Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:18




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23690
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
A.M.S написав:
Яка різниця яке там царство, небесне чи ні, а всеодно воно все Боже. От якщо ви sss збудуєте по вашій теорії собі царство "земне" на ціій землі, яка всеодно згорить, будь-ласка. Тільки навіщо тоді оця філософія? Моя думка стосовно
Yur написав:
Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа,
така:1) Нашого земного тіла там однозначно не буде.
2) Ми люди, а не Бог, тому все знати про те що і як буде на небі не можемо. Головне там опинитись :)

Шановний А.М.С я не звик філософствувати.Лише сприймаю те що говорить СЛОВО,від Бт до Об.Ви ж вдаєтесь до сприйняття окремих уривків,а то й окремих віршів,не беручи до уваги контекст цих слів та усієї Біблії.Про це свідчить якраз і ця тема про Царство.Якщо я помиляюсь,то просто переконайте мене у протилежному,без сарказму та якихось звинувачень у казна-чому.Якщо для вас дійсно СЛОВО-це дороговказ,то сприймайте Його теж повним від Бт до Об,бо інакше воно у вас саме собі суперечитиме,що є недопустимим.Отож,якщо ви твердите що життя ваше на небесах,бо земля згорить,то поясніть що Ісус мав на увазі сказавши такі слова:-"Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони"??Ісус чітко та однозначно говорить що хтось(лагідні) вспадкують землю.Але ж ви твердите що вона буквально згорить.То що Ісус сказав неправду??Як ви сприймаєте ці слова??То я надіюсь ви спробуєте показати як нефілософствувати та не розкидатись репліками.Лише Слово А,М,С,!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23691
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Ну і також щодо слів Павла на які ви зіслались1Кор 15:54-Хіба у них є згадка про Небесне Царство?
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1Кор 15:47,48)
Ага,то те що Ісус прийшов з неба вказує на те що Павло говорить про Небесне царство :shock: :shock: .Цікаво Юрію у вас все складається,але якось незрозуміло.То Те царство у небі чи у серці всередині людини???
A.M.S написав:
1) Нашого земного тіла там однозначно не буде.2) Ми люди, а не Бог, тому все знати про те що і як буде на небі не можемо. Головне там опинитись :)

Yur написав:
[Повністю згоден. Про земне тіло на Небесах не може бути й мови, а отже й відчуття будуть іншими, що не передаються на словах (2-е Кор. 12:4).?
ну якщо згодні то і до вас подібне запитання:-Отож,якщо ви твердите що життя ваше на небесах і тільки,то поясніть що Ісус мав на увазі сказавши такі слова:-"Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони"??Ісус чітко та однозначно говорить що хтось(лагідні) вспадкують землю.Але я помітив,що ви твердите лише про життя на небесах де неможе йти мова про земне тіло.То кого мені послухати,-вас Юрію чи Ісуса? Може Ісус сказав неправду?? То як ви сприймаєте ці слова??Поясніть будь ласка.
Цитата:
Й стосовно Луки 17:21и не скажут: вот, оно здесь, или: вот, там. Ибо вот, Царствие Божие внутрь вас есть.УПО: і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас! KJV: Neither shall they say, Lo here! or, lo there! for, behold, the kingdom of God is within you.Всередині вказує на внутрішню духовну сутність Божого, але не матеріальну зовнішньо/посторову... .нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. (2-е Кор. 4:16)
Юрію то що католицький переклад для вас неавторитет.Навіщо ви наводите інш переклади??Я знаю як там написанно.Я вас питав про переклад католицької церкви(Хом),до якої ви належите та вірування якої тут представляєте.То як думаєте чому церква ваша переклала "між вами",а не "в середині вас"???Подумайте Юрію,не можна цуратись свого.Також ви чомусь уникнули питання щодо розуміння цих Ісусових слів:---чи дійсно ви сліпо(згідно з перекладом Ог) вважаєте що Боже царство було в середині лицемірних фарисеїв?,адже Ісус сказав ці слова саме до ФАРИСЕЇВ??Юрію чи то ви непомітили цього питання??То будьте уважнішими.Чекаю пояснень,щодо ваших уявлень.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23692
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 00:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Якщо я не помиляюся Царство Боже і Царство Небесне трохи різні речі.
Це питання ми вже обговорювали ось тут. Царство Боже і Царство Небесне - це синоніми, бо "небесне" означає, що воно має небесне походження..
Бачите Ш21,це нетіки я таке помічаю.
sss написав:
Отож ви пишете що Боже Царство це стан душі.-У тілі?чи поза тілом??Далі: ви зіслались на Лук17:20-21,де говориться що нібито Царство всередині Людини.А от цікаво,чи ви порівнюєте переклад яким користуєтесь(Ог) з іншими перекладами??Загляньте наприклад у Хоменка-"бо Царство Боже є між вами".То тут бачимо вже не йде мова що Царство в середині людини,а між людьми.То якби ви користувались цим перекладом,то чи би прийшли до того що писали вище??Також зверніть увагу Сонячнику,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів.То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???
Цитата:
Немає жодного значення чи "між вами", чи "всередині вас". Ці слова Ісуса Христа свідчать, що кожен може увійти в Царство Небесне (Боже), якого не потрібно шукати хтозна де, а слід шукати у своєму серці. Адже кожен, хто прийняв Ісуса Христа у своє серце, той став священиком Бога Живого, той, наповняючись благодаттю, царює з Христом..
Сонячнику думаю не варто так поспішати.Слова "між вами" аж ніяк не вказують на серце людини(середину).Навіщо ,як писав А.М.С., та філософія.Більш того ,Сонячнику на мою думку ви подібно до Юрія схитрували уникнувши цього питання--- зверніть увагу Сонячнику,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів.То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???...Чому Сонячнику??Це виглядає правдоподібно НЕЩИРО з вашого боку.Прошу прокоментуйте це.
sss написав:
Ну і щодо слів Павла з 2Кор на які ви зіслались-Хіба Павло щось говорить тут про Боже Царство??Про життя поза фізичним тілом-так,а до чого ці слова до Божого Царства???Чи то ви мали на увазі що життя поза фіз тілом і є тим Царством??Якщо так,то як тоді з попереднім твердженням-що Царство "В середині" фіз тіла??Так я неможу зрозуміти Царство в середині фіз тіла чи поза фіз тілом..
Цитата:
Царство Боже не можливо пізнати фізично, бо це духовне переживання...
А Це виглядає дуже дивно Сонячнику із вашої сторони.Коли ви починаєте путатись у своїх висловлюваннях і я це помічаю ,то ви зразу натякаєте що це не можна зрозуміти розумом.Але чомусь у своїх поясненнях якраз і використовуєте той дарований вам розум,адже так??Я можу зробити такий висновок- усе що у вашій уяві виглядає як суперечність ,ви наз тайною,яку негоден пояснити розумом.Це знову ж таки виглядає нещиро.Дуже шкода,я так і незрозумів від вас---" Царство в середині фіз тіла чи поза фіз тілом"???.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23696
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 01:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Ну і також щодо слів Павла на які ви зіслались1Кор 15:54-Хіба у них є згадка про Небесне Царство?
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1Кор 15:47,48)
Ага,то те що Ісус прийшов з неба вказує на те що Павло говорить про Небесне царство :shock: :shock: Цікаво Юрію у вас все складається,але якось незрозуміло. То Те царство у небі чи у серці всередині людини???

Якщо з Неба Господь, отже й Господа Небесна, Його Царство.
Небесне це не тільки голову догори задерти. Небесне це духовне, таке таке що в середині, а не назовні.

Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне.
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23697
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 02:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
У Святому Письмі не раз згадується про вишній небесний Новий Єрусалим.

Збудися, збудись, зодягнися, Сіоне, у силу свою, зодягнися у щати пишноти своєї, о Єрусалиме, о місто святе, бо вже необрізаний та занечищений більше не ввійде до тебе! (Ісая 52:1)
Уставай, світися, Єрусалиме, бо прийшло твоє світло, а слава Господня над тобою засяла! (Ісая 60:1)
А вишній Єрусалим вільний, він мати всім нам! (Галатів 4:26)
Але ви приступили до гори Сіонської, і до міста Бога Живого, до Єрусалиму небесного, і до десятків тисяч Анголів (Євреїв 12:22)
Переможця зроблю Я стовпом у храмі Бога Мого, і він вже не вийде назовні, і на нім напишу Ім'я Бога Мого й ім'я міста Бога Мого, Єрусалиму Нового, що з неба сходить від Бога Мого, та нове Ім'я Своє. (Об'явлення 3:12)


Що ж це за такий Єрусалим, що мати всім нам, і що він може мати спільного з нашою землею, дивимось далі в Об'явленні.

І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.
І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. (Об'явлення 21:1,2)


Як бачимо мова іде про нову землю навіть без моря.
Про нову землю і нове небо згадується у Старому й Новому Заповітах.

Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце! (Ісая 65:17)
Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2-е Петра 3:13)


Те що, море насправді означає воду, теж знаходимо у Біблії:

І назвав Бог суходіл: Земля, а місце зібрання води назвав: Море. (Буття 1:10)

Й зрозумілим стає, що за відсутности води тілесна сутність людини буде іншою. Відсутність води у новій обителі вказує на НОВЕ ДЖЕРЕЛО життя вічного -- Дух оживляючий.

Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий (1-е кор. 15:45)
=================================================================

Радив би ще раз звернути увагу на Ісая 65:17

Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце!

Що й вказує на іншу сутність Життя Вічного у Царстві Небеснім у порівнянні до нашого теперішнього земного.

=================================================================
Також маємо розуміти, що людина первісна й людина есхатологічна це не зовсім одне й те ж.

Поэтому никак не следует думать, что мы по воскресении будем иметь такое тело, какое имел первый человек до грехопадения. http://christianity.shu.ru/Texts/augustine/civ_dei/civdei13.htm




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23727
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 14:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Якщо з Неба Господь, отже й Господа Небеса, Його Царство.
Небесне це не тільки голову догори задерти. Небесне це духовне, таке таке що в середині, а не назовні.
Ну знову Юрію ви вдаєтесь до нецілком зрозумілих речей."таке таке що в середині"-Де всередині???В серці людини чи десь інше?.Якщо в серці людини то як тоді воно могло бути у серці лицемірних фаресеїв,до яких якраз звертався Ісус???Чому ви уникаєте цього запитання??Далі-"Якщо з Неба Господь"-небо тут ,це те що до гори голову задерти чи щось інше??."отже й Господа Небеса"-а тут небеса це що?-те що догори голову задерти,чи щось інше??Тож якщо небо чи небаса про які ви пишете це не те що вгорі,а десь всередині,то значить Ісус прийшов не згори з неба,а звідкись з середини серця чи ще чогось незрозумілого.Чи ви мали на увазі це,відповідаючи на запитання-" То Те царство у небі чи у серці всередині людини"????
Цитата:
Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне.
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.
Вірно ви написали.А як думаєте для чого повстало це перше-звичайне,земне,а потім духовне???Ви це розумієте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23733
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 16:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
,Що ж це за такий Єрусалим, що мати всім нам, і що він може мати спільного з нашою землею, дивимось далі в Об'явленні.І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. (Об'явлення 21:1,2)Як бачимо мова іде про нову землю навіть без моря. Про нову землю і нове небо згадується у Старому й Новому Заповітах.Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце! (Ісая 65:17)Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2-е Петра 3:13)Те що, море насправді означає воду, теж знаходимо у Біблії:І назвав Бог суходіл: Земля, а місце зібрання води назвав: Море. (Буття 1:10)Й зрозумілим стає, що за відсутности води тілесна сутність людини буде іншою. Відсутність води у новій обителі вказує на НОВЕ ДЖЕРЕЛО життя вічного -- Дух оживляючий.]
Юрію не запутуйте те що ви нерозумієте.Книга Обявлення містить багато символів,її не слід порівнювати з Бт де говориться про буквальні речі,такі як море чи вода.Щодо того чи в Об21розд море це буквальна вода якої небуде,то ви помиляєтесь,не беручи до уваги подальших слів.Об22:1-"І показав він мені чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця".То що Юрію випливало від Бога??-РІКА ВОДИ.-так написанно буквами.Тож не знущайтеся так над словами Бога вдаючись до пояснення того чого ви не розумієте.Ще одне місце з Об де згадується море та чи воно символізує усю воду на землі-Об14:7-"і вклоніться Тому, Хто створив небо, і землю, і море, і водні джерела!.Як бачимо море вжите окремо від водних джерел.То це озн що море це не уся вода яку створив Бог,є ще водні джерела.Не блукайте так Юрію!!!Далі Ісаї65:17-"Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце"!..Чи вам відомо Юрію що у СЛОВІ земля часто-густо вживається у переносному значенні та символізує людей які на ній живуть??Для прикладу дивимось у Пс96:1-"Співайте для Господа пісню нову, уся земле, співайте для Господа!;1Хр16:31-"Хай небо радіє, і хай веселиться земля, і хай серед народів говорять: Царює Господь"!;також (Бт11:1,1Цар2:1,2).Тож ми маємо усі підстави вважати що у Ісаї мається на увазі не буквальна земля чи набеса з своїми планетами чи галактиками,адже навіщо їх було творити??щоб потім нищити??.Це безглуздо.Тому то й говориться:-"Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась"(Пс104:5);"Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть"(Екл1:4).Отже то кого буде нищити Бог?-- буквальну землю та небо,чи те що вони символізують??Пр2:21,22-"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній, а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні!".Отже хтось на землі зостанеться!!!Але як це можливо якщо ви твердите що вона буде знищенна і заміненна якоюсь міфічно новою??Ви хоч собі дайте відповідь.І взагалі багато пророцтв говорить про те що в майбутньому будуть ті самі природні умови на землі що й були напочатку(з тою ж водою) коли Бог створив землю.Тож насправді слова у Біблії про "нове небо та нову землю" це символи нового суспільства та нового правління.Саме пророцтво з Іс 65:17 найперш було сказане євреям у Вавилонському вигнанні.Тому коли вони повернулись з нього і сповнилось це пророцтво у малому масштабі.Проте ап Петро повторив це пророцтво,таким чином вказав на те що воно має сповнитись у більшому масштабі."Чекаємо нового НЕБА"-тобто правління(Божого царства) про що й просимо у молитві-"нехай прийде царство твоє",та "нової землі"-тобто підданих цього царства,нового суспільства праведних людей.Все дуже просто і не потрібно ніц запутувати Юрію.Надалі узгоджуйте свої уяви з усім тим що викладенно та натхненно у СВЯТОМУ ПИСЬМІ.Доморвились Юрію та Ко.??

Цитата:
Радив би ще раз звернути увагу на Ісая 65:17Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце!Що й вказує на іншу сутність Життя Вічного у Царстві Небеснім у порівнянні до нашого теперішнього земного..
а я пораджу вам ще раз:- узгоджуйте своє бачення якихось моментів з Біблії з усім тим що у ній написанно,а не з окремими картинами.Розумієте??
Цитата:
Також маємо розуміти, що людина первісна й людина есхатологічна це не зовсім одне й те ж.
Тоді запитаю вас :-для чого була створенна людинна первісна???Вчому її відмінність від тої есхатологічної??Для чого також людина есхатологічна.Десь про це описанно у СЛОВІ чи це виринуло лише у вашій уяві,при чому невперше???.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23734
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Шановний А.М.С я не звик філософствувати.Лише сприймаю те що говорить СЛОВО,від Бт до Об.Ви ж вдаєтесь до сприйняття окремих уривків,а то й окремих віршів,не беручи до уваги контекст цих слів та усієї Біблії.Про це свідчить якраз і ця тема про Царство.Якщо я помиляюсь,то просто переконайте мене у протилежному,без сарказму та якихось звинувачень у казна-чому.Якщо для вас дійсно СЛОВО-це дороговказ,то сприймайте Його теж повним від Бт до Об,бо інакше воно у вас саме собі суперечитиме,що є недопустимим.Отож,якщо ви твердите що життя ваше на небесах,бо земля згорить,то поясніть що Ісус мав на увазі сказавши такі слова:-"Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони"??Ісус чітко та однозначно говорить що хтось(лагідні) вспадкують землю.Але ж ви твердите що вона буквально згорить.То що Ісус сказав неправду??Як ви сприймаєте ці слова??То я надіюсь ви спробуєте показати як нефілософствувати та не розкидатись репліками.Лише Слово А,М,С,!!!
А.М.С що трапилось у вас?.Ви кудись вчерговий раз пропали після такої впевненої репліки.В чому справа??Я чекаю від вас пояснень того пр що ви так писали.Не розчаровуйте хочаб цього разу.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23735
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Сонячнику думаю не варто так поспішати.Слова "між вами" аж ніяк не вказують на серце людини(середину).Навіщо ,як писав А.М.С., та філософія.Більш того ,Сонячнику на мою думку ви подібно до Юрія схитрували уникнувши цього питання--- зверніть увагу Сонячнику,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів.То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???...Чому Сонячнику??Це виглядає правдоподібно НЕЩИРО з вашого боку.Прошу прокоментуйте це.
sss написав:
Ну і щодо слів Павла з 2Кор на які ви зіслались-Хіба Павло щось говорить тут про Боже Царство??Про життя поза фізичним тілом-так,а до чого ці слова до Божого Царства???Чи то ви мали на увазі що життя поза фіз тілом і є тим Царством??Якщо так,то як тоді з попереднім твердженням-що Царство "В середині" фіз тіла??Так я неможу зрозуміти Царство в середині фіз тіла чи поза фіз тілом..
Цитата:
Царство Боже не можливо пізнати фізично, бо це духовне переживання...
А Це виглядає дуже дивно Сонячнику із вашої сторони.Коли ви починаєте путатись у своїх висловлюваннях і я це помічаю ,то ви зразу натякаєте що це не можна зрозуміти розумом.Але чомусь у своїх поясненнях якраз і використовуєте той дарований вам розум,адже так??Я можу зробити такий висновок- усе що у вашій уяві виглядає як суперечність ,ви наз тайною,яку негоден пояснити розумом.Це знову ж таки виглядає нещиро.Дуже шкода,я так і незрозумів від вас---" Царство в середині фіз тіла чи поза фіз тілом"???.
А ви Сонячнику також будете мене знову зараз звинувачувати у якійсь агресії.Я всього лиш написав те як я сприймаю те все та запитую у вас.Чому ви знову ухиляєтесь від пояснення того про що пишете вище??Я не розумію,вам соромно визнати свої помилки,чи ви нехочете мені допомогти набути правильного розуміння цього питання??Напишіть , в чому справа,та без звинувачень пустих.




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23750
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2010, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
А ви Сонячнику також будете мене знову зараз звинувачувати у якійсь агресії.Я всього лиш написав те як я сприймаю те все та запитую у вас.Чому ви знову ухиляєтесь від пояснення того про що пишете вище??Я не розумію,вам соромно визнати свої помилки,чи ви нехочете мені допомогти набути правильного розуміння цього питання??Напишіть , в чому справа,та без звинувачень пустих.
Підсніжнику я вам дякую за те що ви так оцінили цей допис.Могли щей якось пояснити те з чим ви не згідні або якось заперечити.А то так тихенько поставили мінус та без ніяких пояснень.Виглядає нефайно для такої християнки.Вибачте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23797
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Отож шановні "християни",я так бачу що вам запутувати легше ніж розпутувати.Напишіть хоч хтось де є Боже царство???-В серці людини чи десь у небі??Що в дійсності говорив Ісус??-Боже царство "в середині вас", чи "між вами"??Зверніть також увагу,що у 20 вірші,чітко видно що Ісус звертався до фарисеїв, яких він викрив як лицемірів.То постає питання(якщо користуватись тут перекладом Ог),-----чи дійсно Ісус мав на увазі, що Царство було в середині цих лицемірів???Також поясніть що Ісус мав на увазі сказавши такі слова:-"Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони"??Ісус чітко та однозначно говорить що хтось(лагідні) вспадкують землю.Але ж ви твердите що вона буквально згорить.То що Ісус сказав неправду??.Будьте щирими,адже так ви про себе думаєте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23918
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2010, 14:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@вспадкують землю.@
Землю нову - обітованну! Новий Єрусалим - Царство Небесне.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
23994
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 21:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
@вспадкують землю.@
Землю нову - обітованну! Новий Єрусалим - Царство Небесне.
Михайле,добре що ви завітали і сюди.Чомусь ніхто крім вас не може таку просту та зрозумілу тему,як ви писали, довести до кінця.Як думаєте чому??Тепер по суті написанного вами.Ви і далі подаєте цитати незрозуміло кого.Чому??Щодо землі нової,про яку ви згадуєте,наведіть будь ласка де у СЛОВІ, про цю саме "НОВУ" землю говорить Ісус.Щодо Нового Єрусалиму-Царства Небесного ,то напишіть,де те царство,?- в середині людини чи у небесах вгорі??Також що то таке-Царство Боже??І будьте добрі,всеж Ідіть по слідам того ,кого ви вважаєте своїм Богом,та вказуйте де про те що ви пишете, НАПИСАННО у Писанні??Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24000
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2010, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Вибачте, в Одкровенні все написано.


Откровення 21.1-2

І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.

И я, Иоанн, увидел святый город Иерусалим, новый, сходящий от Бога с неба, приготовленный как невеста, украшенная для мужа своего.

10. И вознес меня в духе на великую и высокую гору, и показал мне великий город, святый Иерусалим, который нисходил с неба от Бога.


і так далі...


Царство Боже синонім Царства Небесного (бо в одних стишках пишеться так
Книга От Матфея > Глава 10 > Стих 7:
ходя же, проповедуйте, что приблизилось Царство Небесное;
а в інших Євангліях:
Книга От Марка > Глава 1 > Стих 15:
и говоря, что исполнилось время и приблизилось Царствие Божие: покайтесь и веруйте в Евангелие.



Книга От Матфея > Глава 6 > Стих 10:
да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе;

Книга От Марка > Глава 1 > Стих 15:
и говоря, что исполнилось время и приблизилось Царствие Божие: покайтесь и веруйте в Евангелие.

Воно вже і тут в наш час і в наших серцях:
"Книга От Марка > Глава 9 > Стих 1:
И сказал им: истинно говорю вам: есть некоторые из стоящих здесь, которые не вкусят смерти, как уже увидят Царствие Божие, пришедшее в силе."

Книга От Луки > Глава 17 > Стих 21:
и не скажут: вот, оно здесь, или: вот, там. Ибо вот, Царствие Божие внутрь вас есть.
Книга К Римлянам > Глава 14 > Стих 17:
Ибо Царствие Божие не пища и питие, но праведность и мир и радость во Святом Духе.

, і буде в повноті своїй у майбутньому.

Книга От Луки > Глава 21 > Стих 31:
Так, и когда вы увидите то сбывающимся, знайте, что близко Царствие Божие.

Книга 2-е Тимофею > Глава 4 > Стих 1:
Итак заклинаю тебя пред Богом и Господом нашим Иисусом Христом, Который будет судить живых и мертвых в явление Его и Царствие Его:

Апостоли думали, що це буде царстов земне:

Книга От Луки > Глава 19 > Стих 11:
Когда же они слушали это, присовокупил притчу: ибо Он был близ Иерусалима, и они думали, что скоро должно открыться Царствие Божие.

А виявилось, що це Царство Небесне.
Книга От Луки > Глава 23 > Стих 42:
И сказал Иисусу: помяни меня, Господи, когда приидешь в Царствие Твое!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
24013
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 14:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Вибачте, в Одкровенні все написано.Откровення 21.1-2- І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.
Дуже вам вдячний Михайле за відповідь.Тож кажете все в откровенні написанне,добре.Давайте це все проаналізуємо.1)Чи не видається вам що книга Одкровення містить багато символів??Можливо й у цих словах Іван пише про символічні "нові небеса та нову землю"???2)Іван бачить "нове небо"-що це таке??Космос з планетами та галактиками,чи щось інше??"Нова земля"-якась інша нова планета??3)Що таке "перші небо та земля"?-буквальні мілярди планет разом з планетою на якій ми живемо???Чому вони проминули??4)Море-буквальне чи символ??Чому уже небуде моря???
Michail написав:
Воно(Боже Царство) вже і тут в наш час і в наших серцях:
"Книга От Луки > Глава 17 > Стих 21:и не скажут: вот, оно здесь, или: вот, там. Ибо вот, Царствие Божие внутри вас есть.
Цікаво Михайле ви робите висновки.Аналізуєм??1)"внутри вас есть"-Внутри кого??до кого говорить Ісус ці слова??Чому ви не подивились у свій офіційний переклад щодо цих слів.А там написанно зовсім подругому;-не "внутрі вас",а "між вами".А це аж ніяк не вказує на "внутри" або всередині.
Michail написав:
Книга От Луки > Глава 21 > Стих 31:Так, и когда вы увидите то сбывающимся, знайте, что близко Царствие Божие.
А як ці слова зрозуміти,після того як ви написали що "Воно(Боже Царство) вже і тут в наш час і в наших серцях".Згідно з словами з Лк воно буде близько,проте ще не настане,та й то буде близько після сповнення тих подій про які говорив Ісус.То всеж воно вже тут??в наших серцях??,чи близько??Цікаво буде дочекатись вашого аналізу ваших же слів!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>