Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:08




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25833
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2010, 17:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А чому Ви думаєте, що я хочу допасувати земне?
Прославлене тіло Христа мало вигляд, мало видимі рани, до нього можна було торкнутись.
Але з цим тілом Христос міг зникати і з’являтись, проходити крізь зачинені двері і багато речей неземних.
Це в Біблії написано і ніякий катехизм це не може перекрити.

Прославлене тіло - небесне! Але всі люди спочатку земні, а потім будуть небесні!

Я ж не приймаю умку СЕ про Рай на такій Землі, яка вона є тепер... так же як і Ви. Але якщо в Біблії щось написано, то це інспіровано Духом Святим!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25834
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2010, 18:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
А чому Ви думаєте, що я хочу допасувати земне?
Прославлене тіло Христа мало вигляд, мало видимі рани, до нього можна було торкнутись.
Але з цим тілом Христос міг зникати і з’являтись, проходити крізь зачинені двері і багато речей неземних.
Це в Біблії написано і ніякий катехизм це не може перекрити.
По-перше, в Євангелії сказано: нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. (2-е Кор. 4:16). То про яку фізичну видимість може йти мова?
По-друге Катехизм нічого не перекриває. Катехизм повторює те, що написано в Євангелії.
На землі серед Апостолів Воскреслий Христос ходив у подобі звичайної людської природи. Те, що проходив крізь двері, не більше ніж те, що перед тим ходив по воді. А коли Вознісся, хмара забрала Його сперед їхніх очей (Дії 1:9). Отже перемінився, став невидимим.
То як можна говорити, що на Небесах Він у такому ж тілі котре їсть, п'є, котре може проходити крізь зачинені двері, котрого можна торкнутись?.
Це не тільки дика єресь, це абсурд. Як тоді собі уявлятимемо Божого Сина одесну Отця? Це що, поруч бачитимемо три особи?? Як тоді ці інші дві виглядають, коли Христос буде поруч таким самим як і був на землі???

Michail написав:
Прославлене тіло - небесне! Але всі люди спочатку земні, а потім будуть небесні!
То й нічого земне допасовувати до небесного! Що й намагаєтеся робити, кажучи про зовнішньо/просторові ознаки прославленого тіла.

Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий.
Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні.
І, як носили ми образ земного, так і образ небесного будемо носити. (1-е Кор. 15:45,48,49)


А якщо НЕБЕСНИЙ є ДУХ, про які тоді зовнішньо/просторові ознаки ДУХУ може йти мова??.

Michail написав:
Я ж не приймаю умку СЕ про Рай на такій Землі, яка вона є тепер... так же як і Ви. Але якщо в Біблії щось написано, то це інспіровано Духом Святим!
Свідки по крайній мірі послідовні, говорять про Рай на землі в земних тілах і Христа Богом не зовуть.
Гірше набагато з тими, хто говорячи про небесне, думають про земне.

Їхній кінець то загибіль, шлунок їхній бог, а слава в їхньому соромі... Вони думають тільки про земне!
Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа (Филип'ян 3: 19,20)

Отак і віровідступники у сліпоті своїй прославлене шукають у соромі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25835
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2010, 12:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@То як можна говорити, що на Небесах Він у такому ж тілі котре їсть, п'є, котре може проходити крізь зачинені двері, котрого можна торкнутись?.
Це не тільки дика єресь, це абсурд. Як тоді собі уявлятимемо Божого Сина одесну Отця? Це що, поруч бачитимемо три особи?? Як тоді ці інші дві виглядають, коли Христос буде поруч таким самим як і був на землі???@

От, що Ви маєте на увазі!
Як вони виглядали, коли Христос був на землі? Бог же не розділявся!

"2На землі серед Апостолів Воскреслий Христос ходив у подобі звичайної людської природи. "

Не тільки в подобі! Він воскрес! Тіло з гробу зникло! Тіло Його не зазнло тління!
Це Вам нічого не говорить?

Ви знаєте, що стається коли земне очищене і переходить у вимір небесний? Воно стає невидимим - одухотвореним, божественим, про те, що ви кажете, повторюючи катехизм!
Катехизм не суперечить Біблії. Я таке і не кажу.

Якщо Ви не згодні, що христос воскрес тілом, то подібні до СЕ, бо вони кажуть, що Він воскрес лише духовно... Оце і є єресь!

Ангели в Старому Завіті приходили на землю лише у подобі... Христос воскрес і показався не лише в подобі - а тіло з’єдналось з душею.

Чи Ви, випадково, не хочете сказати, що Христос після вознесіння втратив людську природу?

Можливо Ви просто не розумієте одухотворення? Невидимий світ - для нас, матеріальних - невидимий. А отк коли ми потрапимо у вимір світу невидимого, станучи одухотвореними, невидиме побачимо, як бачили ап. Павло і ап. Іван...
Само собою, що небесне відрізняється від земного.

"Наличность смерти объясняется тем, что теперешняя действительность не соответствует условиям вечной жизни. Чтобы увидеть жизнь, людям нужно выйти из настоящей жизни, т.е. умереть." Цитата з сайту

І земне, одухотворюючись, стає небесним.
Як цей процес одухотворення проходить, ніхто не знає.



Не забувайте, що коли Христос прийде, його знову побачать, при чому всі! ТОбто відбудеться перехід від небесного у земний вигляд. Одна й та сама суть преображенного Христа, але у різних вимірах!


А що ми воскреснемо з’єднавшись з тілом, Йов описав чітко:

: "Я знаю что Искупитель мой жив, и Он в последний день восставит из праха распадающуюся кожу мою сию: и во плоти моей узрю Бога" (Иов. 19,25-27).
Знову скажіть що це єресь...


Ось православне вчення про воскресіння:

http://www.hristianstvo.in/ru/node/72

"Действительность телесного воскресения мертвых со всею ясностью возвещает Св.Писание Нового Завета, как одну из основных истин христианства и как драгоценный плод искупительных заслуг Богочеловека: Сам Спаситель неоднократно говорил Своим ученикам о будущем воскресении мертвых."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25836
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2010, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Які б я не читав публікації християнських церков, там йдеться про воскресіня тіла!
Чи ВИ хочете сказати, що символ віри католиків неправильний?
Чи нерпаввлино розуміють православні пишучи таке:

"В Церкви христианской вера в воскресение мертвых по плоти со времен апостольских составляла существеннейший член веры. Исповедание этой истины вошло в символы древнейших церквей - иерусалимской, римской, кипрской, а позднее и в символ никео-цареградской. Эту веру исповедывали мученики, шли на вольную смерть, защищали апологеты христианства против язычников и лжеучителей, раскрывали пастыри и учителя. "№

При ІІ приході Христа ті, хто воскреснуть, якщо це буде на землі, то будуть видимі, але преображені! Якщо ж на небі, то будуть невидимі і преображені, але в тілі!

Христос бо воскрес в тілі! Прославленому!


Ось апологетика православних:

Дивну версію вигадали керівники організації Свідків Єгови щодо Воскресіння Ісуса Христа. Вони наполягають, що Христос вмер і Його тіло, котре Він віддав за відпущення наших гріхів, покладено у гріб. Пізніше він ожив, але як дух. Тіло натомість розпалось на атоми, піддаючись процесові розкладу в прискореному темпі, оскіль¬ки для Бога Єгови немає нічого неможливого. Саме з Його допомогою тіло Христа протягом трьох днів зникло з гробу, розкла¬даючись на невидимі атоми. Як міг Ісус воскреснути тілом, - пи¬тають Свідки Єгови, - якщо Його не впізнали після воскресіння ті, хто знав його живим? Як міг, бувши в тілі, з'явитись апостолам, коли переходив через зачинені двері?
Що ж, спробуймо знайти пояснення у Святому Письмі.
«А як вони розмовляли та сперечалися між собою, сам Ісус, наблизившись, ішов разом з ними, АЛЕ ОЧІ ЇМ ЗАСТУПИЛО, ЩОБ ЙОГО НЕ ПІЗНАЛИ» (Лк. 24, 15-16).

http://uniat.ucoz.com/load/sekti/voskre ... 8-1-0-3716


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25837
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2010, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Мабуть просто потрібно зрозуміти, що таке прославлене тіло Христа...
Що таке одухотворення. Що таке "тонке тіло", про яке говорить ап. Павло... і тоді ми зрозуміємо, що говоримо про одне й те ж.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25839
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2010, 16:30 

Востаннє редаговано Michail 13 жовтня 2010, 18:30 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Слова Yur: @хній кінець то загибіль, шлунок їхній бог, а слава в їхньому соромі... Вони думають тільки про земне!
Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа (Филип'ян 3: 19,20)
Отак і віровідступники у сліпоті своїй прославлене шукають у соромі.@

Ці Ваші рядки, брате Юр, вказують на діла плоті.

В цьому плані
"Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть..."(1Кор.15:50)

Оці слова також можуть вказувати на діла плоті!
До речі нас в інституті ім. А. Бачинського вчили, що плоть і тіло - різні речі! Тіло - це те, що створив Бог. Плоть - це оболонка гріховна, яка з’явилась після гріхопадіння.
Так оця плоть точно в Царство Небесне не ввійде.

Тепер дозвольте завершити думку цієї гілки.

Як я вже згадував Йов сказав такі слова, які ми вважаємо інспірованими, бо вони біблійні:

"Я знаю что Искупитель мой жив, и Он в последний день восставит из праха распадающуюся кожу мою сию: и во плоти моей узрю Бога" (Иов. 19,25-27).

Тут взагалі могла бути важкість перекладу на російську, бо в перекладі на українську:

УПО: цю шкіру мою, яка розпадається, і з тіла свойого я Бога побачу,

"Воскресіння – це дія, акт, протилежний смерті, антипод смерті містить у собі наступне значення: воскресіння, оживлення плоті (тіл людських), у які зразу ж, негайно повернуться їх душі.Святий Амброзій з цього приводу пише: «Душа, що покинула тіло, негайно ввійде у нього при його воскресінні». «Вийдуть ті, хто творив добро у воскресіння життя, а хто чинив зло – у воскресіння Суду»,- сказав Господь. (Ів.5,29)"

http://www.genova.org.ua/?p=317


Якщо в небі не буде преображеного воскресшого тіла, то навіщо взагалі говорити про воскресіння?


"3. Правосуддя Боже також потребує воскресіння тіла, тому що суд повинен звершитися над цілою людиною, так як людина робить добро і грішить і душею і тілом."
http://www.apologet.kiev.ua/content/view/245/35/



"Тілесне воскресіння Ісуса Христа є живою правдою Християнської віри. Ми знаємо, що жертва Ісуса Христа повністю відкупила наші гріхи, і наше тілесне воскресіння є гарантованим, бо наш Господь тілесно воскрес з мертвих. Ісус навіть передбачив воскресіння Свого тіла: «Зруйнуйте цей храм - і за три дні Я поставлю Його. Він говорив про храм тіла Свого» (Івана 2:19,21). Воскреслий Господь запевнив Хому, який сумнівався, що стоїть перед апостолами у тому ж тілі, яке було розп'яте. Він сказав Хомі вкласти пальці у рани на руках і в боці (Івана 20:27). Коли Ісус з'явився учням після воскресіння, вони вважали Його привидом.Але Він сказав їм: "Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю" (Луки 24:39)."

http://bohm.narod.ru/books/ehova_kern_ukr/5.html

Не просто дух, а й тіло є в Ісуса, але тіло прославлене, одухотворене. Це не просто подоба, але при переході в світ невидимий, воно залишаючи свою суть, зммінює форму.

Може тому "тіло й кров" не посядуть Царство небесне, бо ці слова вказують на форму.

Ап. Павло сказав, що не всі помруть, але всі будуть перемінені.

"Книга 1-е Коринфянам > Глава 15 > Стих 52:
вдруг, во мгновение ока, при последней трубе; ибо вострубит, и мертвые воскреснут нетленными, а мы изменимся."

Не сказав же, що старе тіло розсиплеться, а зміниться.. А ще краще

"53. Ибо тленному сему надлежит облечься в нетление, и смертному сему облечься в бессмертие."


Це й означає, що спочатку земне, потім небесне.

В цій главі все детально описано, і що тіло буде духовне, і що в це духовне тіло зміниться (облечеться) тілесне.

Якби це гворив СЕ, мені не було б дивно... Мені дивно, чому я це Вам маю вказувати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25840
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2010, 16:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Пройдемось по катехизму?
Будь ласка:

«Якщо Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає у вас, то Той, Хто воскресив Ісуса Христа з мертвих, оживить і ваші смертні тіла Духом Своїм, що живе у вас» (Рим. 8,11; Пор. 1 Сол. 4, 14; 1 Кор. 6, 14; 2 Кор. 4, 14;Флп. З, 10-11.).

http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38

"990 Слово «плоть» означає людину як істоту слабку і смертну (Пор. Бут. 6, 3; Пс. 56, 5; Іс. 40, 6.). «Воскресіння плоті» означає, що після смерті буде не лише життя безсмертної душі, а й наші «смертні тіла» (Рим. 8,11) знову отримають життя."

Ви читали ці слова в катехизмі?


997 Що означає «воскреснути»? У смерті, що є відділенням душі від тіла, людське тіло підлягає зіпсуттю, тимчасом як душа йде на зустріч із Богом, очікуючи з'єднання зі своїм прославленим тілом. Бог Своєю всемогутністю остаточно поверне нетлінне життя нашим тілам, з'єднавши їх з нашими душами силою Воскресіння Ісуса.

Можу і далі, але чи треба?

Отож бачите, що я не говорю, що внебі буде земне, а в небі буде преображене, одухотворене , але те, що було земне...
Адже наша душа (не дух) також земна, але має бути спасена разом з духом... і тілом.

А також існує культ мощей в ГКЦ і в ПЦ... (не поклоніння, а почитання святих, згадуючи їх через їх мощі)...
Вам це нічого не говорить?
По Вашій теорії цього культу не має бути взагалі.

Є ще народний катехизм (менш досконалий, але говорить те ж саме на рахунок воскресіння тіл).
http://www.truechristianity.info/ua/boo ... _02.php#64


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25841
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2010, 18:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
На рахунок одухотворення Створіння:

"309 Якщо Бог, Всемогутній Отець, Творець упорядкованого й доброго світу, опікується усіма Своїми створіннями, то чому існує зло? Це запитання, таке начальне, як і неминуче, таке болісне, як і таємниче, не задовольнить жодна покваплива відповідь. Відповідь на це запитання становить сукупність християнської віри: доброта створіння, трагедія гріха, терпляча любов Бога, Який виходить назустріч людині через Свої союзи, через відкуплююче Воплочення Свого Сина, через дар Святого Духа, через скликання Церкви, через силу святих таїнств, через заклик до щасливого життя, до якого закликаються вільні створіння ще до того, ніж вони згодяться, але вони також можуть - це страшне таїнство - наперед відкинути цей заклик. Нема ні одного елементу в християнській благовісті, який не був би частковою відповіддю на запитання про зло.
310 Чому Бог не створив світу настільки досконалим, щоб зло не могло в ньому існувати? Своєю безмежною могутністю Бог завжди міг створити щось краще (Пор. св. Тома Аквінський, Сума теології, 1, 25, 6). Однак Своєю безконечною - мудрістю і добротою Бог хотів вільно створити світ «у дорозі» до своєї найвищої досконалості. Таке становлення допускає, за Божим задумом, появу певних істот, зникання інших; допускає поряд з найдосконалішим менш досконале; поряд із творчими силами природи також і нищівні. Поруч із фізичним добром існує також фізичне зло так довго, аж поки створіння не досягне своєї досконалості (Пор. св Тома Аквінський, Сума проти язичників, 3, 71.)."

Може це й просто моя думка про одухотворення Створіння, але що таке найвища досконалість?

Навіщо Богу щоб Створіння йшло до досконалості, а потім щезло, згоріло?

Навіщо написаня рядки Біблії, що Створіння чекає на прославлення синів Божих?

Я думаю, що людина мало задумується навіщо створений Всесвіт! І що це питання ще має розвиватись в чітку біблійну християнську теорію, яка включає результати дослідження Книги Природи (всього Всесвіту)
Адже що буде з Створінням?

Це лише намагається визначити есхатологія. НАс вчили есхатологію... І виходить, що вона базується на думках теологів, які намагаються витягнути з Біблії і знаків часу все що можна, але про Створіня ще чітко не оформили теорію до такої форми, як про Божественість Христа, наприклад.
Хоча, мабуть, у нас просто нема доступу до богословської літератури, ка є у Ватикані та в інших бібліотеках світу.

"319 Бог створив світ, щоб виявити й передати Свою славу. Щоб Його творіння брали участь у Його правді, доброті і красі, - ось слава, задля якої Він їх створив."

Чи Бог хоче, щоб матеріального Створіння після спасіння людини вже не було?


"1043 Це таємне оновлення, яке перетворить людство і світ, Святе Письмо називає «новим небом і новою землею» (2 Пт. 3,13; Пор. Од. 21, 1.). Це стане остаточним сповненням Божого Задуму - «об'єднати все у Христі - главі: небесне й земне» (Еф, 1,10)."

"1044 У цьому новому всесвіті (Од. 21,5), небесному Єрусалимі, Бог буде перебувати між людьми. «Він витре кожну сльозу з очей їхніх; і смерті не буде більше, ні скорботи, ні плачу, ні болю не буде більше, бо все попереднє минуло» (Од. 21,4. 2"

"1046 Щодо космосу, то Об'явлення підтверджує глибоку спільність долі матеріального світу і людини:
«Бо створіння нетерпляче очікує об'явлення синів Божих (...) у надії, що й воно саме теж визволиться з рабства зіпсуття (...). Бо ж знаємо, що все створіння разом понині стогне і мучиться у болях пологів. Не тільки воно, а й ми самі, що маємо зачаток Духа, ми самим своїм єством стогнемо, очікуючи відкуплення нашого тіла» (Рим. 8,19-23).
1047 Отже, видимий усесвіт також призначений для перетворення, «щоб цей же світ, повернений до свого первісного стану, без жодної перешкоди був на службі праведників», маючи участь у їх прославленні у воскреслому Ісусі Христі (Св. Іриней, Проти єресей, 5, 32, 1.)."

"1048 «Ми не знаємо часу кончини землі і людства, ані не знаємо, в який спосіб перетвориться космос. Очевидно, змінюється вигляд цього світу, спотворений гріхом; але ми знаємо, що Бог готує нову оселю і нову землю, де панує справедливість, а блаженство заспокоїть і перевищить усі прагнення миру, які живлять людське серце» (II Ват. Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 39, § 1.)."



Може Земля, як планета і зникне, але космос і живі створіння мають важливе значення для Бога і тому, мабуть, будуть змінені для існування у вічності (моя думка).
НАвіть наші справи не залишаться в небутті:

"плоди нашої природи і нашої праці, які ми будемо поширювати на землі відповідно до заповіді Господа і в Його Дусі, ми віднайдемо пізніше, але вже очищеними від усякого бруду, осяяними, перетвореними, коли Христос віддасть Отцеві вічне і вселенське Царство№"

1050 «Усі блага людської гідності, братерської спільності й свободи, тобто всі оті прекрасні плоди нашої природи і нашої праці, які ми будемо поширювати на землі відповідно до заповіді Господа і в Його Дусі, ми віднайдемо пізніше, але вже очищеними від усякого бруду, осяяними, перетвореними, коли Христос віддасть Отцеві вічне і вселенське Царство» (II Ватиканський Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 39, § 1. пор. II Ватиканський Собор, Догм, конст. « Lumen gentium», 2.). Тоді Бог стане «усім в усьому» (1 Кор. 15,28) у вічному житті:
«Дійсне і правдиве життя - це Отець, Який через Сина і у Святім Дусі, немов з джерела, обдаровує всіх без винятку небесними дарами. Завдяки Його милосердю ми, люди, також отримали непохитну обітницю вічного життя» (Св. Кирило Єрусалимський, Повчання катєхитичні, 18, 29.)."

Зауважте все на основі Біблії і Катехизму, спеціально для Вас, шановний брате Юр.
І скажемо Амінь!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25858
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2010, 19:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
От, що Ви маєте на увазі!
Як вони виглядали, коли Христос був на землі? Бог же не розділявся!

Авжеж, Бог нероздільний і незмінний. Проте за вашою ж логікою виходить, що коли прославлене тіло Христа на небесах таке саме як і на землі після Його Воскресіння, отже споглядаючи на такого небесного але тілесного Христа ми бачимо усю Трійцю, що є нонсенс.
Або ж поряд з плотським Сином мали б бачити Отця і Духа, що теж є нонсенс, так як Бог нероздільний.
=======================================================

Michail написав:
Не тільки в подобі! Він воскрес! Тіло з гробу зникло! Тіло Його не зазнло тління!
Це Вам нічого не говорить?

Це говорить, що Христос істиний Бог наш Воскрес і у Своєму тілі постав перед Апостолами.
=======================================================

Michail написав:
Ви знаєте, що стається коли земне очищене і переходить у вимір небесний? Воно стає невидимим - одухотвореним, божественим, про те, що ви кажете, повторюючи катехизм!

У Катехизмі ніде не має що оте невидиме - одухотворене, божествене таке саме, як Апостоли бачили на землі. В Катехизмі чітко скзано, що: Слава тіла Христа ВОСКРЕСЛОГО і Того, що ВОЗНІССЯ є різною.
=======================================================

Michail написав:
Якщо Ви не згодні, що христос воскрес тілом, то подібні до СЕ, бо вони кажуть, що Він воскрес лише духовно... Оце і є єресь!

Звідкіля такі ваші домисли, коли постійно наголошую, що Христос Воскрес у тілі.
Однак Тіло Боже не можемо вважати купкою земних елементів, органіки яку можемо побачити й помацяти.
Тіло Боже не містить у собі зовнішньо/просторових ознак.
=======================================================

Michail написав:
Можливо Ви просто не розумієте одухотворення? Невидимий світ - для нас, матеріальних - невидимий. А отк коли ми потрапимо у вимір світу невидимого, станучи одухотвореними, невидиме побачимо, як бачили ап. Павло і ап. Іван...
Само собою, що небесне відрізняється від земного.

Ну чому ж тоді, вибачте мені пане Michail, з такою упертістю намагаєтесь цим тілам приписати земні зовнішньо/просторові ознаки??.
Чому так тримаєтесь за те тіло Воскреслого, що бачили Аплостоли?. Чим воно краще від того тіла, що було з ними раніше, коли ходило по воді і в якому Христос творив чуда?. Вам хочеться крізь стіни проходити і літати в повітрі?
Чи вам хочеться такого ж земного але безсмертного?. То чим ви відрізняєтесь від свідків, окрім того, що вони хоча б не пнуться на небеса?..
=======================================================

Michail написав:
І земне, одухотворюючись, стає небесним. Як цей процес одухотворення проходить, ніхто не знає.

Про це сказано в Євангелії:
Через те ми відваги не тратимо, бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. (2-е Кор. 4:16)
Ось вам і увесь процес. Нема і не може бути нічого зовнішнього, у тому числі й того, що бачили апостоли і куди пхали свої пальці.
======================================================

Michail написав:
Які б я не читав публікації християнських церков, там йдеться про воскресіня тіла!
Чи ВИ хочете сказати, що символ віри католиків неправильний?
Чи нерпаввлино розуміють православні пишучи таке:

"В Церкви христианской вера в воскресение мертвых по плоти со времен апостольских составляла существеннейший член веры. Исповедание этой истины вошло в символы древнейших церквей - иерусалимской, римской, кипрской, а позднее и в символ никео-цареградской. Эту веру исповедывали мученики, шли на вольную смерть, защищали апологеты христианства против язычников и лжеучителей, раскрывали пастыри и учителя. "№

При ІІ приході Христа ті, хто воскреснуть, якщо це буде на землі, то будуть видимі, але преображені! Якщо ж на небі, то будуть невидимі і преображені, але в тілі!

Про католиків мені нічого сказати, там усе сказано в Катехизмі. Як і те, що видимість, про яку кажете, не є зовнішньо/просторова фізична, котру можна помацяти пальцями, як це зробив Тома.
Таке бачення Церква називає блаженним.
=======================================================

Michail написав:
Христос бо воскрес в тілі! Прославленому!

Тож не приписуйте Прославленому того, що нищиться.
Через те ми відваги не тратимо, бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. (2-е Кор. 4:16)
То як можете до Божественого відносити те, що нищиться??
=======================================================

Michail написав:
Зауважте все на основі Біблії і Катехизму, спеціально для Вас, шановний брате Юр.
І скажемо Амінь!

Шановний пане Michail. Це дуже добре, що ви навели стільки посилань з Біблії і Катехизму. Зауважте, що там і натяку не має про присутність земного на Небесах. І саме земним, але вдосконаленим ви й уявляєте собі преображене тіло. Саме про земні блага й думаєте, бо якщо ні, для чого воно оте тіло, що відчуває ззовні (зір, слух, нюх, смак, дотик).

Тут можна багато говорити, доводячи своє, але подумайте самі, хіба та справжня Божа любов, що у серці людини потребує якихось зовнішніх проявів?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25866
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2010, 17:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"У Катехизмі ніде не має що оте невидиме - одухотворене, божествене таке саме, як Апостоли бачили на землі. В Катехизмі чітко скзано, що: Слава тіла Христа ВОСКРЕСЛОГО і Того, що ВОЗНІССЯ є різною."

Я ж кажу, що перехід у невидимий вимір потребує спеціального заходу. Як це стається, знає лише Бог.

"В Катехизмі чітко скзано, що: Слава тіла Христа ВОСКРЕСЛОГО і Того, що ВОЗНІССЯ є різною."

Я б не скказав, що різною, бо Христос завжди той самий. Слава в небесах просто Більша!


"Чому так тримаєтесь за те тіло Воскреслого, що бачили Аплостоли?. Чим воно краще від того тіла, що було з ними раніше, коли ходило по воді і в якому Христос творив чуда?. Вам хочеться крізь стіни проходити і літати в повітрі?
Чи вам хочеться такого ж земного але безсмертного?."


Мені хочеться? Як Бог дасть так і буде.
Все ж таки, після восресіння Христос переміщався інакше. І воскресле тіло вже прославлене! Це вже не просто земні матеріальні елементи, а одухотворені в цілісне і безсмертне тіло. Коли Христос возносився, Він же не скинув своє тіло, а воно стало невидимим!
Після вознесіння воно просто в іншому вимірі тому там воно відповідає параметрам того невидимого для нас виміру!

Памятаєте як апосто Павло говорив, що чоловік на третє небо був взятий, але не памятає чи в тілі чи ні...
А якщо в тілі?
Ілля пророк з тілом був взятий. Думаю він пройшов той етап смерті в один момент... Богородиця взята з тілом. Це є Успення.
Тільки тіло преобразилося. Христос і в земному тілі преображався!
Оце цікаво!

"То чим ви відрізняєтесь від свідків, окрім того, що вони хоча б не пнуться на небеса?"

Отим і відрізняюся, що не пнуся, а покладаюсь на Божу волю. Там побачимо як відбувається воскресіння і перехід.

Навіщо враховуючи Ваші думки, тоді було б воскресіня мертвих?


"Про це сказано в Євангелії:
Через те ми відваги не тратимо, бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. (2-е Кор. 4:16)"


Це про наше земне життя!

"І саме земним, але вдосконаленим ви й уявляєте собі преображене тіло. "

Та ні ж бо! Те, що було земним, я уявляю повністю преображенним, одухотвореним, а не вдосконаленим!

В невидимому вимірі, воскреслі тіла нашими земними очима ми б не побачили...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25867
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2010, 21:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Yur написав:
В Катехизмі чітко скзано, що: Слава тіла Христа ВОСКРЕСЛОГО і Того, що ВОЗНІССЯ є різною.
Я б не скказав, що різною, бо Христос завжди той самий. Слава в небесах просто Більша!

У цьому й полягає різниця.
Інша слава для сонця, та інша слава для місяця, та інша слава для зір, бо зоря від зорі відрізняється славою! (1-е Кор. 15:41)
Покликання ж наше -- найвище.
Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)

Michail написав:
Yur написав:
Чому так тримаєтесь за те тіло Воскреслого, що бачили Аплостоли?. Чим воно краще від того тіла, що було з ними раніше, коли ходило по воді і в якому Христос творив чуда?. Вам хочеться крізь стіни проходити і літати в повітрі?
Чи вам хочеться такого ж земного але безсмертного?.
Мені хочеться? Як Бог дасть так і буде.
Все ж таки, після восресіння Христос переміщався інакше. І воскресле тіло вже прославлене! Це вже не просто земні матеріальні елементи, а одухотворені в цілісне і безсмертне тіло. Коли Христос возносився, Він же не скинув своє тіло, а воно стало невидимим!

А які ж вони одухотворені елементи :)
Ви ж розумієте, що коли допустити, що в якомусь тілі перестануть відбуватися гравітаційні взаємодії, зникне ота гравітаційна стала G, про яку тоді матерію взагалі може йти мова?

Michail написав:
Після вознесіння воно просто в іншому вимірі тому там воно відповідає параметрам того невидимого для нас виміру!

Про які параметри може іти мова, коли немає ні часу (фізичного), ні простору, ні маси (енергії), ні руху.
Праметри царства Божого -- ДуХОВНІ. Такі що носимо у серці своєму, а не відчуваємо ззовні.

Michail написав:
Памятаєте як апосто Павло говорив, що чоловік на третє небо був взятий, але не памятає чи в тілі чи ні...
А якщо в тілі?

Очевидно Павло відчував себе абсолютно повноцінним, але його тілесність не відповідала нашим земним уявам.

Michail написав:
Ілля пророк з тілом був взятий. Думаю він пройшов той етап смерті в один момент... Богородиця взята з тілом. Це є Успення.
Тільки тіло преобразилося. Христос і в земному тілі преображався!
Оце цікаво!

Усе б добре, пане Michail, коли б ми це тіло не уявляли собі на наш земний манір. Не на тілесних формах (зовнішньо/просторових) маємо зконцентровувати уяву, а на їхніх призначеннях.
Недаремно Павло називає святих членами тіла й кісток Його.
щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового (Ефесян 4:12)
бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30)


Michail написав:
Yur написав:
То чим ви відрізняєтесь від свідків, окрім того, що вони хоча б не пнуться на небеса?

Отим і відрізняюся, що не пнуся, а покладаюсь на Божу волю. Там побачимо як відбувається воскресіння і перехід.

Там побачимо, а тут маємо вірити, що Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть

Michail написав:
Yur написав:
Про це сказано в Євангелії:
Через те ми відваги не тратимо, бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. (2-е Кор. 4:16)
Це про наше земне життя!

Слово Боже не закінчується в цьому житті.
Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої! (Матвія 24:35)
І як би воно виглядало, в цьому житті зовнішнє нищиться, а на небесах з'являється?.

Michail написав:
Yur написав:
І саме земним, але вдосконаленим ви й уявляєте собі преображене тіло.
Та ні ж бо! Те, що було земним, я уявляю повністю преображенним, одухотвореним, а не вдосконаленим!
В невидимому вимірі, воскреслі тіла нашими земними очима ми б не побачили...

Бо не буде там нічого земного, ні очей, ні рук, ані інших тілесних членів таких зовнішньо/просторових, якими видає нам наша земна уява.
Недарма каже святитель:
5. .. Если мы сотворены по образу Бога, как об этом сказано, то и строение (συμμορφος) у нас то же самое. У Бога есть глаза и уши, голова, руки, седалищная часть, — ведь и говорится в Писании, что Бог восседает, — также ноги, на которых Он ходит. Разве Бог не таков? Но устрани из сердца непотребные выдумки (представления). Отбрось от себя мысли, не соответствующие величию Бога. Бог не имеет очертаний (ασχηματιστος) http://www.orthlib.ru/Basil/sixday10.html




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25936
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Усе б добре, пане Michail, коли б ми це тіло не уявляли собі на наш земний манір. @

Я перечитав увесь Ваш пост, де розміщені ці слова.
Як Ви гадаєте, Богу не підвласно зробити так, щоб усе, що Він створив, з матеріального виміру перенести в духовний так, що воно не буде подібним матеріальному зовсім?

Тобто не буде мати "очертаний" і інших властивостей цього виміру, а буде мати властивості виміру небесного?

Адже саме так і є, адже Христос не зазнав зотління! Це гворить, що Його тіло не розчинилось, не розпалось на атоми, а воскресло. Воно стало прославленим. Поки було на землі, то мало обриси...
Це Ви, пане, визнали... Далі, коли хмари скрили видимість Христа, то це можливо були і просто хмари матеріальні, або так як Ви казали, що це означає, що Христос перейшов у небесний вимір.... Не знайю і на цьому також споритись не буду, аджеперехід у вимір небесний відбувся.
А от Ви неуважно читаєте те, що я хочу сказати, якщо вважаєте, що я кажу, що й там Христос має земні риси.
Я вже описав думки, в яких висловив, що під час переходу параметри тіла стають небесними!
Тобто тіло Христа і наші тіла, виходить так, будуть мати виміри небесні... Тоді Ваша рація в тому, що не буде рис земних...


Зостається лише суть: те, що було земним, стало духовним, одухотвореним.

Я вже казав, потрібно тільки зрозуміти що таке одухотворення, прославлення, преображення...
А суть цього ми зрозуміємо лише, коли це з нами відбудеться.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25937
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 14:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"1047 Отже, видимий усесвіт також призначений для перетворення, «щоб цей же світ, повернений до свого первісного стану, без жодної перешкоди був на службі праведників», маючи участь у їх прославленні у воскреслому Ісусі Христі (Св. Іриней, Проти єресей, 5, 32, 1.)."

"1048 «Ми не знаємо часу кончини землі і людства, ані не знаємо, в який спосіб перетвориться космос. Очевидно, змінюється вигляд цього світу, спотворений гріхом; але ми знаємо, що Бог готує нову оселю і нову землю, де панує справедливість, а блаженство заспокоїть і перевищить усі прагнення миру, які живлять людське серце» (II Ват. Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 39, § 1.)."


Ще раз наводжу ці слова з катехизма, адже Ви казали, що катехизм правильно написаний!

Видимий світ (космос) не буде знищений, а перетворений на небесний лад. Скоріше за все, так як Ви і кажете, земних рис вже не буде.
Вони стануть рисами небесними.
Але залишиться суть Божого Створіння...


«Ми не знаємо часу кончини землі і людства, ані не знаємо, в який спосіб перетвориться космос."

Тобто ми не знаємо яким чином відбудеться перетворення, але воно буде.

Так само з тілом.

Якби тіло не воскресало, то Тіло Христа залишилося б у гробі, або було б написано, що воно розпалось... такого в Біблії нема.

Можливо я спочатку не досконало описував про це і згадував риси Христа воскреслого до Вознесіння. Але вже в наступних постах я говорив про перехід від видимого до Небесного!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25943
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 15:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
''Конструктор'' склався з жжатої енергії, а коли виконає свою функцію розкладетья....




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
25944
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 16:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Я перечитав увесь Ваш пост, де розміщені ці слова.
Як Ви гадаєте, Богу не підвласно зробити так, щоб усе, що Він створив, з матеріального виміру перенести в духовний так, що воно не буде подібним матеріальному зовсім?
Тобто не буде мати "очертаний" і інших властивостей цього виміру, а буде мати властивості виміру небесного?
Саме так. Цей Небесний вимір, що є Царство Боже, не є зовнішньо/відчуттєвим, де можна побачити, понюхати, послухати, помацяти, посмакувати.
У цьому вимірі відчуття душевні сердечні. К приміру, можете собі уявити радість, навіть коли болить тіло.

Michail написав:
Адже саме так і є, адже Христос не зазнав зотління! Це гворить, що Його тіло не розчинилось, не розпалось на атоми, а воскресло. Воно стало прославленим. Поки було на землі, то мало обриси...
Авжеж, тіло Воскреслого виглядало так само як і перед Воскресінням. А те, що проходило крізь зачинені двері, то й до Воскресіння у Ньому виявлялись дивовижні ознаки: ходив по воді, без зотління воплотився від Святої Богородиці.
Що дає право стверджувати, буцімто тіло Воскреслого краще за те, котре було перед Воскресінням?

Michail написав:
Це Ви, пане, визнали... Далі, коли хмари скрили видимість Христа, то це можливо були і просто хмари матеріальні, або так як Ви казали, що це означає, що Христос перейшов у небесний вимір.... Не знайю і на цьому також споритись не буду, аджеперехід у вимір небесний відбувся.
Тим паче не має підстав вважати, що перехід в духовний вимір відбувся з матеріальним тілом.
Матерія властива матеріальному світу.
Що до хмар, скоріше всього вони мали б симолізувати духовний вимір.

Michail написав:
А от Ви неуважно читаєте те, що я хочу сказати, якщо вважаєте, що я кажу, що й там Христос має земні риси.
Я вже описав думки, в яких висловив, що під час переходу параметри тіла стають небесними!
Тобто тіло Христа і наші тіла, виходить так, будуть мати виміри небесні...
Залишається визначитись з небесними себто духовними параметрами. Очевидно це зовсім не те, що можна зафіксувати ззовні.

Michail написав:
Зостається лише суть: те, що було земним, стало духовним, одухотвореним.
Я вже казав, потрібно тільки зрозуміти що таке одухотворення, прославлення, преображення...
А суть цього ми зрозуміємо лише, коли це з нами відбудеться.
Згоден з вами. Але ви ж то, кажучи що зрозуміємо, коли з нами відбудеться, й далі намагаєтесь залишити у своїй уяві оте зовнішньо/просторове!.
Ви ж зрозумійте, що коли так міркувати, отже виходить Христос вознісся на небо з усім отим обрізним причандаллям .. Навіщо воно Йому там?..
Тому й каже святитель, адже вкотре наводжу вам:
5. ..У Бога есть глаза и уши, голова, руки, седалищная часть, — ведь и говорится в Писании, что Бог восседает, — также ноги, на которых Он ходит. Разве Бог не таков? Но устрани из сердца непотребные выдумки (представления). Отбрось от себя мысли, не соответствующие величию Бога. Бог не имеет очертаний (ασχηματιστος) http://www.orthlib.ru/Basil/sixday10.html
Отож мусимо устранить зі своєї уяви те, що колись доводилось завидіти в лазні.
Бо коли ні, пристаємо до найгидкішої єресі, коли возвеличується людське замісто Божого.
================================================

Michail написав:
Ще раз наводжу ці слова з катехизма, адже Ви казали, що катехизм правильно написаний!
Видимий світ (космос) не буде знищений, а перетворений на небесний лад. Скоріше за все, так як Ви і кажете, земних рис вже не буде.
Вони стануть рисами небесними.
Матеріальний світ -- матеріальні ознаки; духовний світ -- ознаки духовні.
Цей духовний світ не буде чимось новим і незрозумілим для нашого сприйняття. Ми одразу ж відчуємо себе дома й відчуття ці будуть набагато місткіші за теперішні, коли доводиться бути приземленими і перебувати во плоті.

Michail написав:
Але залишиться суть Божого Створіння...
Суть Божого сотворіння -- прямувати до Божої досконалости.

Michail написав:
«Ми не знаємо часу кончини землі і людства, ані не знаємо, в який спосіб перетвориться космос."
Тобто ми не знаємо яким чином відбудеться перетворення, але воно буде.
Суть перетворення -- перехід, а насправді повернення від того що ззовні до того що всеердині.

Michail написав:
Так само з тілом.
Якби тіло не воскресало, то Тіло Христа залишилося б у гробі, або було б написано, що воно розпалось... такого в Біблії нема.
Все стає на свої місця, коли людське тіло насамперед трактуємо як знарядд душі, а не якусь форму земної органіки.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>