Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:20




Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 11 жовтня 2010, 13:49.
Причина: зайве
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25801
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 12:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Yur написав:
prostak написав:
Шановний Юр а чи нечитав ти (Одкр 22:18,19)
Свідкую я кожному, хто чує слова пророцтва цієї книги: Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій.
А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій.
(Одкр 22:18,19)

думаю неварто щось добавляти.

Теж так вважаю, що до Іванового Одкровення нічого добавляти, як і до інших книг Нового Заповіту.

А до книг Старого Заповіту можна? добавляти, віднімати, змінювати? Якщо також неможна то де діли другу заповідь? а 10-ту розділили на дві?

Сайт парафії Преображення Господнього УГКЦ (м. Кам'янське) :: Пояснення 10 Заповідей Божих

1. Я Господь, Бог Твій: не матимеш інших богів крім Мене.

2. Не взивай намарне імені Бога Твого.

3. Пам`ятай День святий святкувати.

4. Шануй батька й матір твоїх, щоб тобі добре було і щоб довго ти прожив на землі.

5. Не вбивай.

6. Не чини перелюбу.

7. Не кради.

8. Не свідчи неправдиво на ближнього твого.

9. Не пожадай жінки ближнього твого.

10. Не пожадай нічого того, що є власністю ближнього твого.
http://preobrazhennja.org.ua/index.php? ... iew&cid=66

В Біблії трошки поіншому написано-

Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно.
Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
Шість день працюй і роби всю працю свою,
а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх.
Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
Не вбивай!
Не чини перелюбу!
Не кради!
Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!
(Вих 20:3-17)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25802
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 13:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
От задумався про що говорить цей вірш:
1Iван.5:8 І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє в одно.

Чи він має відношення до шостого вірша, чи про щось інакше говорить?

Якщо написати так, як про тут часом буває дискусія:
7 Бо троє свідкують на небі: дух, і вода, і кров, і троє в одно.
То чому це свідчення відбулося на небі, якщо І.Х це зробив на землі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25803
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 13:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
А те, що в Писанні прямим текстом цього немає, так говорилося про це. Бо згідно Писання, й не може бути усе написано.

Юра, та не прошу вас прямим текстом, але хоч покажіть це в паралельних, бо все Писання говорить одинаково, а не вирваним віршем.

Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
1. Маємо визнати, що Церква Христова продовжує зростати у Дусі Святому. Дух Святий продовжує виявляти віруючим Свої глибини, як і було сказано:...............
Це не зростання, а відступлення.
Відступлення це просторікування, коли від неспроможності вдаються до лукавства і крутійства.
Віровідступники не прагнуть розмови щирої, відвертої, Їм важливіше "зберегти лице". А так як сказати від себе чогось путнього не можуть, вдаються до заяложеного: а де таке написано в Писанні, чим і викривають себе.

Напевно знов нам треба перестати із вами спілкуватися, а то як ви кажете "граєте варята". Бо коли розмова доходить до такого, це вже нікого не будує. Бо коли йде дослідження Писання все нормально, но, коли вже от таке це вже зневага.

Гал.5:15 Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили ви один одного!

І не треба говорите що я втікаю від відвертої розмови, а не з таких.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25804
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 14:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
А від себе... Юрію нічого путнього нема... То може Юрію то може придамо анафемі всіх віровідступників???))) чи Христос так не вчив???




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25806
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 18:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Юра, та не прошу вас прямим текстом, але хоч покажіть це в паралельних, бо все Писання говорить одинаково, а не вирваним віршем.
Що вам іще показати.
Sh_21 написав:
І не треба говорите що я втікаю від відвертої розмови, а не з таких.
Таки втікаєте. Усе ваше зводиться, до а покажіть де написано
Я ж пропонував перейти до конструктиву.
=====================

Все ж, пропоную перейти до конструктиву.
Хоч ця тема про первородний гріх, вона справді тісно пов'язана з догматом про непорочне зачаття Богородиці.
Якщо ми хочемо дійти порозуміння в цьому питанні (бо навіщо тоді взагалі розмовляємо), найперше повинні визначитися в таких питаннях:

1. Маємо визнати, що Церква Христова продовжує зростати у Дусі Святому. Дух Святий продовжує виявляти віруючим Свої глибини, як і було сказано:
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться. (Матвія 10:26).
Хоч Апостоли Христові сповна пізнали Слово Боже, але не все одразу було записано. Той же Канон Біблії був сформований десь через чотири століття, а документально затверджений (45 книг Старого і 27 Нового Заповіту) взагалі у 16 ст. http://ru.wikipedia.org/wiki/Библейский_канон
Тобто коли кажемо покладатися лише на Писання, маємо розуміти що й саме Писння не постало сформованим одразу ж після Христового Воскресіння.

2. В стосунку ж піднятих тут питань, пропоную порозмірковувати над Божим образом.
І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. (Буття 1:27) Отже жінка присутня від самого початку у шостому дні.
Також звернімо увагу, що сотворення людини з пороху земного і виділення Єви з Адамового ребра відбулося уже після того, як Бог поблагословив усе Своє творіння у дні сьомому.[/quote]




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25807
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 19:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Yur написав:
Sh_21 написав:
Юра, та не прошу вас прямим текстом, але хоч покажіть це в паралельних, бо все Писання говорить одинаково, а не вирваним віршем.
Що вам іще показати.
Sh_21 написав:
І не треба говорите що я втікаю від відвертої розмови, а не з таких.
Таки втікаєте. Усе ваше зводиться, до а покажіть де написано
Я ж пропонував перейти до конструктиву.
=====================

Все ж, пропоную перейти до конструктиву.
Хоч ця тема про первородний гріх, вона справді тісно пов'язана з догматом про непорочне зачаття Богородиці.
Якщо ми хочемо дійти порозуміння в цьому питанні (бо навіщо тоді взагалі розмовляємо), найперше повинні визначитися в таких питаннях:

1. Маємо визнати, що Церква Христова продовжує зростати у Дусі Святому. Дух Святий продовжує виявляти віруючим Свої глибини, як і було сказано:
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться. (Матвія 10:26).
Хоч Апостоли Христові сповна пізнали Слово Боже, але не все одразу було записано. Той же Канон Біблії був сформований десь через чотири століття, а документально затверджений (45 книг Старого і 27 Нового Заповіту) взагалі у 16 ст. http://ru.wikipedia.org/wiki/Библейский_канон
Тобто коли кажемо покладатися лише на Писання, маємо розуміти що й саме Писння не постало сформованим одразу ж після Христового Воскресіння.

2. В стосунку ж піднятих тут питань, пропоную порозмірковувати над Божим образом.
І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. (Буття 1:27) Отже жінка присутня від самого початку у шостому дні.
Також звернімо увагу, що сотворення людини з пороху земного і виділення Єви з Адамового ребра відбулося уже після того, як Бог поблагословив усе Своє творіння у дні сьомому.

Yur та до якого конструктиву, ти про заповіді нічого невідписуєш, чому?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25809
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 19:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
prostak написав:
Yur та до якого конструктиву, ти про заповіді нічого невідписуєш, чому?
А що вам у заповідях не сподобалося узятих з католицької сторінки?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25811
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 19:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Yur написав:
prostak написав:
Yur та до якого конструктиву, ти про заповіді нічого невідписуєш, чому?
А що вам у заповідях не сподобалося узятих з католицької сторінки?

викинута друга заповідь
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Вих 20:4-6)

а 10-ту розділили на дві частини (виділено червоним)

Сайт парафії Преображення Господнього УГКЦ (м. Кам'янське) :: Пояснення 10 Заповідей Божих

1. Я Господь, Бог Твій: не матимеш інших богів крім Мене.

2. Не взивай намарне імені Бога Твого.

3. Пам`ятай День святий святкувати.

4. Шануй батька й матір твоїх, щоб тобі добре було і щоб довго ти прожив на землі.

5. Не вбивай.

6. Не чини перелюбу.

7. Не кради.

8. Не свідчи неправдиво на ближнього твого.

9. Не пожадай жінки ближнього твого.

10. Не пожадай нічого того, що є власністю ближнього твого.
http://preobrazhennja.org.ua/index.php? ... iew&cid=66


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25812
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 19:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
prostak написав:
Yur написав:
prostak написав:
Yur та до якого конструктиву, ти про заповіді нічого невідписуєш, чому?
А що вам у заповідях не сподобалося узятих з католицької сторінки?
викинута друга заповідь.
Смисл заповідей залишається незмінним.
Якщо ви маєте на увазі відсутність в офіційному трактуванні слів:
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Вих 20:4-6)

Цей зміст уже закладений у словах:
1. Я Господь, Бог Твій: не матимеш інших богів крім Мене.
У будь-якому випадку в усіх католицьких біблійних виданнях усе залишається без змін.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25813
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 20:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Yur написав:
prostak написав:
Yur написав:
prostak написав:
Yur та до якого конструктиву, ти про заповіді нічого невідписуєш, чому?
А що вам у заповідях не сподобалося узятих з католицької сторінки?
викинута друга заповідь.
Смисл заповідей залишається незмінним.
Якщо ви маєте на увазі відсутність в офіційному трактуванні слів:
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Вих 20:4-6)

Цей зміст уже закладений у словах:
1. Я Господь, Бог Твій: не матимеш інших богів крім Мене.
У будь-якому випадку в усіх католицьких біблійних виданнях усе залишається без змін.

Думаю що насправді відсутність цих слів вказує на те ,що ці слова дуже "ріжуть вуха", а для чого було розділяти 10-ту заповідь?
просто більшість католиків ніколи Біблії в руках нетримали не те щоб її читати.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25815
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Юра, та не прошу вас прямим текстом, але хоч покажіть це в паралельних, бо все Писання говорить одинаково, а не вирваним віршем.
Що вам іще показати.
Sh_21 написав:
І не треба говорите що я втікаю від відвертої розмови, а не з таких.
Таки втікаєте. Усе ваше зводиться, до а покажіть де написано
Я ж пропонував перейти до конструктиву.

Бо всі основні доктрини мають базуватися на Біблії, от у вас одна біда, ви говорите що Біблія ваша, а самі її відрікаєтеся.

А що ви розумієте під словом «конструктив», як по вашому має виглядати розмова?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25816
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 21:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Смисл заповідей залишається незмінним.

Підтримую Простака... та й у мене тоді виникає питання, а хіба тре було ділити 10 заповідь, хіба там міняється смисл?
Чи все таки Простак правий:
Цитата:
Думаю що насправді відсутність цих слів вказує на те ,що ці слова дуже "ріжуть вуха", а для чого було розділяти 10-ту заповідь?
просто більшість католиків ніколи Біблії в руках не тримали не те щоб її читати.


Об.22:19 А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25817
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 21:36 

Востаннє редаговано Yur 10 жовтня 2010, 21:43 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
prostak написав:
Думаю що насправді відсутність цих слів вказує на те ,що ці слова дуже "ріжуть вуха"
Не більше ніж день суботній. У заповідях в першу чергу передається сама суть, а перчитати як воно написано в Біблії завжди можна. Як і до речі з Господньою молитвою.

prostak написав:
а для чого було розділяти 10-ту заповідь?
Гадаю в першу чергу за контекстом, адже жадати жінку ближнього і його майно не зовсім одне й те ж.
Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!
Окрім того збережено число десять.

prostak написав:
просто більшість католиків ніколи Біблії в руках нетримали не те щоб її читати.
Перечитати Біблію теж не завжди достатньо. Більшість католиків просто довіряють своїй Церкві, по крайній мірі мало б так бути.
=======================================================

Sh_21 написав:
Об.22:19 А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій.
3. Пам`ятай День святий святкувати.
Пам'ятай день суботній, щоб святити його!




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25819
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Yur написав:
Гадаю в першу чергу за контекстом, адже жадати жінку ближнього і його майно не зовсім одне й те ж.
Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!
Окрім того збережено число десять.

Для чого тоді заповідь "Не чини перелюбу." А за суботу ти мігби писати якщо б католики святкували суботу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>