти з тіла, то він добре розумів, що має пройти стадію смерті і скоріше хотів її пройти, бо тіло до смерті несе на собі ту грішну плоть, якої вже не буде після ваоскресіння тіла.

Отого наслідку гріха павло і хотів позбавитись.
Він же добре знав що воскресіння буде і твло буде оновлене, преображене.

А що коусь не любиться матерія, бо вважають її обтяжуючою і гріховною, то була така секта маніхеїв...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26624
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Мета?- в Бога виникла потреба явити любов от він і створив вас щоб ви навчились любити безумовною любов'ю будучу в тілі. А Павло каже, що йому краще вийти із тіла, бо з Христом бути незрівнянно краще, часом не знаєте якою субстанцією Павло збирався вийти із тіла і куди вийти?
От і знову гіпотеза яка виринає десь там у голові Нецікавого.Чи є цьому логіка??чи є цьому підстава з Писання?? Зрозуміло що ні.То чи варте це уваги?Безумна ти людина.Лише такий висновок я можу зробити з такої писанини.Про яку потребу явити любов ти пишеш.Хіба Бог такої любові не міг явити не в часі,не в матерії.Хіба стовривши тебе не в часі та не в матерії ти б не навчився любити безумовною любовю??От таким то чином зявились "люті вовки в овечих шкурах" які й почали "перекручувати правду" від Бога.Вважай на себе!!!Щодо Павала то я звісно знаю з якого тіла він мав вийти.І не через те що з Христом бути краще,а через те що Павло отримав таку нагороду-стати духовною особою.Проте цю нагороду отримають 144000 людей.Чи це означає що інші позбавленні Божої нагороди??Звісно що ні.Адже у інших буде земна нагорода.Я про це вже неодноразово цитував з Писання.На що спромогтись ти не можеш.Тож не пиши свого,бо воно не варте уваги.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26625
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Напевно СЄ скажуть, що не всі такі як Павло, а тільки вибрані і що таких 144 тисячі.
Однак Павло звертається до всіх християн:
Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор. 9:24)
Так і скажуть.Це добре що ви про це знаєте.Але чому цьому перечите ,нерозумію.Щодо слів Павла то звісно що він звертається до всіх християн.Але у цих всіх християн нагорда різна,у одних небесна-"Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне",у інших земна-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони".Отож віруванням сЄ є чітка підстава з Писання.Це ж слова Христа,вашого Бога.Як ви можете перечити цим словам,оце я нерозумію. :???: :???: :???: Ваше вище ніж Боже мабуть так!!!!?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
26627
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 20:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Але я так і хлопці незрозумів з вашої обємної писанини-То з якою метою Бог створив матеріальну людину?,матеріальну землю, сонце,атмосферу?,матеріальний усесвіт з міліардами планет?Матеріальних рослин з різними кольорами,тварин тощо??Ну ж бо ЯКА ЦЬОМУ МЕТА????ЧИ це проста випадковість і у цьому немає жодної мети???----Помітно що ви частенько один одного обвинувачуєте"
По-моєму я пояснив і показав на прикладі дуки католицької Церкви (вже не говорячи про Біблію), що матеріальне не зникне а буде одухотворене (повністю перетворене в параметри Царства Небсного Як це буде зроблено, в катехизмі католицької церкви написали, що ніхто не знає, крім Бога).
Я точно не обвинувачував нікого, просто доводив думку.
"По-моєму" от власне цим і все сказанно.Дарма що це помилково,нелогічно а головне не Біблійно??Як можна висувати таку абсурдну ідею про те що матеріальне створенне для того щоб стати одухотвореним.Хіба Бог не міг зразу створити оце одухотворенне??Навіщо було проходити такий шлях до одухотворенного через матеріальне?.А хіба вже сьогодні не існує духовне??То навіщо матеріальне перетворювати в духовне,якщо воно вже ітак існує,та більш того духовне почало існувати швидше ніж матеріальне??Навіщо одухотворювати те що вже існує??Навіщо одухотворювати міллярди планет,сонячну систему,рослини,тварини,хмари,дощ тощо???Ви хоч розумієте до якого абсурду доводить ваше уявлення??Мишу ви мене дуже дивуєте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>